New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lloyd mellé minek? Magas wr akkor sem lesz, szal őt se hozzuk 😛

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én nagyon remélem, h nem fogunk elkapót húzni az első körben...Boston
mondjuk 1/27re Kendall Wright annyira nem lenne rossz dolog, de mást én sem vinnék WR posztról ott.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én nagyon remélem, h nem fogunk elkapót húzni az első körben...Boston
Én is. TB-nek ennél a mostaninál nem kell jobb elkapóállomány. Vagyis, ha ingyen adnák, biztos nem jönne rosszul, de nagyságrendi javulást szerintem nem hozna egy első körös elkapó sem. És ha azt nézzük, hogy azon a helyen más posztokra mekkora erősítéseket tudunk hozni, akkor az FA igazolások után nálam kizárt az első körös WR.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Én nagyon remélem, h nem fogunk elkapót húzni az első körben...

Do your job
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
PFT szerint 85-nek ajtót mutathatnak.Amadeus91
Sejteni lehetet a Lloyd sign után. Így viszont én várok egy korai WR picket. Mondjuk 1/28ra Jefferry.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
PFT szerint 85-nek ajtót mutathatnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezek szerint mi ketten ezt behúztuk 😉
Csináltam egy editgrid táblázatot a játékhoz: http://www.editgrid.com/user/patshu/Bowlhu-Pats_topik_tippj%C3%A1t%C3%A9k

Az eddigiek már beleírtam, a vki kimaradt, pótolja magát nyugodtan, aki még nem tippelt ne fogja vissza a képzeletét.DoM
Lassan elfogynak a versenyben lévők és eddig mellé lőttünk jó páranThundersNFL
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
brady jövőre 5500yard...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én Oaklandből kukáznám még Marcel Reece FB-t. Barátságban van a keze a labdával, nagyon jó FB lehetne nálunk sztem, akit passzokkal is sokszor-sokszor kereshetnénk.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Anderson a Titansnál fog vizitáni :/GhostLead
Sebaj, ez azt jelenti, hogy a 'fins nem tett neki olyan ajánlatot, amivel rögtön ott tarthatta volna.
(Bechta szokta emlegetni, hogy minden csapat akkor hozakodik elő a legjobb ajánlatával, amikor már épp csuknád be magad után az ajtót)

A Titans tudtommal továbbra is 4-3ban nyomja, szvsz ők sem fognak fulltime kezdő DE-fizut ajánlani Neonak... abban a felállásban még inkább sit. pass rusher, mint 3-4ben.

A safety-piac továbbra is áll, Landry sign-ról még nincs hír... a következő állomása elvileg a Jets lesz (ha hagyjuk).
R. Nelson - ha helyesek a hírek - szerződés nélkül távozott a Jets főhadiszállásról.

[Egy Neo-resignnal egyébként már most A-ra zárhatnánk az FA-ügyködéseket]
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Anderson a Titansnál fog vizitáni :/
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
egészen faszántos kis targetei lesznek jövőre Tomnak:

TE: Gronk, Hörni, 3. TE (Fells jön hozzánk nemsokára... de van itt sansz draftra is)
külső WR: Lloyd, Ocho(?), Branch(?), draft pick
slot: WW, Edelman, Gonzalez
(jómagam nem készülök ki attól, ha hoznak egy vetélytársat Julian nyakára... rengeteg szerepe van a csapatnál, nem baj, ha ezek közül az egyiket "kihúzzuk"... Gonzalez jó eséllyel a TC-t sem éli túl)
A végső cutok után ebből a WR állományból szvsz 5 fog maradni, a 2 TE-s felállások túlsúlya miatt kétlem, hogy idén 6 WR-t tartanánk meg a szezonra.

Lloyd 3 év, 12 milkás szerződése iszonyat olcsó, még akkor is ha egy 30 éves elkapóról van szó.
Az idei FA-ban iszonyatosan elszálltak a WR-árak, ezek után nem nagyon hittem benne, hogy képesek leszünk leigazolni a srácot. Vincent Jackson "éves tarifájának" a harmadába került... az SD többet fizet Eddie Royalnak.

Steve Johnson 5 év, 36,25 milka (19,5 garantált) - fiatalság, bolondság😊
Laurent Robinson 5 év, 32,5 milka (14 garantált) - a srác legjobb esetben egy fasza #2 WR... szenvedni fog #1 WR-ként
Eddie Royal 3 év, 13,5 milka (6 garantált) - bazze, drágább mint Lloyd, pedig napjainkra már inkább csak ST-játékos
Reggie Wayne 3 év, 17,5 milka (5 garantált) - OK, ő szerintem olcsó volt ahhoz képest, hogy mekkora játékos
Pierre Garcon 5 év, 42.5 milka (21.5M garantált) - muhahahahahahaha😀 lásd Robinson
Marques Colston 5 év, 40 milka (19 garantált) - ez OK, mondjuk még néhány térdsérülés és nagyon bánni fogják a dolgot
Robert Maechem 4 év, 25.9 milka (14 garantált) - jót tehet neki, hogy kiszabadul a Saints WR-armadájából...kicsit sok
DeSean Jackson 5 év, 51 milka (15 garantált) - megérné, ha befogja a száját és újra hajlandó lenne közepén is elkapni
Vincent Jackson gyak. 3 év, 36 milka - erre az igazolásra vagyok leginkább kíváncsi...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lloydnak nagyon örülök 😊 Plusz tényleg hajlandó volt viszonylag kevés pénzért aláírni.
Mondjuk ezzel eldőlt sztem, hogy Válaszra nem megyünk rá. Most már be lehet foltozni a védelmet tényleg.
A Combine előtt nagyon Brockers párti voltam (most már annyira nem) de sztem le fog csúszni hozzánk...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá, miket lát itt reggel az ember 😀 Gonzóra kíváncsi leszek, de Juliaaaant nem féltem 😀 Lloyd ennyiért ingyen volt, Scottnak én egyelőre örülök, de félek, hogy Neo távozik így

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Brandon Lloyd 3 év 12 misi? :o
Kábé ingyen van. Ezt nem is tudom, hogy csinálták...
Kár volt ezzel a Gonzalez pickkel belerondítani az egészbe.

Do your job
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az FO ma bement dolgozni..

@AdamSchefter reports that the Pats have reached an agreement with Brandon Lloyd.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
Trevor Scott.
Ki is említette a Raiders kukázást? 😊Schleck
Elvileg idénre lesz 100%-os a sérülés után...solid nickel rusher lehet itt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Trevor Scott.
Ki is említette a Raiders kukázást? 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy őszinte legyek, nem értem én ezt a nagy aggodalmat Edelman sorsáról. Oké, szimpatikus srác és rookieként volt egy-két nagy meccse. Nah, de az utolsó két szezonjában összesen volt 120 yardja. Most tényleg érte kell aggódni annyira? 😊
BB úgy látja, hogy a védelembe több hasznát vesszük, WW-t meg valahogy tehermentesíteni kell és ha véletlenül egészséges tudna maradni, akkor erre Gonzalez nagyon is jó megoldás, ha nem akkor meg megy IR-re vagy cutoljuk gondolom.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Patriots sign free agent WR Anthony Gonzalez.............zolika26
ezt most nem igazán vágom...
Még 1 slot receiver minek?! Ráadásul egy ilyen törékeny?! Trédeljük West? Vagy Edelmant? Vagy ő most már biztos megy a D-be? :rolleyes:

Az első fejvakarós lépés…Danna
Ha "szerencsétek" van és Gonzo hozza a szokott formáját, talán már preseason közben IRre kerül, és nem kell senkit kivágni.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
camp body?😊 biztos hogy csak slotban használható?
azt mondjuk én is tudom róla, hogy fene törékenyGyulus
Aha, törpe... CB-k kinn megverik sztem simán.

Közben a bostoni beat writerek is egyből elkezdtek Edelman sorsáról gondolkodni... lehet h marad a D-ben.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ian R. Rapoport @RapSheet
The signing of ex-Colts WR Anthony Gonzalez is sooooo Patriots. Low-risk, high-reward, likely low cost. Looks like a sound move.

Mintha Gyulust olvasta volna Landry-ről... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Patriots sign free agent WR Anthony Gonzalez.............zolika26
ezt most nem igazán vágom...
Még 1 slot receiver minek?! Ráadásul egy ilyen törékeny?! Trédeljük West? Vagy Edelmant? Vagy ő most már biztos megy a D-be? :rolleyes:

Az első fejvakarós lépés…Danna
camp body?😊 biztos hogy csak slotban használható?
azt mondjuk én is tudom róla, hogy fene törékeny
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Trédeljük West?Danna
Sajna ez sem lenne meglepő BB-től.
Mostanában semmit nem lehet olvasni az Ő szerződés hosszabbításáról.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Patriots sign free agent WR Anthony Gonzalez.............zolika26
ezt most nem igazán vágom...
Még 1 slot receiver minek?! Ráadásul egy ilyen törékeny?! Trédeljük West? Vagy Edelmant? Vagy ő most már biztos megy a D-be? :rolleyes:

Az első fejvakarós lépés…