New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egyáltalán hol tart a rehabbal a sérülése után?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minek, 3–4-ben halott, öreg is már, 4–3-ban meg még gyengébb a védelem

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Andre Carter visszaigazolása egy
a.) igen csak valószínű dolog
b.) kicsit valószínű, de csak draft után
c.) kis esély van rá, de nem hinném
d.) olyan dolog, ami nem fog megtörténni?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
welker mondjuk ennek örömére aláírhatna valami kellemes longermet 3 évre 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az új mezGogo
Stevan Ridley
The new uniforms look about the same, but wes' been spending way too much time in the sun!!! LOL!!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az új mez

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Megkaptam a Grafi által felajánlott Pats-es nyereménypoharat, ami nagyon jól néz ki!

Teljesen "más" érzés belőle inni 😉

Ajánlom másnak is a beszerzését!!! :cool:Egon bá
Nekem Patses bögrém van és egy évben csak bizonyos napokon van használtban és rajtam kívül nem érhet hozzá senki 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Koppen és Molden is máshol próbálkozik:

"Free agent Dan Koppen, the Patriots' starting center since 2003, is scheduled to visit the Tennessee Titans this week, Jim Wyatt of the Tennessean reports." ESPN Boston

"According to Aaron Wilson of Scout.com, Molden is scheduled to take a free agent visit with the New York Giants today, and the Seattle Seahawks on Wednesday. Wilson reports that Molden has also received interest from the Tampa Bay Buccaneers.

(...)If he receives anything above a minimum contract offer elsewhere, I highly doubt that the Patriots will match." Pats Pulpit

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Greg A. Bedard összerakott egy aktuális rostert/depth chartot.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megkaptam a Grafi által felajánlott Pats-es nyereménypoharat, ami nagyon jól néz ki!

Teljesen "más" érzés belőle inni 😉

Ajánlom másnak is a beszerzését!!! :cool:
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Számomra az a legaggasztóbb, hogy a stáb is max. úgy vakargatja a fejét WR ügyben, mint mi. Semmiféle szabályszerűséget nem lehet találni, hogy ki fog megfelelni és ki lesz kuka. TB-vel nehéz kialakítani a sikeres kapcsolatot? Akkor Moss-nak, Welker-nek, Gronk-nak, Hernandez-nek miért sikerült. Rossz a pozíciós stáb? Akiket mi kivágtunk, azokról az derült ki, hogy az NFL-ben alkalmatlanok (nagyjából, némi túlzással), nem a Pats-ben. És így tovább, és így tovább. Továbbra is sötétben tapogatózunk azzal a kellemetlen szorongató érzéssel, hogy nálunk még Megatron is bust lett volna.

Bostonnal egyetértve ez a töketlenkedés DB poszton is kezd uralkodóvá válni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az a baj a türelemmel, hogy az ember egy 2.körben draftolt játékostól azt várja, hogy többé kevésbé azonnal beszálljon a játékba, egy WRnél persze ez nem azt jelenti, hogy kezdő első számú WR legyen, de mondjuk egy megbízható 3. számú teljesítmény már szerintem elvárható.

Ha a sráccal éveket kell foglalkozni, újraépíteni, hosszasan az alapokat tanítani, akkor inkább keressünk egy UDFA atlétát, dobjuk be a PS-be és filléres fizetés mellett eljátszhat vele az edzői stáb.

Amúgy valahol az is fura, hogy amíg Edelman konvertált rookie QB-ként képes volt simán összehozni egy 350 yardos szezont a Welker sérülésnél, addig Price például szinte semmi jelét nem mutatta annak, hogy valaha is lesz ebből a projectből valami. És ezzel nem feltétlen azt akarom mondani, hogy Edelman mekkora isten, inkább arra felhívni a figyelmet, hogy a Tate/Price párostól minium a konvertált 7. körös QB-nk teljesítménye elvárható lett volna (ok, kicsit csúsztatok, mert Julian slot WR-ként azért más feladatokkal találkozott, mint a másik két úriember).
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Az az igazság, hogy az általunk draftolt WR-ek eddig más csapatoknál sem váltották meg a világot. Lehet, türelmetlenek vagyunk, de sajnos eddig inkább úgy tünik, hogy ügyetlenek. Tate nekem nagy kedvencem volt a főiskolán, szörnyen sajnálom, hogy ennyire nem jött össze 😕

Do your job
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
jah, Tate valóban kimaradt, na nem mintha ez javítana a képen :Sviito
A draftpolitika kapcsán leírtak szerintem nagyon jól illenek Tate elküldéséhez. Súlyos térdsérülése után, kvázi újoncként hozott 400+ yardot. Mélységi célpontot jelentett, jól használható volt end around futásoknál és a kickoff returnöknél. Mégis Price maradt a csapatnál, a "jó ég tudja milyen okból".
DoM
Tate cutot én mind a mai napig nem értem, a rookie éve gyakorlatilag teljesen kiesett, a második évben volt baja a dropokkal, a route futásokkal és nem tudott konzisztens teljesítményt nyújtani... de nem értem, ennyi miatt miért írtuk le, volt potenciál a srácban.

az utolsó(?) elkapása speciel az elmúlt 2-3 év legszebb deep elkapása volt nálunk (lehet, h nem véletlen.. Hoyer volt már a pályán)
http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81d645ca/QB-Hoyer-to-WR-Tate-42-yd-pass-TD

annyi biztos, hogy iszonyat türelmetlenek voltunk mind a magasan draftolt Tate, Price párossal...
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Mi a CBkkel vagyunk így, mindig húzzuk őket, aztán meg mehetnek isten hírével.tenorx
Nálunk a kettő kéz a kézben jár. WR, vagy CB tök mind1...

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
*Slatert nem számítva, akit én nem vennék igazán WR-nek, megkerülhetetlen special teams szerepe miatt.DoM
Slaternél akár S is lehetne a neve mellett, ugye a drafton még úgy is szerepelt.

Egyébként pont ezért nem szeretem valahol, hogy ezeknek a szinte 99%-ban ST embereknek a posztja bekever a chartba (Slaternek legalább még van 1-2 statja, de pl ha jól emlékszem Izzo akkor sem volt pályán, amikor a fél LB sor kidőlt).

Pont múltkor töprengtem ezen, hogy mondjuk az ST only emberek nem mindenféle posztról jönnének (jellemzően ugye WR, CB, S, LB, néha nagy ritkán DL), hanem az összes mondjuk hivatalosan CB lenne valami véletlen egybeesés folytán, akkor úgy tűnne, mintha a csapat 8-10 CB-vel vágna neki a szezonnak (mondjuk 4-5 valódi CB, + spec team játékosok). Ez azért elég röhejesen festene 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
jah, Tate valóban kimaradt, na nem mintha ez javítana a képen :Sviito
A draftpolitika kapcsán leírtak szerintem nagyon jól illenek Tate elküldéséhez. Súlyos térdsérülése után, kvázi újoncként hozott 400+ yardot. Mélységi célpontot jelentett, jól használható volt end around futásoknál és a kickoff returnöknél. Mégis Price maradt a csapatnál, a "jó ég tudja milyen okból".

A WR drafthoz csak annyit tennék hozzá, hogy Welker és Lloyd mellett senki sincs*, akinek bérelt helyének kellene lenni a keretben, akár sérülések miatti bizonytalanság, akár 2011-ben látottak/nem látottak alapján.

*Slatert nem számítva, akit én nem vennék igazán WR-nek, megkerülhetetlen special teams szerepe miatt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a CBkkel vagyunk így, mindig húzzuk őket, aztán meg mehetnek isten hírével.

Viszont a WR draftjainkkal nincs nagy probléma, Wallace meg Sanders 3. kör, Brown 6. 😀tenorx
Svéd: második kör. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mi a CBkkel vagyunk így, mindig húzzuk őket, aztán meg mehetnek isten hírével.

Viszont a WR draftjainkkal nincs nagy probléma, Wallace meg Sanders 3. kör, Brown 6. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jah, Tate valóban kimaradt, na nem mintha ez javítana a képen :S

DoM féle cikk jó, már korábban is láttam tőle. Néha egyébként úgy érzem, hogy jobb lenne konzervatívabban draftolni. Nem elereszteni egy rakás olyan játékost, akiről mindenki tudja, hogy mondjuk egy 10es skálán 7 pontos, és húzni egy sötét lovat, egy sérülékeny játékost, etc, mert benne látjuk azt a potenciált, hogy akár 9-es is lehet. Persze tudom, hogy vannak pozitív példák is, pl Gronk ugye a sérülése miatt jelentett kockázatot, és ezért nem ő lett az első Te a drafton, de utólag bevált, viszont ha a DB sorban nézem például a rengeteg kockázatos, és sehova sem vezető picket némi konzervatívabb hozzáállás helyett, akkor sírnom kell.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
WR draft problematikájához: http://www.nepatriotsdraft.com/2012/02/drafting-wide-receivers-a-patriots-case-study.html
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Branch 2. kör
Giwens 7. kör.
Sam: 5. kör
Johnson: 2. kör
Jackson: 2. kör
Price 3. kör
Edelman: 7. kör
viito
kimaradt még Brandon Tate 3. kör, 2009:S

Szó se róla, iszonyat nem megy nekünk a WR draft, a korai Branch-Givens páros után gyakorlatilag bukta az egész...
Szvsz ebben nem csak a scoutok/draft döntéshozók... de az edzők, az O playbook és valószínűleg Brady is sárosak.
Utóbbinál itt elsősorban arra gondolok, hogy rookie elkapóval gyakorlatilag képtelen összeszokni, míg pl Gaffney-val egy full offseason után pöpecül érezték egymást
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
viito... lehet hogy csökkent a korai WR-pick esélye... de tegyük hozzá, hogy a jelenlegi felhozatalunk mellett legfeljebb egy korai körös "nagytehetségnek" lenne esélye megélni a szeptemberi cutokat.
Magyarán ha nem húzunk az első két körben WR-t, akkor utána jó eséllyel már felesleges is... mert a végén úgyis inkább az egyik öreget tartjuk meg.
Gyulus
teljesen egyetértek, nem is azt mondtam, hogy én nem tudom elképzelni a top WR draftot, hanem azt, hogy nem igazán abba az irányba mutatnak a mostani manőverek (ahogy mondod egy 4. körös pickkel szemben már valószínűleg azért Oncho is villantani tudna valamit). A Moss összeomlás óta probléma, hogy nincs a csapatban egy igazi klasszis 1. számú WR, aki mélységben és a szélek felé is meg tudja nyújtani a pályát, aki red zone célpontként is funkcionál, és képes a forgalomban is elkapni a labdát, gyk egy olyan igazi jófajta 1. körös tehetség.

Már tavaly is sokan szerettünk volna WR-t a csapatba, ha jól emlékszem DoM például nagyon kampányolt amellett, hogy egy igazi 1. számú elkapó jó hosszú távú befektetés, amire kár lenne nemet mondani. Gyakorlatilag majdnem 3 első körössel (ugye a 33. pickkel) ezt megengedhettük volna magunknak. Ehelyett jött Branch. Valami miatt BB nem szeret korai körös WR-t húzni. Múltkor patriots.hu-n összegyűjtöttem, hogy Patriotsos regnálása során elég béna kézzel problémákkal nyúlt a draftolt WR-ekhez:

Draft: az elmúlt években több relatív magasan draftolt WR pickünk ment a lecsóba, valahogy ez nem működik a Patriotsnál mostanában, jó lenne ezen változtatni.
Elmúlt évek WR draftjai a Branch-et húzó év óta:
Branch 2. kör
Giwens 7. kör.
Sam: 5. kör
Johnson: 2. kör
Jackson: 2. kör
Price 3. kör
Edelman: 7. kör

9 év alatt 7 WR, ezekből gyakorlatilag mint WR bevált Branch és Giwens (utóbbitól persze nem pro bowler szinten várok el, amikor azt mondom, hogy bevált). Edelman-ról láttuk, hogy ügyes, de egyelőre azért őt sem a statjai miatt szeretjük, és azért nem is egy 7. körös lutri játékosnak kellene megmentenie a sok korábban húzott, és elpazarolt draft celtit.
Egy szó mint száz, eddig nem szívesen húztunk WR-eket, ha meg igen, akkor azt nem tettük túl hatékonyan. Az jó kérdés, hogy mi a probléma, egy kicsit lehet, hogy el lehetne filozofálni a Brady vs. Oncho témakörben is, hogy például Mosszal vagy Branch-el miért értették meg egymást ennyire, mással pedig miért nem tud működni a dolog.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Branch érdekes eset... iszonyat érzik egymást Tommal és a kezei is jók... csak épp az a baj, hogy ezt a játékot térdek nélkül nehéz játszani... gyakorlatilag képtelen elszakadni bárkitől, a zónák határai közt tud ügyeskedni.Gyulus
Az a baj Balázs, hogy az utóbbi miatt az előbbiek lényegüket vesztik :/

mondjuk én Melvin Ingramet nagyon szívesen látnám a csapatban.
Mayock most a pro day után azt írta (persze szokott hülyeségeket gyártani 😀 ), hogy 3-4es csapatban OLB-ként is remek lenne, mert nagyon jól mozog és remekek a kezei.
De ha választani kellene, hogy kiért menjünk fel, akkor az Ingram lenne.Habi
+1
Az egyetlen olyan potenciális 3-4 OLB idén akinek örülnék az első körben (Upshawt is beléértve). Engem Adaliusra emlékeztet a sokoldalúsága miatt és a fizikai adottságai miatt.

Do your job
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mondjuk én Melvin Ingramet nagyon szívesen látnám a csapatban.
Mayock most a pro day után azt írta (persze szokott hülyeségeket gyártani 😀 ), hogy 3-4es csapatban OLB-ként is remek lenne, mert nagyon jól mozog és remekek a kezei. MOndjuk 270+ font súllyal nem tudom, hogy ez mennyire lehetne kivitelezhető. Kinéznék belőle egy Vrabel féle goal line TE-t is 😛 Egy 10 fontot minimum leadhatna ha így lenne.

Brockert én aktív figyelemmel követem, mióta lenyilatkozta, hogy kijön a draftra. Sztem kellően zsenge volt a combine-on, hogy a 27. pickel behúzzuk.

De ha választani kellene, hogy kiért menjünk fel, akkor az Ingram lenne.

Jah és bedobok egy olyat, hogy Alshon Jeffery 😀


JT Daniels fan