New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
a Carpenter trade következtében valóban 1, azaz egy sérüléstől vagyunk attól, hogy Rivera és/vagy White lépjen a pályára, vagy esetleg Tirpákot hozzuk fel a PS-ből. Na, ez a katasztrófa.

OK, szükség esetén Ninko-t bármikor megint bevethetjük 4-3 SLB-ként is, de ezzel meg a DL gyengülne és ő sem épp cov. képességeiről ismert.

Ha már coverage... akkor most kit küldünk a sebesebb TE-k ellen? Spikes és Hightower is inkább 2down LB, Wilsont és Ebnert tudjuk esetleg jumbo SS-ként használni.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Lee Evans leigazolásának én tuti nagyon örülnék, ha egészséges...

Do your job
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vannak még nagyobb nevű WR-k akik FA-n vannak?
Branchet sajnálom, de tényleg üvegből van.
Gaffney-t elvileg ha meggyógyul visszaakarják hozni...GhostLead
 thesidelineview.com/columns/caplans-nfl-corner/best-available-nfl-free-agents-offense

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
De hogy Salas miben lenne jobb/több idén mint Branch vagy Stallworth lett volna??? Ez az amit nem értek... 😮
(Gaffney-ről nem is beszélve...)
Castleai01
Esetleg abban, hogy neki van még térde.
Az igazat megvallva nem szeretnék senkit megbántani, de én meg ezt a Deion Branch csodálatot nem értem igazából...Boston
Vannak még nagyobb nevű WR-k akik FA-n vannak?
Branchet sajnálom, de tényleg üvegből van.
Gaffney-t elvileg ha meggyógyul visszaakarják hozni...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
De hogy Salas miben lenne jobb/több idén mint Branch vagy Stallworth lett volna??? Ez az amit nem értek... 😮
(Gaffney-ről nem is beszélve...)
Castleai01
Esetleg abban, hogy neki van még térde.
Az igazat megvallva nem szeretnék senkit megbántani, de én meg ezt a Deion Branch csodálatot nem értem igazából...

Do your job
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ide tuti jönni fog még WR, mert ez így egyszerűen kevés még akkor is ha idén nem sérül le senki...Castleai01
Ki más?

Sobri Jóska
És az a vicc hogy különösebben meg sem lepődtem volna rajta... 😀

De hogy Salas miben lenne jobb/több idén mint Branch vagy Stallworth lett volna??? Ez az amit nem értek... 😮
(Gaffney-ről nem is beszélve...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ide tuti jönni fog még WR, mert ez így egyszerűen kevés még akkor is ha idén nem sérül le senki...Castleai01
Ki más?

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
St. Louis traded wide receiver Greg Salas to the New England Patriots for a late-round 2013 draft pick, according to sources.
PredatorAbsolute
A tavaly szezon elején jól muzsikált JMD O-jában, majd egy lábtörés nem csak a tavalyi évét vágta haza, hanem idén is sansztalan volt a 53-as kerethez.
Mondjuk minek nekünk csere slot-WR, amikor ilyenünk már van... pfffGyulus
6-foot-1, 210 pounds, nem az a kimondott Welker-Julian klón, pont azt írják róla, hogy hiányzik az igazán jó irányváltó képessége a slot WR poszthoz, ellenben elég gyors.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoyer ennyiért nem kellett senkinek, jó lenne, ha vet minért visszahoznánk 😊

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Biztos jön még valaki
Vagy Fletcher lába feltámadt 😀Wyatt
adunk a coltsnak sergio brownért egy 2013 évi első körös picket és LB-ként játszatjuk 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztos jön még valaki
Vagy Fletcher lába feltámadt 😀

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Carpentert kivágtukWyatt
akkor nem ártana vmi lb ismascherano
Érti a halál... Lassan tényleg nincs lb.
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Carpentert kivágtukWyatt
akkor nem ártana vmi lb is

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Carpentert kivágtuk

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chris Steuber ‏@ChrisSteuber

Love #Patriots trade for WR Greg Salas. Former #Hawaii standout who has GREAT hands & could develop into key slot WR, esp if Welker leaves.

Mike Reiss ‏@MikeReiss

On the trade for Greg Salas, the draft pick traded by the Patriots is a 2015 selection, per @AdamSchefter.
Ennyiért simán megéri, ha nem jön be, akkor 3 év múlva eggyel kevesebb 6. körösünk lesz kb 😀 Ez nulla ellenérték, legalább waiveren nem kellett kardozni érte

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, hozzuk még DX-et is, meg Jordan White is lapátra került, minél több NCAA leadert a csapatba 😀

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
St. Louis traded wide receiver Greg Salas to the New England Patriots for a late-round 2013 draft pick, according to sources.
PredatorAbsolute
A tavaly szezon elején jól muzsikált JMD O-jában, majd egy lábtörés nem csak a tavalyi évét vágta haza, hanem idén is sansztalan volt a 53-as kerethez.
Mondjuk minek nekünk csere slot-WR, amikor ilyenünk már van... pfff
több mint 11 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
St. Louis traded wide receiver Greg Salas to the New England Patriots for a late-round 2013 draft pick, according to sources.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem kell több WR. A feladat egyszerű. Lloyd megdönti Moss 2007-es rekordját, akkor pedig a többiek úgy is csak a vizet hordják 😊

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Leigazoltuk Matt Tennant-et. Saints csere C volt.
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Vészhelyzetről szó sincs, a kezdősor kiváló, ehhez kétség sem férhet... 😊
(Csak hát az a fránya "sérülésfaktor"... Amiatt izgulunk kicsit...) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most már értem, hogy miért gyakorolta Brady az elkapást Gronk mellett. Eldobja a labdát, és ő fogja elkapni is. 4 WR, és abból egyre csak a ST-ben lehet számítani? Ezt ugye nem gondolják komolyan?lucas
Amint Gaffney újra egészséges, csak visszajön. A játékos legalábbis ezt mondta. Egyébként Hernandez gyakorlatilag elkapónak tekinthető, tehát megvannak öten. 😉 Vészhelyzetről még nem kell beszélni.

szerk.: tavaly 12 meccsen volt 5 WR aktív, 5-ön 6 WR és csak kétszer volt 7 (mindenesetben Slaterrel együtt értendő). Valószínűleg Edelman mutatott annyit edzésen és premeccseken (a droppok ellenére), hogy ötödik opcióként elégnek tartják őt egyelőre a passzjátékban.
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Most már értem, hogy miért gyakorolta Brady az elkapást Gronk mellett. Eldobja a labdát, és ő fogja elkapni is. 4 WR, és abból egyre csak a ST-ben lehet számítani? Ezt ugye nem gondolják komolyan?

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4 TE-et nem értem, főleg úgy hogy abból kettő is új szerzemény és alig edzettek együtt a csapattal sérülések miatt...Castleai01
Az hagyján, de Ballard IR lett végül? Mert akár még ő is visszatérhet Wyatt
Úgy emlékszem, hogy nem is tettük IR-re, csak PUP-listán van.tomi-tomi
Akkor pláne
Simán Welker lesz a WR 1, Lloyd a WR 2, Hernandez a WR 3, a többiek meg megoldják a TE posztot és marad WR cserének is

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
4 TE-et nem értem, főleg úgy hogy abból kettő is új szerzemény és alig edzettek együtt a csapattal sérülések miatt...Castleai01
Az hagyján, de Ballard IR lett végül? Mert akár még ő is visszatérhet Wyatt
Úgy emlékszem, hogy nem is tettük IR-re, csak PUP-listán van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)