New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erdekes lesz mindenestre figyelni, hogy mostantol mennyire valtozik meg a Pats es a tobbi csapat nezopontja a drafton a balhes jatekosokkal szembe. Azt hiszem, hogy mostantol meginkabb reszeltek annak, aki mar az egyetemen is belekeveredik majd valamibe, mostantol kettozott figyelmet kap majd minden balhes jatekos. Es ugye is sok csapat van, amelynel azonnal lekerulnek a boardrol ezek a jatekosok. Gondolom BB is meggondolja, hogy vallaljak-e a kockazatot.

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az FO részéről mit néztek?GRAFI
Draftolás előtt a character issues-t biztosan... vagy mégsem.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az FO részéről mit néztek? Persze utólag könnyű már okosnak lenni, nem is kellett volna draftolni gondolom. Gondolom azért a csapat vezetőség nem figyelteti minden játékosa minden lépését. És AH-zel látszólag semmi gond nem volt. Ha igazak amiket feltételeznek most, akkor nagyon ügyesen titkolta ezt eddig. Ez viszont ellent mond annak, ahogy ezt a mostani dolgot intézte, márha ő volt.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na az a két ember hogyan tűnt csak úgy el ne mondják hogy nem figyelték őket..... bár lehet nekik sem jön rosszul kitudja 😛 amellett, hogy sajnos! nem gondolom az alapján ami eddig lejött, hogy AH ártatlan lenne a dologban
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
A LK chicagoi elég aktív és brutális a keleti részen, ami a lényeg, hogy otthonról hozta s az LK egy része kimodottan ricoi és utcai, az meg hogy Valderrama nagybácsi is hogynem, hogyhogynem pont arra van ahun keresni kell az anonimokat, pfüüü


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ÉRdekes. Nem gondoltam volna,hogy Boston-area is ennyire érintett a latino bandák tevékenységével...
Ez a másik eset tavaly történt, szóval akkormár befutott NFL játékos volt. Ennek tükrében az is érdekes,hogy még így sem sikerült kiszakadnia ebből a közegbőlundisputedly
páran eltévedtek és odáig eveztek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ma volt egy újabb óvadékmeghallgatás, de ismét elutasították, mert tényleges életfogytiggal is büntethetik és fennáll a menekülés veszélye. Annyi újdonság van, hogy az ügyész azt állította, hogy a két férfi - aki Hernandezzel volt az autóban - felszívódott (going ghost) és ezt Hernandez intézte el (aided). Plusz valami vidéki kunyhóját kutatták át Hernandeznek még tegnap, ahol találtak olyan .45-ös töltényeket, mint ami a gyilkosság helyszínén is volt.

A védelem szerint: okkal tartanak tárgyalást és nem óvadékmeghallgatás alapján hoznak ítéletet. A vádnak nincs indítéka. A felhozott érvek nem emberölésre, hanem igazságszolgáltatás akadályozására utalnak.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ÉRdekes. Nem gondoltam volna,hogy Boston-area is ennyire érintett a latino bandák tevékenységével...
Ez a másik eset tavaly történt, szóval akkormár befutott NFL játékos volt. Ennek tükrében az is érdekes,hogy még így sem sikerült kiszakadnia ebből a közegbőlundisputedly
 www.streetgangs.com/cities/boston

Az Ms13 inkább LA meg Frisco-ból híres hispanic gang (Oooooakland 😊 ) de ezen a listán is rajta van.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Százmérföld csak Bristol, inkább az, hogy nézték ezt ennyire be a vezetőség részéről, vagy ennyire ravasz, de ezek után ez ki van csukva.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
ÉRdekes. Nem gondoltam volna,hogy Boston-area is ennyire érintett a latino bandák tevékenységével...
Ez a másik eset tavaly történt, szóval akkormár befutott NFL játékos volt. Ennek tükrében az is érdekes,hogy még így sem sikerült kiszakadnia ebből a közegből
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
nekem az tetszik a legjobban, hogy mindenki képzett gyilkos, mert megnézett egy CSI részt, remek 😀sapka
A gyilkoláshoz nem kell képzettnek lenni. Elég hozzá pl. egy kés meg egy elborult elme.

A csi-t kikérem magamnak 😀 én Ross Kemp-en meg a Counter strike-on szocializálódtam 😀 😀toxique
Engem? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A egyik, latin knight gang lesz ez embrek...
 www.wfsb.com/story/22700000/prosecutor-bristol-mans-arrest-linked-to-hernandezsutianap
Teccik látni! Ross Kemp megmondta a tutit 😊 Ezek a latin bandák mindenhol egyformák 😛
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
A egyik, latin king gang lesz ez embrek...
 www.wfsb.com/story/22700000/prosecutor-bristol-mans-arrest-linked-to-hernandez


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
azt olvastam roton, hogy azért halt meg Lloyd, mert tudott infókat a másik kettős gyilkosságról, huhh, na ez így már kemény, meglesz az a 1st degree
főleg ha benne volt ernandez a másik duplában issapka
olvashattad akár itt is
 twitter.com/bowlhujjncaa
de nem itt olvastam, hanem a roton 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
azt olvastam roton, hogy azért halt meg Lloyd, mert tudott infókat a másik kettős gyilkosságról, huhh, na ez így már kemény, meglesz az a 1st degree
főleg ha benne volt ernandez a másik duplában issapka
olvashattad akár itt is
 twitter.com/bowlhu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
azt olvastam roton, hogy azért halt meg Lloyd, mert tudott infókat a másik kettős gyilkosságról, huhh, na ez így már kemény, meglesz az a 1st degree
főleg ha benne volt ernandez a másik duplában is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
nekem az tetszik a legjobban, hogy mindenki képzett gyilkos, mert megnézett egy CSI részt, remek 😀sapka
A gyilkoláshoz nem kell képzettnek lenni. Elég hozzá pl. egy kés meg egy elborult elme.

A csi-t kikérem magamnak 😀 én Ross Kemp-en meg a Counter strike-on szocializálódtam 😀 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát beviszik a két csókát előadnak egy sztorit, a rendőrség ráugrik, akkor jön ki a hír a letartóztatásról, az ügyészség csekkolni akar, megnézik mi hol, merre, akkor jön a letartóztatás. Tehát hipotetikusan megengedhető-e, hogy attól függetlenül, hogy igaz hogy xy időpontban z helyen voltak, kamera által is, az is igaz-e, hogy H. lemészárolta Odint, kamera nélkül? Fee is azt mondta, hogy ez mind közvetett és hogy nem erős, ettől függetlenül kaphat életfogytot. Próbáljuk megfejteni a miértjét, nem H.t mentegetjük, nem kell leharapni az ember fejét.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És az mit támaszt alá, hogy amikor a rendőrség megérkezett, akkor csak a haverok fogták rögtön, gondolkodás nélkül menekülőre?Stez
Azt, hogy az Hernandez háza és nyilván nem jó ómen együtt csapatni hárman a történtek után.

És az minő véletlen, hogy miután bevitték Hernandez haverjait, utána pár nap múlva láttak napvilágot olyan érdekes tények, amit vélhetően azok tudhattak, akik a kocsiban voltak. Lehet, hogy Hernandez gyilkos, de az is lehet, hogy nem viszont ezek számomra olyan elfelejtett tények, amik arra mutatnak, hogy igenis simán benne van a pakliban, hogy rákenik az egészet, ők meg éppen vádalkut kötnek, hogy bemártsák. Stez
Mivel a bizonyítékok és a helyzet összerakása általában nem egy-két másodperc alatt szokott menni, ezért azt hiszem érthető, hogy nem jöttek elő a hatóságok a kerek sztorival rögtön. De ez még nem azt jelenti, hogy ők hülyék lennének, és a két latino összerakott egy sztorit, amit ők csont nélkül benyaltak és vitték is be Hernandezt. És ahogy peterk is írta, nem vádolták volna előre megfontolt gyilkossággal akkor, ha csak a két haverja vallomása lenne a kezükben.

De hát igazad van, én kérek elnézést, elfelejtettem, hogy nem lehet saját véleményem, mert egyébként ti ügyvédek vagytok, akik az ügy minden apró részletét tudjátok, meg hát gondolom kézhez kaptátok a bizonyítékok pontos listáját is, így megfelelően tanulmányoztátok az ügyet és már tudjátok, hogy mi lesz a végkimenetele is.Stez
Felőlem lehet az is a véleményed, hogy Brady ölte meg a srácot, de azért azt had kérdezhessem már meg, hogy mi alapján gondolod úgy, ahogy.

több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A nyomozati munka nem úgy működik, mint a krimikben. Ha egy emberölési ügyben 2 nap alatt eljutnak a vádemelésig, akkor ott nagyon megbízható bizonyítéknak kell lennie.

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És az mit támaszt alá, hogy amikor a rendőrség megérkezett, akkor csak a haverok fogták rögtön, gondolkodás nélkül menekülőre?
És az minő véletlen, hogy miután bevitték Hernandez haverjait, utána pár nap múlva láttak napvilágot olyan érdekes tények, amit vélhetően azok tudhattak, akik a kocsiban voltak. Lehet, hogy Hernandez gyilkos, de az is lehet, hogy nem viszont ezek számomra olyan elfelejtett tények, amik arra mutatnak, hogy igenis simán benne van a pakliban, hogy rákenik az egészet, ők meg éppen vádalkut kötnek, hogy bemártsák.
De hát igazad van, én kérek elnézést, elfelejtettem, hogy nem lehet saját véleményem, mert egyébként ti ügyvédek vagytok, akik az ügy minden apró részletét tudjátok, meg hát gondolom kézhez kaptátok a bizonyítékok pontos listáját is, így megfelelően tanulmányoztátok az ügyet és már tudjátok, hogy mi lesz a végkimenetele is.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor felteszem a Stez verzét. Odint akarják elintézni, de nem jutnak hozzá, ezért bevetik H.-t, aki kicsalogatja, merhát ő mégis NFL, aztán megy a kocsikázás, és a vég. H. meg vagy assziszálja vagy nem, de minden a nyakában marad, persze beszélhet ő is, de azt könnyen rövidre zárhatják, ezért rábízzák az ügyvédekre. H. hülye voltvanlesz és nem tud kievickélni ebből, lehet a nagy videótelepítés már annak szólt, hogy tartott tőlük.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
According to law source Aaron Hernandez under investigation for possible connection to 2012 double murder in Boston.
😮Habi
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy leginkább őt mártották be a haverjai. Hörni meg egy buta fasz. Nem fogja megúszni életfogytiglan alatt.Stez
És ezt mi alapján gondolod így? Mert amit mindenhol írnak, körülmények és bizonyítékok nagyon nem ezt támasztják alá.Schleck
Ezt gondolja, hát nem érted.
A rendőrség is tuti kamuzik, hogy bemártsák!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
According to law source Aaron Hernandez under investigation for possible connection to 2012 double murder in Boston.
😮Habi
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy leginkább őt mártották be a haverjai. Hörni meg egy buta fasz. Nem fogja megúszni életfogytiglan alatt.Stez
És ezt mi alapján gondolod így? Mert amit mindenhol írnak, körülmények és bizonyítékok nagyon nem ezt támasztják alá.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
According to law source Aaron Hernandez under investigation for possible connection to 2012 double murder in Boston.
😮Habi
Lol, a végén még ráhúzzák a Hasfelmetsző gyilkosságokat is.
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy leginkább őt mártották be a haverjai. Hörni meg egy buta fasz. Nem fogja megúszni életfogytiglan alatt.