New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már megint a 16. héten csapunk össze. Pont mint 2006ban és 2009ben. Úgy látszik kisebb hagyomány kezd kialakulni. Remélem a 2006os meccs ismétlődik meg, az elég szoros volt. A 2009esen Bradynek több TDje volt, mint incomplete passza....
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Week 1 @Titans
Week 2 Cardinals
Week 3 @Ravens
Week 4 @Bills
Week 5 Broncos
Week 6 @Seahawks
Week 7 Jets
Week 8 @Rams (London)
Week 9 Bye
Week 10 Bills
Week 11 Colts
Week 12 @Jets
Week 13 @Dolphins
Week 14 Texans
Week 15 49ers
Week 16 @Jaguars
Week 17 Dolphinszolika26
Fasza kezdés, 3 meccs idegenben, közte a Ravens, viszont legalább pont féltávnál lesz a pihi, nem a legelején, aztán egybe az egész

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Week 1 @Titans
Week 2 Cardinals
Week 3 @Ravens
Week 4 @Bills
Week 5 Broncos
Week 6 @Seahawks
Week 7 Jets
Week 8 @Rams (London)
Week 9 Bye
Week 10 Bills
Week 11 Colts
Week 12 @Jets
Week 13 @Dolphins
Week 14 Texans
Week 15 49ers
Week 16 @Jaguars
Week 17 Dolphins


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egy kis draftjáték:

A lényeg, hogy tippeket lehet leadni, hogy a draftot követően kiből lesz Patriots játékos. Jelenleg hat választási joga van a csapatnak.

1st Round (Pick 27)
1st Round (Pick 31)
2nd Round (Pick 48)
2nd Round (Pick 62)
3rd Round (Pick 93)
4th Round (Pick 126)

Ez cserék miatt nőhet/csökkenhet a draft során. Két éve a pats.hun +40 százalékot lehetett tippelni, most egy kicsit megemelem, így mindenki 10 játékosra tippelhet, aki szerinte a Pats-nél fognak kikötni a drafton (udfa nem számít).

A teljes 10 nevet tartalmazó listát nekem küldjétek el PM-ben a draft első körének kezdetéig, ha szeretnétek egyet játszani. Draft után kiderül ki érzett rá leginkább a dolgokra vagy pusztán mázlista vagy jó stratéga 10 long snapper jelölésével. 😛
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Michael Lombardit egyedül a Bill Walsh történetei miatt érdemes már olvasni: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82857c66/article/bill-walshs-nfl-draft-philosophies-six-lessons-from-the-master?module=HP11_cp

Even though Walsh loved to move up or down, he felt that scouts always wanted to trade down to avoid putting their reputations on the line. He didn't like scouts shying away from making the tough call when he had to make tough calls all the time.

Coaches rarely admit the real reason for their termination -- bad coaching -- instead placing the blame on bad players. These side effects of a losing culture can taint a scout's visit to a particular school. Walsh insisted that all the college prospects in this situation had to be examined closely.

After Walsh was burned by a one-year wonder in the 1987 draft -- Clemson running back Terrence Flagler -- he became skeptical of limited track records. If a good coach was unable to get a player to produce before his final season with the program, how could he expect to get consistent effort at the NFL level?

The first year we will teach the players the system, the second year we will develop their skills within the system.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
A mester ma 60 éves.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nekem aztán jó, de olyan játékost, aki adott esetben védekezésenként 1 játékra megy fel (tegyük fel, hogy első kettőből nem szopjuk be a 10(+) yardot, és harmadikra a passzot is kivédekezzük, tudom, hogy viccesen hangzik 😀), 2. körben sem hiszem, hogy húznék. Am, ha már OLB-k, Bruce Irvin? Ha már Perry nincs bent nálunk, őt simán hoznám 2. végénWyatt
Ebben teljesen igazad van, én mégis azt gondolom pont ezen a téren kellene erősíteni. Bár nem emléxem pontosan a statisztikára, de úgy rémlik a sub felállások aránya nagyon durva volt az elmúlt években. Szerintem ez nem nagyon fog változni egy darabig. Ráadásul a méretei miatt futás ellen sem egy elhanyagolható tényező, hatékony fegyver lehet a TE-k és a nagyobb termető RZ célpontok ellen is.
De belátom, hogy elég vadul hangzik ez így is 😊

Do your job
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem aztán jó, de olyan játékost, aki adott esetben védekezésenként 1 játékra megy fel (tegyük fel, hogy első kettőből nem szopjuk be a 10(+) yardot, és harmadikra a passzot is kivédekezzük, tudom, hogy viccesen hangzik 😀), 2. körben sem hiszem, hogy húznék. Am, ha már OLB-k, Bruce Irvin? Ha már Perry nincs bent nálunk, őt simán hoznám 2. végén

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Szerk.: Van még olyan elvetemült itt közöttünk, aki velem együtt tudna örülni egy Lavonte David 2. körös picknek?Boston
Jelen! Folt a zsákját. 😊DoM
A srácot én is nagyon bírom... csak annyi a baj, hogy ezekkel a méretekkel (6-1, 233) nálunk legfeljebb 4-3 WILL-t játszatna... márpedig több, mint valószínű hogy idén 3-4 lesz a base D... Mayo egyébként is ezen a poszton játszana nálunk ebben a felállásban.

egyébként sokat nézegetem, hogy milyen 3-4 OLB-t érne meg húzni... valóban iszonyat gyenge a felhozatal, Mercilus pl. épp a futás elleni teljesítménye miatt esik ki. Shea McCellin tipikus Pats-játékos, csak az a baj h ilyen fizikummal kizárt, hogy ő lenne a várva várt ROLBGyulus
ROLB posztra Ronnell Lewis lehetne a mi emberünk 😉
Amúgy egy Lavonte pick azért lenne a szívemnek kedves, mert a sok pass happy O ellen egyre nagyobb szerepet kapnak a különböző nickel felállások, márpedig abban David verhetetlen lenne szerintem. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen cover képességű LB a drafton, de nagyon sokat segítene a gyászos third & long és no huddle elleni védekezésünkön.

Do your job
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Szerk.: Van még olyan elvetemült itt közöttünk, aki velem együtt tudna örülni egy Lavonte David 2. körös picknek?Boston
Jelen! Folt a zsákját. 😊DoM
A srácot én is nagyon bírom... csak annyi a baj, hogy ezekkel a méretekkel (6-1, 233) nálunk legfeljebb 4-3 WILL-t játszatna... márpedig több, mint valószínű hogy idén 3-4 lesz a base D... Mayo egyébként is ezen a poszton játszana nálunk ebben a felállásban.

egyébként sokat nézegetem, hogy milyen 3-4 OLB-t érne meg húzni... valóban iszonyat gyenge a felhozatal, Mercilus pl. épp a futás elleni teljesítménye miatt esik ki. Shea McCellin tipikus Pats-játékos, csak az a baj h ilyen fizikummal kizárt, hogy ő lenne a várva várt ROLB
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerk.: Van még olyan elvetemült itt közöttünk, aki velem együtt tudna örülni egy Lavonte David 2. körös picknek?Boston
Jelen! Folt a zsákját. 😊
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát kár. De azt már eddig is észrevettük, hogy nem egy észkombájn, nem is azért kedveljük. Amíg úgy játszik ahogy, addig csinálhat ilyeneket. Inkább ezeken rágódjanak, mint holmi verekedős/lövöldözéses/csajverős/drogos sztorikon.GRAFI
Én ezzel most nem értek egyet GRAFI. Nem olvashattál ilyet TB-től, Pufifánktól (pedig ő sem agysebész) vagy éppen Welkertől, pedig ezek szerint a játékuk alapján ők is megtehetnék. Én nagyon remélem, hogy a jövőben ilyet senki nem engedhet meg magának nálunk.

Szerk.: Van még olyan elvetemült itt közöttünk, aki velem együtt tudna örülni egy Lavonte David 2. körös picknek?Boston
Félreértették Boston (vagy hülyén fogalmaztam). A hangsúly inkább az utolsó mondaton volt. Nem mondom, hogy dicséretre méltó volt, de szerintem nem is akkora tragédia. Behúzták a csőbe, nem jól jött ki belőle.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Sajnos nekem is egyet kell értsek azokkal akik szerint Gronk ebben az offseasonben sok, és átment egy határon. Kíváncsi vagyok mit kaphat majd az edzőktől... Amikor meg majd a szerződéshosszabbítás szóba kerül akkor valószínűleg az is, hogy fogmosáshoz is csak engedéllyel nyithatja ki a száját


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon aranyos srác ez a Meskó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hát kár. De azt már eddig is észrevettük, hogy nem egy észkombájn, nem is azért kedveljük. Amíg úgy játszik ahogy, addig csinálhat ilyeneket. Inkább ezeken rágódjanak, mint holmi verekedős/lövöldözéses/csajverős/drogos sztorikon.GRAFI
Én ezzel most nem értek egyet GRAFI. Nem olvashattál ilyet TB-től, Pufifánktól (pedig ő sem agysebész) vagy éppen Welkertől, pedig ezek szerint a játékuk alapján ők is megtehetnék. Én nagyon remélem, hogy a jövőben ilyet senki nem engedhet meg magának nálunk.Boston
Ebből ekkora műbalhét csinálni...

Mondom ezt úgy, hogy ez a sok médiaszereplés szerintem is káros lehet, de ez egy egyszerű poén volt, nem hiszem, hogy TT is megsértődött volna ezért egyáltalán.Schleck
Én csak elmondtam a véleményemet. Azt meg ne döntsd már el légy szíves, hogy ha felháborodok valamin, akkor azt meggyőződésből teszem-e.
Ha szerinted ez vicces volt és jót nevettél rajta, akkor legközelebb bátran ugorj át a hozzászólásomon.

Do your job
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát kár. De azt már eddig is észrevettük, hogy nem egy észkombájn, nem is azért kedveljük. Amíg úgy játszik ahogy, addig csinálhat ilyeneket. Inkább ezeken rágódjanak, mint holmi verekedős/lövöldözéses/csajverős/drogos sztorikon.GRAFI
Én ezzel most nem értek egyet GRAFI. Nem olvashattál ilyet TB-től, Pufifánktól (pedig ő sem agysebész) vagy éppen Welkertől, pedig ezek szerint a játékuk alapján ők is megtehetnék. Én nagyon remélem, hogy a jövőben ilyet senki nem engedhet meg magának nálunk.Boston
Ebből ekkora műbalhét csinálni...

Mondom ezt úgy, hogy ez a sok médiaszereplés szerintem is káros lehet, de ez egy egyszerű poén volt, nem hiszem, hogy TT is megsértődött volna ezért egyáltalán.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hát kár. De azt már eddig is észrevettük, hogy nem egy észkombájn, nem is azért kedveljük. Amíg úgy játszik ahogy, addig csinálhat ilyeneket. Inkább ezeken rágódjanak, mint holmi verekedős/lövöldözéses/csajverős/drogos sztorikon.GRAFI
Én ezzel most nem értek egyet GRAFI. Nem olvashattál ilyet TB-től, Pufifánktól (pedig ő sem agysebész) vagy éppen Welkertől, pedig ezek szerint a játékuk alapján ők is megtehetnék. Én nagyon remélem, hogy a jövőben ilyet senki nem engedhet meg magának nálunk.

Szerk.: Van még olyan elvetemült itt közöttünk, aki velem együtt tudna örülni egy Lavonte David 2. körös picknek?

Do your job
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valaki lefordítaná hogy Gronktól mit kérdeztek, és mit válaszolt? Eléggé alap angolom van, így nem nagyon fogtam fel. Valami szüzességet véltem felfedezni 😀DeX
Létezik egy hírhedt játék. A neve " Megd@gnám, elvenném,megölném" A lényeg,hogy mondani kell valakit akit megd@gnál, elvennél és megölnél.
Gronk a következő opciókat kapta: Betty White, Rex Ryan , Tim Tebow.
Értelemszerűen mindenképpen "hahota" lett volna a vége, de erre még rátett egy lapáttal mert Tebowt választotta a "megd@gnám" kategóriába, azzal a kommenttel,hogy "Tebowt, hogy elvegyem a szüzességét".
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Valaki lefordítaná hogy Gronktól mit kérdeztek, és mit válaszolt? Eléggé alap angolom van, így nem nagyon fogtam fel. Valami szüzességet véltem felfedezni 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Perry volt látogatóban.
27. picknél elfogadnám, ha nem tudunk letradeelni második körbe mondjuk McClellinért 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát kár. De azt már eddig is észrevettük, hogy nem egy észkombájn, nem is azért kedveljük. Amíg úgy játszik ahogy, addig csinálhat ilyeneket. Inkább ezeken rágódjanak, mint holmi verekedős/lövöldözéses/csajverős/drogos sztorikon.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Kár ezért az interjúért. Amennyire szellemes volt Gronk a Darelle Revis féle stúdió beszélgetésben, ez annyira kiábrándító és gusztustalan...

Do your job
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
valószínűleg a vezetőség már nem nagyon számol azzal, hogy Waters jövőre is pályára lép... legalábbis gyanúm szerint ezért igazoltuk újra Koppent.
mitha Connolly RG poszton olyan rohadtul bevált volna

egyébként a jelenlegi OL depth-tel Waters kiesése sokkal durvább visszaesést jelentene, mint Light kiesése (feltéve, hogy Vollmer felgyógyul sérüléseiből)
Gyulus
Szerintem meg sokkal inkább Mankins kérdéses felépülése lehet mögötte... az ő posztjára segíthet be Connolly addig, amíg nincs ő teljesen rendben.Danna
arra hoztuk Gallery-t...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gronk nyilvános szerepléseit érdemes követni. Itt egy újabb gyöngyszem 😀

In an appearance at the University of Rhode Island on Thursday night, Gronkowski agreed to play the oh-so-hilarious “F, marry, kill” game. His choices were Betty White, Rex Ryan and Tim Tebow.

“I would ‘F’ Tebow, to take his virginity,” Gronkowski said.
http://youtu.be/jrjCXWAAVIUundisputedly
Ekkora idiótát. Pedig nem is néger.szaba
A környezet azért erőteljesen tompítja ( egyetemi közönség előtt akart Humor Herold lenni egy közismert játékban ), de való igaz,hogy 1; ki is térhetett volna a válasz elől 2; elegánsabban is reagálhatott volna.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
valószínűleg a vezetőség már nem nagyon számol azzal, hogy Waters jövőre is pályára lép... legalábbis gyanúm szerint ezért igazoltuk újra Koppent.
mitha Connolly RG poszton olyan rohadtul bevált volna

egyébként a jelenlegi OL depth-tel Waters kiesése sokkal durvább visszaesést jelentene, mint Light kiesése (feltéve, hogy Vollmer felgyógyul sérüléseiből)
Gyulus
Szerintem meg sokkal inkább Mankins kérdéses felépülése lehet mögötte... az ő posztjára segíthet be Connolly addig, amíg nincs ő teljesen rendben.