New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
De ki ez a Lloyd, aki ennyire a bögyében volt Hernandeznek, és miért?Sobri Jóska
A report out of WBZ-TV in Boston indicated that Lloyd was dating the sister of Hernandez's girlfriendjjncaa
Nem mit csinált.
Ki volt?
És miért lett lelődözve?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
De ki ez a Lloyd, aki ennyire a bögyében volt Hernandeznek, és miért?Sobri Jóska
A report out of WBZ-TV in Boston indicated that Lloyd was dating the sister of Hernandez's girlfriend


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
De ki ez a Lloyd, aki ennyire a bögyében volt Hernandeznek, és miért?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja és találtak egy töltényhüvelyt Hernandez bérelt kocsijában, ami egyezik azzal a töltényhüvellyel, amit a gyilkosság helyszínén találtak... Az igazságszolgáltatás akadályozása, illetve a bizonyítékok eltüntetése nem szerepel a vádak között.Burkus
Most olvasgatva utána, elég durva ügynek néz ki ez. 😕 Ha jól értettem a vádat bejelentő ügyészt, akkor egy valag bizonyítékuk van, pl. egy sms amit AH a két havernak küldött, amiben kvázi felkéri őket, hogy segítsenek eltakarítani a fickót. És ha jól értem van olyan sms is, amit a meggyilkolt fickó írt a családjának AH autójából, amiben szól nekik, hogy ha bármi baja esne, akkor tudják, hogy az "NFL"-el van éppen. És megvan a gyilkos fegyver is, amiből származó hüvelyt, ahogy írod, megtaláltak AH kocsijában.
Nem vagyok jogász, az amcsi jog csak "megérintett" (végigasszisztáltam amíg a közelemben valaki ebből nagydoktorált). úgyhogy így is kell venni amit mondok, de első blikkre érdekes, hogy a vádak között ott a "premeditation" (előre megfontoltság), de nincs ott a "conspiracy" (bűnszervezetben elkövetve). Pedig ugye hárman is a képben vannak. Ez szerintem arra utalhat, hogy a másik kettővel nemcsak hogy vádalkut köthettek, de valószínűleg elég bizonyíték sem volt ellenük azon kívül, hogy szemtanúk voltak. Ezek alapján meglepne, ha a másik kettőt a jövőben bevádolnák.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nem akarok ezen lovagolni, de az AK (AMD, AMMSz, stb...) nem félautomata fegyver, hanem automata. (magyarul önműködő)

A FÉG pisztolyok félautomaták. (magyarul öntöltő)

Ha azt mondják hogy magyar és félautomata, az csak pisztoly lehet. A lőszer egyébként egyértelmüsíti a kérdést, mert a karabélyokat a ruszki 7,62mm-es kaliberhez gyártották, a pisztolyokat meg .38 ACP és 9x19mm-hez.Jan
Összemosol két dolgot.
Első körben Toxique és én a félautomata magyar "rifle"-ről a FÉG általad is említett SAMI (SA-85) karabélyára asszociáltunk, ami szintén félautomata, annak ellenére, hogy külsőleg és működési elvében gyakorlatilag egy automata hadifegyverre hasonlít.

Majd ezután arról beszéltünk teljesen offtopic üzemmódban, hogy volt-e magyar gyártású AK. Ezt kár összekeverni a Hernandez-féle üggyel. (Egyébként a hadi felhasználásra gyártott AK-k "egyeslövés üzemmódja" is félautomata...)

Ha valaki tudja a helyszínen lőszerhüvelyek típusát, az eldönti a kérdést, hogy karabélyról vagy pisztolyról van-e szó.Gogo
Oké, tényleg félreértettem.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk ez jo, akkor siman lehet, hogy bekoptek a haverjai, vagyis eppenseggel rakenik az egeszet. Nem lepne meg. Szerintem meg sok erdekesseg fog kiderulni a kovetkezo napokban, hetekben.Stez
Most nézem an NFL Networköt, ahol valami ügyészt interjúvolnak éppen telefonon, és ő "1st degree murder"-ről beszél, mint fő vádról. Ha ez igaz, akkor nyugodtan ki is lehet zárni, hogy a haverok vallomása alapján vádolták meg. Az amerikai jogban a 1st degree az előre megfontolt emberölés megfelelője, amit egy elit ügyvédekkel felálló védelem ellen kb. az impossible mission-el ér fel bizonyítani. Az ottani jogrend sajátossága, hogy azt kell bizonyítani, amivel megvádolják, tehát nincs az ami nálunk, hogy megvádolják előre megfontoltsággal, és utána a bíró módosítgatja a minősítést. Ha ott valaki 1st degree-vel vádolnak meg és bukik, akkor bukik az egész vád, kezdhetik elölről, de akkor a komplett bizonyítási eljárást is elölről kell kezdeni, ráadásul fel se lehet használni egy csomó bizonyítékot. O.J. Simpson kb. így úszta meg a dolgot. Nem sikerült pontosan annak a vádnak megállnia amit az ügyész beterjesztett, és innen úszott az ügy, hiába derült ki kvázi feketén fehéren a tárgyalás alatt, hogy ő gyilkolt.

Szóval, ha csak a leghalványabb kétsége lenne az ügyészségnek a bizonyíthatóságra, akkor tuti, hogy most nem vádolták volna még meg, hanem valahol valamelyik kihallgató teremben az ügyvédekkel éppen azon alkudoznának, hogy oké, elengedjük a 1st degree-t, ha teljeskörű vallomást teszel, stb...peterk2005
A vád szerint Hernandez három golyót lőtt Lloydba, rögtön azután, hogy az kiszállt a kocsiból, majd ezt követően Hernandez is kiszállt és belelőtt még kettőt a mellkasába. Nyilván van ballisztika, nyomrögzítés stb., de azt gondolom, hogy egy ilyen részletesen leírt eseményhez - mint vádhoz - szemtanú is van. Gyanús, hogy a két másik fickóról semmit sem hallani, szerintem vádalkut kötöttek. De ez majd úgyis kiderül.Burkus
Na ez így nagyon kemény...tenorx
Ja és találtak egy töltényhüvelyt Hernandez bérelt kocsijában, ami egyezik azzal a töltényhüvellyel, amit a gyilkosság helyszínén találtak...

Az igazságszolgáltatás akadályozása, illetve a bizonyítékok eltüntetése nem szerepel a vádak között.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Szomorú történet...

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk ez jo, akkor siman lehet, hogy bekoptek a haverjai, vagyis eppenseggel rakenik az egeszet. Nem lepne meg. Szerintem meg sok erdekesseg fog kiderulni a kovetkezo napokban, hetekben.Stez
Most nézem an NFL Networköt, ahol valami ügyészt interjúvolnak éppen telefonon, és ő "1st degree murder"-ről beszél, mint fő vádról. Ha ez igaz, akkor nyugodtan ki is lehet zárni, hogy a haverok vallomása alapján vádolták meg. Az amerikai jogban a 1st degree az előre megfontolt emberölés megfelelője, amit egy elit ügyvédekkel felálló védelem ellen kb. az impossible mission-el ér fel bizonyítani. Az ottani jogrend sajátossága, hogy azt kell bizonyítani, amivel megvádolják, tehát nincs az ami nálunk, hogy megvádolják előre megfontoltsággal, és utána a bíró módosítgatja a minősítést. Ha ott valaki 1st degree-vel vádolnak meg és bukik, akkor bukik az egész vád, kezdhetik elölről, de akkor a komplett bizonyítási eljárást is elölről kell kezdeni, ráadásul fel se lehet használni egy csomó bizonyítékot. O.J. Simpson kb. így úszta meg a dolgot. Nem sikerült pontosan annak a vádnak megállnia amit az ügyész beterjesztett, és innen úszott az ügy, hiába derült ki kvázi feketén fehéren a tárgyalás alatt, hogy ő gyilkolt.

Szóval, ha csak a leghalványabb kétsége lenne az ügyészségnek a bizonyíthatóságra, akkor tuti, hogy most nem vádolták volna még meg, hanem valahol valamelyik kihallgató teremben az ügyvédekkel éppen azon alkudoznának, hogy oké, elengedjük a 1st degree-t, ha teljeskörű vallomást teszel, stb...peterk2005
A vád szerint Hernandez három golyót lőtt Lloydba, rögtön azután, hogy az kiszállt a kocsiból, majd ezt követően Hernandez is kiszállt és belelőtt még kettőt a mellkasába. Nyilván van ballisztika, nyomrögzítés stb., de azt gondolom, hogy egy ilyen részletesen leírt eseményhez - mint vádhoz - szemtanú is van. Gyanús, hogy a két másik fickóról semmit sem hallani, szerintem vádalkut kötöttek. De ez majd úgyis kiderül.Burkus
Na ez így nagyon kemény...
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem akarok ezen lovagolni, de az AK (AMD, AMMSz, stb...) nem félautomata fegyver, hanem automata. (magyarul önműködő)

A FÉG pisztolyok félautomaták. (magyarul öntöltő)

Ha azt mondják hogy magyar és félautomata, az csak pisztoly lehet. A lőszer egyébként egyértelmüsíti a kérdést, mert a karabélyokat a ruszki 7,62mm-es kaliberhez gyártották, a pisztolyokat meg .38 ACP és 9x19mm-hez.Jan
Összemosol két dolgot.
Első körben Toxique és én a félautomata magyar "rifle"-ről a FÉG általad is említett SA-85M karabélyára asszociáltunk, ami szintén félautomata, annak ellenére, hogy külsőleg és működési elvében gyakorlatilag egy automata hadifegyverre hasonlít.
Wiki: "In 1985, a semi-automatic version of the AK-63 was exported to the United States for civilian consumption. Imported by Kassnar (of Harrisburg, PA), which sold it as the SA-85M, it was only available in its "pre-ban" form for a few years before the 1989 assault weapons importation ban."

Majd ezután arról beszéltünk teljesen offtopic üzemmódban, hogy volt-e magyar gyártású AK. Ezt kár összekeverni a Hernandez-féle üggyel. (Egyébként a hadi felhasználásra gyártott AK-k "egyeslövés üzemmódja" is félautomata...)

Ha valaki tudja a helyszínen lőszerhüvelyek típusát, az eldönti a kérdést, hogy karabélyról vagy pisztolyról van-e szó.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk ez jo, akkor siman lehet, hogy bekoptek a haverjai, vagyis eppenseggel rakenik az egeszet. Nem lepne meg. Szerintem meg sok erdekesseg fog kiderulni a kovetkezo napokban, hetekben.Stez
Most nézem an NFL Networköt, ahol valami ügyészt interjúvolnak éppen telefonon, és ő "1st degree murder"-ről beszél, mint fő vádról. Ha ez igaz, akkor nyugodtan ki is lehet zárni, hogy a haverok vallomása alapján vádolták meg. Az amerikai jogban a 1st degree az előre megfontolt emberölés megfelelője, amit egy elit ügyvédekkel felálló védelem ellen kb. az impossible mission-el ér fel bizonyítani. Az ottani jogrend sajátossága, hogy azt kell bizonyítani, amivel megvádolják, tehát nincs az ami nálunk, hogy megvádolják előre megfontoltsággal, és utána a bíró módosítgatja a minősítést. Ha ott valaki 1st degree-vel vádolnak meg és bukik, akkor bukik az egész vád, kezdhetik elölről, de akkor a komplett bizonyítási eljárást is elölről kell kezdeni, ráadásul fel se lehet használni egy csomó bizonyítékot. O.J. Simpson kb. így úszta meg a dolgot. Nem sikerült pontosan annak a vádnak megállnia amit az ügyész beterjesztett, és innen úszott az ügy, hiába derült ki kvázi feketén fehéren a tárgyalás alatt, hogy ő gyilkolt.

Szóval, ha csak a leghalványabb kétsége lenne az ügyészségnek a bizonyíthatóságra, akkor tuti, hogy most nem vádolták volna még meg, hanem valahol valamelyik kihallgató teremben az ügyvédekkel éppen azon alkudoznának, hogy oké, elengedjük a 1st degree-t, ha teljeskörű vallomást teszel, stb...peterk2005
A vád szerint Hernandez három golyót lőtt Lloydba, rögtön azután, hogy az kiszállt a kocsiból, majd ezt követően Hernandez is kiszállt és belelőtt még kettőt a mellkasába. Nyilván van ballisztika, nyomrögzítés stb., de azt gondolom, hogy egy ilyen részletesen leírt eseményhez - mint vádhoz - szemtanú is van. Gyanús, hogy a két másik fickóról semmit sem hallani, szerintem vádalkut kötöttek. De ez majd úgyis kiderül.
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A korai szerződéshosszabbításon már akkor is meglepődtünk. Utólag az korai volt Hernandeznek és jövőbeni salary cap változásokon kívül kb. semmi sem indokolta. Azt nem tudni, hogy milyen a Pats öltözői légköre, hangulata mostanában, de lehet, hogy túl fiatal lett a csapat.DoM
Az egészben szerintem is az az egyik legmegdöbbentőbb, hogy mennyire félreismerte a stáb Hernandezt. 6 év/41milliós szerződést a mai ligában csak feltétlen bizalom esetén kaphat egy játékos, pláne ilyen rövid idő után. Vagy nagyon jól titkolta, vagy nem foglalkozott a stáb a magánéletével.Robilluma
Nekem valahogy az a benyomásom az egészről, hogy meghúzta magát a kifejezetten off-field problémákhoz igazított prove-it rookie szerződése alatt, tényleg semmi (közismert) balhéja nem volt nálunk... s tavaly, amikor megvolt a nagy zs, "kicsit" elengedte magát.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk ez jo, akkor siman lehet, hogy bekoptek a haverjai, vagyis eppenseggel rakenik az egeszet. Nem lepne meg. Szerintem meg sok erdekesseg fog kiderulni a kovetkezo napokban, hetekben.Stez
Most nézem an NFL Networköt, ahol valami ügyészt interjúvolnak éppen telefonon, és ő "1st degree murder"-ről beszél, mint fő vádról. Ha ez igaz, akkor nyugodtan ki is lehet zárni, hogy a haverok vallomása alapján vádolták meg. Az amerikai jogban a 1st degree az előre megfontolt emberölés megfelelője, amit egy elit ügyvédekkel felálló védelem ellen kb. az impossible mission-el ér fel bizonyítani. Az ottani jogrend sajátossága, hogy azt kell bizonyítani, amivel megvádolják, tehát nincs az ami nálunk, hogy megvádolják előre megfontoltsággal, és utána a bíró módosítgatja a minősítést. Ha ott valaki 1st degree-vel vádolnak meg és bukik, akkor bukik az egész vád, kezdhetik elölről, de akkor a komplett bizonyítási eljárást is elölről kell kezdeni, ráadásul fel se lehet használni egy csomó bizonyítékot. O.J. Simpson kb. így úszta meg a dolgot. Nem sikerült pontosan annak a vádnak megállnia amit az ügyész beterjesztett, és innen úszott az ügy, hiába derült ki kvázi feketén fehéren a tárgyalás alatt, hogy ő gyilkolt.

Szóval, ha csak a leghalványabb kétsége lenne az ügyészségnek a bizonyíthatóságra, akkor tuti, hogy most nem vádolták volna még meg, hanem valahol valamelyik kihallgató teremben az ügyvédekkel éppen azon alkudoznának, hogy oké, elengedjük a 1st degree-t, ha teljeskörű vallomást teszel, stb...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ha FÉG gyártmány, akkor viszont nem lehet AK...toxique
Miért is?Gogo
A FÉG nagyon régen gyártott fegyvert AK néven, 1965 óta AMD volt, későb AMMSz. A külföldre gyártott modellek SAMI vagy NGM néven készültek.

Pisztolyban pedig ugyancsak a FÉG gyártott PA-t, PMK-380 és P9RC -t, amelyek félautomaták, a PMK .38-as kaliberű, a másik kettő 9mm-es Para.

Egyébként az hol szerepelt hogy nem pisztolyról van szó, hanem karabélyról?Jan
Itt:
Ennyire bebambultam, vagy tényleg azt mondták, hogy "Hungarian semi-automatic relief"?Wirtschaftsteil
Gondolom a "relief" rifle akart lenni, ami nem annyira pisztoly.

(Az, hogy mennyire régen gyártották, nem feltétlen releváns - a kérdés az volt, hogy létezett-e magyar gyártású AK. A válasz igen: mart/forgácsolt tokos és lemeztokos is. Ráadásul az egyik még mindig rendszerben.)Gogo
Nem akarok ezen lovagolni, de az AK (AMD, AMMSz, stb...) nem félautomata fegyver, hanem automata. (magyarul önműködő)

A FÉG pisztolyok félautomaták. (magyarul öntöltő)

Ha azt mondják hogy magyar és félautomata, az csak pisztoly lehet. A lőszer egyébként egyértelmüsíti a kérdést, mert a karabélyokat a ruszki 7,62mm-es kaliberhez gyártották, a pisztolyokat meg .38 ACP és 9x19mm-hez.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom azert ekkora a hallgatas a masik ket szemelyrol, mert ok koptek be Hernandezt. Es gondolom ok voltak, akik az elso rendori latogataskor megprobaltak elfutni is. Baromira Hernandez fogja megszopni, de szerintem nem o kovette el. De nyilvan tudott mondjuk rola. Ettol fuggetlenul az egeszbol tukrozodik, hogy milyen buta az osszes... Barmok.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Lényegtelen, hogy milyen barátok. A lényeg (én egyedül ezért szorítottam, attól függetlenül, hogy melyikük tette a háromból), hogy rekonstruálták a rendőrök az eseményeket, és nem ússza meg a gyilkos. Szerencsére nem sikerült eltüntetni a bizonyítékokat. (Egy pisztolyt a kukába dobtak 😂 )Robilluma
A gyilkos fegyver viszont nincs meg. Azt sikerült eltüntetni.DoM
az a "hungarian semi-automatic gun"?jjncaa
nem. ezt még a meghallgatás legelején említették, amikor a gun charges-okat sorolták, de elég rossz volt akkor még a hang minőség.DoM
mert találtak ugye öt skulót félautomatából a tetthelyszín környékén


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lényegtelen, hogy milyen barátok. A lényeg (én egyedül ezért szorítottam, attól függetlenül, hogy melyikük tette a háromból), hogy rekonstruálták a rendőrök az eseményeket, és nem ússza meg a gyilkos. Szerencsére nem sikerült eltüntetni a bizonyítékokat. (Egy pisztolyt a kukába dobtak 😂 )Robilluma
A gyilkos fegyver viszont nincs meg. Azt sikerült eltüntetni.DoM
az a "hungarian semi-automatic gun"?jjncaa
nem. ezt még a meghallgatás legelején említették, amikor a gun charges-okat sorolták, de elég rossz volt akkor még a hang minőség.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
belekeveredik a végén Meskó is

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Lényegtelen, hogy milyen barátok. A lényeg (én egyedül ezért szorítottam, attól függetlenül, hogy melyikük tette a háromból), hogy rekonstruálták a rendőrök az eseményeket, és nem ússza meg a gyilkos. Szerencsére nem sikerült eltüntetni a bizonyítékokat. (Egy pisztolyt a kukába dobtak 😂 )Robilluma
A gyilkos fegyver viszont nincs meg. Azt sikerült eltüntetni.DoM
az a "hungarian semi-automatic gun"?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lényegtelen, hogy milyen barátok. A lényeg (én egyedül ezért szorítottam, attól függetlenül, hogy melyikük tette a háromból), hogy rekonstruálták a rendőrök az eseményeket, és nem ússza meg a gyilkos. Szerencsére nem sikerült eltüntetni a bizonyítékokat. (Egy pisztolyt a kukába dobtak 😂 )Robilluma
A gyilkos fegyver viszont nincs meg. Azt sikerült eltüntetni. Bár kissé átgondolva, nem egy bűnözői lángelmére utalnak az események, lehet nem volt szüksége komolyabb segítségre a nyomozóknak a haveroktól. Mindenestre furcsa, hogy ekkora a hallgatás a másik két autóban lévő személyről.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha FÉG gyártmány, akkor viszont nem lehet AK...toxique
Miért is?Gogo
A FÉG nagyon régen gyártott fegyvert AK néven, 1965 óta AMD volt, későb AMMSz. A külföldre gyártott modellek SAMI vagy NGM néven készültek.

Pisztolyban pedig ugyancsak a FÉG gyártott PA-t, PMK-380 és P9RC -t, amelyek félautomaták, a PMK .38-as kaliberű, a másik kettő 9mm-es Para.

Egyébként az hol szerepelt hogy nem pisztolyról van szó, hanem karabélyról?Jan
Itt:
Ennyire bebambultam, vagy tényleg azt mondták, hogy "Hungarian semi-automatic relief"?Wirtschaftsteil
Meg itt:
Nem bambultál beDoM
Gondolom a "relief" rifle akart lenni, ami nem annyira pisztoly.

(Az, hogy mennyire régen gyártották, nem feltétlen releváns - a kérdés az volt, hogy létezett-e magyar gyártású AK. A válasz igen: mart/forgácsolt tokos és lemeztokos is. Az AK-63 típust pedig AMD-65 rendszeresítése után is gyártották, ráadásul az előbbi még mindig rendszerben van, ellentétben az utóbbival. Plusz az AMMSz a 63D verzió típusjelölése.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Első benyomás: Hernandezt gyönyörűen felnyomták a haverjai. DoM
Vajon miért? Szép kis barátok... :/Blevi
Lényegtelen, hogy milyen barátok. A lényeg (én egyedül ezért szorítottam, attól függetlenül, hogy melyikük tette a háromból), hogy rekonstruálták a rendőrök az eseményeket, és nem ússza meg a gyilkos. Szerencsére nem sikerült eltüntetni a bizonyítékokat. (Egy pisztolyt a kukába dobtak 😂 )Robilluma
Persze hogy ez a lényeg de furcsa ha akkora országos haverok hogy hárman kivégeznek valakit, akkor csak nem mutogatnak egymásra. Indíték?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ha FÉG gyártmány, akkor viszont nem lehet AK...toxique
Miért is?Gogo
A FÉG nagyon régen gyártott fegyvert AK néven, 1965 óta AMD volt, későb AMMSz. A külföldre gyártott modellek SAMI vagy NGM néven készültek.

Pisztolyban pedig ugyancsak a FÉG gyártott PA-t, PMK-380 és P9RC -t, amelyek félautomaták, a PMK .38-as kaliberű, a másik kettő 9mm-es Para.

Egyébként az hol szerepelt hogy nem pisztolyról van szó, hanem karabélyról?Jan


ezt akartam mondani pont, hogy mifene Hörni AMD-vel lövöldözött volna?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ha FÉG gyártmány, akkor viszont nem lehet AK...toxique
Miért is?Gogo
A FÉG nagyon régen gyártott fegyvert AK néven, 1965 óta AMD volt, későb AMMSz. A külföldre gyártott modellek SAMI vagy NGM néven készültek.

Pisztolyban pedig ugyancsak a FÉG gyártott PA-t, PMK-380 és P9RC -t, amelyek félautomaták, a PMK .38-as kaliberű, a másik kettő 9mm-es Para.

Egyébként az hol szerepelt hogy nem pisztolyról van szó, hanem karabélyról?
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A korai szerződéshosszabbításon már akkor is meglepődtünk. Utólag az korai volt Hernandeznek és jövőbeni salary cap változásokon kívül kb. semmi sem indokolta. Azt nem tudni, hogy milyen a Pats öltözői légköre, hangulata mostanában, de lehet, hogy túl fiatal lett a csapat.DoM
Az egészben szerintem is az az egyik legmegdöbbentőbb, hogy mennyire félreismerte a stáb Hernandezt. 6 év/41milliós szerződést a mai ligában csak feltétlen bizalom esetén kaphat egy játékos, pláne ilyen rövid idő után. Vagy nagyon jól titkolta, vagy nem foglalkozott a stáb a magánéletével.

Rátért nehány alternatív osvenyre a Patriot wayen az elmúlt időben, ami korábban elképzelhetetlen volt, gondolok itt az aranykorra elsősorban. Eddig komoly gond nem volt belőle.gabtsi
A nem épp Patriot way képviselői, Dennard és Talib asszem kapott az elmúlt héten pár telefonhívást az FOtól. Meglepődnék, ha ezek után Talib bármilyen hosszútávú ajánlatot kapna a szezon után, all-pro teljesímény esetén sem valószínű.

Első benyomás: Hernandezt gyönyörűen felnyomták a haverjai. DoM
Vajon miért? Szép kis barátok... :/Blevi
Lényegtelen, hogy milyen barátok. A lényeg (én egyedül ezért szorítottam, attól függetlenül, hogy melyikük tette a háromból), hogy rekonstruálták a rendőrök az eseményeket, és nem ússza meg a gyilkos. Szerencsére nem sikerült eltüntetni a bizonyítékokat. (Egy pisztolyt a kukába dobtak 😂 )


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!