New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"Magastorony" megkapta az 54-es számot ha jól láttam az nfl.com-on! Ha fele annyit csinál mint Tedy Bruschi már nyugodt leszek! 😀ParadSEC
Ez egyben a Waters-saga végét is jelenti. Tavaly ő játszott 54-esben.
Jöhet Dom néhány órával ezelőtt írt hsz-ében jelölt kezdő OL.

Salas-ról most olvastam, hogy a főiskolára még mint DB lett felvéve. A végén BB-kedvenc lesz belőle.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
"Magastorony" megkapta az 54-es számot ha jól láttam az nfl.com-on! Ha fele annyit csinál mint Tedy Bruschi már nyugodt leszek! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az új szerzemény Matt Tennant lesz a kezdő center szerintetek, - amíg Conolly Waters-t helyettesíti - vagy Wendell inkább?pasztoyb
Ha az idény második felére esetleg Tennant is lenne a kezdő, kizártnak tartom, hogy az első pár héten ne Wendell kezdjen. Az is elképzelhető, hogy inkább guard posztra próbálják áttenni és connolly mehetne vissza centernek.

Tennant profilja közel áll a Koppen, Wendell vonulathoz, hogy technikája van, de erő nuku, főleg NT-kel szemben. Legalább Tennant méretében benne van a guard poszt lehetősége is. Aztán majd meglátjuk már a Tennessee front 7 ellen is, hogy van-e szükség variálásra a Solder, Mankins, Wendell, Connolly, Vollmer kezdőben, ne nem mintha olyan sok opció lenne.

Watersszel én már nem számolok.
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Az új szerzemény Matt Tennant lesz a kezdő center szerintetek, - amíg Conolly Waters-t helyettesíti - vagy Wendell inkább?pasztoyb
Ha Tennant olyan jó lenne, nem tette volna ki a Saints...iktriad
Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű, pl más blokkolási séma van a Saints-nél ha jól tudom + nálunk ugye talán a fal edzője is jobb.
Én amikor kijött a draftra nézegettem őt és akkor elég meggyőzőnek tűnt, gondoltam hátha van valakinek frissebb infója róla..

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új szerzemény Matt Tennant lesz a kezdő center szerintetek, - amíg Conolly Waters-t helyettesíti - vagy Wendell inkább?pasztoyb
Ha Tennant olyan jó lenne, nem tette volna ki a Saints...
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Az új szerzemény Matt Tennant lesz a kezdő center szerintetek, - amíg Conolly Waters-t helyettesíti - vagy Wendell inkább?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én azért nyugodtabb lennék, ha Connolly menne centernek, Wendell maradna csere, és Waters megjelenne. LordTamas
Mind azok lennénk, hidd el... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Volt Titans guard, Jake Scott-t nem lenne érdemes megszerezni? miért nincs még csapata??GhostLead
Az, hogy a támadófal gondokkal (belső hármas) küzdő Titansnak nem kellett, nekem elég. Tavasz óta nem talált csapatot. Sérülésről nem olvastam sehol. Futás blokkban katasztrófa volt.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Volt Titans guard, Jake Scott-t nem lenne érdemes megszerezni? miért nincs még csapata??
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Kár Carpenterért, Guyton meg maradjon ott ahol van...ParadSEC
Egyszer szívesen elolvasnám BB visszaemlékezéseiben, hogy kb. 24 órával a roster-szűkítés után mi volt az oka Carpenter elbocsájtásának...Sinisa
Meglehet hogy kiderül róla hogy valami testi fogyatéka van és csak most derült ki mint Boddenél 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Waters nem jelentkezett, úgy néz ki, hogy a Titans ellen nem játszik. Vagy Bill papa kavarja a málnaszőrt...
Én azért nyugodtabb lennék, ha Connolly menne centernek, Wendell maradna csere, és Waters megjelenne.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Igazad van Wyatt. Nem tudom milyen fizikai állapotban van, de az tényleg beszédes, hogy nem kellett sehol, amit én személy szerint nagyon sajnálok, mert jó elkapónak tartom, de hát ez van. Valóban nem az számít milyen volt, hanem hogy most milyen. Deion Branch pedig tényleg nem a szívem csücske 😉

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lee Evans leigazolásának én tuti nagyon örülnék, ha egészséges... Boston
LOL Evansnek örülnél, Branchet viszont megállás nélkül szapulod, nálam ez elég mókás 😀
Wyatt
És mi benne a mókás?Boston
Az, hogy egy pár éve semmit nem csinált már, tavaly is összehozott 74 yardot, hát parádés
Branch oké, hogy sérülékeny, de 7-800 yardokat simán hozta mindezzel együtt, mindig oda érkezett meg, ahova Brady várta (vagy előszezonban hogy mentette Hoyerék seggét is)...
Egy Evans semmivel nem jobb megoldás mint Branch, max mélységinek lehetne talán használható, de öregszik mint az állat, annyi erővel meg Slatert is felküldhetjük arra a pár játékra

Semmi értelmét nem látom Evansnek itt, Branchtől az a 7-800 yard meg mindig benne van, de rá sem mondanám, hogy pótolhatatlan...Wyatt
És úgy gondolod, hogy mind1, hogy egy elkapónak Losman, Fitzpatrick vagy éppen Tom Brady hajigálja a labdát? Lee Evans egy irgalmatlanul alulértékelt elkapó szerintem (lehet mókásnak tartani), aki egész életében egy impotens O szinte egyetlen épkézláb játékosa volt. Nem tudom, hogy a tavalyi éve miért sikerült így, de nem fogom kizárólag ez alapjén megítélni.
Másrészt pedig Branchnek hiába van jó keze, hiába fut oda, ahova kell, ha képtelen elszakadni a védőjétől, ha fizikálisan elnyomják és ha üvegből van. Tavaly a liga egyik legjobb támadó alakulatában 4 nagyon jó meccse volt (nézd meg milyen D-k ellen...), a többin mint ha ott sem lett volna. Ettől hagy ne essek már hanyatt. Lehet, hogy szerinted vicces, de én Lee Evanst jobb elkapónak tartom Branchnél. A tévedés lehetőségét fenn tartva persze, ha nem bánod.Boston
Nem mindegy, de én még mindig nem esek hasat a Evanstől, akárki dobált neki. Nem a tavalyi éve csak a lényeg, de azért csak a múltból sem lehet megélni, másrészt se a Billsben, se a Ravensben, se a Jagsnél nem tartottak rá igényt az elmúlt 12 hónapban, ez pedig igencsak jelzésértékű. Egy igazán jó szezonja volt, még hat éve. Impotens O ellenére is össze lehet hozni ennél jobbakat azért, meg ő a sebességéből él, ami a kor haladtával nem javul épp (bár vannak, akiknek nem kopik persze, de kevésbé általános). Nem érzem, hogy ennek a csapatnak olyan óriási (vagy bármilyen) lökést tudna adni, de most igazából 4-5. számú célpontokról van szó, szal annyira nem para. Én inkább megvárom, hátha sálasból lesz még valami

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Lee Evans leigazolásának én tuti nagyon örülnék, ha egészséges... Boston
LOL Evansnek örülnél, Branchet viszont megállás nélkül szapulod, nálam ez elég mókás 😀
Wyatt
És mi benne a mókás?Boston
Az, hogy egy pár éve semmit nem csinált már, tavaly is összehozott 74 yardot, hát parádés
Branch oké, hogy sérülékeny, de 7-800 yardokat simán hozta mindezzel együtt, mindig oda érkezett meg, ahova Brady várta (vagy előszezonban hogy mentette Hoyerék seggét is)...
Egy Evans semmivel nem jobb megoldás mint Branch, max mélységinek lehetne talán használható, de öregszik mint az állat, annyi erővel meg Slatert is felküldhetjük arra a pár játékra

Semmi értelmét nem látom Evansnek itt, Branchtől az a 7-800 yard meg mindig benne van, de rá sem mondanám, hogy pótolhatatlan...Wyatt
És úgy gondolod, hogy mind1, hogy egy elkapónak Losman, Fitzpatrick vagy éppen Tom Brady hajigálja a labdát? Lee Evans egy irgalmatlanul alulértékelt elkapó szerintem (lehet mókásnak tartani), aki egész életében egy impotens O szinte egyetlen épkézláb játékosa volt. Nem tudom, hogy a tavalyi éve miért sikerült így, de nem fogom kizárólag ez alapjén megítélni.
Másrészt pedig Branchnek hiába van jó keze, hiába fut oda, ahova kell, ha képtelen elszakadni a védőjétől, ha fizikálisan elnyomják és ha üvegből van. Tavaly a liga egyik legjobb támadó alakulatában 4 nagyon jó meccse volt (nézd meg milyen D-k ellen...), a többin mint ha ott sem lett volna. Ettől hagy ne essek már hanyatt. Lehet, hogy szerinted vicces, de én Lee Evanst jobb elkapónak tartom Branchnél. A tévedés lehetőségét fenn tartva persze, ha nem bánod.

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lee Evans leigazolásának én tuti nagyon örülnék, ha egészséges... Boston
LOL Evansnek örülnél, Branchet viszont megállás nélkül szapulod, nálam ez elég mókás 😀
Wyatt
És mi benne a mókás?Boston
Az, hogy egy pár éve semmit nem csinált már, tavaly is összehozott 74 yardot, hát parádés
Branch oké, hogy sérülékeny, de 7-800 yardokat simán hozta mindezzel együtt, mindig oda érkezett meg, ahova Brady várta (vagy előszezonban hogy mentette Hoyerék seggét is)...
Egy Evans semmivel nem jobb megoldás mint Branch, max mélységinek lehetne talán használható, de öregszik mint az állat, annyi erővel meg Slatert is felküldhetjük arra a pár játékra

Semmi értelmét nem látom Evansnek itt, Branchtől az a 7-800 yard meg mindig benne van, de rá sem mondanám, hogy pótolhatatlan...

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyszer szívesen elolvasnám BB visszaemlékezéseiben, hogy kb. 24 órával a roster-szűkítés után mi volt az oka Carpenter elbocsájtásának...Sinisa
Nem számoltam utána, de a Carpenter cut idején már Tarpot sikerült visszahozni a PS-be, nem?

A Spikes, Hightower, Mayo hármasból valószínűleg utóbbi lesz inkább a covarage LB.

Ha a tavalyi tendenciák folytatódnak, (már pedig nincs olyan fejlemény, ami ellentmondana ennek), akkor az alapvédekezés a 425 lesz. Oda meg nem kell túl nagy LB rotáció. Az viszont teljes mértékben igaz, hogy White remélhetőleg Izzo szerepben fog játszani - minden körülmény között.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyszer szívesen elolvasnám BB visszaemlékezéseiben, hogy kb. 24 órával a roster-szűkítés után mi volt az oka Carpenter elbocsájtásának...Sinisa
Szerintem egy rosternek csak egy része statikus, akiket semmi szín alatt nem tesznek ki, nem cserélnek el. (Nálunk szerintem TB, Gronkandez, Mankins, Mayo, Baby Vince és az elmúlt két draft 1. és 2. körösei tartoznak ide.) Mindenki más egy dinamikusan változó mátrix-ban helyezkednek el. Carpenter éppen abban a változó együttesben szerepelt az 53. sorban, amelyiknek egy része tartalmazta azt, hogy egyszerre hozunk egy OL embert és egy WR-t. Egyáltalán nem gondolom biztosnak például, hogy ha visszatér(ne) Waters, akkor automatikusan Tennant lenne a távozó. Az már egy másik roster más prioritásokkal (változókkal).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Kár Carpenterért, Guyton meg maradjon ott ahol van...ParadSEC
Egyszer szívesen elolvasnám BB visszaemlékezéseiben, hogy kb. 24 órával a roster-szűkítés után mi volt az oka Carpenter elbocsájtásának...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Kár Carpenterért, Guyton meg maradjon ott ahol van...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
a Carpenter trade következtében valóban 1, azaz egy sérüléstől vagyunk attól, hogy Rivera és/vagy White lépjen a pályára, vagy esetleg Tirpákot hozzuk fel a PS-ből. Na, ez a katasztrófa.

OKGyulus
Még ha trade lett volna.
Egyébként, ahogy már írtam Guyton is cut lett, ő azért simán lehetne itt csere.zinedine5
Nekem nem gond, ha csak az ST-ben játszik, mert ha védelemben felkerül a pályára, akkor kb. Sergio Brown érzésem van. Márpedig majdnemhogy ő az első csere és ez gáz.zinedine5
Kezedek én is félni tőle, hogy igazad lesz...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Lee Evans leigazolásának én tuti nagyon örülnék, ha egészséges... Boston
LOL Evansnek örülnél, Branchet viszont megállás nélkül szapulod, nálam ez elég mókás 😀
Wyatt
És mi benne a mókás?

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
a Carpenter trade következtében valóban 1, azaz egy sérüléstől vagyunk attól, hogy Rivera és/vagy White lépjen a pályára, vagy esetleg Tirpákot hozzuk fel a PS-ből. Na, ez a katasztrófa.

OKGyulus
Még ha trade lett volna.
Egyébként, ahogy már írtam Guyton is cut lett, ő azért simán lehetne itt csere.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen én is Evans-t néztem. v. Sims Walkert, Terrence Tolliver-t mit szólnátok hozzájuk??
Jake Scott G?? vagy sérült miért nincs még csapata??GhostLead
Tolliver nagyon gyenge volt nálunk preseasonben.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lee Evans leigazolásának én tuti nagyon örülnék, ha egészséges... Boston
LOL Evansnek örülnél, Branchet viszont megállás nélkül szapulod, nálam ez elég mókás 😀
Ninko hátrahozatalában van ráció, és sérülne a DL, de könyörgöm, draftoltunk magasan két embert, hoztunk igencsak használható FA-t (Scott), van még tehetséges fiatal DL-ben, szerintem abszolút nem para
Sims-Walker 150 yardja nyilván rengeteg pluszt adna nekünk 😀
Tollivernek elkapása nem volt még...
Majs sálas előveszi egyetemi formáját, aztán lesz nemulass 😀

Amúgy már korábban írtam, szerintem Welker, Lloyd, Hernandez lesz a kezdő elkapóhármas, mögöttük Edelman, Slater és Salas jöhet be a helyükre, deep threatnek Slater pár playre elmegy, ha Lloydnak pihennie kell éppen, TE-re meg marad Gronko, mellette egy blokkolni is tudó TE, Sénkó vagy talán Fells, aztán ha bírja a térde, akkor jöhet Ballard is, ott is megleszünk, WR-ben se lesz gáz
De én egy Evans, Sims-Walker érkezésnek biztos kevésbé örülnék, mint akár egy sálasnak...

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Igen én is Evans-t néztem. v. Sims Walkert, Terrence Tolliver-t mit szólnátok hozzájuk??
Jake Scott G?? vagy sérült miért nincs még csapata??