NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bradyt fel se küldenénk, és még BJGE is ott lenne zúzni

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
http://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/29159/breaking-down-the-tight-ends-patriots
It wouldn’t be a surprise to see this offense employ more three-tight end sets -- or even put Smith, Crumpler, Gronkowski and Hernandez on the field together. There are just so many possibilities. New England is sure to explore them all -- and make things very difficult on opposing defensive coordinators.
Azért a 4 TE-s felállást kicsit túlzásnak érzem, mondjuk a goal line közelében igencsak vicces lenne ezt megjátszani, mondjuk Ridley-vel RB-poszton😀
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
...Felix Jones (DAL, 1/22), Rashad Mendenhall (PIT, 1/23), Chris Johnson (TEN, 1/24), Matt Forte (CHI, 2/44), Ray Rice (BAL, 2/55), Jamaal Charles (KAN, 3/73)...Gyulus
Lol! A Dallas szurkolók szerintem, nem szívesen nézegetik ezt a listát 😀
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
hehe... szakvizsga-felkészülés után épp BJGE statjait néztem és elgondolkoztam rajta, hogy a három szezon alatt futott 18 TD-vel milyen szép helyen állhat a 2008-as RB-classban...

erre megnéztem, hogy kik voltak abban az évben:

1. kör:
Darren McFadden (OAK), Jonathan Steward (CHA), Felix Jones (DAL), Rashad Mendenhall (PIT), Chris Johnson (TEN)

2. kör:
Matt Forte (CHI), Ray Rice (BAL)

3. kör:
Kevin Smith (DET), Jamaal Charles (KAN), Steve Slaton (HOU)

4. kör:
Tashard Choice (DAL)

5. kör:
Ryan Torain (WAS, akkor DEN)
Tim Hightower (ARI)

7. kör:
Justin Forsett (SEA)

UDFA:
Woodhead és BJGE (mind2 NE most...)

ilyen überbrutál RB-felhozatalra nem is nagyon emlékszem... majd' a fél liga ebben az évben szerzett magának kezdő RB-t😀

Ha a 2011-es RB-állomány ennek a felét hozná, akkor nagyot kaszálnánk a 2 RB-vel😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennél végül csak 6-an értek el egyedül többet 😀 😀

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Cunninghamtől egy 6-7 sackes év nagyon jó lenne (reális), azzal nagyjából helyre is billenne az OLB poszt, ha TBC és Ninkovich még hozzátesz közösen 10-12-t.DoM
+ itt van Eric Moore, aki tavaly szezon közben érkezve meglepően hatékony volt... kiváncsi vagyok hogy ő mire lesz képes úgy, hogy már jobban ismeri a rendszert.

Tavaly az OLB-k összesen 12 sacket szereztek: Ninko 4, TBC 5, Cunningham 1, Moore pedig 2 sack...
Ez azért több, mint nevetséges, a maradék 24 sack túlnyomó részét a DL és az ILB-állomány tette le az asztalra.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
annak, aki szeret szavazni (és annak is, aki nem 😊 ):
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4696528/poll-biggest-sophomore-jump

ahogy az url-ből is (majdnem) látszik, a tavalyi újoncok 1.-ről 2. évre való teljesítményjavulására lehet szavazni.
(én mondjuk McCourty mellett Gronkot is kihagytam volna az opciókból, de cáfoljon meg egy 1000yd/15TD-s szezonnal :cool: )

ja, és ahogy az egyik kommentben írták: "it better be Cunningham" 😀triangle
Fletcher. Bár nincs a listán.

Gronkowski fronton egyetértek, hogy neki sem kellene ezen a listán szerepelni. McCourtyval náluk inkább a sophomore slumpot kellene elkerülni. 😊

Cunninghamtől egy 6-7 sackes év nagyon jó lenne (reális), azzal nagyjából helyre is billenne az OLB poszt, ha TBC és Ninkovich még hozzátesz közösen 10-12-t.
több mint 12 éve
triangle 1 283
annak, aki szeret szavazni (és annak is, aki nem 😊 ):
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4696528/poll-biggest-sophomore-jump

ahogy az url-ből is (majdnem) látszik, a tavalyi újoncok 1.-ről 2. évre való teljesítményjavulására lehet szavazni.
(én mondjuk McCourty mellett Gronkot is kihagytam volna az opciókból, de cáfoljon meg egy 1000yd/15TD-s szezonnal :cool: )

ja, és ahogy az egyik kommentben írták: "it better be Cunningham" 😀
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok tudna nekem mondani vagy linkelni olyan oldalt ahonnan le lehetne tölteni a Pats super bowljait , különösen a a 36,38 és 39-esre. TYT nekem nem jó, gogle-ben nem találok olyat ami működik. Volt itt valaki akinek az aláírásában láttam egyszer hogy megvan az összes meccs valahol. Fontos lenne köszi!davemayer
Grafi-nak van meg. Érdeklődj nála. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Srácok tudna nekem mondani vagy linkelni olyan oldalt ahonnan le lehetne tölteni a Pats super bowljait , különösen a a 36,38 és 39-esre. TYT nekem nem jó, gogle-ben nem találok olyat ami működik. Volt itt valaki akinek az aláírásában láttam egyszer hogy megvan az összes meccs valahol. Fontos lenne köszi!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
triangle 1 283
én Cunira is kíváncsi leszek. a többség elkönyvelte az első éve után, hogy ő egy jó kis erős oldali OLB, megfelelő darab BB kirakójában, semmi több. mintha minden mai "sztár"-OLB a csúcson kezdte volna (néhányan persze ott 😉 ). de ő szerintem még messze van teljesítőképessége csúcsától.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mármint nyilván OLB, mert az ILB-ben ahogy írod, elég faszán állunk 😊
Szerintem az LOLB szerepkörét megfelelően látja el majd a jövőben Cunningham, plusz ott van neki segítségnek Ninkovich is, szal még egy ilyen típusút felesleges lenne hozni.
Más, RDE-ben senki nem vár sokat Stroudtól? 😊 Erre az egy-két évre szerintem simán jó lesz, project játékosunk meg van elég, aki felnőhet addig oda

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem néhány csapatrésznél az az érzésem, hogy (a szurkolókkal ellentétben) BB úgy érzi, megvan a csapata, megvannak az emberei, és ezzel az állománnyal kell alkotni. Ez persze nem jelenti azt, hogy egy-egy jó FA vagy rookie -akár udfa- lehetőségre nem csapunk le, de nem áldozunk magas picket vagy nagy nagy zsetont rájuk. Kicsit ilyen csaparésznek látom például a front7-et, se DL se LB téren nem úgy tűnik, hogy BB kezét lábát törné, hogy blockbuster igazolást hozzon traden/drafton/fa-n a jelenlegi állomány mellé (NT és ILB poszton ez még érthető is, de a szurkolók véleménye -közöttük persze az enyém is- általánosságban az, hogy egy nagy nevű RDE vagy ILB komolyan lendítene a csapat teljesítményén).
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Én hiszek a "szarból várat" elvben, vagyis, hogy jön xy nem topkategóriás, és majd nálunk kinövi magát. 😊
És nekem nem is kell elit passrusher, csak legyen egy bárki, akinek legalább minimális esélye van odakerülni az ellenqb-jához.
És bár szeretek fogadni, de ezt most nem tartom, mert ha abból kell választani, hogy
1, jön top passrusher,
2, nem jön top passrusher,
akkor én is a 2-est jelölném meg, viszont ha abból kell választani, hogy
1, ha jön top passrusher, akkor Woodley jön,
2, ha jön top passrusher, akkor Hali jön,
akkor viszont az 1-est. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja, a témában van.
Abban nincs, hogy ki mit mondott, amit ki hogy értett félre, aztán arra milyen frappáns válasz jött, amit félreértve, irónikusan visszaidézett, amit... stb. 😊 Ennél sokkal jobb, hogy ... de nem mondom. 😊
Szerintem is a Pats legnagyobb needje jelen pillanatban egy playa, aki megy sackelni az irányítót.
Mivel nem draftoltunk ilyet, ezért szerződtetnünk kell. És mivel amennyire én követem az eseményeket Hali marad a KC-ben, mi Woodley-ra startolunk tán, akinek a megtartása nem elsődleges prioritás a Steelersnél ahogy abban a topicban a Steelerst ismerők erre a konklúzióra jutottak. Szóval tőlem jöhet ő is nyugodtan, vagy bárki, egy eddig elfelejtett tehetség, egy UDFA, bárki, csak legyen passrush-unk.Sobri Jóska
egy üveg sörben, hogy nem fog jönni top kategóriás pass rusher a csapathoz FA-ról (már persze ha lesz, mert ha elmarad, akkor könnyű lenne nyerni 😊).
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ja, a témában van.
Abban nincs, hogy ki mit mondott, amit ki hogy értett félre, aztán arra milyen frappáns válasz jött, amit félreértve, irónikusan visszaidézett, amit... stb. 😊 Ennél sokkal jobb, hogy ... de nem mondom. 😊
Szerintem is a Pats legnagyobb needje jelen pillanatban egy playa, aki megy sackelni az irányítót.
Mivel nem draftoltunk ilyet, ezért szerződtetnünk kell. És mivel amennyire én követem az eseményeket Hali marad a KC-ben, mi Woodley-ra startolunk tán, akinek a megtartása nem elsődleges prioritás a Steelersnél ahogy abban a topicban a Steelerst ismerők erre a konklúzióra jutottak. Szóval tőlem jöhet ő is nyugodtan, vagy bárki, egy eddig elfelejtett tehetség, egy UDFA, bárki, csak legyen passrush-unk.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ennél még az is jobb téma, hogy miért nem draftoltuk Tebow-t. 😛Sobri Jóska
(A Tebow témát ne most hozd elő. 😀)

Jó téma a tag. Sztem idén főleg érdekes. Remélem arra is reagál valaki. Mert az roppant érdeke,s hogy mi lesz, ha mégis eltörlik a tageket? És szabadon lehet igazolni az eddig elvben tagelt játékosokat?
És jó téma az elit pass rusher a patsbe. Vagy a kettő együtt.

Te amit mondtál, hogy Woodley a patsbe van olyan jó, mint Hali a patsbe. Én azt mondom, hogy Woodleyt nem lehet csak úgy pótolni, nem engedik el, de ha szabadáras verseny lenne, akkor valóban nem a Steelersnek éri a legtöbbet. És ennek a folyománya az ami még érdekes. Mert mondjuk leigazolják ezeket a srácokat. Mivel nem tagelnek ész nélkül a csapatok, csak sztárjaikat, így ezek nagyon komolyan fizetős szerződések lennének. Ami ugye egyből beindítja a többi játékos (ügynökeinek) a fantáziáját jövőre. Mert ha Hali szabadon mehet bárhová, és kap egy mondjuk durva 90 millió/5 éves szerződést, akkor minden pass rusher is hasonlót akar ezek után. Így értem. Szóval van itt még lehetőség a témában.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kvázi emberrablásnak írod le
inkább rajzolok négyzetet, kört, háromszöget... :cool:viito
elrabolják? igen, kb erről van szó, bár más szavakat használnék.
viito
ulpianus
főcím az index.hu-ról: "Kozmetikai megoldás az új közmunkaprogram" - tehát kozmetikusok lesznek a közmunkások? Esetleg mindegyiket kikozmetikázzák?

főcím az origo.hu-ról: "Letértek a kormány útjáról a kormánypárti polgármesterek" - tehát most a csalitosban gyalogolnak, pár méterre tőlük pedig ott a Kormány ut? Esetleg hamarosan elérik a Kormány teret?


persze lehet mindent szó szerint olvasni, a közgazdaságban ismert ellenséges kivásárlás kifejezés pl gondolom azt jelenti, hogy a tőzsdén ordítoznak egymással, meg kard-ki kard igaz? Még véletlenül sem azt, hogy a felvásárló cég a célpont akaratától függetlenül és azzal egyet nem értésben szerzi meg a céget ugye? Hiszen ellenséges nem pedig akarattól független felvásárlásnak hívják...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ennél még az is jobb téma, hogy miért nem draftoltuk Tebow-t. 😛

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
kvázi emberrablásnak írod le
inkább rajzolok négyzetet, kört, háromszöget... :cool:viito
elrabolják? igen, kb erről van szó, bár más szavakat használnék.
viito


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kvázi emberrablásnak írod le
inkább rajzolok négyzetet, kört, háromszöget... :cool:
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Te ulpi... az "erőszakos" szó-n kívül mást is olvastál abból amit írtam, vagy erre az egyre fókuszálsz csak?

komolyan kezdem azt hinni, hogy olyan vagy, mint a viccbeli páciens, akinek az orvos hiába rajzol kört, négyszöget, háromszöget, mindig csak pinát lát :cool:viito
Elnézést mindenkitől, hogy hagytam magam ebbe belemenni, de bosszant a dolog.
Hatalmas OFF következik, de válaszolok ha betaláltak. Most először és utoljára a témában.

Először is. Azt TE írtad. Most lehet belátod, nem volt szerencsés, de akkor is így volt. Többet nem fogom leírni, de jó példának tűnt. Nem ez volt a lényeg, most olvasd el az én hozzászólásomat, és megláthatod, hogy nem erről szól.
Arról szól, hogy egy fontos momentum van még idén, amit nem beszéltünk át. Nevesen az, hogy lehet nincs is tag. Olvasd csak el, ez e lényeg, nem hiszem hogy rád "fókuszál". Legalábbis én biztos nem így akartam megfogalmazni.

Másodszor, szándékosan nem szoktam bizonyos dolgokra reagálni. Az ilyen dolgok, mint hogy "elmebeteg" (ezt is te írtad, most akkor ezért is én vagyok a hibás?) nem szokásom reagálni. Rossz megfogalmazás, van ilyen, nem akadok fent rajta.

Az nekem nem érv, hogy a általad említett erőszakos tárgyalás elméleted továbbfejlődött, és kvázi emberrablásnak írod le, pedig én ezt viccből írtam, hogy elrabolják. Erre nem tudok mit írni. Mi az hogy kvázi elrabolják? Szeretek viccelni, de ez tag téma nagyon is komoly dolog. De lehet csak én nem értem, de akkor csak én nem válaszolok rá. Ne kérd már számon rajtam.

Vagy az, hogy leírod, a holdoutot, mint Hali válaszát. Mert ugye honnan veszem, hogy nem fog ilyet tenni? Azt mondom te honnan veszed, hogy fog? Erre te: Nem is mondtam hogy fog, de durcizni fog. Durcizni? Ez érv? Ez mit jelent? Azt hogy holdoutolni fog? Akkor mi a különbség? Vagy hogy nem írja alá a szerződést? Aláírta. Jövőre nem írja alá? Azt megint honnan tudod? Ez ugyanaz a kérdés. Tehát nem vezet sehova feltenni. Mert fel van már téve.

De az is roppant fura elméleted, hogy mindenki mellébeszél egy csapatnál, nem higgyünk nekik bármit mondanak. Mert leírtam, hogy Hali jóban van csapattal. Erre te: csak azt mondja. Leírtam ,hogy ezt Haley is mondja (HC), Crennel is mondja (DC), Pioli is mondja (GM), a játékostársak is mind ezt mondják, hogy Hali maradni akar, és maradni is fog. (Még igazából a média sem mond mást. Főleg a bennfentesek, mint Bob Gretz). Te erre: Ezek olyan dolgok, hogy mindenki ködösít és ez nem igaz.
Lehet ez a bölcs és tapasztalt hozzáállás, te már átlátsz a szitán. De én azt mondom, akkor minek olvasol a neten bármit a csapatokról? Honnan tudod éppen akkor ki mond igazat vagy ki nem? Mert ennyi erővel, hogy én tévedek, ha hiszem, hogy mindenki nem hazudna (vagy nem ilyen jól) de mégis ezt teszik. Akkor semmi értelme hinni nekik. Akkor viszont semmi értelme elolvasni bármilyen csapatnyilatkozatot. Meg semmit. De akkor miből indulunk ki? Ez nekem nem jön be. Ami az én dolgom. Én sem hiszek el mindent, de azért az ,hogy alapból ebből induljunk ki, az túlzás.

Azonban vitázni érdemben ezen sem lehet. Mert te örökké mondhatod, hogy "ott voltál személyesen?" És igazad lesz, nem voltam. De ilyen alapon nem vagyok hajlandó vitázni. Tudom, hogy van aki érti. Sokan mondogatnak ilyeneket, hogy "nem vagy NFL edző, ne szólj bele" de ez a felfogás nekem mindig rossz volt. Ilyen alapon értelmetlen ez az egész site, mert mit tudhatunk mi innen?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te ulpi... az "erőszakos" szó-n kívül mást is olvastál abból amit írtam, vagy erre az egyre fókuszálsz csak?

komolyan kezdem azt hinni, hogy olyan vagy, mint a viccbeli páciens, akinek az orvos hiába rajzol kört, négyszöget, háromszöget, mindig csak pinát lát :cool:
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
tomi-tomival értek egyet. Elcserélhetik Halit, akár idén, akár jövőre. Nem valószínű, de miért ne? Viszont a lényeg ott van, hogy a csapat fogja akkor elcserélni. Nem valamiféle erőszakos tárgyalás a háttérben, vagy más lesz a döntő. Ha a tag érvényes.

Ugyanis a tagekkel idén az a speckó helyzet állt elő, hogy nincsenek, hiába osztották ki azokat. Nincs liga, nincs szerződés, nincs szezon, nincs tag. És lehet ha liga lesz is, szezon is lesz, de a tag nem lesz érvényes.
Ez az, ami miatt felrepült pár pletyka, hogy el lehet vinni, ha nem is olcsón, pár elit játékost.

Viszont véleményem szerint akkor sincs semmilyen 1+3 kör. Akkor nincs kinek fizetni vele. A játékos szabadon tárgyal. Azt mondtam viszont erről, hogy ennek az esélye kicsi, épp ezért. Ettől ez nem tény, de nehezen hiszem, hogy belemennek a tulajok ebbe a változatba. És a legtöbb játékosnak ez szintén nem szívügye. Meglátjuk. Én úgy készülök, hogy tag lesz, és akkor a csapatokkal kell megegyezni, ha akarnak egy játékost.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
EGyáltalán szóba került Hali neve a Patsnél, vagy ez csak nektek fanoknak az álma, hogy ő idejöjjön?Stez
nem, nem került szóba, sőt szerintem kb kb 0.1% esélye van annak, hogy idejöjjön, még akkor is ha nem marad a Chiefsnél.

Inkább arról van szó, hogy egyesek a franchise taget úgy kezelik, mintha az valami megkerülhetetlen végérvényes 2db 1. körös pick móka lenne, ami lehetetlenné teszi egy játékos elcserélését a szabályok szabta ár alatt, és így Hali nem léphet ki a piacra csak az elmebeteg 2 leső körös pickért móka keretében. Ez pedig nagyon nem így van, a Chiefs ha nem fog tudni megegyezni vele, akkor valszeg inkább valami trade mellett dönt, mint egy esetleges hosszasan elhúzódó holdout.

Egyébként ha a Chiefs nem fog valami combos szerződést elé tenni, akkor szerintem szinte tuti, hogy bevágja a durcit, ha más nem akkor azért, hogy elérje, hogy jövőre ne lehessen megint tagelni (mint azt nálunk tette pl Asante Samuel). Fiatal, baromi tehetséges, simán van olyan csapat a ligában, ahol nagyon nagy $-t szakíthat (de ez szvsz nem a Patriots).