New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Rookie WR Jeremy Ebert informed of his release, per source. Practice squad candidate.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak a Te kedvedért. Akikről eddig tudunk tomi-tomi
köszöntem szépen, jó alakul a rosterhely Dennard számára örülnék neki ha beférne és a bírósági ügyét is megúszná, javítaná a jelenlegi secet. 😊manuszka86
A két S cut-ja után elég biztosnak tűnik, hogy Dennard maradhat, a másodéves, csak ST-ben használt Williams-nél csak előrébb van.

Újabbak: Vidor
Tarpinian
Dennis

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Csak a Te kedvedért. Akikről eddig tudunk tomi-tomi
köszöntem szépen, jó alakul a rosterhely Dennard számára örülnék neki ha beférne és a bírósági ügyét is megúszná, javítaná a jelenlegi secet. 😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
csak hogy bővüljön a lista:

A source told NFL.com and NFL Network reporter Ian Rapoport that the Patriots have released quarterback Brian Hoyer. Longtime center Dan Koppen also has been released, NFL Network has learned.manuszka86
Csak a Te kedvedért. Akikről eddig tudunk (Koppen és Hoyer volt az első kettő kb. négy-öt órája.)
Hoyer
Koppen
Branch
Ihedigbo
Lavarias
Martin
Brown
Kopa
Kettani
Silvestro
Weems

Scott és Francis állítólag marad.
forrás:  twitter.com/cpriceNFL

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Elméletileg Kettani a következő!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
csak hogy bővüljön a lista:

A source told NFL.com and NFL Network reporter Ian Rapoport that the Patriots have released quarterback Brian Hoyer. Longtime center Dan Koppen also has been released, NFL Network has learned.

több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
ööö akkor ki lesz WR a csapatnál ha mindenkit elzavarunk? 😊
manuszka86
Mondjuk ez így tényleg jó kérdés, mert azért ez csak egy erősen "kontaktsport", ahol mindenki egy play-re van a kórháztól...
(Kis túlzással persze, de csak egy kicsivel...) 😉
Ilyenkor pedig nem ártanak a minőségi helyettesítők, de jelenleg nálunk lassan nemhogy minőségi, de cserék sincsenek...

Lehet JMD azt mondta az Öregnek, neki ennyi is elég lesz a Ligaelső Offense-hez idén... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
ööö akkor ki lesz WR a csapatnál ha mindenkit elzavarunk? 😊
Ha Branch is kuka akkor miért kellett elküldeni Gaffney-t (már korábban sem értettem), de azért egy Lloyd, Welker, Edelmann nekem kevésnek tűnik, Slater csak ST playa.
Bízok benne hogy legalább Gaffney-t visszakukázzuk ha mákunk van és nem csap le rá valaki.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊
Ebner nagyon jó lesz, imádom nézni, ahogy csinálja a tackle-t. Látszik rajta a rugby múlt. A sok szakértő... Bequette biztos starter, Jones-nak szüksége van a fejlődésre, Ebner talán elég lesz ST-re.tomi-tomi
Ebner nálam is nagy kedvenc lett mikor hallottam a rugby-s múltat... A minőségi tackle nála nem is volt kérdés, max. a pályán való helyezkedés és az úgynevezett "játékintelligenciája" volt az amiről senkinek nem volt információja, lévén bizonyítani sem tudta ezek meglétét az egyetemi karrierje során...
Castleai01
A Giants ellen külön figyeltem, nagyon jó szögeket választ, nagyon magabiztos open field-en is. Egyszer verték meg nagyon route futásnál. Nagy szurkolója leszek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊
Ebner nagyon jó lesz, imádom nézni, ahogy csinálja a tackle-t. Látszik rajta a rugby múlt. A sok szakértő... Bequette biztos starter, Jones-nak szüksége van a fejlődésre, Ebner talán elég lesz ST-re.tomi-tomi
Ebner nálam is nagy kedvenc lett mikor hallottam a rugby-s múltat... A minőségi tackle nála nem is volt kérdés, max. a pályán való helyezkedés és az úgynevezett "játékintelligenciája" volt az amiről senkinek nem volt információja, lévén bizonyítani sem tudta ezek meglétét az egyetemi karrierje során...
(Aki látott már néhány rögbimeccset életében, az láthatta hogy bizony fejben is nagyon ott kell lenni, nem csak fizikálisan... Legalább annyira fejjáték is, mint amennyire az amerikai focit annak tartják, csak éppen ott folyamatosan menni, koncentrálni kell, megszakítás nélkül...)
Remélem szép karriert fut majd be, megnyitva ezzel a lehetőséget más rögbijátékosoknak is hogy megmutathassák magukat ebben a sportban is... A focinak biztos jót tenne, mondjuk a rögbinek már kevésbé...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
és azt halottátok, hogy a Pats cuttolta Deion Branchet? Amadeus91
Te is "potya lájkra" hajtassz tomi-tomi-tól? 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
és azt halottátok, hogy a Pats cuttolta Deion Branchet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots released WR Deion Branch.empty taxi
Most ez komoly?! Szerinted miről irkálunk itt órák óta? Egy lájkot kapsz tőlem.

Sergio Brown is leves. Nem akarom elkiabálni, de naon úgy fest, hogy Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊Boston
Mekkora kövek gördültek le sok-sok szívről!😀
Ebner nagyon jó lesz, imádom nézni, ahogy csinálja a tackle-t. Látszik rajta a rugby múlt. A sok szakértő... Bequette biztos starter, Jones-nak szüksége van a fejlődésre, Ebner talán elég lesz ST-re.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Sergio Brown is leves. Nem akarom elkiabálni, de naon úgy fest, hogy Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊

Do your job
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Patriots released WR Deion Branch.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Trevor Scott állítólag megcsípte az egyik helyet:
 twitter.com/cpriceNFL/statuses/241607187477180416Boston
Na és az most jó vagy rossz hír?ThundersNFL
Én örülök neki, szerintem egy Neo szintet tudna hozni 😊

több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Trevor Scott állítólag megcsípte az egyik helyet:
 twitter.com/cpriceNFL/statuses/241607187477180416Boston
Na és az most jó vagy rossz hír?ThundersNFL
Majd január környékén megmondom 😉Boston
Szerintem október elején már inkább képben leszünk...ThundersNFL
Én örülök neki, kell a minőségi DE csere Ninko és Jones mögé, márpedig nálam ő bőven megüti ezt a szintet...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Trevor Scott állítólag megcsípte az egyik helyet:
 twitter.com/cpriceNFL/statuses/241607187477180416Boston
Na és az most jó vagy rossz hír?ThundersNFL
Majd január környékén megmondom 😉Boston
Szerintem október elején már inkább képben leszünk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Trevor Scott állítólag megcsípte az egyik helyet:
 twitter.com/cpriceNFL/statuses/241607187477180416Boston
Na és az most jó vagy rossz hír?ThundersNFL
Majd január környékén megmondom 😉

Do your job
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Trevor Scott állítólag megcsípte az egyik helyet:
 twitter.com/cpriceNFL/statuses/241607187477180416Boston
Na és az most jó vagy rossz hír?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Trevor Scott állítólag megcsípte az egyik helyet:
 twitter.com/cpriceNFL/statuses/241607187477180416

Do your job
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem a FO berágott a tavalyi szűkítésnél, a PS legalább felét nem azokkal tudtuk feltölteni, akiket oda szántak. Most a legkevésbé várható négy cut-ot jelentették be először, most találgassák a többiek, hogy ki marad interior OL-ban (Koppen), WR+TE pozícióban (Branch), DB poszton (Ihedigbo) plusz egy univerzális spot (Hoyer). BB Piszkos Frednél is jobban kavarja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Miért érzem azt, hogy Hoyer itt fog kikötni valamelyik csoport riválisnál.
Szerk.: Lavarias a következő.
Boston
Az első aki tuti biztos volt.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Miért érzem azt, hogy Hoyer itt fog kikötni valamelyik csoport riválisnál.
Szerk.: Lavarias a következő.

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ihedigbót meg kiszorította Brown ST miattWyatt
Hátha Dennard-é lesz az a spot!

Mallett ezek szerint egyértelműen megelőzte Hoyer-t; év közben csak kicseszés lett volna vele inaktívban tartani.
Branch-et nem értem.tomi-tomi
Igen, én is ezen gondolkodtam, valszeg Mallett meggyőzte a vezetést, nem is baj, több benne a potenciál, fejlesszük csak szépen, mondjuk egy hátsó körös picket talán kaphattunk volna érte
WR-eket nem értem, nem marad normális kezdőnk