New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kinti fórumokon nagyon elégedetlenkednek a szurkolók a szerződtetése miatt, nagyon Landryt követeli a nép. Nem igazán étem, hogy miért, mivel Chung mögött még csak backup szintű safety sincs a csapatban. Simán Sergio Brown vagy Ihedigbo előtt lesz a depth charton.
Ha sikerülne összekukázni egy tehetséges cover safetyt a drafton (nem lesz egyszerű a fene egye meg), akkor szerintem már sokkal előrébb lennénk így, mint tavaly.Boston
Ettől a szerződéstől azért még mindig jöhet Landry. Gregory akár játszhat bent slotban is, ha Landry életképes lenne, amihez azért túl sok reményt nem fűzök (plusz még alá sem írt 😀 )
Mind1, csak ne lássuk Brownt és Ihedigbot a védelemben...
Egyébként a Boise draftod tetszene 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Kinti fórumokon nagyon elégedetlenkednek a szurkolók a szerződtetése miatt, nagyon Landryt követeli a nép. Nem igazán étem, hogy miért, mivel Chung mögött még csak backup szintű safety sincs a csapatban. Simán Sergio Brown vagy Ihedigbo előtt lesz a depth charton.
Ha sikerülne összekukázni egy tehetséges cover safetyt a drafton (nem lesz egyszerű a fene egye meg), akkor szerintem már sokkal előrébb lennénk így, mint tavaly.

Do your job
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gregory kezdő szint?tamasboldizsar
"Speed is an attribute of Gregory's and that's something that's been lacking on the back end of the Patriots defense.

Gregory played 782 snaps in 2011 according to Pro Football Focus. According to their stats, 19 of the 30 balls in which he had primary coverage were completed during the course of the season. According to the PFF grading system, Gregory had a positive impact in half of San Diego's 16 games. He had a negative impact -- sizably so -- the the final three games of the Chargers season. " (Link)

"San Diego had him in more of a strong safety position. (Pro Football Focus had him graded out as a -10.8 for the 2011 season.)

the 5-foot-11, 185-pounder does have some positional versatility — he has worked as a safety, and also spent time in the slot and on special teams, bringing the positional flexibility that they crave in Foxboro.

According to reports, it’s a three-year deal worth roughly $8 million." (Link)

Tavaly valószínűleg simán kezdő lehetett volna... és jövőre is az lehet, az idei S classt gyengének tartják, kiemelkedő FA nincs a láthatáron.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Gregory kezdő szint?tamasboldizsar
Elmegy kezdőnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Conolly visszaigazolásának örülök. Most már csak Anderson és Branch kell a régiek közül és akkor jól állunk. Mennyivel lehetünk a sapka alatt jelenleg? 7-8m?
Gregory kezdő szint?
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Aláírtuk ma este a DT Marcus Harrisonnal és Slaterrel is, valamint Gregory 3 éves szerződést kapott tőlünk.

Connolly is back.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Langford tudtommal LDE... egy fullos offseasonnal, sérülések nélkül reményeim szerint Deadrick egymaga megoldja ezt a pozíciót. Fanene is LDE depth-nek, továbbá 4 DL-es felállásokhoz, UT-nek jött.
Luis Castillo neve ugrott be... kár, hogy már jóideje nem dominál RDE poszton:SGyulus
Wrighthoz és Greenhez hasonlóan Fanene is bevethető lehetne RDE-ként, főleg ha mellette Wilfork és Langford fogná a helyett. Utóbbi iránt már a Packers is tudakozódik.

RE Trevor Scott

Nekem kicsit biztonsági háló szaga van ennek az érdeklődésnek arra az esetre, ha Mark Anderson végül megpattana, és nem sikerülne megegyezni vele, ha túlzottak az igényei.

Ami a free safety, strong safety kérdést illeti már a Josh Barett kezdő léptetése is tavaly sugallhatja azt, hogy a Patsnél jó Chung coverage képességének a megítélése.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Trevor Scott DE/OLB jön a Raiderstől... remélem aláíratunk vele, tavaly még nem volt 100%-os a térdsérülése előtt... de egyébként tiszta Ninko, Reiss emiatt elsősorban, mint esetleges LOLB csereként utal rá
(pár nappal ezelőtt még pedzegettem is, hogy a raidersből is "kukázhatnánk"... őt külön is említettem😀)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor én is, többekkel együtt, kiszálltam a tippversenyből... 😕zolika26
Hehe én még benn vagyok az Avril trade-el.
😀

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Adam Schefter
Mario Williams' deal in Buffalo: six years, up to $100 million, including $50 million guaranteed.

Számok alapján nem csodálkozom, hogy még csak rá sem indultunk.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azért az a Bills védelem még húzós lehet...Ha PM a Dolphinsnál kötne ki(amire nem sok sanszot látok azért),megint érdekes csoportunk lenne. Szokás szerint nem aktívkodjuk szét a FA piacot.
Na Mario aláírt a Billshez, király 😕GhostLead

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Akkor én is, többekkel együtt, kiszálltam a tippversenyből... 😕


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Na Mario aláírt a Billshez, király 😕
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Továbbra is egy passz elleni védekezésben jó safety kéne. Mondjuk Nelsonnak tudnék örülniWyatt
keressetek mást... ( 😉 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A slot WR viszont nem need jelenleg...Gogo
A liga legjobb slot wr-e és a helyettese mögé tényleg gecire nagy need ám 😀
Mondjuk a legnagyobb vicc az lenne, ha nem tartanánk meg Welkert, és Amendola lenne az első számú...

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A slot WR viszont nem need jelenleg...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amendola és gonzalez iránt is érdeklődtökbraxa88
OMG remélem ez valami tréfa...Boston
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/13/patriots-could-use-their-second-round-pick-on-danny-amendola/
2 napos hír.
amugy amendola nálam az egyik legjobb slot wr
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na őt igazán hagyhatnák máshol bizonyítani...Gogo
be kell már tölteni a Vödör álltal hagyott űrt a sötétség terén.Amadeus91
Speciel játékIQ terén nincs nála gáz, max. időnként túlságosan agresszíven gyakja az ellent..
Nagyobb baj, hogy a Redskins dokik ajánlása ellenére baszott megműtettni az Achilles-szallagját, helyette őssejtes kezelésre járt. Plusz cca LB-méretre gyúrta magát...sebaj, BB mindig is szeretette "jumbo" safety-ket felküldeni LB-k helyett passz-szitukban.Gyulus
És azt jól is tolta. De amióta Jacobs megfektette azóta lufizza magát. Nem tett jót az egójának...
http://www.youtube.com/watch?v=xaj2oO0jAC8
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
amendola és gonzalez iránt is érdeklődtökbraxa88
OMG remélem ez valami tréfa...

Do your job
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondjuk sosem fogom megérteni, hogy miért nem műtette meg az achillesét.
Mint ha azt hallottam volna, hogy kórosam fél a szikétől és emiatt félt műttetni. 😀

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amendola és gonzalez iránt is érdeklődtök
all-white wr copr 😀
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
LaRon "Őssejt" Landry péntek este érkezik hozzánk.. remélhetően itt tudjuk tartani egy egy éves "bizonyíts"-fajta szerződéssel...Gyulus
Na őt igazán hagyhatnák máshol bizonyítani...Gogo
be kell már tölteni a Vödör álltal hagyott űrt a sötétség terén.Amadeus91
Speciel játékIQ terén nincs nála gáz, max. időnként túlságosan agresszíven gyakja az ellent..
Nagyobb baj, hogy a Redskins dokik ajánlása ellenére baszott megműtettni az Achilles-szallagját, helyette őssejtes kezelésre járt. Plusz cca LB-méretre gyúrta magát...sebaj, BB mindig is szeretette "jumbo" safety-ket felküldeni LB-k helyett passz-szitukban.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbra is egy passz elleni védekezésben jó safety kéne. Mondjuk Nelsonnak tudnék örülni

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
LaRon "Őssejt" Landry péntek este érkezik hozzánk.. remélhetően itt tudjuk tartani egy egy éves "bizonyíts"-fajta szerződéssel...Gyulus
Na őt igazán hagyhatnák máshol bizonyítani...Gogo
be kell már tölteni a Vödör álltal hagyott űrt a sötétség terén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
LaRon "Őssejt" Landry péntek este érkezik hozzánk.. remélhetően itt tudjuk tartani egy egy éves "bizonyíts"-fajta szerződéssel...Gyulus
Na őt igazán hagyhatnák máshol bizonyítani...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."