New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Szép, nyugis győzelem volt.
Külön öröm, hogy hagytuk Ridley-t élni egy eléggé gyengus runD ellen.

Jövő héten a Cards elleni meccs érdekes lesz... az O-val szvsz nem lesz sok gondunk, de a D-jük top5, ott kiderül hogy mennyire tudunk futkározni.

(a Nate Washington fumble "visszafújása" nevetsége volt, szánalom call...)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Linket tudtok a meccshez?polonic
Keresgélj itt
 www.thefirstrow.eu/sport/american-football.htmliktriad
Vagy itt (és az oldal fórumán):
 www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=168046&part=sports

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linket tudtok a meccshez?polonic
Keresgélj itt
 www.thefirstrow.eu/sport/american-football.html
több mint 11 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Linket tudtok a meccshez?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Mai inaktívak --> "Patriots inactives: Fells, Francis, Bequette, Forston, plus already downgraded Vereen, Dennard, McDonald"
forrás: Mike Rodak

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ha ez igaz, akkor ez így nagyon durva... 😮

"Patriots guard Logan Mankins tore his right ACL in Week 1 of last season, and tore his left MCL in the divisional playoffs last season, reports ESPN NFL Insider Adam Schefter.
He also started Super Bowl XLVI with torn ligaments in both knees."

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Üdvözlet Mindenkinek!

Végre megkezdődik a szezon! Érdekes offseason volt, Koppent meg Branchet is sajnálom, Waterst hiányolom.
Felesleges jósolgatni, először a csoport győzelem, ami meg is lesz, majd AFC trónja lehet a cél amíg a #12-essel futunk ki a pályára.
A védelemtől sokkal többet várok, mint amit tavalyi szezonban mutatott, mert a futás ellen már voltak biztató jelek, de a passz ellen tavaly igencsak harmatosak voltunk nyomás nélkül szétdobáltak minket. Tehát a feladat adott eggyel feljebb lépni és februárban ünnepelni ismét! Ehhez az első lépés a mai Titans elleni győztes rajt kell, hogy legyen.
Sérülésmentes és sikeresebb szezonban bízom!

A lényeg pedig továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Végre már egyet sem kell aludni 😊

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reméljük a Titánok ismét bent maradnak az irányítójuk szobájában a találkozó első félidejében 😊

több mint 11 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
GAMEDAY!!GRAFI
Végre elérkezett ez a nap is! Nagyon kiváncsi vagyok!
Remélem, hogy lesz normális stream!

Hajrá Patriots!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
GAMEDAY!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem speciel annyira nem kavart fel, mint egy Moss-szerződtetés anno 😛
A félig rokkant Manning az oké, de az újoncokat nem számítjuk bele? 😊
Mindegy, reméljül Lloyd tényleg hasítani fog

több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Végre beindult az élet itt is.
Én nem szeretek jósolgatni (tippelni), mióta Pollard Bradyt taccsra tette az első meccsen 2008-ban. Nyerjünk minél több meccset, és mindig emelt fővel távozzunk a pályáról. GRAFI
Így van. Annyi apróságon elmehet egy meccs, egy szezon, hogy ezen nincs mit filózni. Ha Brady egészséges marad, azért egy csoportgyőzelem elvárható. A Jetstől, Dolphinstól nem sokat várok.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Végre beindult az élet itt is.
Én nem szeretek jósolgatni (tippelni), mióta Pollard Bradyt taccsra tette az első meccsen 2008-ban. Nyerjünk minél több meccset, és mindig emelt fővel távozzunk a pályáról.
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Én nem látok egy picit sem. Mint mondtam, az ember az előző évből indul ki, hacsak nincs valami nagy port felvert igazolás. Abban gondolom azért egyetérthetünk, hogy a Denver idén minden idők legnagyobb port felvert igazolását produkálta. 😊

Ha Pats drukker lennék, akkor tuti, hogy úgy lenne ahogy írod. 😊 De az ember szubjektíven értékel, a benyomásai alapján. Én nem vagyok Pats fan, ezért nem vagyok pozitívan elfogult a Pats-el szemben. így az esetleges negatívumokon se lépek olyan könnyen túl, mint te. Szerintem ez természetes, én is minden évben az SB-be vártam a Colts-ot, amíg itt volt PM. És bár idén nyilván kisebbek a remények, de úgy gondolom, hogy nincs annak igaza, aki zéró esélyt ad nekünk a PO-ra. Ez már csak így működik.😊peterk2005
elsőre: nem vitatom egy percig sem, de abban sztem egyetérthetünk h Manning nagyon nagy kérdés. Nem a játéka, sztem abban nem lesz visszaesés, ill idővel belejön majd még ha esetleg az elején döcögne is. De tudjuk h honnan jött vissza, nagyon nagy kérdés nekem h a sorozatos ütéseket h fogja viselni...

másodikra írt elméleted pedig ott bukik meg, h az elmúlt 10 évben 5 SB nem elvárás volt, hanem tény, amit nem érdemes vitatni, hisz megtörtént. 😊 Én tavaly is annyit vártam el, h menjünk 1 kört a PO-ban. Idén pedig azt mondom h ha meglesz az AFC döntő (úgy h senki fontos nem sérül le, nyilván ha Brady kiesik, Mallett nem fogja odavezetni a csapatot) és én elégedett leszek.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval a mi esetünkben a tavalyi évből indulsz ki, de a Denverében nem? Nincs egy pici ellentmondás?Danna
Én nem látok egy picit sem. Mint mondtam, az ember az előző évből indul ki, hacsak nincs valami nagy port felvert igazolás. Abban gondolom azért egyetérthetünk, hogy a Denver idén minden idők legnagyobb port felvert igazolását produkálta. 😊

Az pedig végképp nem értem h mondod h az SB az más.. Pont nekünk nem kell ezt bemutatni, az elmúlt 10 évben 5x voltunk ott, tavaly a ligautolsó védelemmel.. Ha a múltból indulunk ki, akkor ez is lehetne a mérce, nem?Danna
Ha Pats drukker lennék, akkor tuti, hogy úgy lenne ahogy írod. 😊 De az ember szubjektíven értékel, a benyomásai alapján. Én nem vagyok Pats fan, ezért nem vagyok pozitívan elfogult a Pats-el szemben. így az esetleges negatívumokon se lépek olyan könnyen túl, mint te. Szerintem ez természetes, én is minden évben az SB-be vártam a Colts-ot, amíg itt volt PM. És bár idén nyilván kisebbek a remények, de úgy gondolom, hogy nincs annak igaza, aki zéró esélyt ad nekünk a PO-ra. Ez már csak így működik.😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Erre reagálnék, mert a többire nem érdemes, nagyon nem egyformán látjuk, de ez érdekelne h honnan tudod h nem lesz jó védelmünk??Danna
Sehonnan, nem is azt írtam, hogy gyenge, csak annyit, hogy nem "brutális". Talán rossz a jelző, inkább mondjuk legyen "nem elég jó" azokhoz a kulcsmomentumokhoz, amik egy kiélezett PO meccsen előfordulhatnak. Például megfogni egy Giants game winning drive-ot. Gyakorlatilag a Baltimore ellen sem sikerült megfogni.

Egyébként szerinted hogyan kellett volna vélekednem? 😊 Az emberek - főként a "kívülállók" - általában az előző évből, évekből indulnak ki a tippeléskor, hacsak nincs valami nagy port felvert, nagy igazolásokat bemutató offseason (lást pl. a tavalyi Philly esete). Ilyenről én nem tudok, úgyhogy én is a tavalyból indultam ki.peterk2005
Szóval a mi esetünkben a tavalyi évből indulsz ki, de a Denverében nem? Nincs egy pici ellentmondás? A Denver O Manningel az élen legalább akkora kérdőjel, mint a mi D-nk. Simán legyalulhatják Manninget bármikor és az ő nyakával tudjuk h ez mit jelent. 😊 Semmivel sem látom stabilabbnak a Denver helyzetét a miénkénél.. Ugyanúgy odaérhet mind2 csapat az SB győzelemhez.

Az pedig végképp nem értem h mondod h az SB az más.. Pont nekünk nem kell ezt bemutatni, az elmúlt 10 évben 5x voltunk ott, tavaly a ligautolsó védelemmel.. Ha a múltból indulunk ki, akkor ez is lehetne a mérce, nem? 😊 Mutass még 1 ilyen csapatot... 😊

De igen, megállítottuk a Ravens utolsó győztes drive-ját. Nézd vissza a meccs végét. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg lettem előzve, de legalább diskuráltunk egyet 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre reagálnék, mert a többire nem érdemes, nagyon nem egyformán látjuk, de ez érdekelne h honnan tudod h nem lesz jó védelmünk??Danna
Sehonnan, nem is azt írtam, hogy gyenge, csak annyit, hogy nem "brutális". Talán rossz a jelző, inkább mondjuk legyen "nem elég jó" azokhoz a kulcsmomentumokhoz, amik egy kiélezett PO meccsen előfordulhatnak. Például megfogni egy Giants game winning drive-ot. Gyakorlatilag a Baltimore ellen sem sikerült megfogni.

Egyébként szerinted hogyan kellett volna vélekednem? 😊 Az emberek - főként a "kívülállók" - általában az előző évből, évekből indulnak ki a tippeléskor, hacsak nincs valami nagy port felvert, nagy igazolásokat bemutató offseason (lást pl. a tavalyi Philly esete). Ilyenről én nem tudok, úgyhogy én is a tavalyból indultam ki.peterk2005
Mondjuk 2010-ben a Broncos védelme sem tűnt hiperszupernek, de Von Miller és Doom visszatérése nagyot lökött rajta. Viszont mi is szépen erősítettünk, hoztunk fasza pass rushereket, Chandler Jones, Bequette (Trevor Scott is jó lehet), LB-sor három elit egyetemi játékosból áll, ott azért van esély javulásra, ha mindenki egészséges marad, Wilfork elit, Ninko és Love is korrektül hozzá tud tenni a játékhoz, ráadásul előbbi még LB-sorban is tud szerepelni, szóval a front sevennel nem hiszem, hogy sok baj lesz, ami segíthet azért a secnek is. Ha Chung egészséges tud maradni, és Gregory is hozza ezt a korrekt szintet, akkor S-poszton sincs para, aztán onnan már csak abban kell reménykedni, hogy DMC előveszi 2010-es, Arrington 2011-es teljesítményét 😀 Mondjuk Julian talán idén nem kéne defense-be 😛
Tavaly nem volt kiemelkedő a védelem, de rendre kevés ponton tartották az ellent, amikor fontos volt, most viszont új playmakerekkel remélhetőleg tovább tudunk lépni

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Erre reagálnék, mert a többire nem érdemes, nagyon nem egyformán látjuk, de ez érdekelne h honnan tudod h nem lesz jó védelmünk??Danna
Sehonnan, nem is azt írtam, hogy gyenge, csak annyit, hogy nem "brutális". Talán rossz a jelző, inkább mondjuk legyen "nem elég jó" azokhoz a kulcsmomentumokhoz, amik egy kiélezett PO meccsen előfordulhatnak. Például megfogni egy Giants game winning drive-ot. Gyakorlatilag a Baltimore ellen sem sikerült megfogni.

Egyébként szerinted hogyan kellett volna vélekednem? 😊 Az emberek - főként a "kívülállók" - általában az előző évből, évekből indulnak ki a tippeléskor, hacsak nincs valami nagy port felvert, nagy igazolásokat bemutató offseason (lást pl. a tavalyi Philly esete). Ilyenről én nem tudok, úgyhogy én is a tavalyból indultam ki.peterk2005
Szerintem nem gáz, hogy így látod, de ennek az idei D-nek nem sok köze van a tavalyihoz ( amitől még persze simán lehet ugyanolyan szar is). Érkezett két első körös pick a front7-be, és nem Sergio Brown a kezdő safetynk.
Én azt gondolom, hogy ember meg nem tudja jósolni, hogy ez a D milyen lesz idén, ahogy azt sem, hogy a Denver O milyen lesz. Szerintem Wyatt erre gondolt, amikor azt írta, hogy fura egyből SB győztesnek kikiáltani egy teljesen feldorgatott csapatot ( ami akár SB-t is nyerhet 😊 ). Amúgy meg tök mind1, hogy ki mit gondol ezekről a dolgokról szeptemberben 😉

Do your job
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre reagálnék, mert a többire nem érdemes, nagyon nem egyformán látjuk, de ez érdekelne h honnan tudod h nem lesz jó védelmünk??Danna
Sehonnan, nem is azt írtam, hogy gyenge, csak annyit, hogy nem "brutális". Talán rossz a jelző, inkább mondjuk legyen "nem elég jó" azokhoz a kulcsmomentumokhoz, amik egy kiélezett PO meccsen előfordulhatnak. Például megfogni egy Giants game winning drive-ot. Gyakorlatilag a Baltimore ellen sem sikerült megfogni.

Egyébként szerinted hogyan kellett volna vélekednem? 😊 Az emberek - főként a "kívülállók" - általában az előző évből, évekből indulnak ki a tippeléskor, hacsak nincs valami nagy port felvert, nagy igazolásokat bemutató offseason (lást pl. a tavalyi Philly esete). Ilyenről én nem tudok, úgyhogy én is a tavalyból indultam ki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, mondjuk a sorolással nem tudok mit kezdeni. Amikor volt a két észak, az erős Colts meg a Chargers, akkor 14–2 lett, akkor is fikázták a menetrendet 😀
Én magunkra raknék ellenük még a rájátszásban is jelenleg elég simán, egy Ravens vagy főleg egy Texans esetében azért nem feltétlenül
Wyatt
Nem értem miért védekezel, nem fikázásnak szántam. 😊 Bár a mi schedule-nk lenne ilyen. Egysuerűen csak megnézve a leendő ellenfeleket, ebből egy SB esélyt komolyan dédelgető csapatnak 12-4 körüli eredménnyel kell a PO-ba jutnia. Ezért gondolom, hogy a PO - méghozzá jó kiemeléssel - biztos, viszont az SB az szokás szerint lutri.
A többiben egyetértünk, abban is, hogy a Ravens, Texans kemény dió lehet. Hogy te nem látod olyan keménynek a Denvert, az szerintem ugyanúgy természetes, mint az, hogy valaki annak látja. Elvégre a Denver talán a legnagyobb kérdőjel a szezon előtt. Mindkét véglet előfordulhat.peterk2005
Persze, nem mondom, hogy nehéz a schedule, csak nálunk akkor is könnyűnek volt mondva, amikor szerintem az elmúlt évek legbrutálisabb sorsolása volt nálunk (mondjuk hoztunk belőle egy fasza 14–2-t ettől függetlenül 😛)
BJGE meg tényleg jó srác volt, labdát egyet sem adott el, de hogy passzjátéknál felesleges volt keresni, az tuti, a futójáték simán jobb lehet, csak ez a vacak Waters-ügy... Ha Vollmer háta nem bírja, akkor mondjuk elég nagy gáz lesz, de reménykedjünk a legjobbakban

több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Szerintem pedig BJGE elmenetele után, jobb képességű futók vannak nálunk mint amilyen ő volt. De hát puding próbája az evés, holnap meglátjuk Ridley mit tud nyújtani első számú futóként, bízom benne hogy jó szezont fog végignyomni.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó, mondjuk a sorolással nem tudok mit kezdeni. Amikor volt a két észak, az erős Colts meg a Chargers, akkor 14–2 lett, akkor is fikázták a menetrendet 😀
Én magunkra raknék ellenük még a rájátszásban is jelenleg elég simán, egy Ravens vagy főleg egy Texans esetében azért nem feltétlenül
Wyatt
Nem értem miért védekezel, nem fikázásnak szántam. 😊 Bár a mi schedule-nk lenne ilyen. Egysuerűen csak megnézve a leendő ellenfeleket, ebből egy SB esélyt komolyan dédelgető csapatnak 12-4 körüli eredménnyel kell a PO-ba jutnia. Ezért gondolom, hogy a PO - méghozzá jó kiemeléssel - biztos, viszont az SB az szokás szerint lutri.
A többiben egyetértünk, abban is, hogy a Ravens, Texans kemény dió lehet. Hogy te nem látod olyan keménynek a Denvert, az szerintem ugyanúgy természetes, mint az, hogy valaki annak látja. Elvégre a Denver talán a legnagyobb kérdőjel a szezon előtt. Mindkét véglet előfordulhat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jó, mondjuk a sorolással nem tudok mit kezdeni. Amikor volt a két észak, az erős Colts meg a Chargers, akkor 14–2 lett, akkor is fikázták a menetrendet 😀
Én magunkra raknék ellenük még a rájátszásban is jelenleg elég simán, egy Ravens vagy főleg egy Texans esetében azért nem feltétlenül
Wyatt
Ezt meg már megszokhattad.. 😀 Tipikusan úgy állunk a magyar "szakiknál" h ha van rajta sapka az a baj, ha nincs, akkor az. 😀 Manning meg bármikor bárhol kiemelkedően csúcsszuper és nem is értem minek kell a 16 meccs meg a rájátszás, oda neki a gyűrűt egyből. Jah h csak 1 van neki... izé, upsz. 😀