New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Félek beleélni magam, de amit Chandler Jonestól láttam tegnap, az a legmerészebb álmaimat is felülmúlta. Lendület, iszonyat erő, türelem. Nem csak az a forced fumble, hanem úgy komplexen az egész... Úgy fogta a pozícióját CJ kevés külső futásánál, hogy öröm és bódottá volt nézni. Nagyon szurkolok neki.Boston
Abszolút ilyen érzéseim vannak nekem is.
Alig vártam, hogy újra és újra pályára lépjenek.Élvezet volt nézni a játékukat.
Végre nem az elmúlt 3 év rettegése kerített hatalmába amikor a D pályára lépett.
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Live247.tv-es előfizetésem van.
Tegnap másnak is szakadozott az adás (bármelyik serveren)aki ide fizet elő???Egon
Nálam semmi ilyen probléma nem jelentkezett pedig több meccs is ment egyszerre és mind akadás nélkül ment.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Live247.tv-es előfizetésem van.
Tegnap másnak is szakadozott az adás (bármelyik serveren)aki ide fizet elő???Egon
Imádni szoktam, amikor a reklám fasza, majd elindul a play, és beakad a kép 😀
Meg amikor befagy, és nem tudom kikapcsolni, aztán dupla hangsávval megy 😀
De ez valszeg csak az én türelmetlenségem miatt van így (nem várok! 😀)

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Live247.tv-es előfizetésem van.
Tegnap másnak is szakadozott az adás (bármelyik serveren)aki ide fizet elő???

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nagyon örülök a pozitív szezonkezdésnek!!!

Végre talán újra élvezet lesz nézni a védelem játékát 😉

Nem csak a tegnapi meccsre alapozva tetszenek a rookie-k a védelemben és a futás elleni védelem is sanszos a TOP10-re.Egon
én már egy középmezőnnyel is elégedett lennék sok labdaszerzéssel

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Nagyon örülök a pozitív szezonkezdésnek!!!

Végre talán újra élvezet lesz nézni a védelem játékát 😉

Nem csak a tegnapi meccsre alapozva tetszenek a rookie-k a védelemben és a futás elleni védelem is sanszos a TOP10-re.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Félek beleélni magam, de amit Chandler Jonestól láttam tegnap, az a legmerészebb álmaimat is felülmúlta. Lendület, iszonyat erő, türelem. Nem csak az a forced fumble, hanem úgy komplexen az egész... Úgy fogta a pozícióját CJ kevés külső futásánál, hogy öröm és bódottá volt nézni. Nagyon szurkolok neki.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Nyertünk és faszás a run D, de félek tőle, hogy a jobb QB-k szét fognak minket szedni 15-20 yardokkal.
Az O-nak elég volt egy szimpla iparosmunka is a győzelemhez.

Cuni-nak örülök.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Wilforknál ki is emelték a kommentátorok, hogy elég sokat volt fent a pályán.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Wilfork valószínűleg ugyanazt a terhelést fogja kapni meccsenként, mint tavaly.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Más: javítsatok, ha tévedek... hamarabb szedtük le Spikest a pályáról, mint HightowertGyulus
Hightower vs. Spikes játékidő nekem nem tűnt fel, de Reiss snap coutjából majd kiderül.DoM
Na, összeszámolgatta. Együtt jöttek le. 😀 (Spikes 38/65, Hightower 40/65) Mayo végig fenn volt és Wilson volt fenn nickel-ben és dime-ban (42/65). Ilyenkor jött Ras-I is (36/65) és Arrington ment slot-ba. Chandler Jones és Wilfork is sokat játszottak (58 ill. 55 snap).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ami nekem (teljesen szubjektív módon) nagyon nem tetszett, Welker kihagyása a passzjátékból. Nem látom, hogy mi az oka:
-Sérülés, amiről nem tudunk.
-Visszaesett a teljesítménye.
-A playbook teljes átvariálása.
-Gameplan, arra alapozva, hogy majd őt kettőzik (ezt nem hiszem, mivel erányleg keveset is volt a pályán).
-Vagy, amire gondolni sem akarok; megmutatja a vezetés, hogy nélküle is van élet, ne kérjen annyit, ráadásul egy csendes szezon után olcsóbban vissza lehet hozni, mivel nem lesz kereslet irányta. Ez nagyon gusztustalan lépés lenne.
Pár hét múlva tisztábban látunk majd.LordTamas
A többiekhez képest nem volt kihagyva. Önmagához képest igen, és a játékideje csökkent jelentősen Julian javára. Mindenki 5-7 passzt kapott, TB is csak 32-t passzolt. Szerintem ez az alapterv, kevesebb passz sokkal kiegyensúlyozottabb elosztásban. Ez az alapterv nem azért született, hogy kicsesszenek vele, de lehet olyan hatása, hogy Wes olcsóbb lesz vagy kevésbé lesz rá szükség egy ilyen idény után.
A második fumble-t se felejtsük ki, az sima mínusz 3 pont a védelemnél, és plusz három akkor a támadásnál (persze után kérdés lett volna, mi változik, csak arra a rövid periódusra értve lennének ezek kb igazakWyatt
Arról tényleg elfelejtkeztem. Ezeket az elkapás utáni fumble-okat szinte sohasem fogják már odaadni a Def-eknek. (Pedig a tegnapi szerintem tökéletes elkapás volt, mindkét lábát letette, a labdát behúzta a testéhez, mi kell ennél több?) Az egyik legfontosabb szabálymódosításnak gondolom a passzorientáltság támogatására. Nagyságrenddel csökkentette a passzjáték kockázatát évi egy-két vitás TD elvétele árán.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jó kis meccs volt ez. Pár embernek még bele kell rázódni, de nem lesz rossz ez.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Connolly állítólag átment az agyrázkódás teszten. Neki már nem az első "hivatalos" lett volna. Wright karrierjét is tönkretette. Amikor vékony a depth az OL-ben, nem hiszem, hogy egy kezdő játékos játszatása FB-ként az okos dolog.

Cannon és Vollmer esetében rotációról írnak, remélhetőleg ezzel akarják fokozatosan terhelni Vollmert, miután csak a negyedik premeccsen játszott 1-2 támadást, hogy visszaszokjon a kezdőbe.

A Hightower vs. Spikes játékidő nekem nem tűnt fel, de Reiss snap coutjából majd kiderül.DoM
Egy belső falember szerintem legalább akkora eséllyel szenved agyrázkódást, mint egy FB. Akkor pedig mindegy, hogy milyen vékony/vastag az OL depth. Teljesen bevethető vagy -> játszol, amilyen poszton csak tudsz és szükség van rád. (Hernandeznek sem mondják azt, hogy ne csinálj hirtelen irányváltást, mert te vagy az egyedüli bevethető F TE.) Szvsz nem lehet így spórolni az emberekkel, okosságokkal elkerülni a sérüléseket - főleg nem ebben a sportban.
Valahol írták, hogy a Cunningham sack-nél 4-1-6-ot játszottunk, Mayo volt a LB és Wilson játszott hibrid LB/S-t.

Az előszezon után és ahhoz viszonyítva az OL nagyon jól játszott. Az egy sack belefér, külön pech, hogy pont TB orrát találta el Wimbley lába. Egyébként megfelelő volt a pass protection, futáshoz pedig nagyon jól dolgoztak.
Ridley tetszett, több 10+ yardos futása volt, mint a nagyon szeretett BJGE-nek egy idényben. Jó lenne, ha Vereen végre egészséges lenne, ketten nagyot alkothatnának.
WR-ek, TE-ek rendben voltak. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz tendencia Welker háttérbe szorulása. Lloyd már most bemutatott egy-két bravúr elkapást.
A Def. kiemelkedő volt. Tökéletesen megvalósították BB szokásos stratégiáját, vedd el a legjobb fegyverüket, kezeld a maradékot. CJ2k-t karrier alacsony 4 yardon tartani, a passzjátékból két turnovert és egy visszahordott TD-t csinálni, ennél több nem kell. (Az INT-ből persze pont semmit nem alkotott az Off, illetve de, TB törött orrát.) Két RZ stop pluszban, 13 engedett pont, nekem ez majd hibátlan teljesítmény. (Ha DMC megcsinálja a második INT-et!)tomi-tomi
A második fumble-t se felejtsük ki, az sima mínusz 3 pont a védelemnél, és plusz három akkor a támadásnál (persze után kérdés lett volna, mi változik, csak arra a rövid periódusra értve lennének ezek kb igazak

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Connolly állítólag átment az agyrázkódás teszten. Neki már nem az első "hivatalos" lett volna. Wright karrierjét is tönkretette. Amikor vékony a depth az OL-ben, nem hiszem, hogy egy kezdő játékos játszatása FB-ként az okos dolog.

Cannon és Vollmer esetében rotációról írnak, remélhetőleg ezzel akarják fokozatosan terhelni Vollmert, miután csak a negyedik premeccsen játszott 1-2 támadást, hogy visszaszokjon a kezdőbe.

A Hightower vs. Spikes játékidő nekem nem tűnt fel, de Reiss snap coutjából majd kiderül.DoM
Egy belső falember szerintem legalább akkora eséllyel szenved agyrázkódást, mint egy FB. Akkor pedig mindegy, hogy milyen vékony/vastag az OL depth. Teljesen bevethető vagy -> játszol, amilyen poszton csak tudsz és szükség van rád. (Hernandeznek sem mondják azt, hogy ne csinálj hirtelen irányváltást, mert te vagy az egyedüli bevethető F TE.) Szvsz nem lehet így spórolni az emberekkel, okosságokkal elkerülni a sérüléseket - főleg nem ebben a sportban.
Valahol írták, hogy a Cunningham sack-nél 4-1-6-ot játszottunk, Mayo volt a LB és Wilson játszott hibrid LB/S-t.

Az előszezon után és ahhoz viszonyítva az OL nagyon jól játszott. Az egy sack belefér, külön pech, hogy pont TB orrát találta el Wimbley lába. Egyébként megfelelő volt a pass protection, futáshoz pedig nagyon jól dolgoztak.
Ridley tetszett, több 10+ yardos futása volt, mint a nagyon szeretett BJGE-nek egy idényben. Jó lenne, ha Vereen végre egészséges lenne, ketten nagyot alkothatnának.
WR-ek, TE-ek rendben voltak. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz tendencia Welker háttérbe szorulása. Lloyd már most bemutatott egy-két bravúr elkapást.
A Def. kiemelkedő volt. Tökéletesen megvalósították BB szokásos stratégiáját, vedd el a legjobb fegyverüket, kezeld a maradékot. CJ2k-t karrier alacsony 4 yardon tartani, a passzjátékból két turnovert és egy visszahordott TD-t csinálni, ennél több nem kell. (Az INT-ből persze pont semmit nem alkotott az Off, illetve de, TB törött orrát.) Két RZ stop pluszban, 13 engedett pont, nekem ez majd hibátlan teljesítmény. (Ha DMC megcsinálja a második INT-et!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Teljesen egyetértek DoM-al, mondjuk nekem már az is furcsa, hogy egy megnyert meccsen, két perccel a vége előtt miért játszanak a kezdők. Tavaly is elég sok példa volt erre.

A meccs amúgy nagyon bíztató volt, a futás elleni védelmet nekem "eladták", szerintem ligaelit lesz. Ráadásul úgy tűnik megjöttek a playmaker-ek, Jones néhány esetben elképesztően szépen ment pass-rushra.
Viszont a secondary nem mutatja a javulás jeleit, egy jobb QB-val gondunk lesz. Bár az alapszakaszban Manning-en kívül nem nagyon méretünk meg.

Az offense-nél a falban még mindig nem bízom, futás ellen jók, de valahogy a pass protection nem volt olyan meggyőző, mint az elmúlt évek alapszakaszaiban. A futásunkat teljesen kicserélték; Ridley pont ellentétes, mint BJGE, jópár 0-1, illetve negatív yardos megmozdulása volt, viszont mikor elindul, hatalmas potenciál van benne. Van mit fejlődni, de igen bíztató.
Brady hozta a "szokásosat", nagyon jól játszott egy-két drivetól eltekintve.

Ami nekem (teljesen szubjektív módon) nagyon nem tetszett, Welker kihagyása a passzjátékból. Nem látom, hogy mi az oka:
-Sérülés, amiről nem tudunk.
-Visszaesett a teljesítménye.
-A playbook teljes átvariálása.
-Gameplan, arra alapozva, hogy majd őt kettőzik (ezt nem hiszem, mivel erányleg keveset is volt a pályán).
-Vagy, amire gondolni sem akarok; megmutatja a vezetés, hogy nélküle is van élet, ne kérjen annyit, ráadásul egy csendes szezon után olcsóbban vissza lehet hozni, mivel nem lesz kereslet irányta. Ez nagyon gusztustalan lépés lenne.
Pár hét múlva tisztábban látunk majd.

Összességében nekem meggyőzőbb volt a csapat, mint a tavalyi szezonnyitón mutatott rekorddöntés alkalmával.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Remélhetően nem annyira súlyos az a fejsérülés.
Btw, Cannon RG poszton is nyomta, Vollmer mellett.
Más: javítsatok, ha tévedek... hamarabb szedtük le Spikest a pályáról, mint HightowertGyulus
Connolly állítólag átment az agyrázkódás teszten. Neki már nem az első "hivatalos" lett volna. Wright karrierjét is tönkretette. Amikor vékony a depth az OL-ben, nem hiszem, hogy egy kezdő játékos játszatása FB-ként az okos dolog.

Cannon és Vollmer esetében rotációról írnak, remélhetőleg ezzel akarják fokozatosan terhelni Vollmert, miután csak a negyedik premeccsen játszott 1-2 támadást, hogy visszaszokjon a kezdőbe.

A Hightower vs. Spikes játékidő nekem nem tűnt fel, de Reiss snap coutjából majd kiderül.
több mint 11 éve
morerespectforvv4lac 48 — SZAKMÁZGATÓ
Parádés játékkal , paradés szezonkezdet.
Csak jelzem a mi Mossikánk is paradézott a 49ersbe

I WANT BRIA BACK!!!!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Kezdő RG fejsérülést szed össze, miközben fullback poszton játszik. Bravúros. Vicc. Miért nem lehet főállású fullbacket tartani, főleg ha csak két irányító van a keretben. Minek ezen spórolni?

Még mindig támadófal: túl sok Cannont láttam a pályán sajnos. Vollmer kizárt dolog, hogy teljesen egészséges. Lehet nem kellene még most erőltetni. Inkább most hagyjon ki 2-3-4 meccset, mint decemberben és a PO-ban. Egyáltalán nem biztató.

Pozitívum: a Ridley > BJGE és Lloyd > Branch csere kölcsönzött egy kis dinamikát a támadósornak. Nagyon tetszik. Nem voltak látványos misstackle hegyek az LB-k mélységében a védők részéről. Egyből meg lett állítva a labdás ember a rövid/underneath elkapások után. Cunningham személyében megvan a 3rd down inside pass rusher.

Futás védelem terén még nem tennék elhamarkodott kijelentést, de elsőre nem nagyon lehet mibe belekötni, ami csak felér egy nagy plusszal. 😊
1-0 van.
DoM
Remélhetően nem annyira súlyos az a fejsérülés.
Btw, Cannon RG poszton is nyomta, Vollmer mellett.
Más: javítsatok, ha tévedek... hamarabb szedtük le Spikest a pályáról, mint Hightowert
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kezdő RG fejsérülést szed össze, miközben fullback poszton játszik. Bravúros. Vicc. Miért nem lehet főállású fullbacket tartani, főleg ha csak két irányító van a keretben. Minek ezen spórolni?

Még mindig támadófal: túl sok Cannont láttam a pályán sajnos. Vollmer kizárt dolog, hogy teljesen egészséges. Lehet nem kellene még most erőltetni. Inkább most hagyjon ki 2-3-4 meccset, mint decemberben és a PO-ban. Egyáltalán nem biztató.

Pozitívum: a Ridley > BJGE és Lloyd > Branch csere kölcsönzött egy kis dinamikát a támadósornak. Nagyon tetszik. Nem voltak látványos misstackle hegyek az LB-k mélységében a védők részéről. Egyből meg lett állítva a labdás ember a rövid/underneath elkapások után. Cunningham személyében megvan a 3rd down inside pass rusher.

Futás védelem terén még nem tennék elhamarkodott kijelentést, de elsőre nem nagyon lehet mibe belekötni, ami csak felér egy nagy plusszal. 😊

1-0 van.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez tetszett. kifejezetten tetszett.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Uncsi kis meccs volt, de imádom az ilyen uncsi kis meccseket. Még 15 ilyet szeretnék látni, aztán jöhet 1-2 izgibb is.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép és sima győzelem és a W a zsebben. Több remek és kiváló egyéni teljesítménnyel mindkét oldalon.
Külön tetszett Ridley és a D#-ben az újoncok igencsak remek megmozdulásai. Kezdetnek nagyon rendben volt.
Grat a szép idénykezdethez!

Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Futás ellen parádé, passz ellen kevésbé, de volt pár elképesztő zebra ítélet is azért...
Egy olyan drive volt, ahol simán átjöttek rajtunk (első 8 percet nem láttam, ott elvileg lehetett még egy), védelem nem volt rossz, futás működött

125. győzelem, kb a 160. meccsen, természetesen all time első Brady bácsi 😊Wyatt
Ők kezdték a meccset és az első drive-ban egész jól haladtak igaz volt benne egy 4&1 vagy inches amit behúztak.
Nekem a playcall nagyon tetszett, mindenki kapott labdát, Ridley zseniális volt.
Még a végén lesz ismét defense Bostonban, de javulni kell passz ellen azért 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Futás ellen parádé, passz ellen kevésbé, de volt pár elképesztő zebra ítélet is azért...
Egy olyan drive volt, ahol simán átjöttek rajtunk (első 8 percet nem láttam, ott elvileg lehetett még egy), védelem nem volt rossz, futás működött

125. győzelem, kb a 160. meccsen, természetesen all time első Brady bácsi 😊