New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvastam/halgattam egy draft day trade előrejelzést:
http://www.youtube.com/watch?v=qJX40ytNnP0

NE receive DE/OLB Cliff Avril + 2012 3rd round pick (85th overall)
DET receive 1st round pick (27th overall) + 3rd round pick (93rd overall)

Öröm lenne vagy sírás?

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok...senkit nem volt szándékomban piszkálni, csak az engem ért személyeskedést nem hagytam.....

Dannának: sem Téged, sem mást nem hibáztattunk, h ilyen lett a videó...nem ellened, vagy bármely Pats szurkoló ellen szólaltam/tunk fel....a bajom az volt, h eléggé szomorú, h mennyire nem érdekel egy - papíron - újságírót, hogy miért is járkál Budapesten, ha Zoli "román", stb....(nem fejtegetném újra) 😀
Nekünk csak ezzel volt bajunk....
Ismétlem: számomra is örvendetes, h ilyen dolgok történnek itthon....el is mentem volna, ha tehetem....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
boccs, nem emlékeztek, hogy Zoli melyik meccsen tette ki egy tackle-lel a visszahordót?Spigo
45-3-as Jets meccsen.DoM
Kossz
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én is azt mondtam, h el lett cseszve (nem ezekkel a szavakkal)....ebben nincs vita.... 😀
Szerintem pedig fel kellett volna homályosítaniuk magukat a műsor készítőinek....mert nyilvánvalóan semmi lövésük nem volt a történethez....átfordítom: arra nem vették a fáradtságot, h Zolit megkérdezzék, hogyan is van ez a magyaros-romános ügylet akkor? Mi is ez itt, minek vagyunk MO-n, ha Romániából származol? Hátha vki otthon, Bostonban is kíváncsi lenne rá....Szal ne vicceljünk....Bear
Én értem amit mondasz és azt gondolom nem kérdés, hogy felületesen végezték a dolgukat. Ettől függetlenül arra vették a fáradtságot, hogy megemlékezzenek az eseményekről és felajánlottak két tiszteletjegyet a MAGYAR szurkolói közösségen keresztül a londoni mérkőzésre.
Én azt gondolom, hogy a jó szándékuk nem kérdés, mint ahogy az sem, hogy hibáztak ésnem voltak kellően alaposak.
1ébként meg élek a gyanúval, hogy a nullához konvergál azoknak az amerikai állampolgároknak a száma, akit őszintén érdekel ez a kérdés.Boston
A gyanúd szerintem is alapos. De ez a kérdés minket (kell, hogy) érdekel(jen minimum).
Két dolog gabalyodott össze.
Szvsz fel sem tudjuk mérni kellően, hogy ez a találkozó mekkora elismerése a magyar Pats Fan Club-nak. Ezt az elismerést csak még jobban emelte, hogy a hivatalos oldal kiemelt videó-rovata (például itt szokott BB győztes meccsek után play-eket elemezni) még be is számolt Meskó találkozójáról. Szóval, Danna és a vezetőség érdemeit nem tudjuk eléggé elismerni és munkájukat megköszönni.
A román zászló bevágása valóban tévedés - ebben a beszámolóban. (Hogy milyen könnyű ilyen hibát elkövetni: Budapest (most már régi) zászlója nem ugyanaz, nem ugyanolyan, mint a román lobogó!) Szerintem egyáltalán nem baj, sőt, természetes, hogy mi ezen felháborodunk. Egy újságírótól legyen elvárás, hogy különbséget tegyen két ország között. Még ebben a "bonyolult" helyzetben is. Egy amerikait ne lepjen már meg, hogy X nemzet tagja Y országban született.
Danna, örülök és gratulálok, hogy ilyen nagyszerű eredményt értetek el! Nem hinném, hogy túl sok külföldi szurkolói találkozóról készült ilyen összefoglaló a csapat hivatalos oldalán. Hidd el, hogy Neked (Nektek) semmiféle felelősséged nincs a beszámoló minőségében! Elrontották (akár magyarázható indokokkal), nekünk meg egy picit rosszulesik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Én is azt mondtam, h el lett cseszve (nem ezekkel a szavakkal)....ebben nincs vita.... 😀
Szerintem pedig fel kellett volna homályosítaniuk magukat a műsor készítőinek....mert nyilvánvalóan semmi lövésük nem volt a történethez....átfordítom: arra nem vették a fáradtságot, h Zolit megkérdezzék, hogyan is van ez a magyaros-romános ügylet akkor? Mi is ez itt, minek vagyunk MO-n, ha Romániából származol? Hátha vki otthon, Bostonban is kíváncsi lenne rá....Szal ne vicceljünk....Bear
Én értem amit mondasz és azt gondolom nem kérdés, hogy felületesen végezték a dolgukat. Ettől függetlenül arra vették a fáradtságot, hogy megemlékezzenek az eseményekről és felajánlottak két tiszteletjegyet a MAGYAR szurkolói közösségen keresztül a londoni mérkőzésre.
Én azt gondolom, hogy a jó szándékuk nem kérdés, mint ahogy az sem, hogy hibáztak ésnem voltak kellően alaposak.
1ébként meg élek a gyanúval, hogy a nullához konvergál azoknak az amerikai állampolgároknak a száma, akit őszintén érdekel ez a kérdés.

Do your job
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az igaz, de ez jelen helyzetben egy rájuk nézve hízelgő véletlen.... 😀Bear
Ettől még:

a felkonf lett elcseszve (de annak fényében, hogy sem a Michigan önéletrajzában, sem a patriots.com önéletrajzban egy szó sincs Magyarországról, csak Romániáról nem olyan meglepő). a riport önmagában vállalható kategória. annyi hiányzott belőle, hogy egy félmondattal utalnak arra, hogy nem feltétlenül azért volt ekkora tömeg és örültek a lehetőségnek, mert egy Patriots játékos beugrott Pestre az európai körútján, hanem azért is, mert éppenséggel egy magyar Patriots játékosról van szó Magyarországon.DoM
DoM
Én is azt mondtam, h el lett cseszve (nem ezekkel a szavakkal)....ebben nincs vita.... 😀
Szerintem pedig fel kellett volna homályosítaniuk magukat a műsor készítőinek....mert nyilvánvalóan semmi lövésük nem volt a történethez....átfordítom: arra nem vették a fáradtságot, h Zolit megkérdezzék, hogyan is van ez a magyaros-romános ügylet akkor? Mi is ez itt, minek vagyunk MO-n, ha Romániából származol? Hátha vki otthon, Bostonban is kíváncsi lenne rá....Szal ne vicceljünk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az igaz, de ez jelen helyzetben egy rájuk nézve hízelgő véletlen.... 😀Bear
Ettől még:

a felkonf lett elcseszve (de annak fényében, hogy sem a Michigan önéletrajzában, sem a patriots.com önéletrajzban egy szó sincs Magyarországról, csak Romániáról nem olyan meglepő). a riport önmagában vállalható kategória. annyi hiányzott belőle, hogy egy félmondattal utalnak arra, hogy nem feltétlenül azért volt ekkora tömeg és örültek a lehetőségnek, mert egy Patriots játékos beugrott Pestre az európai körútján, hanem azért is, mert éppenséggel egy magyar Patriots játékosról van szó Magyarországon.DoM
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem tudtam, h Budapest román város..... 😀Bear
Még nem cserélték le a régi zászlót az újra Pesten. 😛DoM
mondjuk Budapest zászlaja is pontosan ilyen 😊jjncaa
Az igaz, de ez jelen helyzetben egy rájuk nézve hízelgő véletlen.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztos ezt keresték 😛

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Nem tudtam, h Budapest román város..... 😀Bear
Még nem cserélték le a régi zászlót az újra Pesten. 😛DoM
mondjuk Budapest zászlaja is pontosan ilyen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
boccs, nem emlékeztek, hogy Zoli melyik meccsen tette ki egy tackle-lel a visszahordót?Spigo
45-3-as Jets meccsen.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem tudtam, h Budapest román város..... 😀Bear
Még nem cserélték le a régi zászlót az újra Pesten. 😛
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Patriots Today - Mesko meets Hungarian fans.
While punter Zoltan Mesko was traveling in Europe, he made a stop in Budapest to meet with nearly 400 Patriots fans. Hear about their love for American football and the Pats straight ahead in this edition of Toyota's Patriots Today.

Már eleve nem. Egyedül a felvezető necces, bár az is igaz, mert Zoli volt otthon is és találkozott nyilván ott is fanokkal (egy amatőr amerikaifoci csapattal képek is vannak fen a patriots.com-on). DE magában az anyagban végig Budapestről és Hungaryról beszélnek, végig ki van hangsúlyozva h Hungarian fans. Ricsinél kiírva is Hungary van, gyak mindenhol. Ennél szájbarágósabb nem lehet már sztem.Danna
Még jó, h bevágják a sárga-piros-kéket is....az is tök magyar...pffff....komoly kutatómunkát igényel ezen kérdések kiderítése....Bear
Temesvári születésű. Temesvár, ha tetszik, ha nem közigazgatásilag Románia része, és mint minden valamire való "román" város, tele van román zászlókkal.nDRo
Nem tudtam, h Budapest román város..... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ebből a hírből az jöhetett le az embereknek, hogy a románok szeretik az NFL-t, és Budapest = Bukarest
persze grat a munkátokhoz, de ezt a hírszerkesztők nagyon elcsesztékjjncaa
Patriots Today - Mesko meets Hungarian fans.
While punter Zoltan Mesko was traveling in Europe, he made a stop in Budapest to meet with nearly 400 Patriots fans. Hear about their love for American football and the Pats straight ahead in this edition of Toyota's Patriots Today.

Már eleve nem. Egyedül a felvezető necces, bár az is igaz, mert Zoli volt otthon is és találkozott nyilván ott is fanokkal (egy amatőr amerikaifoci csapattal képek is vannak fen a patriots.com-on). DE magában az anyagban végig Budapestről és Hungaryról beszélnek, végig ki van hangsúlyozva h Hungarian fans. Ricsinél kiírva is Hungary van, gyak mindenhol. Ennél szájbarágósabb nem lehet már sztem.Danna
Még jó, h bevágják a sárga-piros-kéket is....az is tök magyar...pffff....komoly kutatómunkát igényel ezen kérdések kiderítése....Bear
Temesvári születésű. Temesvár, ha tetszik, ha nem közigazgatásilag Románia része, és mint minden valamire való "román" város, tele van román zászlókkal.
több mint 12 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
boccs, nem emlékeztek, hogy Zoli melyik meccsen tette ki egy tackle-lel a visszahordót?
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem arról van szó, h hibát keresünk (nem kell keresni, mert kigáncsolja a szemed), hanem amikor egy nyilvánvaló problémát lát az ember, van, aki nem dugja a homokba a fejét.....Úgy látszik, van aki igen, mert ha nem tenné, attól rosszul érezné magát....ez egy teljesen értelmetlen dolog....érdekes ez az elvakult fanatizmus...főleg úgy, h még csak nem is a csapatról, játékosokról, edzőkről van szó....pusztán az igénytelen stábról....

Szerintem is felesleges erről többet beszélni...Bear
Már ne haragudj, de milyen elvakult fanatizmusról beszélsz?!?!?! Elismertem h félreérthető a felvezető? Igen... Elismertem h bekerült két rossz kép az anyagba? Igen... de attól még az egész anyagra nem fogom azt mondani h szar, mert nem az. Sehol nem román fanoztak le minket, sehol nem írták ki h Románia, végig egyértelmű az egész... akkor most mi is ebben az elvakult fanatizmus?!

JJ: azért arra kíváncsi lennék h ha kimennénk az utcára, 100-ból hány magyar tudna felsorolni legalább 10 amerikai tagállamot...Danna
Az elvakult fanatizmus az, amikor egy rossz/helytelen dolgot valaki érzelmi, nem pedig bármilyen logikai/szakmai alapon véd....ehhez személyeskedően támadja azt a nyilvánvalóan helyes álláspontot képviselő, elvakult főhősünk érzelmeivel azonban ellentétes véleményt megformáló másik embert/embereket....szal ez az elvakult fanatizmus jelen helyzetben....

Arra az anyagra amelyben két európai országot nem sikerül megkülönböztetni normálisan, azt mondani, hogy jó, véleményem szerint uez a kategória....és nem azért mondom, mert bármilyen hibát akarnék benne találni (könyörgöm: mi okom lenne egyáltalán erre, basszus?!)...azért mondom, mert objektíve szutyok és igénytelen, ha vki ilyet ad ki a kezéből...ez a saját véleményem....akkor is az lenne, ha Bearshez/akármelyik másik csapathoz kapcsolódna....

Mellesleg isteni szerencse, h lezártad a témát... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
JJ: azért arra kíváncsi lennék h ha kimennénk az utcára, 100-ból hány magyar tudna felsorolni legalább 10 amerikai tagállamot...Danna
és ez miben érinti azt a kérdést, hogy a videót sajnálatos módon elcseszték? 100-ből max 10 tudna, míg 100-ből 95 amerikai tévesztené össze Bukarestet Budapesttel, amire ez az anyag csak ráerősít, ennyi a történetjjncaa
korábban már te is írtad, hogy a felkonf lett elcseszve (de annak fényében, hogy sem a Michigan önéletrajzában, sem a patriots.com önéletrajzban egy szó sincs Magyarországról, csak Romániáról nem olyan meglepő). a riport önmagában vállalható kategória. annyi hiányzott belőle, hogy egy félmondattal utalnak arra, hogy nem feltétlenül azért volt ekkora tömeg és örültek a lehetőségnek, mert egy Patriots játékos beugrott Pestre az európai körútján, hanem azért is, mert éppenséggel egy magyar Patriots játékosról van szó Magyarországon.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
JJ: azért arra kíváncsi lennék h ha kimennénk az utcára, 100-ból hány magyar tudna felsorolni legalább 10 amerikai tagállamot...Danna
és ez miben érinti azt a kérdést, hogy a videót sajnálatos módon elcseszték? 100-ből max 10 tudna, míg 100-ből 95 amerikai tévesztené össze Bukarestet Budapesttel, amire ez az anyag csak ráerősít, ennyi a történet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem arról van szó, h hibát keresünk (nem kell keresni, mert kigáncsolja a szemed), hanem amikor egy nyilvánvaló problémát lát az ember, van, aki nem dugja a homokba a fejét.....Úgy látszik, van aki igen, mert ha nem tenné, attól rosszul érezné magát....ez egy teljesen értelmetlen dolog....érdekes ez az elvakult fanatizmus...főleg úgy, h még csak nem is a csapatról, játékosokról, edzőkről van szó....pusztán az igénytelen stábról....

Szerintem is felesleges erről többet beszélni...Bear
Már ne haragudj, de milyen elvakult fanatizmusról beszélsz?!?!?! Elismertem h félreérthető a felvezető? Igen... Elismertem h bekerült két rossz kép az anyagba? Igen... de attól még az egész anyagra nem fogom azt mondani h szar, mert nem az. Sehol nem román fanoztak le minket, sehol nem írták ki h Románia, végig egyértelmű az egész... akkor most mi is ebben az elvakult fanatizmus?!

JJ: azért arra kíváncsi lennék h ha kimennénk az utcára, 100-ból hány magyar tudna felsorolni legalább 10 amerikai tagállamot...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Nyilván bennem van a hiba h én inkább örülök annak h egyáltalán felkerült a magyar fanokról az anyag, amiben végig hangsúlyozzák h MAGYARORSZÁG és MAGYAR fanok, nem pedig jó magyar szokás szerint mindenben keresem a hibát és azon bosszankodok, h bekerült 2 román vágókép.

Téma részemről lezárva.Danna
Nem arról van szó, h hibát keresünk (nem kell keresni, mert kigáncsolja a szemed), hanem amikor egy nyilvánvaló problémát lát az ember, van, aki nem dugja a homokba a fejét.....Úgy látszik, van aki igen, mert ha nem tenné, attól rosszul érezné magát....ez egy teljesen értelmetlen dolog....érdekes ez az elvakult fanatizmus...főleg úgy, h még csak nem is a csapatról, játékosokról, edzőkről van szó....pusztán az igénytelen stábról....

Szerintem is felesleges erről többet beszélni...Bear
magyar szokás "magyar szokásozni", mikor csak egy ártalmatlan megjegyzés volt, hogy jó "amerikai szokás" szerint nem ismerik a jenkik a földrajztérképet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nyilván bennem van a hiba h én inkább örülök annak h egyáltalán felkerült a magyar fanokról az anyag, amiben végig hangsúlyozzák h MAGYARORSZÁG és MAGYAR fanok, nem pedig jó magyar szokás szerint mindenben keresem a hibát és azon bosszankodok, h bekerült 2 román vágókép.

Téma részemről lezárva.Danna
Nem arról van szó, h hibát keresünk (nem kell keresni, mert kigáncsolja a szemed), hanem amikor egy nyilvánvaló problémát lát az ember, van, aki nem dugja a homokba a fejét.....Úgy látszik, van aki igen, mert ha nem tenné, attól rosszul érezné magát....ez egy teljesen értelmetlen dolog....érdekes ez az elvakult fanatizmus...főleg úgy, h még csak nem is a csapatról, játékosokról, edzőkről van szó....pusztán az igénytelen stábról....

Szerintem is felesleges erről többet beszélni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nyilván bennem van a hiba h én inkább örülök annak h egyáltalán felkerült a magyar fanokról az anyag, amiben végig hangsúlyozzák h MAGYARORSZÁG és MAGYAR fanok, nem pedig jó magyar szokás szerint mindenben keresem a hibát és azon bosszankodok, h bekerült 2 román vágókép.

Téma részemről lezárva.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Még jó, h bevágják a sárga-piros-kéket is....az is tök magyar...pffff....komoly kutatómunkát igényel ezen kérdések kiderítése....Bear
Azok az emberek, akik nem fogták fel h ez két ország és Hungary (amit végig emlegettek) nem egyenlő Romaniával, azok nyilván egyből vágták h az egy román zászló volt...Danna
Pont erről van szó....ha semmi lövésem sincs, akkor kicsit utánanézek, h mit teszek fel egy ennyire népszerű és kedvelt csapat honlapjára, mint műsorkészítő stáb....no és megtisztelem azokat, akikről készítem az összeállítást azzal, hogy infot gyűjtök róluk...pont azért, mert ennyit ők is érdemelnek....
Könyörgöm....azért ne védjünk egy silány munkát, mert a Patstől jön....nagyon sok jó dolog van a Patsben, pl. én is szimpatizálok a csapattal, de csak azért nem fogok egy szar dolgot védeni(vagy azt mondani rá, h milyen jó, esetleg azokat támadni, akik megmondják az igazat), mert valamilyen formában onnan származik...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Még jó, h bevágják a sárga-piros-kéket is....az is tök magyar...pffff....komoly kutatómunkát igényel ezen kérdések kiderítése....Bear
Azok az emberek, akik nem fogták fel h ez két ország és Hungary (amit végig emlegettek) nem egyenlő Romaniával, azok nyilván egyből vágták h az egy román zászló volt...Danna
a videó úgy kezdődik, hogy a román származású Meskó Zoltán "hazautazott", egy szóval nem említik hogy Magyarországra, csak hogy magyar szurkolókkal találkozott... 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Még jó, h bevágják a sárga-piros-kéket is....az is tök magyar...pffff....komoly kutatómunkát igényel ezen kérdések kiderítése....Bear
Azok az emberek, akik nem fogták fel h ez két ország és Hungary (amit végig emlegettek) nem egyenlő Romaniával, azok nyilván egyből vágták h az egy román zászló volt...