New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a legtöbb bandánál így megy ez, ha árulás történik. Kegyelem nincs. És büszkék rá.
Főleg Hörnire, mivel így az egész világ láthatta, tudhatta az esetet és retteghetnek, hogy ez náluk ilyen.Stez
kurva sok értelme volt ám, hogy most aztán Stockholmtól Fokvárosig mindenki "rettegjen", ő meg eldobott magától mindent. Örülhet, ha már a kölke diplomaosztóján ott lehet majd.Amadeus91
Mert aztán az ilyen embereket általában kurvára érdekli, hogy mit dobnak el maguktól. Úgy általánosságban, bűnöző a nagy részük.
Ne legyél már szentfazék, az ott Amerika, nem dojcsland.
Ott nem falat firkálnak és azzal nyerik a területet.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Szerintem a legtöbb bandánál így megy ez, ha árulás történik. Kegyelem nincs. És büszkék rá.
Főleg Hörnire, mivel így az egész világ láthatta, tudhatta az esetet és retteghetnek, hogy ez náluk ilyen.Stez
kurva sok értelme volt ám, hogy most aztán Stockholmtól Fokvárosig mindenki "rettegjen", ő meg eldobott magától mindent. Örülhet, ha már a kölke diplomaosztóján ott lehet majd.Amadeus91
ha még a tavalyi kettős gyilkossághoz is oda tudják kötni, akkor sanszos, hogy a diplomaosztó idején még a feltételest sem kérvényezheti majd (ha egyáltalán).
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Bloods
 fansided.com/2013/06/27/aaron-hernandez-gang-bristol-bloods/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
az MS egy metálvillát mutat, amit mutat az blood szerintem de íme
sutianap
Azért a fehér zokni, szandi kombó a niggán odabasz! 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
az MS egy metálvillát mutat, amit mutat az blood szerintem de íme


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem az rémlik, hogy a fényképen a kézjel, amit mutat, az az MS13-é.
De a kézfején meg van egy Bloods tetkó, bár szimplán lehet olyan hülye is, hogy csak feltetováltatta a "vér" szót. 😀

Szerk.: Sőt, a kézfején igazából csak Blood van.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak a tisztánlátás végett, most melyik "banda" tagja Hernandez? Nem igazán vagyok képben ilyen téren, és ahogyan olvastam , a Bloods és az Ms amit emlegetnek, illetve itt is ez merült fel, de ha jól tudom a kettő nem ugyanaz, és még csak nem is baráti a viszonyuk.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a legtöbb bandánál így megy ez, ha árulás történik. Kegyelem nincs. És büszkék rá. Főleg Hörnire, mivel így az egész világ láthatta, tudhatta az esetet és retteghetnek, hogy ez náluk ilyen.Stez
Éppen válaszolni akartam arra a postodra amelyikben írod, hogy neked még továbbra is sanszos, hogy csak bemárthatták az egészbe. De látom aztóta bandatag lett, sőt, demonstratíve gyilkolt és még büszke is rá. 😊peterk2005
Nem azt írtam, hogy ő ölt. Hanem, hogy magára az esetre büszkék amiatt, mert Hörni miatt mindenki tudni fog róla. 😉 Nem tudom, ő ölt-e, én nem vagyok benne biztos továbbra sem, viszont pár héten belül úgy is terítékre kerülnek azok a bizonyítékok is, amiket még nem fedtek fel, mert biztosan vannak ilyenek. Ha ő volt, akkor ő volt, ez van, akkor tévedtem. Na puff, túlélem. 😊
Azt meg sehol sem írtam, hogy szerintem nem is volt bandatag sosem és hasonlók. Sajnos nyilvánvalóan az volt.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a legtöbb bandánál így megy ez, ha árulás történik. Kegyelem nincs. És büszkék rá. Főleg Hörnire, mivel így az egész világ láthatta, tudhatta az esetet és retteghetnek, hogy ez náluk ilyen.Stez
Éppen válaszolni akartam arra a postodra amelyikben írod, hogy neked még továbbra is sanszos, hogy csak bemárthatták az egészbe. De látom aztóta bandatag lett, sőt, demonstratíve gyilkolt és még büszke is rá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szerintem a legtöbb bandánál így megy ez, ha árulás történik. Kegyelem nincs. És büszkék rá.
Főleg Hörnire, mivel így az egész világ láthatta, tudhatta az esetet és retteghetnek, hogy ez náluk ilyen.Stez
kurva sok értelme volt ám, hogy most aztán Stockholmtól Fokvárosig mindenki "rettegjen", ő meg eldobott magától mindent. Örülhet, ha már a kölke diplomaosztóján ott lehet majd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a legtöbb bandánál így megy ez, ha árulás történik. Kegyelem nincs. És büszkék rá.
Főleg Hörnire, mivel így az egész világ láthatta, tudhatta az esetet és retteghetnek, hogy ez náluk ilyen.

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az Ms13 inkább LA meg Frisco-ból híres hispanic gang (Oooooakland 😊 ) de ezen a listán is rajta van.toxique
Mégis igazad lesz, Bloods, az 13as, mindig van rajta vörös, feketearany meg sose, de ezek a keresztes tetkók bezavartak meg az ÖT lövés.sutianap
Azoknál a gyilkolás az ügymenet része; amolyan "matter of pride". Ha igazak a videókban az Ms13-ról elbeszéltek, akkor csodálkoznék bármilyen valós bűnbánaton. Lloyd valószínűleg áruló lehetett, mivel Hernandez szemmel láthatóan büszke a tettére + az Ms13-ban ez komoly elismerést von maga után, úgyhogy a börtönben sem senkiként fog kezdeni... (ha le tudják sittelni).
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
találtam egy ide illő zenét... 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


A Livestrong karkötőt kiszúrtátok?
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Olyan scouting reporttal mondjuk én még nem találkoztam, mely az adott játékos negatívumai között az "emberölésre való hajlam"-ot emlegeti

Szerk.: sőt, mintha a gyilkos ösztönt eddig pozitívumnak tartottuk volnajjncaa
Gondolom jópár egyetemi játékos riportjában szerepelhet hasonló kitétel.
Valószínűleg több "bandázós" játékos van az NFL-ben, mégis szerencsére ritka az ilyen eset.

Előre nem lehetett ezt látni.
Ezért azt sem nagyon hiszem, hogy Hörni csak a Pats board-ján szerepelt volna...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Közben a Puma is szerződést bontott.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487

Itt tizenhét

Ez meg a kézfeje

És a kánekti kati lista
 www.ctgia.org/gangsaz.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Ms13 inkább LA meg Frisco-ból híres hispanic gang (Oooooakland 😊 ) de ezen a listán is rajta van.toxique
Mégis igazad lesz, Bloods, az 13as, mindig van rajta vörös, feketearany meg sose, de ezek a keresztes tetkók bezavartak meg az ÖT lövés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Arrol mar volt szo, hogy a csapatok tudtak Hernandez egyetemi balheirol, es arrol is, hogy bandazik es bunozokkel log. Ma olvastam, hogy csak a Pats boardjan szerepelt allitolag ezek miatt. Bar nyilvan ez sem igaz azert. De nala boven tudni lehetett, hogy 'veszelyeztetett' ilyen szempontbol.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
En inkább értenék bele ittas vezetést, egy-két spanglitSinisa
Volt szerintem az is, mintha az lett volna a percről-percre leírásban hogy "rolling papert" vett a benzinkúton az eset előtt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Olyan scouting reporttal mondjuk én még nem találkoztam, mely az adott játékos negatívumai között az "emberölésre való hajlam"-ot emlegeti

Szerk.: sőt, mintha a gyilkos ösztönt eddig pozitívumnak tartottuk volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
felmerülhetnek problémák karakterével jjncaa
Azért ez elég tág megfogalmazás.
En inkább értenék bele ittas vezetést, egy-két spanglit, garázdaságot, stb. mint gyilkosságot / abban bűnrészességget.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Az FO részéről mit néztek? Persze utólag könnyű már okosnak lenni, nem is kellett volna draftolni gondolom. Gondolom azért a csapat vezetőség nem figyelteti minden játékosa minden lépését. És AH-zel látszólag semmi gond nem volt. Ha igazak amiket feltételeznek most, akkor nagyon ügyesen titkolta ezt eddig. Ez viszont ellent mond annak, ahogy ezt a mostani dolgot intézte, márha ő volt.GRAFI
ezért lett csak negyedik körös

Aaron Hernandez

Poszt: TE
Egyetem: Florida
Előrejelzés: 2-3. kör

Szül: 1989. november 6. (Bristol, Connecticut)
Magasság: 188 cm (6-2)
Súly: 113 kg (250 font)

erősségei:
Remek atléta - sebessége és gyorsasága is kiváló - finom, megbízható kéz - kitűnő labdaérzék és súlypontemelkedés - agilis, kiegyensúlyozott és jól használja ki erényeit - ügyes route futó, aki tudja hogyan játssza magát tisztára és szakadjon el emberétől - erőteljes, nehezen megfogható futó elkapás után - okos, jó érzékekkel bír, magas a futballintelligenciája - szívós, fizikális és agresszív - az ereje is megvan - versenyző típus - biztos választás - eredményes, produktív

gyengeségei:
Nincsenek meg a poszthoz az ideális méretei - különösen gyenge blokkoló, főleg a vonalon verhető - nem elég robbanékony - olykor megzavarja a jam - fizikai ereje inkább a konditeremben mutatkozik meg, nem pedig a pályán - felmerülhetnek problémák karakterével

megjegyzések:
Két évig kezdett a Gators-ben - 2009-ben SEC és országos válogatott - John Mackey díjas 2009-ben, amit a legjobb tight end kap az országban - apja, Dennis az 1970-es évek végén a UConn defensive back-je volt, míg testvére, DJ szintén a Huskies-ban játszott QB-t és WR-t - profihoz illő képzést kapott már gyerekkorától kezdve, és megkérdőjelezhetetlenül a legjobb TE volt korosztályában, mikor elhagyta a középiskolát - ő tartja a floridai rekordot a TE-k közt legtöbb elkapással egy szezonban illetve pályafutás alatt - egy dimenziós elkapó fegyver, de abban zseniális - H-Back prototípus, Chris Cooley-ra emlékeztet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem vagyok benne biztos. Azért ez igencsak kirívó eset. És Hernandeznek sem voltak azért olyan óriási ügyei egyetem alatt. Persze egy profi karrierre vágyó egyetemistának ilyenek sem kellenének.