New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Amikor Brady "nem vette észre" a teljesen üres Dobsont és az ellenkező irányba dobja a labdát, mint amerre Dobson kitört az útvonal futásának a végén:



A dobás pillanata, amikor Brady beleáll a dobásba és elhatározza, hogy hova is szálljon a laszti. Dobson azért maradt tök üres, mert a safety nem követte befelé, mert a védő látta, hogy a labda a másik irányba száll.

 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?p=16926062#16926062DoM
Viszont ebből a képből az is látszik, hogy mennyire hiányzott egy elkapó TE és elkapni képes RB. A pálya közepén nincs ember. Mindenki a számokon kívül van. A Bengals (nagyon helyesen) egész este nem törődött a pálya közepével, mert nem is kellett neki.

Kicsit fordítottja a helyzet annak, mint amikor meg csak TE és Welker játékaink voltak a pálya közepén és az ellennek a szélével nem kellett törődnie.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tök jó, és logikus, hogy 5 meccs statisztikáit hasonlítjátok össze 16 meccsével. Ha ugyanannyi meccsről lenne szó, még valami korrekt következtetés is kijöhetne belőle.
Bár igaz, majdnem lement az alapszakasz meccseinek harmada, végtére is...Sobri Jóska
Ugye csak véletlenül idéztél engem? Csak mert én nem hasonlítottam össze a kettőt.

Egyébként sem mindegy, hogy mit hasonlítasz össze. Montecuccoli "szabályát" figyelembe véve pl. már az 1940-es számokból is előrevetíhető volt a német vereség. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
DoM
Az a <5 yard, 70% passz az beszarás... Jó lenne mögé nézni, hogy hányadik down, milyen körülmények között, mert így tényleg nem lehet másra gondolni, mint, hogy idén nem tudjátok bevinni futással, és jön a 2. és 3.-ra a passz.

Mondjuk nekem ez még így is döbbenetesen sok. Igazából a célpont hiány már az ötösön belül nem kéne, hogy indokoljon ilyen aránytalanságot. Persze, egy Gronk nagyon jó, ha van, és nem jó, ha nincs, de öt yardot szinte futás playbookkal meg lehet (kéne tudni) oldani, hiszen azért abból is sok a variáció, és az end zone közel van. Főleg nem értem ezt az aránytalanságot annak a fényében, hogy éppen passz célpontból van hiány. Akkor nem méginkább futni kéne? (Másodikra, harmadikra is?)peterk2005
Tök jó, és logikus, hogy 5 meccs statisztikáit hasonlítjátok össze 16 meccsével.
Ha ugyanannyi meccsről lenne szó, még valami korrekt következtetés is kijöhetne belőle.

Bár igaz, majdnem lement az alapszakasz meccseinek harmada, végtére is...
Pl. ha a 2. világháborút ilyen módon elemzitek, akkor a németek nyertek.
Vagy 1954-ben mi lettünk a világbajnokok gurulósfociban.
Vagy múlt héten bedobtam kosárban 4 hárompontos kisérletből hármat. Akkor 20-ból biztos bedobnék 15-öt. Az meg ugye NBA szint. Írok is nekik. (Azt majd nem mondom el, hogy a végén 6 ment be összesen.)Sobri Jóska
Jézusom, ez milyen hülye megközelítés...ez statisztika ember, ezek elemzésre szolgálnak, tendenciákra, hibákra, fejlesztendő területekre mutatnak.., hogy lehet idekeverni egy világháborút??? !!!
ennyi erővel szerinted a félidei elemzések is tök feleslegesek mert még hátravan a meccs fele...
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Én azt álmodtam, hogy 11–10-re kikapunk, egy sikeres kétpontos miatt 😀Wyatt
Pszichopata álom csak ne kelljen végigülnöm késő este! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
DoM
Az a <5 yard, 70% passz az beszarás... Jó lenne mögé nézni, hogy hányadik down, milyen körülmények között, mert így tényleg nem lehet másra gondolni, mint, hogy idén nem tudjátok bevinni futással, és jön a 2. és 3.-ra a passz.

Mondjuk nekem ez még így is döbbenetesen sok. Igazából a célpont hiány már az ötösön belül nem kéne, hogy indokoljon ilyen aránytalanságot. Persze, egy Gronk nagyon jó, ha van, és nem jó, ha nincs, de öt yardot szinte futás playbookkal meg lehet (kéne tudni) oldani, hiszen azért abból is sok a variáció, és az end zone közel van. Főleg nem értem ezt az aránytalanságot annak a fényében, hogy éppen passz célpontból van hiány. Akkor nem méginkább futni kéne? (Másodikra, harmadikra is?)peterk2005
Tök jó, és logikus, hogy 5 meccs statisztikáit hasonlítjátok össze 16 meccsével.
Ha ugyanannyi meccsről lenne szó, még valami korrekt következtetés is kijöhetne belőle.

Bár igaz, majdnem lement az alapszakasz meccseinek harmada, végtére is...
Pl. ha a 2. világháborút ilyen módon elemzitek, akkor a németek nyertek.
Vagy 1954-ben mi lettünk a világbajnokok gurulósfociban.
Vagy múlt héten bedobtam kosárban 4 hárompontos kisérletből hármat. Akkor 20-ból biztos bedobnék 15-öt. Az meg ugye NBA szint. Írok is nekik. (Azt majd nem mondom el, hogy a végén 6 ment be összesen.)

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Dobtok egy hátast. Nyerni fogunk vasárnap, méghozzá brilliáns játékkal.
AZ elmúlt években mindig a fontos meccsekre (szerintem azért ez most az) összekapta magát a csapat!NB2
Ne legyen igazam, de szerintem Te fogod azt a hátast dobni.Boston
Rob Ryan védelmek minden alkalommal beszopatnak minket. Akkor is cumin vagyunk, amikor lényegesen jobb passzban vagyunk.
Mondjuk nem annyira fontos meccse ez. A csoportmeccsek lesznek fontosak azokat (azok többségét) kell behúzni.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azt álmodtam, hogy 11–10-re kikapunk, egy sikeres kétpontos miatt 😀

több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Ez egyébként látszott már a visszajátszásokból is, bár ott nem mutattak ekkora területet. Nem is értettem a kommentátorokat.

Viszont idén már nem egy olyan eset volt, amikor tényleg 5 yardos előnyben volt a WR (Thompkins többször, volt, h Edelmannel egyszerre vihették volna be sima TD-re), Brady mégse feléjük dobta.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én is hasonlót mondtam erre a playre. Tisztán látszott, h nem értették meg egymást. Azt meg csak megtippelni tudjuk, hogy melyikük hajtotta végre rosszul a playt.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Amikor Brady "nem vette észre" a teljesen üres Dobsont és az ellenkező irányba dobja a labdát, mint amerre Dobson kitört az útvonal futásának a végén:



A dobás pillanata, amikor Brady beleáll a dobásba és elhatározza, hogy hova is szálljon a laszti. Dobson azért maradt tök üres, mert a safety nem követte befelé, mert a védő látta, hogy a labda a másik irányba száll.

 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?p=16926062#16926062
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Albert Breer @AlbertBreer
As @ProFootballTalk said, early expectation is Patriots TE Rob Gronkowski will play Sunday vs. New Orleans.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A fordulópontnak utólag a majdnem safetyt érzem (amit már csak azért is jó lett volna videóztatni, hogy megnyugodjon a védelem), mert következő játékra gyönyörűen benyalták a harmadik és 15-öt, ami elindította a nagy TD drive-ot.DoM
Bedard elemzi a playt, Gruden és Dalton meg nyilatkozza, hogy a gyors playcall és a játék elindítása mennyire készületlenül érte a Pats védelmet, amely "még mindig a sacket ünnepelte". Időt is lehetett volna kérni, például. Nem először alszik be a stáb az elmúlt időszakban. 😕



After reviewing the coaches’ film from NFL Game Rewind, it’s still difficult to tell what coverage the Patriots were supposed to be playingthat’s how unprepared they were at the snap.
 mmqb.si.com/2013/10/08/bengals-packers-broncos-colts-week-5-decisive-moments/
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Dobtok egy hátast. Nyerni fogunk vasárnap, méghozzá brilliáns játékkal.
AZ elmúlt években mindig a fontos meccsekre (szerintem azért ez most az) összekapta magát a csapat!NB2
Ne legyen igazam, de szerintem Te fogod azt a hátast dobni.

Do your job
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Dobtok egy hátast. Nyerni fogunk vasárnap, méghozzá brilliáns játékkal.
AZ elmúlt években mindig a fontos meccsekre (szerintem azért ez most az) összekapta magát a csapat!

(nfl.com küldött egy emailt 2 órája lestem rá véletlen, amiből kiderült a NYJ-ATL meccs eredménye, 5 éve nem volt ilyen, mindig meg tudtam úszni az ilyet, grrrrr)
több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aminek örülök a tegnap kapcsán:
Van vereségünk (lesz még), nincs akkora teher.
Vége ennek a buzi TD passz hypenak.
Nem dőlt össze a D-line def. (Bár nem értem miért nem Forstont hoztuk fel a PS-ből.)
A D úgy egyébként.


Amit utálok a tegnap után:
JMD (amiben kicsit BB is benne van)
Az FO-t amelyik ilyen remekül menedzseli a rostert.
Az FO amelyik képes Mankinsnek 10 milliót, Wilforknak megy 8-at fizetni egy évre.
Bradyt is kicsit.
Az O-linet.
JMD-t.
Az O-t.
JMD-t.zinedine5
Elolvastam a hsz-t és néha nevettem kicsit mert vicces, és néha nem, mert sajnos igaz.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
gabtsi
A támadófal ugyanaz, mint tavaly, jelentős sérülésről senkinél sem lehet tudni, ez nem hiszem, hogy döntő szempont lenne. Az viszont jogos felvetés lehet, ha idén már nem szúr el két QB sneaket is a Pats Wendell rossz snapje v. Brady álmodozása miatt, akkor ott elsőre megfutja Brady szerintem a TD-t. Viszont Blount betlije után ez már nem is maradt opciónak.

Blount azért hihetetlen, mert már leigazolása pillanatában köztudott volt, hogy méretei ellenére nem power back, nem navigál jól a LOS-nál, rosszul követi a lead blockot, alkalmatlan short yardage feladatokra. Erőssége a sebessége és a visionje, ha contact nélkül képes keresztül jutni a LOS-on, mert ha lendületet nyer, akkor már nehéz megállítani és méretei ellenére nagyon jó az irányváltóképessége.

A 4th down callt szavazásra bocsátottam a pats.hun: ott döntő többség nekiment volna. Én a meccsközben és most inkább a FG-ra voksolok. Kellett, hogy biztosan egy támadásnyira csökkenjen a különbség. Kelly sérülése miatt így is csak fumble miatt lett egyáltalán újra esély még -7-nél támadni.

A fordulópontnak utólag a majdnem safetyt érzem (amit már csak azért is jó lett volna videóztatni, hogy megnyugodjon a védelem), mert következő játékra gyönyörűen benyalták a harmadik és 15-öt, ami elindította a nagy TD drive-ot.

Az viszont bámulatos, hogy Zimmer milyen szinten képes a legjobbat kihozni a védőiből és olyan helyzetbe hozni őket, hogy az erősségeik domináljanak. Egyedülálló a ligában. Pl. ahogy Dunlapet is képes volt kezelni (erről pont te másoltál be cikket még korábban), amikor a pozíciós edzők, koordinátorok szerepéről volt szó az nfl csevegőben, mint elhanyagolt tényező, hogy egy prospect mennyire tud kiteljesedni az NFL-ben.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ridley és Vereen sérülésén kívül én mást okra még gondolni sem tudok, ami indokolná ezeket a számokat (de magyarázatra még ez is édes kevés). A 31. helyre elég, 30 százalékot alig meghaladó RZ TD% hatékonyságot nem kell ezek után különösebben magyarázni.DoM
támadófal ?
nekem nagyon meglepő volt, hogy ott 1 yardon csak a first downra hívtak futást. egy ilyen power szituban, ha bízol a támadófalban, akkor ráhívod legalább kétszer a futást. szerintem. de az első sikertelen próbálkozás után jött két passz, pedig még az órával sem volt szükséges akkor játszani.
illetve ahogy mondtam is a podcastben, engem meglepett, hogy nem mentek neki negyedikre, persze logikus döntés volt 10 pont hátrányban, de miután egész meccsen nem volt olyan közel a Pats a célterülethez mint akkor, nem tudom mikor lett volna még egy ilyen lehetőség a TD-re, és akkor nem lett volna TD kényszer a végén sem. persze ha nem sikerül negyedikre, akkor már ott vége van, de ha bíznak a támadófalban, akkor ott erőből megcsinálják, közel nem lehetetlen futni a Bengalson.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az ellenfél nyugodtan feltöltheti a boxot, hiszen - ahogy Te is írod - nincs hiteles RZ célpont. Tavaly ilyet nem lehetett büntetlenül csinálni, idén nagyon megéri. Mulligan vagy elkapja, vagy Solder nem.tomi-tomi
10 yardon belül olyan nagy jelentősége a box feltöltésének már nincsen. A futóhiány ok, de ez még mindig nem magyarázza, miért Blount áll oda first downhoz és nem Bolden.

A keretben lévő lehetőség miatt én se aggódok annyira a Bengals meccs után sem, de JMD kiskirálysága miatt komoly kérdőjel, hogy ebből mi tud kifőzni.DoM
Mostani állapotában Bolden térde egy civilnek gyaníthatóan több hónapos ORFI-kúra lenne.😊 Washington-t kéne kivágni/IR-re tenni és kukázni valakit, mert Blount kivételével nincs 100% környéki RB.


Az a <5 yard, 70% passz az beszarás... Jó lenne mögé nézni, hogy hányadik down, milyen körülmények között, mert így tényleg nem lehet másra gondolni, mint, hogy idén nem tudjátok bevinni futással, és jön a 2. és 3.-ra a passz.

Mondjuk nekem ez még így is döbbenetesen sok. Igazából a célpont hiány már az ötösön belül nem kéne, hogy indokoljon ilyen aránytalanságot. Persze, egy Gronk nagyon jó, ha van, és nem jó, ha nincs, de öt yardot szinte futás playbookkal meg lehet (kéne tudni) oldani, hiszen azért abból is sok a variáció, és az end zone közel van. Főleg nem értem ezt az aránytalanságot annak a fényében, hogy éppen passz célpontból van hiány. Akkor nem méginkább futni kéne? (Másodikra, harmadikra is?)peterk2005
Tavaly az alábbi variációk gyakran előfordultak: A) 1st down: sikeres futás, B) első futás kevés, 2nd down-ra jó passz. Idén A) eset nem fordult elő; már 50-50-ről indulunk. B) eset is ritkán; sokkal gyakrabban fordul elő harmadik kísérlet, amelyet szinte kizárólag passzból akarunk megoldani - nem véletlenül.

Btw szerintem minden RZ-ban bénázó csapatnak szükségszerűen ennyire kiegyensúlyozatlan a játékhívása, csak egy futásra alapuló Off-nél a futások lesznek erősen túlsúlyban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
DoM
Az a <5 yard, 70% passz az beszarás... Jó lenne mögé nézni, hogy hányadik down, milyen körülmények között, mert így tényleg nem lehet másra gondolni, mint, hogy idén nem tudjátok bevinni futással, és jön a 2. és 3.-ra a passz.

Mondjuk nekem ez még így is döbbenetesen sok. Igazából a célpont hiány már az ötösön belül nem kéne, hogy indokoljon ilyen aránytalanságot. Persze, egy Gronk nagyon jó, ha van, és nem jó, ha nincs, de öt yardot szinte futás playbookkal meg lehet (kéne tudni) oldani, hiszen azért abból is sok a variáció, és az end zone közel van. Főleg nem értem ezt az aránytalanságot annak a fényében, hogy éppen passz célpontból van hiány. Akkor nem méginkább futni kéne? (Másodikra, harmadikra is?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az ellenfél nyugodtan feltöltheti a boxot, hiszen - ahogy Te is írod - nincs hiteles RZ célpont. Tavaly ilyet nem lehetett büntetlenül csinálni, idén nagyon megéri. Mulligan vagy elkapja, vagy Solder nem.tomi-tomi
10 yardon belül olyan nagy jelentősége a box feltöltésének már nincsen. A futóhiány ok, de ez még mindig nem magyarázza, miért Blount áll oda first downhoz és nem Bolden.

A keretben lévő lehetőség miatt én se aggódok annyira a Bengals meccs után sem, de JMD kiskirálysága miatt komoly kérdőjel, hogy ebből mi tud kifőzni.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats Pulpit a drasztikusan eltolódott run/pass ratioval akarta illusztrálni, hogy Brady TD streak rekordja prioritást élvezett a playcallingban az RZ-n belül, amiről kiderült hogy statisztikailag nem állja meg a helyét. Ettől még teljesen megdöbbentő, hogy milyen mértékben hívnak passzjátékot úgy, hogy igazából nincs is a pályán hiteles RZ célpont:



Ridley és Vereen sérülésén kívül én mást okra még gondolni sem tudok, ami indokolná ezeket a számokat (de magyarázatra még ez is édes kevés). A 31. helyre elég, 30 százalékot alig meghaladó RZ TD% hatékonyságot nem kell ezek után különösebben magyarázni.DoM
Épp most olvastam én is a cikket.
Pedig a futójáték a magyarázata és semmi köze nincs se a rekord döntési szándékhoz, se a meggondolatlan play híváshoz.
Tavaly azért (is) volt jó a RZ hatékonyságunk, mert jelentős mennyiségben voltak futott TD-k. Egy elsőre megfutott TD után nem kell kettőt passzolni.😊 Tavaly jogosan lehetett bízni egy sikertelen run-pass menet után, hogy harmadikra futással is megoldjuk.
Idén nincs RZ-ból futott TD-nk. Ellenben van két labdavesztésünk (Ridley és TB fumble) és néhány negatív futásunk. Blount egyszerűen pont azt nem tudja, amire a testalkatából gondolnánk. Bolden sérült volt, Ridley pedig a fumble óta éppen a Falcons ellen kezdte visszanyerni önmagát.
Az ellenfél nyugodtan feltöltheti a boxot, hiszen - ahogy Te is írod - nincs hiteles RZ célpont. Tavaly ilyet nem lehetett büntetlenül csinálni, idén nagyon megéri. Mulligan vagy elkapja, vagy Solder nem.

Van mit tenni támadó oldalon. Két dolog miatt bizakodhatunk, egyrészt bőven van bennük potenciál, másrészt ez a védelem biztos hátteret ad. Öt meccs óta nem csinálják össze magukat, ha a támadók nem hozzák a pontokat. Az elmúlt három év bármelyikében ennyi bénázás sima 0-5-ös mérleget eredményezett volna.

Brady-ék meg kössék fel a gatyát, Ryan védelmek elleni meccsek jönnek. Szép kihívás.


szerk. Hol folytassuk? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A Pats Pulpit a drasztikusan eltolódott run/pass ratioval akarta illusztrálni, hogy Brady TD streak rekordja prioritást élvezett a playcallingban az RZ-n belül, amiről kiderült hogy statisztikailag nem állja meg a helyét. Ettől még teljesen megdöbbentő, hogy milyen mértékben hívnak passzjátékot úgy, hogy igazából nincs is a pályán hiteles RZ célpont:



Ridley és Vereen sérülésén kívül én mást okra még gondolni sem tudok, ami indokolná ezeket a számokat (de magyarázatra még ez is édes kevés). A 31. helyre elég, 30 százalékot alig meghaladó RZ TD% hatékonyságot nem kell ezek után különösebben magyarázni.
több mint 10 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Ha már a TE-ek a téma, véleményem szerint nagyon ráférne az erősítés a csapatra ezen a fronton, még akkor is ha hamarosan visszatér Gronk. Az elkapó gárdának mindenképpen jót tenne ha lenne még valaki akire a védelemnek figyelni kell. Hooman-t nagyon bírom, de nem igazán jeleskedik az elkapásokban sajnos. Remélem kukázunk valakit az FA-ró (D.Thomas, Boss esetleg Ballard ) vagy egy hátsó körös draftcetliért tradelünk valakit.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brutálisan nem tudunk mit kezdeni a TE-kel, rohadtul remélem, hogy valamit kitalálunk most már, de ez eddig katasztrófa. Egész jól megfogjuk a legnagyobb nevű WR-eket, Talib állat DMC besegítésével, Dennard nem elveszett, és Gregory is néha egész jó, de egy jobb TE bármikor kicsinál minket | felőlem Collins is játszhat egész meccsen, hogy legyen vele szemben egy hasonló állat (mondjuk őt biztos szétszopatná, de mondjuk mindegy, mert mást is) |
Ja, és a futás ellen mókás lesz megint a védekezés, meg az is, hogy futni és passzolni sem igazán sikerül. Na de majd Julian hoz remélhetőleg most már egy PR-TD-t, és lehozzuk 7–6-tal mondjuk

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az a Pats O#, ami 6 pontot képes feltenni a táblára nem érdemel győzelmet, a D# viszont megint kitartott, bár nem láttam még a teljes meccset, de képzelem milyen szenvedés lehetett a beszámolók szerint.
JMD-t nem túlságosan kedvelem, nem is örültem, amikor visszajött, de ez a konzervatív playhívás korábban is komoly meccsekbe került, hogy képtelen változtatni azon, amit előre eltervez, rugalmatlan.
Szóval lassan éledezik egy JMD takarodj, idézve a Denver topicból. 😛
A már meglévő és újabb sérülések, főleg Kelly pótlása komoly gond lehet és Ridley visszatérésére is szükség lesz, viszont Amendola játszott, ez pozitívum az eddig is foghíjas WR sorban még ha közel sem 100%-osan. Talán G-Force visszatérése is egyre közelebb, rá óriási szükség van ebben az O#-ben.

Mi lesz a Szentek ellen, természetesen győzelem, végre Tom TD hájpja nélkül, mi más, főleg, hazai pályán a Gilletteben. 😊
Nem szokásunk kétszer zsinórban kikapni.
Bár a Brees - Graham páros ellen ki kell találni valamit, mert Gonzo ellen is voltak gondok védekezésben, szóval jöhet a duplázás, ahogy azt láttuk a Falcons ellen.
4-1 az eddigi eredményeket, körbeveréseket látva, nincs gond, menni kell tovább, a csoport megnyerése továbbra is a kezünkben.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!