New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
csalódott vagyok, mert 13 nyamvadt pontot kaptunk és zakó lett a vége. A Deff ott volt a szeren, de ennyire töketlen pats O-t én még nem láttam....Josh is elmehet a sunyiba playcallingjával...Brady is bűn gyenge volt, na meg ennyi droppot mint amit összeszerencsétlenkedünk az eddig 5 meccsen hát az katasztrófa....

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
na mindegy, most azzal nyugtatgatom magam h ha gronk visszatér,lesz itt nemulass... de addig is kijárna egy jókora lebaszás az Onak...


több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
D ennél többet nem tudott volna segíteni. Az O nagyon rossz volt, millió drop, pontatlan passzok, elején a két ingyen sack. Gronk meg pihenjen még1 hetet, Saints ellen szerintem nem lesz ilyen jó a D, az O meg nem fog pontháborút nyerni.
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
8-9 éve "űzöm az ipart", de ilyen szánalmas O teljesítményt még nem láttam a csapattól... Nem csak a kivitelezéssel, de a playcallinggal is komoly bajok vannak.
A D erőn felül teljesített, az ST is nagyon helyén volt.

Jövő hét 100%-os bukta. Valamit kezdeni kell az O-val és a DT depthtel.
több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
500 drop, és a végén ott volt a sima TD Dobsonnak, erre a világból ki, és egy INT
Á, ilyen ideges meccs után rég voltam már...Wyatt
Rövid, lényegre törő lesz a mai meccs utáni elemzésem: Ez fos volt.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
500 drop, és a végén ott volt a sima TD Dobsonnak, erre a világból ki, és egy INT
Á, ilyen ideges meccs után rég voltam már...

több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
1-es szabály: sosem vagy olyan rossz vagy jó, mint amilyennek az adott meccs után tűnsz.

DE:. Wilfork fog nem hiányozni...persze. Csak középen futottak ellenünk több, mint 100 yardot. Emellett a védelem nagyon szépen játszott ismét.

Brady botrány volt, de egyszerűen nem mer kinek dobni. Tudom-tudom, Amendola hatalmas upgrade Welkerhez képest. Kivéve, hogy 1,5 jó negyedet játszott idén.
Ennyire kilátástalan támadó játékot a 2006-os Dolphins elleni zakó óta nem láttam.

A fal, amiben mindenki (én is), nagyon hittem, sokkal szarabb, mint az elmúlt években. Pedig mindenki egészséges, mindenki visszatért tavaly óta.

Összességében úgy gondolom, hogy elkésett a védelem összeállása. Ha 2-3 éve eljut ilyen szintre, sima 2 SB győzelem is benne lett volna. Most már késő, én nagyon sötéten látom a szezont, hiába a 4-1, nincs fejlődés a támadóknál.

Ja és elment a TD rekordja is Bradynek.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Centik kellettek volna a safetyhez, centik kellettek a TD-hez, nincs szerencsénk...

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok Bolden fantasy szempontból készen áll a mai meccsre?undisputedly
szerintem sok szerepet kap majd Blount mellett. nem tudom azóta rásérült-e a kezére, de eddig szépen kapott szerepet, amikor is amikor Ridley játszott (na persze a fumble után mégtöbbet). de most csak ők vannak ketten bevethető RB-k, ha Develint nem vesszük számításba. Mondjuk Fantasyt még nem játszottam, de ha jól tudom ilyesmiken múlik a dolog.winston
Köszönöm a gyors választ, akkor szorítok neki helyet 😊
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Srácok Bolden fantasy szempontból készen áll a mai meccsre?undisputedly
szerintem sok szerepet kap majd Blount mellett. nem tudom azóta rásérült-e a kezére, de eddig szépen kapott szerepet, amikor is amikor Ridley játszott (na persze a fumble után mégtöbbet). de most csak ők vannak ketten bevethető RB-k, ha Develint nem vesszük számításba. Mondjuk Fantasyt még nem játszottam, de ha jól tudom ilyesmiken múlik a dolog.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok Bolden fantasy szempontból készen áll a mai meccsre?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Julian Edelman has accounted for 36.6% of the @Patriots team receptions, the highest percentage of any receiver in the #NFL this season


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bár sokszor vannak megkérdőjelezhető lépések, azért bízzunk benne, hogy ők jobban értenek hozzá. Sok hasznát eddig nem vettük, gyanítom a Jets se fogja.
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
A Jetsen kívül egyetlen másik csapat sem adott be waiver igényt Sudfeldre. Gronk viszont még ezen a héten sem játszik. Amendola elutazott a csapattal Ohioba.DoM
Kár érte! Kicsit elhamarkodottnak tűnik a lépés Sudfeld kirakásával.Plusz nem is nagyon volt erre szükség mert ha jól számolom 2 helyünk üres az 53-ban.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A Jetsen kívül egyetlen másik csapat sem adott be waiver igényt Sudfeldre. Gronk viszont még ezen a héten sem játszik. Amendola elutazott a csapattal Ohioba.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.Burkus
| Steve Young-nál is úgy érzed így végződik? |
Rátettem a spoiler tag-et, hátha valaki nem látta még az összes SB-t eleddig, nem rontanám el az örömét.Sobri Jóska
Hatalmas fazon vagy. Sírok a röhögéstől 😊

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahogy oldd meg ^^

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.Burkus
| Steve Young-nál is úgy érzed így végződik? |
Rátettem a spoiler tag-et, hátha valaki nem látta még az összes SB-t eleddig, nem rontanám el az örömét.Sobri Jóska
Tök mindegy, a mélben így is olvasható 😀Wyatt
Akkor "szürke alapon szürkével, 1-es betűmérettel, pandzsábiul, tükörírással"-taget szerkesztetek majd rá. 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.Burkus
| Steve Young-nál is úgy érzed így végződik? |
Rátettem a spoiler tag-et, hátha valaki nem látta még az összes SB-t eleddig, nem rontanám el az örömét.Sobri Jóska
Tök mindegy, a mélben így is olvasható 😀

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.Burkus
| Steve Young-nál is úgy érzed így végződik? |
Rátettem a spoiler tag-et, hátha valaki nem látta még az összes SB-t eleddig, nem rontanám el az örömét.

több mint 10 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
 www.tmz.com/2013/10/02/terrell-suggs-hate-tom-brady-stupid-hair/
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sudfeld egy túlméretezett wr volt, Mulligan jött, látott és győzött .Láttuk milyen elkapásokra képes szóval a doubleTE Játékok mehetnek majd a Gronk/Hóman/Mulligan 3assal.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Avagy minden adott egy újabb meglepetésgyőzelemhez 😀

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
A Preseason teljesítményből kár kiindulni, mert láttuk az eredményét, több kárt csinált, mint hasznot, 8 snappet volt fenn legutóbb is.
Az már régen rossz, ha Sudfeld-től vártuk, hogy a TE játékot felélénkítse.

Viszont, az, hogy Ridley sem játszik, már tényleg rossz hír, lassan elfogytak a WR-ek mellett az RB-k is. Megértük, hogy Blount ismét kezdő lesz, mert Bolden is sérüléssel küzd, kemény szitu a Bengals ellen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sudfeld jelenlétével sem volt TE játék, ezzel semmi sem változik. Két TE-s play esetében Zach minden lenne csak veszély nem, úgy blokkol, mint egy CB => lenne ember rajta. Én is szurkoltam neki, de fejben egyelőre alkalmatlan az NFL-re.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: