New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4 TE-et nem értem, főleg úgy hogy abból kettő is új szerzemény és alig edzettek együtt a csapattal sérülések miatt...Castleai01
Az hagyján, de Ballard IR lett végül? Mert akár még ő is visszatérhet

több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Lássuk az én "utólagos okoskodásomat"... 😉

Hoyer ezek szerint nem ért meg nekünk egy kb. "2 millás backup QB" szerepet, Mallett ezt olcsóbban megoldja a FO szerint... És ahogy itt is írta már valaki, ha TB megsérül oly mindegy hogy Mallett vagy Hoyer irányít tovább...

Demps-t én is sajnálom, de ezek szerint idén még nem láttak benne annyit hogy megérje 5.-ik RB-nek rosteren tartani, az elvesztését viszont nem akartuk megkockáztatni egy cut-tal...
(Kétlem hogy komoly sérülése lenne... Redshirt év ez neki...)

Branch-nél viszont csak valami egészségügyi problémát tudok elképzelni a háttérben... Ide tuti jönni fog még WR, mert ez így egyszerűen kevés még akkor is ha idén nem sérül le senki...

4 TE-et nem értem, főleg úgy hogy abból kettő is új szerzemény és alig edzettek együtt a csapattal sérülések miatt...

Waters jönni fog és akkor rendben is leszünk itt...

Francis és Forston esetében csatlakozom az előttem szólóhoz, őket még fogjuk látni "mozogni"... Egyikük helyére jön majd Pryor a 6.-ik hét után, a másik már korábban mehet PS-ba amint felszedünk valakit máshonnan, más posztokra (WR, LB)...

A LB depht elég vékonykának tűnik, főleg MLB poszton (Spikes sérülékenysége miatt!), nálam ez magyarázza White és Rivera helyét és hogy Tarpinian/Koutouvides páros miért "ment a levesbe"...

DB szekciónál nagy meglepetés nem volt, talán csak az hogy ennyire megbíznak a két újoncban S poszton és nem tartanak meg mögöttük/melletük még egy ST ász safetyt a rosteren...
(Itt lehet Dennard potenciálja is bejátszhatott CB poszton, akit nem akartunk elveszteni egy "PS csempész manőverrel"...)

Nem tűnik rossznak ez a roster, de néhány poszton igen "vékonyak vagyunk"...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Közeleg a 53-as roster kialakításának határideje, vitaindítónak szánva az én 53-am:

QB: TB, Mallett, Hoyer (3)
RB: Ridley, Vereen, Woodhead, Demps, Bolden v. Kettani (5)
WR: Lloyd, Wes, Branch, Edelmann, Slater (5)
TE: Gronkandez, Fells (3)
OL: Solder, Vollmer, Cannon, Mankins, Waters, Connolly, Wendell, Thomas v. Mcdonald v. Koppen (háromból kettő) (9)
Off: 25

DL: Wilfork, Love, Brace, Deaderick, Jones, Cunningham, Ninko, Bequette, Scott v. Francis (9)
LB: Mayo, Spikes, Hightower, Carpenter, Tarpinian, White v. Koutouvides (6)
CB: DMC, Ras-I, Arrington, Cole, Moore v. Dennard (5)
S: Chung, Gregory, Wilson, Ebner, Ihedigbo (5)
Def:25

ST: Gostkowski, Meskó, Aiken (3)
tomi-tomi
No, nézzük, mi lett belőle!

QB: TB, Mallett (2) Hoyer-t mindenki rosterre várta, a FO jól titkolta, hogy mennyire elégedettek Mallett fejlődésével.
RB: Ridley, Vereen, Woodhead, Bolden (4) Nagyon sajnálom Demps IR-ét, 4. pre meccs 4. negyedében lesérülni!😕 Ezt is jól titkolták!
WR: Lloyd, Wes, Edelmann, Slater (4) Branch-cut-ot alapvetően nem értem. Utólag spekulálva egyelőre Shianco-nak csináltak egy spot-ot, illetve Hernandez WR képességei várhatóan jobban ki lesznek használva és Wyatt imádottja is több lehetőséget kaphat.
TE: Gronkandez, Fells, Shianco (4) Shianco lehet az új IR szabály első felhasználója a Pats-nél
OL: Solder, Vollmer, Cannon, Mankins, Connolly, Wendell, Thomas, Mcdonald (8) Én még mindig nagyon valószínűnek tartom, hogy jön Waters
Off: 22

DL: Wilfork, Love, Brace, Deaderick, Jones, Cunningham, Ninko, Bequette, Scott, Francis, Forston (11) Forston szinte biztos megy PS-be, Francis is esélyes erre.
LB: Mayo, Spikes, Hightower, Carpenter, White, Rivera (6) White sérülése még se volt olyan súlyos, Rivera nekem meglepetés.
CB: DMC, Ras-I, Arrington, Cole, Moore, Dennard (6)
S: Chung, Gregory, Wilson, Ebner (4) Dennard beelőzte Ihedigbo-t, rendben van ez. A Sec várható teljesítménye kérdőjel, de több potenciál van bennük, mint tavaly. Chung épségéért lehet szurkolnunk.
Def:29

ST: Gostkowski, Meskó, Aiken (3)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hát, Reiss szerint van rá sansz, hogy az első hét után visszahozzuk az egyik öreget (Gaffney), mert onnan nincs garantált fizu.

Már-már sokkoló, hogy egy SB-esélyes csapatba 3 UDFA (Bolden, Forston, Justin Francis) és a késői köri pickek (Dennard, Ebner) is befér, befért.

Ja és megtudtuk, hogy Hoyer pontosan milyen piaci értéket képvisel... még egy hetedik körös picket sem tudtunk beszerezni utána, mondjuk a waiveren gondolom elég kemény harc lesz utána :S

Valószínűleg azért tartottuk meg Forstont, mert ő az egyedüli főállású UT jelenleg csapatban... Pryor PUP-on kezd, majd 1-2 meccs után IR-re kerül jó szokásához híven
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Jelenleg 52 ember van rosteren. Waters ebbe nem számít ugyebár bele. Remélhetőleg a jövő héten bejelentkezik. És BB ugye arra is felhívta a figyelmet a sajtótájékoztatón, hogy a roster még koránt sem végleges, mert a többi csapat cutjainak függvényében lehetnek/lesznek még mozgások. GRAFI
Lesznek is. Ez a WR corps egyszerűen kevés.
Mondjuk White mi a szart tud, hogy keretben van az nálam nagy talány.zinedine5
White: elég jó ST-ben. 😊
Azért néhány olyan játékos kell, akinek az az erőssége mégha nem is annyi, amennyi az utóbbi években volt.Sinisa
Nekem nem gond, ha csak az ST-ben játszik, mert ha védelemben felkerül a pályára, akkor kb. Sergio Brown érzésem van. Márpedig majdnemhogy ő az első csere és ez gáz.
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Jelenleg 52 ember van rosteren. Waters ebbe nem számít ugyebár bele. Remélhetőleg a jövő héten bejelentkezik. És BB ugye arra is felhívta a figyelmet a sajtótájékoztatón, hogy a roster még koránt sem végleges, mert a többi csapat cutjainak függvényében lehetnek/lesznek még mozgások. GRAFI
Lesznek is. Ez a WR corps egyszerűen kevés.
Mondjuk White mi a szart tud, hogy keretben van az nálam nagy talány.zinedine5
régen is voltak ilyenek

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Jelenleg 52 ember van rosteren. Waters ebbe nem számít ugyebár bele. Remélhetőleg a jövő héten bejelentkezik. És BB ugye arra is felhívta a figyelmet a sajtótájékoztatón, hogy a roster még koránt sem végleges, mert a többi csapat cutjainak függvényében lehetnek/lesznek még mozgások. GRAFI
Lesznek is. Ez a WR corps egyszerűen kevés.
Mondjuk White mi a szart tud, hogy keretben van az nálam nagy talány.zinedine5
White: elég jó ST-ben. 😊
Azért néhány olyan játékos kell, akinek az az erőssége mégha nem is annyi, amennyi az utóbbi években volt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Jelenleg 52 ember van rosteren. Waters ebbe nem számít ugyebár bele. Remélhetőleg a jövő héten bejelentkezik. És BB ugye arra is felhívta a figyelmet a sajtótájékoztatón, hogy a roster még koránt sem végleges, mert a többi csapat cutjainak függvényében lehetnek/lesznek még mozgások. GRAFI
Lesznek is. Ez a WR corps egyszerűen kevés.
Mondjuk White mi a szart tud, hogy keretben van az nálam nagy talány.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jelenleg 52 ember van rosteren. Waters ebbe nem számít ugyebár bele. Remélhetőleg a jövő héten bejelentkezik. És BB ugye arra is felhívta a figyelmet a sajtótájékoztatón, hogy a roster még koránt sem végleges, mert a többi csapat cutjainak függvényében lehetnek/lesznek még mozgások.
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Nem hinném, hogy 4 WR-rel és 8 OL-lel megyünk neki a szezonnak. Remélem ez azt jelenti, hogy Waters meg az egyik öreg WR jön vissza.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Rookie WR Jeremy Ebert informed of his release, per source. Practice squad candidate.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak a Te kedvedért. Akikről eddig tudunk tomi-tomi
köszöntem szépen, jó alakul a rosterhely Dennard számára örülnék neki ha beférne és a bírósági ügyét is megúszná, javítaná a jelenlegi secet. 😊manuszka86
A két S cut-ja után elég biztosnak tűnik, hogy Dennard maradhat, a másodéves, csak ST-ben használt Williams-nél csak előrébb van.

Újabbak: Vidor
Tarpinian
Dennis

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Csak a Te kedvedért. Akikről eddig tudunk tomi-tomi
köszöntem szépen, jó alakul a rosterhely Dennard számára örülnék neki ha beférne és a bírósági ügyét is megúszná, javítaná a jelenlegi secet. 😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
csak hogy bővüljön a lista:

A source told NFL.com and NFL Network reporter Ian Rapoport that the Patriots have released quarterback Brian Hoyer. Longtime center Dan Koppen also has been released, NFL Network has learned.manuszka86
Csak a Te kedvedért. Akikről eddig tudunk (Koppen és Hoyer volt az első kettő kb. négy-öt órája.)
Hoyer
Koppen
Branch
Ihedigbo
Lavarias
Martin
Brown
Kopa
Kettani
Silvestro
Weems

Scott és Francis állítólag marad.
forrás:  twitter.com/cpriceNFL

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Elméletileg Kettani a következő!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
csak hogy bővüljön a lista:

A source told NFL.com and NFL Network reporter Ian Rapoport that the Patriots have released quarterback Brian Hoyer. Longtime center Dan Koppen also has been released, NFL Network has learned.

több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
ööö akkor ki lesz WR a csapatnál ha mindenkit elzavarunk? 😊
manuszka86
Mondjuk ez így tényleg jó kérdés, mert azért ez csak egy erősen "kontaktsport", ahol mindenki egy play-re van a kórháztól...
(Kis túlzással persze, de csak egy kicsivel...) 😉
Ilyenkor pedig nem ártanak a minőségi helyettesítők, de jelenleg nálunk lassan nemhogy minőségi, de cserék sincsenek...

Lehet JMD azt mondta az Öregnek, neki ennyi is elég lesz a Ligaelső Offense-hez idén... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
ööö akkor ki lesz WR a csapatnál ha mindenkit elzavarunk? 😊
Ha Branch is kuka akkor miért kellett elküldeni Gaffney-t (már korábban sem értettem), de azért egy Lloyd, Welker, Edelmann nekem kevésnek tűnik, Slater csak ST playa.
Bízok benne hogy legalább Gaffney-t visszakukázzuk ha mákunk van és nem csap le rá valaki.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊
Ebner nagyon jó lesz, imádom nézni, ahogy csinálja a tackle-t. Látszik rajta a rugby múlt. A sok szakértő... Bequette biztos starter, Jones-nak szüksége van a fejlődésre, Ebner talán elég lesz ST-re.tomi-tomi
Ebner nálam is nagy kedvenc lett mikor hallottam a rugby-s múltat... A minőségi tackle nála nem is volt kérdés, max. a pályán való helyezkedés és az úgynevezett "játékintelligenciája" volt az amiről senkinek nem volt információja, lévén bizonyítani sem tudta ezek meglétét az egyetemi karrierje során...
Castleai01
A Giants ellen külön figyeltem, nagyon jó szögeket választ, nagyon magabiztos open field-en is. Egyszer verték meg nagyon route futásnál. Nagy szurkolója leszek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊
Ebner nagyon jó lesz, imádom nézni, ahogy csinálja a tackle-t. Látszik rajta a rugby múlt. A sok szakértő... Bequette biztos starter, Jones-nak szüksége van a fejlődésre, Ebner talán elég lesz ST-re.tomi-tomi
Ebner nálam is nagy kedvenc lett mikor hallottam a rugby-s múltat... A minőségi tackle nála nem is volt kérdés, max. a pályán való helyezkedés és az úgynevezett "játékintelligenciája" volt az amiről senkinek nem volt információja, lévén bizonyítani sem tudta ezek meglétét az egyetemi karrierje során...
(Aki látott már néhány rögbimeccset életében, az láthatta hogy bizony fejben is nagyon ott kell lenni, nem csak fizikálisan... Legalább annyira fejjáték is, mint amennyire az amerikai focit annak tartják, csak éppen ott folyamatosan menni, koncentrálni kell, megszakítás nélkül...)
Remélem szép karriert fut majd be, megnyitva ezzel a lehetőséget más rögbijátékosoknak is hogy megmutathassák magukat ebben a sportban is... A focinak biztos jót tenne, mondjuk a rögbinek már kevésbé...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
és azt halottátok, hogy a Pats cuttolta Deion Branchet? Amadeus91
Te is "potya lájkra" hajtassz tomi-tomi-tól? 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
és azt halottátok, hogy a Pats cuttolta Deion Branchet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots released WR Deion Branch.empty taxi
Most ez komoly?! Szerinted miről irkálunk itt órák óta? Egy lájkot kapsz tőlem.

Sergio Brown is leves. Nem akarom elkiabálni, de naon úgy fest, hogy Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊Boston
Mekkora kövek gördültek le sok-sok szívről!😀
Ebner nagyon jó lesz, imádom nézni, ahogy csinálja a tackle-t. Látszik rajta a rugby múlt. A sok szakértő... Bequette biztos starter, Jones-nak szüksége van a fejlődésre, Ebner talán elég lesz ST-re.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Sergio Brown is leves. Nem akarom elkiabálni, de naon úgy fest, hogy Nate Ebner megcsinálta. NAgyon nagy respect a srácnak 😊

Do your job
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Patriots released WR Deion Branch.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...