New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én csak azt nem értem, h ez nem egy hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosság volt, viszont ebben a formában megtervezésről se lehet beszélni finoman szólva.. Tök logikátlan az egész ebben a formában számomra.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az ügyészség verziója a történtekről, időrendben:

June 16

9:02 p.m.: Hernandez texts a friend out of state, saying "please make it back."
9:05: Hernandez texts Lloyd that he wants to get together.
9:35: Hernandez texts a friend in Connecticut that says "get your ass up here."
10:23: Hernandez texts the same friend, "Hurry your ass up."

McCauley indicated that Hernandez recently had 14 surveillance cameras installed in his home. Video from the cameras show two men arriving at Hernandez's home in North Attleboro. Later footage shows Hernandez with a firearm. At one point, Hernandez says to one of the men that he "can't trust anyone anymore," according to McCauley.

June 17

1:12 a.m.: The three men depart Hernandez's home in a silver Nissan Altima, according to surveillance video, cell phone towers and cell phone records.
Cell towers track their movement south on Interstate 95. At some point, they turn around, then head north before stopping at a gas station on Route 128.
2:10: Hernandez buys gas, a pack of Bubblicious gum and rolling papers.
2:32: The silver Altima arrives at Lloyd's house. Hernandez sends a text message: "We're here."
Lloyd's sister watches Odin Lloyd leave the house and get into the silver Altima. Neighborhood surveillance video shows Hernandez arriving in the neighborhood as well.

Surveillance video tracks the car around Boston.

McCauley explains that during ride back toward North Attleboro, Hernandez tells Lloyd that when they were at a club, Rumor, the previous Friday night, "certain things upset him," including Lloyd talking to some people Hernandez had "troubles" with. McCauley did not indicate how he obtained this information.

Prosecution says the text indicates the "temperature" in the car.
3:07: Lloyd texts his sister, "Did you see who I was with?"
McCauley suggests that this indicates the "temperature" in the car.
Lloyd does not receive a response.
3:11: Lloyd texts his sister again, "Hello."
3:19: Lloyd's sister responds, "My phone was dead. Who?"
3:22: Lloyd responds, "NFL."
3:23: Lloyd: "Just so you know."

By this point, the four men inside the silver Altima have gotten off I-95 on Route 152, near Hernandez's home, McCauley says records show.

3:23 a.m.: McCauley says surveillance video shows the Altima at a fork in the road. McCauley indicates that one way leads to Hernandez's home, the other down a gravel road where Lloyd's body would later be found. Video shows Hernandez's car going down the gravel road behind a group of industrial buildings.
3:23-3:27: People working the overnight in the industrial park hear gunshots.
3:27: Silver Altima is viewed coming out of gravel road.
3:29: Video at Hernandez's home shows the silver Altima pulling into his driveway.

McCauley states that the distance between where Lloyd's body was found and Hernandez's home is a 2-minute drive.
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/prosecution-details-events-says-led-odin-lloyd-murder-204349177.html
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Megölök valakit, ott hagyom a hullát meg az autómat. Hazamegyek, nagy nyugiban, ahelyett, hogy eltüntetném a nyomokat? Ha a hullát eltűntették volna már az is valami.GRAFI
Ross Kemp anno a Compton-os részben hablatyolt valamit arról, hogy ezeknél a mexikói bandáknál (és a fekete bandáknál is) a "nyilvánosság" a rituálé része. Példa-statuálás, elrettentés, vminek a bizonyítása... stb. Nyilván; ha az orosz maffia csinálta volna, akkor Lloyd csak egy újabb név lenne az eltűntek között, majd pár év múlva lezárnák a nyomizást.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Fura, hogy a Gronkandez duóból mindig Gronkowskitól tartottam jobban, hogy valami marhaságot csinál. Persze nem ilyen súlyút. Ez az egész sztori bűzlik rendesen. Még most sem tudom felfogni, hogy Hernandez ennyire ostoba volt/lett volna. Már az is, hogy emberölésre vetemedik minden képzeletet felülmúl, de az azt követő dolgok is. Egy negatív IQ-jú emberből is többet néznék ki. Valahogy ködös az egész ügy. Megölök valakit, ott hagyom a hullát meg az autómat. Hazamegyek, nagy nyugiban, ahelyett, hogy eltüntetném a nyomokat? Ha a hullát eltűntették volna már az is valami.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem poénnak szántam a képet. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy bármi lesz a vád /tettes, társtettes/az ítélet valószínű súlyos éveket fog jelenteni.laccoo74
Itt már nem lehet "bármi" a vád, mert a vádat már megfogalmazták. Korábban már volt szó róla, hogy arrafelé a bírósági eljárás szabályai szerint azt tárgyalják amit az ügyész benyújt, nincs menet közbeni módosítgatás. Azaz, most már a dolognak csak két kimenetele lehet. Vagy az, hogy az eljárás végén azt mondják az esküdtek, hogy nem bűnös előre megfontolt emberölésben, és akkor kisétál a teremből, vagy azt, hogy bűnös, és akkor kb. életfogytiglannal néz szembe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
tessék mégegyszer:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/the_boston_bandits_as_cursed_as_the_94_chargers/13876529


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az a szomorú, hogy van ez a srác, aki megkapta a lehetőséget a sorstól egy jó életre; aztán sz.rik bele és lehúzza az egészet a wc-n (ha ennyire megutálta a haverját, akkor jó pénzért lett volna egy rakat ember arra, hogy diszkréten megoldja a problémáját...). Egy ostoba ember tündöklése és bukása...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Nem akarok patkánykodni, de ez már kevés lesz koma!
Amúgy az áldozat a Boston Bandits csapatában játszott.Baszédes név...laccoo74
Ne már, vazze, hagyjuk a hülyeséget ebben az ügyben szerintem. Gondolom akkor Hernandez védekezését meg arra fogják építeni, hogy államellenes bűncselekményt akart elkövetni a fickó, és Hernandez ezért lőtte le, mert akkora Hazafi...somoskovig
Nem poénnak szántam a képet.
Csak azt akartam érzékeltetni, hogy bármi lesz a vád /tettes, társtettes/az ítélet valószínű súlyos éveket fog jelenteni.
Bocs, ha nem volt egyértelmű.Ilyennel az ember nem viccel.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem fölöslegesen agyalunk, hogy ki lőtt és hányat..Csak azok tudják, akik jelen voltak..Hogy mentsék a bőrüket, úgyis egymásra fognak vallani..Hörni vagy tettes, vagy tettestárs egy emberölésben..Kedvelhettük, kivételesen tehetséges TE-WR hibrid volt, DE aki ilyet tesz, vagy ilyenben részt vesz nem méltó a franchise mezének viselésére..Most a nyár slágere úgyis ez lesz, a sajtó csámcsogni fog még a részleteken 2-3 hónapig..
A csapat jó döntést hozott, hogy elbocsátotta..A jövőben az O rendbetételén kell dolgozni..Nagy sztárok nincsenek, de vannak tehetséges noname munkásemberek, akik élni szeretnének a lehetőséggel..Én arra vagyok kíváncsi, hogy a támadóalakulat hogyan is fog muzsikálni a jövőben.. Remélem ez a botrány csak erőt ad nekik, s mindenkinek meg akarják mutatni hogy miért is a legjobb csapat a ligában. Go Brady & újoncok..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM


Nem akarok patkánykodni, de ez már kevés lesz koma!
Amúgy az áldozat a Boston Bandits csapatában játszott.Baszédes név...laccoo74
Ne már, vazze, hagyjuk a hülyeséget ebben az ügyben szerintem. Gondolom akkor Hernandez védekezését meg arra fogják építeni, hogy államellenes bűncselekményt akart elkövetni a fickó, és Hernandez ezért lőtte le, mert akkora Hazafi...

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Nem akarok patkánykodni, de ez már kevés lesz koma!
Amúgy az áldozat a Boston Bandits csapatában játszott.Baszédes név...
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez pedig igen magas labda, bocs miatta:
"the patriots know how to destroy video"jjncaa
Feltétlenül szükség van most ezekre?Imitheking
Ezt képes hozzátenni az ügyhöz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
De ki ez a Lloyd, aki ennyire a bögyében volt Hernandeznek, és miért?Sobri Jóska
A report out of WBZ-TV in Boston indicated that Lloyd was dating the sister of Hernandez's girlfriendjjncaa
Nem mit csinált.
Ki volt?
És miért lett lelődözve?Sobri Jóska
Egyelőre ennyi derült ki a kettejük közti kapcsolatról, ismerték egymást, amúgy Lloyd is focizott, egy félprofi new englandi csapatbanjjncaa
As for motive, assistant district attorney William McCauley suggested Hernandez was angry with Lloyd because on the night of June 14 he had been talking to people Hernandez perceived as hostile to him.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Újabb ember került a rendőrség látókörébe a Hernandez ügyben.
Néhány perce jelentették be, hogy őrizetbe vettek egy Carlos Ortiz nevű tagot, akinek az ügyben játszott szerepe még nem tisztázott.
Közben a Patriots beszüntette a Hernandezhez kapcsolódó termékek árusítását a proshopban.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
furcsa, hogy a Patriots nem áll ki teljes mértékben a játékosa mellett, ameddig be nem bizonyosodik a bűnösség;
ártatlanság vélelme?sapka
Either 1) they know something we don't, and are fairly certain of his guilt, or 2) Kraft stepped in and said he doesn't want to deal with this mess.DoM
de ezaz, mivan ha a kettes?
csak úgy kibaszták mert sok volt a fény?
nem hiszem, hogy sok ember dolgozna így a Patsnél szívesen (ok, támadási felület...)sapka
Nem hiszem, hogy a Pats lépése arról szól, hogy bűnös-e Hernandez vagy sem. Szerintem egész egyszerűen egy ilyen franchise nem engedheti meg magának, hogy akármelyik játékosát ilyen súlyú bűncselekménnyel egyáltalán kapcsolatba hozzák.
És ez szerintem akkor is igaz, ha nem ő húzta meg az elsütő billentyűt, hanem valamelyik retek haverja. Önmagában a tény, hogy köze van hozzá már megalapozza (szerintem helyesen) a vezetőség döntését.

Do your job
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Ez pedig igen magas labda, bocs miatta:
"the patriots know how to destroy video"jjncaa
Feltétlenül szükség van most ezekre?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco üzenete a Pats szezonjáért aggódóknak.

Look, as long as Brady is throwing and the Patriots can get 15 sacks from Chandler Jones, they will be fine.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Charges against AH: first degree murder, carrying a firearm without a license, two counts of carrying a large capacity firearm, possession of a firearm without a FID card and possession of ammunition without an FID card.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.grantland.com/story/_/id/9416013/aaron-hernandez-death-odin-lloyd

Engemis érdekelne a z indíték. Pénz vagy a mygirlfriendgirlfrienditsmy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a kép biztos jó pont lesz az esküdteknél/államügyésznél.
iktriad
pózolj ájfonnal és fegyverrel.Amadeus91
Nekem egyikem sincs és nem vagyok fotogén alkat. 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ez a kép biztos jó pont lesz az esküdteknél/államügyésznél.
iktriad
pózolj ájfonnal és fegyverrel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a kép biztos jó pont lesz az esküdteknél/államügyésznél.
több mint 10 éve
topin New England Patriots 1 956
"Aaron Hernandezt emberöléssel vádolták meg Odin Lloyd halálának ügyében. Óvadékot nem állapítottak meg. Hernandez őrizetben marad. Az ügyész elmondása szerint Hernandez dühösen, „már senkiben sem bízhatok” felkiáltással szállt autóba két barátjával együtt, miközben fegyvert tartott a kezében, hogy felvegyék Odin Lloydot, aki olyan emberekkel beszélt egy éjszakai mulatóban akikkel problémája volt Hernandeznek. Lloyd sms-t küldött már az autóból a testvérének, hogy „ugye láttátok kivel vagyok”, „NFL”, „csak hogy tudjátok”.
"
A Pats.hun ez olvasható, ha indítékot keresünk..
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
De ki ez a Lloyd, aki ennyire a bögyében volt Hernandeznek, és miért?Sobri Jóska
A report out of WBZ-TV in Boston indicated that Lloyd was dating the sister of Hernandez's girlfriendjjncaa
Nem mit csinált.
Ki volt?
És miért lett lelődözve?Sobri Jóska
Egyelőre ennyi derült ki a kettejük közti kapcsolatról, ismerték egymást, amúgy Lloyd is focizott, egy félprofi new englandi csapatban

Ez pedig igen magas labda, bocs miatta:
"the patriots know how to destroy video"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ki ez a Lloyd, aki ennyire a bögyében volt Hernandeznek, és miért?Sobri Jóska
Úgy néz ki, volt valami közös előéletük. Nő, narkó, ki tudja. Lehetett akár fegyver is, hisz úgy néz ki, Hörni elég nagy fegyverbuzi, és nem egy illegális, számozatlan fegyvere is volt.

Fogsz még róla hallani, ne aggódj. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)