New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy, csak nekem tűnik furcsának, hogy Hernandez az egész ügy kirobbanása óta egy árva szót sem szólt?
Nem védte magát, nem bizonygatta az ártatlanságát.laccoo74
Nyilván megmondták neki, h kussoljon, ez még semmit nem jelent. (persze ettől még finoman szólva is necces a szitu😊Szesze
Nyilván mondták neki - legyen okos, azt varrjon bőrt a fogára.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Amúgy, csak nekem tűnik furcsának, hogy Hernandez az egész ügy kirobbanása óta egy árva szót sem szólt?
Nem védte magát, nem bizonygatta az ártatlanságát.laccoo74
Nyilván megmondták neki, h kussoljon, ez még semmit nem jelent. (persze ettől még finoman szólva is necces a szitu😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Amúgy, csak nekem tűnik furcsának, hogy Hernandez az egész ügy kirobbanása óta egy árva szót sem szólt?
Nem védte magát, nem bizonygatta az ártatlanságát.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Na meg ugye az, hogy megsemmisítette a felvételeket és kitakarították a házat, megint csak nem bizonyít semmit. Ahogy süti is írta, biztosan volt némi takargatnivalója, de azok lehetnek az ügytől teljesen független olyan dolgok is, amiknek esetleg a hatóság szintén nem örült volna. Teszem azt őrült befüzevezett tivornyázás, kurvákkal megspékelve.
Amiket meg egyes oldalakon írnak, hogy ezzel vége a karrierjének, bármilyen eredménnyel zárul a nyomozás, meg hasonlók, azok teljes marhaságok.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem nem off, de szóljatok

Az eredeti feltevésem az, hogy ugye ez egy klasszik gang-ügy lesz, Hernandezt, mint ismert embert meg megpróbálják belehúzni. Tehát az első kiszállás után, mire kiért a második, elkezdődött a tabularasa. Itt felvetődött, hogy ha ezt csinálja tutti sáros. Émmeg aszondom, valszegi belépett az ügyvéd, hogy ugye ha elviszik a saját házam biztonsági felvételeit meg a telómat - az összes mindennel, nem biztos, hogy én azt szeretném, mert lehet nem is az ügyhöz kapcsolódóan, de addig túrják míg valami van rajta. Itt tenném a következő megjegyzést miszerint lényegi különbség van egy szóbeli vádaskodás és tárgyi bizonyíték között. Mert lehet innen-onnan ismerte a csókát, aki mint írják ott lógott a csapat körül, de amíg ez szóbeszéd szinten van egy totál más ügy, mint mondjuk a kamera felvételén a nappaliban totálban. Igazam van, vagy igazam van?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.ropesgray.com/michaelfee
ezekszerint, ha jól logikázok, magát a vizsgálatot fogják megtámadnisutianap
Ezt miből vontad le? 😊undisputedly
Profiloztam 😀 szövi ügyek, meg ezek a gyógyszerhatósági beadványok, az ölég papírkapargatós...
Nomármost ha nem is lesz semmi az egészből, az ami igen rosszul mutat az a hatósággal való együttműködés akadályozása?? hiánya?? És Rodzser már aggya is a négymeccsest. Deha ott betolják az eljárási hibát, lehet Gádwell se hamarkodik könnyű kézzel.

Persze ez lehet irdatlan bullshit, de nekem megteszi a mai napra konspirációnak 😉


............és a Gátőrz nem gengszterképző, a krokik nevében!sutianap
Így már értem 😀
Azonban az ürge fehér galléros bünözésre specializálódott, ezért vannak az általad is említett ügyek.
Az,hogy most életelleni bűncselekményt vállal, az is simán belefér. Azaz nem is jó,ha azt mondjuk,hogy vállal. A Ropes-hoz hasonló nagy firm divíziókkal dolgozik. és ő biztosan a Bostoni iroda valamelyik büntetőjogi részlegén van mint partner, szóval,ha bejött az ügy, akkor megkapta az ő csapata.
Magát a vizsgálatot nem igazán tehetik kérdéssé, eljárásjogi szempontból az eljárás mikéntjét már igen, de ilyenkor többnyire mindent rendben csinálnak a nyomozó szervek 😊
Elnézést az offért 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.ropesgray.com/michaelfee
ezekszerint, ha jól logikázok, magát a vizsgálatot fogják megtámadnisutianap
Ezt miből vontad le? 😊undisputedly
Profiloztam 😀 szövi ügyek, meg ezek a gyógyszerhatósági beadványok, az ölég papírkapargatós...
Nomármost ha nem is lesz semmi az egészből, az ami igen rosszul mutat az a hatósággal való együttműködés akadályozása?? hiánya?? És Rodzser már aggya is a négymeccsest. Deha ott betolják az eljárási hibát, lehet Gádwell se hamarkodik könnyű kézzel.

Persze ez lehet irdatlan bullshit, de nekem megteszi a mai napra konspirációnak 😉


............és a Gátőrz nem gengszterképző, a krokik nevében!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.ropesgray.com/michaelfee
ezekszerint, ha jól logikázok, magát a vizsgálatot fogják megtámadnisutianap
Ezt miből vontad le? 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.ropesgray.com/michaelfee
ezekszerint, ha jól logikázok, magát a vizsgálatot fogják megtámadni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, 11 győzelmet! 😊
Kár, hogy ez sem volt elég.. 😊

több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Basszus, DoM, egyszerre tőrt ki belőlünk az írhatnék és a visszatekintés?😀
Pedig nem láttam, h miről értekeztél, cca 1 órát írtam/statoztam az hozzászólást...
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ha visszaállna az O a hagyományosabb megközelítésre (futás hangsúlyosabb, 3 WR-es felállások), miért ne lehetne elég három TE a rosteren, Gronkowski aktiválásáig? (Mármint az 53 fősön.)Gogo
JMD-vel nem fog. Derogál neki futtatni a labdát.DoM
Azért vannak pozitív tendenciák és nem csak JMD volt passz-buzi. Sőt, a statisztikát megnézve egész érdekes dolgokat vehet észre az ember. Csináltam is egy "kimutatást" plusz kommentek.
Legyen a címe "JMD védelmében" 😀
Ezt elkészítve kicsit megijedtem, h milyen régóta kísérem figyelemmel a csapat ügyködéseit, kevertem az egyes éveket😀

2012 - 1191 play - 523 futás (43%) - 4.2 átlag (JMD)
"JMD visszatérése". Elsőre úgy tűnik, mintha megnyomtuk volna a futás-mennyiséget, pedig csak a támadójáték változott, plusz 100 támadóplay került be a "vérkeringésbe" (2010-hez képest plusz 200!) JMD gyakorlatilag ugyanazt a futás-passz arányt hozta, mint a korábbiakban. szerk.: jut eszembe, eléggé fontos esemény, hogy vissza kellett térni a 3 WR, 1 TE felálláshoz a TE-sérülések miatt.

2011 - 1082 play - 438 futás (40%) - 4.0 átlag (BOB)
Ez az az év, amin nem tudom túltenni magam. Ilyen keveset ugyanis sosem futottunk, ez volt az igazi passz-orgia! OK, az olcsócsincsó bukta ellenére is nagyon komoly elkapó/te produkció volt (WW, Branch, Gronk, Hörni), s BJGE és Vereen sérülten nyomta végig az idényt, Ridley fumblitiszben szenvedett... de pl. az érthetetlen, hogy FaFej miért csak 76szor cipelte a labdát és mondjuk miért nem basztuk IR-re Vereent és miért nem hoztunk valakit az utcáról. a 40% totál nevetséges, főleg, hogy egy 2 TE-s alapfelállású támadóegységnél történt ez.


2010 - 986 play - 454 futás (44%) - 4.3 átlag (BOB)
A "TE-k eljövetele", BOB és BB nagy húzása, a 2 TE-s felállás. 2006-al szemben itt működik, egy - sérülések nélkül - ligaelső TE (Gronk) mellett még az is belefér, hogy Hörni szvsz még egy WR-hez képest is gyengén blokkol. Még nem dominálnak, de azért már alakul a dolog. A csapat, az O még Moss megkergülését is jól viseli. BJGE befut (muhaha), Faulk a második meccsen kidől... erre jön FaFej és egy igazán monster szezont produkál 3rd down backként (megjegyzem, a legjobb idényközi BB-pickupnak tartom az érában). Egyébként rohadt nagy mázlink volt, hiszen mögöttük eléggé kicsi volt a depth.

2009 - 1076 play - 466 futás (43%)- 4.1 átlag (gyakorlatilag BOB)
LoMo már az életéért küzd, mögötte max kiegészítő emberkék/kiöregedett veteránok vannak Morris/Taylor/Faulk személyében, BJGE ebben az évben háttérbe szorul (így visszatekintve, f... volt idehozni Taylort). Kb. olyan a passz-futás arány, mint a legendás 2007-es eresztésnél, a gond az, hogy kevés a célpont (lényegében csak WW és Moss), így el is marad az eredmény.

2008 - 1095 play - 513 futás (46%) - 4.4 átlag (JMD)
A "Cassel-év". Eredetileg ugyanazt játszottuk volna egy nagyságrendekkel rosszabb QB-val, minusz Stallworth, Gaffneyt pedig nem érezte... futottunk, mint a barmok, majdnem annyit, mint a noname-WR-évben, csak sokkal jobb átlaggal. LoMo IR, Sammy Morris karrierévje, Faulk utolsó igazán "futós" produktuma, plusz ott volt még Jordan és az ifjú BJGE is. 10 győzelmet azért kicsikart a csapat.

2007 - 1058 play - 451 futás (42%) - 4.1 átlag (JMD)
Na, ez pedig épp a "legendás-WR" év, amikor a Moss-Welker-Stallworth-Gaffney négyes miatt bűn lett volna sokat futni, alsó hangon 3 WR és 1 TE volt a pályán, sőt... egyébként a RB-felhozatal sem volt erős, LoMonál már jelentkeztek a gondok, a "táncikálás", Sammy Morris lesérült(?), Faulk szokás szerint csak 3rd down backnek volt jó. A többiekről meg no comment.. emlékszem olyanra, amikor a negyedik negyedben a retteget Evans- Ecker duó pörgette lefele a másodperceket.

2006 - 1055 play - 499 futás (47%) - 3.9 átlag (JMD)
Ez a legendás "noname-WR" év, amikor Caldwell és Gabriel váltotta volna (meg) a világot. Az eredeti terv az volt, hogy a két fasza TE-re, Watsonra és Grahamra alapítják a védelmet, de az előbbi inkonzisztens volt, az utóbbi meg inkább a blokkolásban volt erős (kb. ligaelső). Nem is csoda, hogy a husifánk Dillon és Maroney ennyit futhatott.


2005 - 1031 play - 439 futás (42%) - 3.4 átlag (gyakorlatilag JMD)
A bajnoki cím utáni "összeomlás" éve...D-ben és O-ban egyaránt. Dillon lesérült, 10 meccset szenvedett végig 3,5-es átlaggal és nem volt megfelelő helyettese, emlékeim szerint a kiegészítő emberek is kiestek, akkor jött Evans kezdeni(!) Ehhez képest egészen sokat futottunk.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A WR/TE állomány változásának kifejezése számokban (John Clayton, ESPN Boston):

Tavaly Brady-nek volt 401 sikeres passza.
Welker nincs: 118 elkapás
Lloyd nincs: 74 elkapás
Gronkowski műtve, kérdéses: 55 elkapás
Hernandez kérdéses: 51 elkapás
Woodhead nincs: 40 elkapás

Ez összesen 338 elkapás a 401 completion-ből. Brady előtt nagy feladat lesz ebben az idényben, gyakorlatilag sorcsere után, átmenetet vagy folyamatosságot képviselő célpont nélkül kell elit passzjátékot produkálni. HOF képességű QB-nak való kihívás...Gogo
2010-ben az első pár meccet követően már nem volt Randy Moss, így egyedül Welker maradt a keretben a 2009-es elkapók közül, akik egy évvel később is a lőlap elején végeztek. Az új nevek a régi-új Branch, Hernandez, Gronkowski, Woodhead, Tate. Brady egyik legjobb alapszakasz teljesítményét nyújtotta - kb. 2007-es szint. Nyilván Amendola kulcsszereplő, de rajta kívül van elég prospect és nem csak látszatra van sok elkapó a 90-ek között, mint tavaly a hadirokkantakkal. 2010-ben volt a "filozófia" váltás O'Brien miatt, aki úgy döntött, hogy a shotgun, spread fölény helyett vissza kell tenni Bradyt a center mögé és jobban építeni a futásokra és a playaction passzjátékra. Ebből lett már 2011-re, hogy Gronkowksi és Hernandez ill. külső elkapó veszély hiánya miatt előtérbe került a no huddle, amivel a védelem zavara került a támadók középpontjába, hogy kihasználják az asszimtriát a felállások között, mert a rohanásból úgyis a Patriots jön ki jobban, mert ők konzisztensen tudnak pontot szerezni, amire nagyon kevés ellenfelük képes. Ez nem változott BOB távozásával sem, legfeljebb még hangsúlyosabb lett a visszatért JMD-vel már pedig PO sikerességet tekintve inkább 2010 felé kellett volna kacsingatni szerintem és nem még 2-3 sebességi fokozattal feljebb kapcsolni, mert jobb védelmek elln (szorosabb meccseken) ez kapkodáshoz és a jó mezőnypozíciók elherdálásához, sok, teljesen szokatlan time management baklövéshez vezetett. A legfájóbb a Ravens elleni meccs, ahol harmadik és short downon okoskodta túl Pees a Pats no huddle-t, amikor is egyetlen dologra figyeltek, hogy ne fussanak first downt középen...

Még 2010-hez annyit, ami az utolsó "tiszta" 34-es védelem éve volt, hogy akkor lehetett szerintem hosszú idő után azt érezni, hogy valami megmozdult végre a D-be és jó irányba fordultak a dolgok. Erre mára perszre nem sok maradt, a sémaváltás miatt is, de a 2013-as védelem elég mélynek tűnik, hogy komolyabb részesei legyenek meccseknek és ne kelljen a határig pörgetni a no huddle-t és maximalizálni a pontszerzési esélyeket. Végső soron a rájátszásban a kiegyensúlyozott csapatok fognak legtovább jutni, akik nem egy dolgot csinálnak kimagaslóan és többet átlag alatt, vagy még gyengébben. Előbbi, köszönhetően a sok csapnivaló csapatnak, különösen az AFC-ben az alapszakasz során simán szállítja a kellő számú győzelmet, de túl nagy kockázat a PO-ban. Ilyen nagy mértékben élni-halni a no-huddle-lel/ért szintén ez a kategória szerintem.

Az biztos, hogy a passzjáték mellett a két koordinátoron is nagyon sok fog múlni. JMD-ről eleget beszélünk, de nagyon jó lenne ha Pariciát végre magára lehetne hagyni a védelemnél és Belichick teljes figyelmét a meccsnak tudná szentelni, nem pedig a védők között térdelni és magyarázni a támadások alatt.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Hörni témához: Akármi is lesz a vége, csapat szempontból szerintem nyugodtan lehet úgy számolni, hogy az idényre - vagy minimum jelentős részére - Hörni out. (...)
A másik, hogy TB mit kezd ezzel az elkapó gárdával. Nos, nekem mindig is az volt az álláspontom, hogy a HOF képességű QB-knál ez nem kérdés. Megoldják. Brady is meg fogja oldani. (...) peterk2005
A WR/TE állomány változásának kifejezése számokban (John Clayton, ESPN Boston):

Tavaly Brady-nek volt 401 sikeres passza.
Welker nincs: 118 elkapás
Lloyd nincs: 74 elkapás
Gronkowski műtve, kérdéses: 55 elkapás
Hernandez kérdéses: 51 elkapás
Woodhead nincs: 40 elkapás

Ez összesen 338 elkapás a 401 completion-ből. Brady előtt nagy feladat lesz ebben az idényben, gyakorlatilag sorcsere után, átmenetet vagy folyamatosságot képviselő célpont nélkül kell elit passzjátékot produkálni. HOF képességű QB-nak való kihívás...

JMD-vel nem fog. Derogál neki futtatni a labdát.DoM
Tavaly Ridley csak összeszorgoskodott több, mint 1200 yardot.
Kíváncsi leszek, mennyire lesz rugalmas McDaniels és mennyire fogja erőltetni a 2 TE-es játékot a két elsőszámú opció kiesésével.

De szvsz van egy hangyafasznyi remény arra is, hogy Sudfeld esetleg élni fog a lehetőséggel amit az élettől/ Hernandeztől kapott.Boston
Igaz, ez is egy lehetőség, én elfeledkeztem róla.
Mennyit érhet egy Sudfeld - (egészséges) Ballard páros?

(...)De egyébként nem lepődnék meg ha jönne még egy összekötő rövidesen 😊Rataxes
Reiss szerint Dallas Clark is radaron lehet, mint potenciális FA igazolás (arra alapozva, hogy járt workouton a Patriots-nál, mielőtt leigazolta volna a Buccaneers), a másik opció lehet David Thomas (2006 - 2008 között Patriots játékos), mint lehetséges Hernandez-pótló. Kérdés, hogy mennyire a saját agyszüleménye ez, vagy van valami indoka a csapat részéről is.


A Putyinos - gyűrűlopós sztori újabb fejleménye, az orosz elnök nyilatkozta:
"If it is such a big treasure for Mr. Kraft and the team … I have a suggestion,” he [Putyin] told reporters, with his tongue firmly in cheek. “I will ask a jewelry firm to make a really good and big thing, so everyone will see it is a luxury piece, made of quality metal and with a stone, so this piece will be passed from generation to generation in the team whose interests are represented by Mr. Kraft. This would be the smartest solution partners can ever achieve while tackling such a complicated international problem."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
De szvsz van egy hangyafasznyi remény arra is, hogy Sudfeld esetleg élni fog a lehetőséggel amit az élettől/ Hernandeztől kapott.

Do your job
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha visszaállna az O a hagyományosabb megközelítésre (futás hangsúlyosabb, 3 WR-es felállások), miért ne lehetne elég három TE a rosteren, Gronkowski aktiválásáig? (Mármint az 53 fősön.)Gogo
JMD-vel nem fog. Derogál neki futtatni a labdát.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem nem felejtették el, csak arról van szó hogy itt legalább 3 TE kell az aktív rosterre a biztonság kedvéért. Gronk és a tetkós kiesésével pont 3 használhatóbb tight end maradt, na most mi lesz ha még egy kiesik a Ballard/Fells/Hoomanawanui trióból?
Éés tényleg, Tebow 😊 De egyébként nem lepődnék meg ha jönne még egy összekötő rövidesen 😊Rataxes
Sokan azt felejtik el, hogy a két tight endes felállásnak éppen azért van értelme, mert van egy Gronk, akivel az inline blocking szerepe miatt meg lehet büntetni futással a túl könnyű nickel/dime-felállást vagy a no huddle miatt megbüntetni a védelmet, ha elcserélik magukat. Fells és Hooman erre használhatatlan, tavaly láttuk. Maradt Ballard, akiről Reissék azt írták, hogy semmi nem látszik a mozgásán, ami a térdsérülésére utlan, míg a PFW srácok a patriots.comon azt említették legutóbb, hogy még "beteg" a mozgása - egy OTA után túl nagy következtetést nem lehet levonni.

A Tebow --> tight end topikot meg valaki kifejtené, hogy mi az alapja? Tebow nem tud elkapni, blokkolni és egy év high school focit leszámítva sosem játszott ezen a poszton. Miért is kellene átképezni? Mi lenne az előnye? Egyszer majd passzolni fog mindenki "meglepetésére"? Ugyan már.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Vagy leigazolja Leach-et, puff neki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha visszaállna az O a hagyományosabb megközelítésre (futás hangsúlyosabb, 3 WR-es felállások), miért ne lehetne elég három TE a rosteren, Gronkowski aktiválásáig? (Mármint az 53 fősön.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Szerintem nem felejtették el, csak arról van szó hogy itt legalább 3 TE kell az aktív rosterre a biztonság kedvéért. Gronk és a tetkós kiesésével pont 3 használhatóbb tight end maradt, na most mi lesz ha még egy kiesik a Ballard/Fells/Hoomanawanui trióból?
Éés tényleg, Tebow 😊 De egyébként nem lepődnék meg ha jönne még egy összekötő rövidesen 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én már mondtam, hogy szerintem Ballard robbantani fog, ha összerakták rendesen a térdét.
Egyébként pedig ha Hörni kiesik akár dutyi, akár eltiltás miatt, egyáltalán nem lepne meg, ha a Pats TE-nek használná majd Tebowt.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tight endek közül azért szépen elfelejtitek Ballardot


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
S mi válsztja el a zsenit az őrülttől. Az hogy nem látsz a színfalak mögé, nem látod a logikai láncot. Pedig a puszta tény az, hogy nyúinglendben egyetlen ember túlfizetését celebségét akármijét respectálja a felsővezetés, a faszit Tom Bredynek hívják. A többi csereszabatos. Ugyan kit hoznál bekuppnak a nyakára, mikor tudod még legalább öt évet kell húznia az emberednek, ja igen Tibó jó lesz, ez a nulladrendű kihívás, mert Tim csak hálás lehet, hogy felvakartad a szemétdombról, s van tartása, hogy valami jól kisülhessen. Ha ki akarják facsarni valakiből a maximumot, azt itt megteszik, ha nem jön be kuka, és igen ha ittse tudtak belőled hasznot hozni akkor már nem karistolsz sehol. Primadonnizmus nyista, minek mikor itt a Díva. Gronkovics hospitalizált, de vajmi rettenet módon betöltjük a posztot, Hernyák előtt a lehetőség, hogy alkosson, azt ha nem? Talán Belicsek bácsinak nincs C terve? Ha tényleg nincs akkor a Díva szomorú lesz, vagy átképzi magát szkrenblernek, hát végülis minek van ott Timmyboy, ha nem ezér? Fuss Brady, fuss!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...Gyulus
érdekes értékítéleted van.Amadeus91
Sorry, valóban offtopic, részemről utolsó hozzászólás az ügyben.

Napi 8-10 órát foglalkozok büntetőjoggal, az én szememben ez elvi kérdés.
Nincs arra mentség, ha egy férfi megerőszakol/molesztál egy gyereket, vagy épp megerőszakol egy nőt. Talán a legállatiasabb cselekedet mind közül. Ilyen ügyet sosem vállalnék el.
Azonban vannak olyan esetek (cca. 1-5%), amikor a körülményeket megvizsgálva már-már megérted, hogy miért követte el a gyilkosságot. Persze ettől még bűncselekmény, s nem tolerálható... mégis más erkölcsi megítélés alá esik.
A szemünk sem rezdül, ha egy filmben a főhős 100-150 embert öl meg bármifajta "felhatalmazás" nélkül, de az már botrányfilm, amiben a főhős megerőszakol valakit.

Remélem a nicknevedben '91 a születési dátumod. Javasolom, olvasd el a "Ha ölni kell" c. vagy épp a "To kill a mockingbird" c. könyvet, s utána beszélgessünk a témáról.
(megjegyzés: előbbiből NEM a filmet, mert azon totál áthelyezték a kérdést a fehérek-feketék témakörre... filmek közül a Visszafordíthatatlan jutott az eszembe)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Hörni témához: Akármi is lesz a vége, csapat szempontból szerintem nyugodtan lehet úgy számolni, hogy az idényre - vagy minimum jelentős részére - Hörni out. A jogi/rendőrségi részével nem akarok foglalkozni, mert ha valamit utálok az amerikai igazságszolgáltatásban, az pont a celebekkel kapcsolatos ügyek. Pro- és kontra is utálom, azt is, hogy pénzt szagolva feljelenthetnek nemi erőszakért csak úgy, és azt is, hogy sáros vagy és jó ügyvédekkel kimászhatsz abból a szarból is, amiből nem szabadna. Szóval ezt hanyagolom, és inkább a foci részhez szólnék hozzá:

A minap Tebow kapcsán írtam, hogy szvsz a Pats-be nem illik a 2QB-s próbálkozás, pont a 2 TE-s felállás miatt. De így, hogy Gronk egy ideig nem lesz, Hörni meg várhatóan még hosszabb ideig nem lesz, lehet benne fantázia az idény elején.

A másik, hogy TB mit kezd ezzel az elkapó gárdával. Nos, nekem mindig is az volt az álláspontom, hogy a HOF képességű QB-knál ez nem kérdés. Megoldják. Brady is meg fogja oldani. Az más kérdés, hogy a Pats FO és BB idei offseason ténykedése, hogy úgy mondjam, minimum furcsa... Lehetne sorolni, a Welker saga, Fafej elengedése, Lloyd elengedését sem értem (igaz, nem váltotta meg a világot, de sz*rnak se mondanám, egyszerűen Welker és Gronk mellett ennyi szerep jutott neki), a drafton is voltak érdekes húzások, stb. No, és a Tebow leigazolás... Mintha BB kezéből hirtelen kiesett volna a gyeplő és JMD markolta volna meg. A zsenik mind valahol kicsit őrültek is, de amíg BB pont annyira őrült csak amennyi a zsenijét segíti, JMD túl van ezen a ponton. Az a faszi kontroll nélkül több kárt okoz szerintem, mint hasznot hoz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)