New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Állítólag Taylor Price igencsak szépen kapdossa a labdákat a mostani kvázi-OTA "rendezvényen"... remélem ez így is marad, iszonyat nagy segítség lenne, ha "külső" elkapóként hasznosítani lehetne a srácot, az a 4,40-es 40 yardos eredmény, azért érdemi mélységi célpontot sejtet!Gyulusaz a bajom az ilyen edzés beszámolókkal, ami általában az összes preseason összetartással (tetézve, hogy itt még edzők sincsenek...)
láttunk már az elmúlt évben egy pár srácot, aki az évnek ebben a szakaszában bármit elkapott, amit felé dobtak, aztán jöttek a pre meccsek, és kiderült, hogy a valóságban mit ér 😕
több mint 15 éve
Állítólag Taylor Price igencsak szépen kapdossa a labdákat a mostani kvázi-OTA "rendezvényen"... remélem ez így is marad, iszonyat nagy segítség lenne, ha "külső" elkapóként hasznosítani lehetne a srácot, az a 4,40-es 40 yardos eredmény, azért érdemi mélységi célpontot sejtet!
több mint 15 éve
30 felett voltak pl a Raidersnél is már napokon keresztülJó, hogy edzegetnek, de jobban örülnék, ha már normális körülmények között lehetne 😊

több mint 15 éve
Én örülök neki, de olyan nagy jelentőséget nem tulajdonítok nekiWyattén annyit mindenképpen, hogy az eddigi híradások szerint (cáfoljon meg vki ha hülyeséget mondok) messze nálunk voltak legtöbben ilyen workouton. és ez mindenképpen nagyon jó hír csapatösszetartás szempontjából.


JT Daniels fan
több mint 15 éve
semmi komment eddig azon, hogy Brady vezetésével több mint 40en Patriots játékos volt player only workouton?http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8201c664/article/more-than-40-patriots-join-brady-for-playersonly-workouts?module=HP_headlines


JT Daniels fan
több mint 15 éve
triangle
1 283
tegnap Edelman az nfl network vendége volt, akit esetleg érdekel:videó itt
szövegesen itt
itt pedig egy McCourty-interjú, ami kicsit több a szokásos sablonválaszoknál:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/26/interview-with-devin-mccourty-cb-new-england-patriots/
több mint 15 éve
http://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/29159/breaking-down-the-tight-ends-patriotsJó tudni, hogy még a világ előtt jár a Pats topik. :cool:
It wouldn’t be a surprise to see this offense employ more three-tight end sets -- or even put Smith, Crumpler, Gronkowski and Hernandez on the field together. There are just so many possibilities. New England is sure to explore them all -- and make things very difficult on opposing defensive coordinators.Azért a 4 TE-s felállást kicsit túlzásnak érzem, mondjuk a goal line közelében igencsak vicces lenne ezt megjátszani, mondjuk Ridley-vel RB-poszton😀Gyulus
5507-es hsztől kezdve pont ezt a témát boncolgattuk tomi-tomival majd ulpianusszal.
több mint 15 éve
Egy remek kis videó a tavalyi szezonunkról: http://www.youtube.com/watch?v=7uvoReKhEckAz a Connolly return... 😀

több mint 15 éve
hehe... szakvizsga-felkészülés után épp BJGE statjait néztem és elgondolkoztam rajta, hogy a három szezon alatt futott 18 TD-vel milyen szép helyen állhat a 2008-as RB-classban...Ez tényleg nagyon kemény 😊
erre megnéztem, hogy kik voltak abban az évben:
1. kör:
Darren McFadden (OAK), Jonathan Steward (CHA), Felix Jones (DAL), Rashad Mendenhall (PIT), Chris Johnson (TEN)
2. kör:
Matt Forte (CHI), Ray Rice (BAL)
3. kör:
Kevin Smith (DET), Jamaal Charles (KAN), Steve Slaton (HOU)
4. kör:
Tashard Choice (DAL)
5. kör:
Ryan Torain (WAS, akkor DEN)
Tim Hightower (ARI)
7. kör:
Justin Forsett (SEA)
UDFA:
Woodhead és BJGE (mind2 NE most...)
ilyen überbrutál RB-felhozatalra nem is nagyon emlékszem... majd' a fél liga ebben az évben szerzett magának kezdő RB-t😀
Ha a 2011-es RB-állomány ennek a felét hozná, akkor nagyot kaszálnánk a 2 RB-vel😊Gyulus
több mint 15 éve
http://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/29159/breaking-down-the-tight-ends-patriotsIt wouldn’t be a surprise to see this offense employ more three-tight end sets -- or even put Smith, Crumpler, Gronkowski and Hernandez on the field together. There are just so many possibilities. New England is sure to explore them all -- and make things very difficult on opposing defensive coordinators.Azért a 4 TE-s felállást kicsit túlzásnak érzem, mondjuk a goal line közelében igencsak vicces lenne ezt megjátszani, mondjuk Ridley-vel RB-poszton😀
több mint 15 éve
...Felix Jones (DAL, 1/22), Rashad Mendenhall (PIT, 1/23), Chris Johnson (TEN, 1/24), Matt Forte (CHI, 2/44), Ray Rice (BAL, 2/55), Jamaal Charles (KAN, 3/73)...GyulusLol! A Dallas szurkolók szerintem, nem szívesen nézegetik ezt a listát 😀
több mint 15 éve
hehe... szakvizsga-felkészülés után épp BJGE statjait néztem és elgondolkoztam rajta, hogy a három szezon alatt futott 18 TD-vel milyen szép helyen állhat a 2008-as RB-classban...erre megnéztem, hogy kik voltak abban az évben:
1. kör:
Darren McFadden (OAK), Jonathan Steward (CHA), Felix Jones (DAL), Rashad Mendenhall (PIT), Chris Johnson (TEN)
2. kör:
Matt Forte (CHI), Ray Rice (BAL)
3. kör:
Kevin Smith (DET), Jamaal Charles (KAN), Steve Slaton (HOU)
4. kör:
Tashard Choice (DAL)
5. kör:
Ryan Torain (WAS, akkor DEN)
Tim Hightower (ARI)
7. kör:
Justin Forsett (SEA)
UDFA:
Woodhead és BJGE (mind2 NE most...)
ilyen überbrutál RB-felhozatalra nem is nagyon emlékszem... majd' a fél liga ebben az évben szerzett magának kezdő RB-t😀
Ha a 2011-es RB-állomány ennek a felét hozná, akkor nagyot kaszálnánk a 2 RB-vel😊
több mint 15 éve
Cunninghamtől egy 6-7 sackes év nagyon jó lenne (reális), azzal nagyjából helyre is billenne az OLB poszt, ha TBC és Ninkovich még hozzátesz közösen 10-12-t.DoM+ itt van Eric Moore, aki tavaly szezon közben érkezve meglepően hatékony volt... kiváncsi vagyok hogy ő mire lesz képes úgy, hogy már jobban ismeri a rendszert.
Tavaly az OLB-k összesen 12 sacket szereztek: Ninko 4, TBC 5, Cunningham 1, Moore pedig 2 sack...
Ez azért több, mint nevetséges, a maradék 24 sack túlnyomó részét a DL és az ILB-állomány tette le az asztalra.
több mint 15 éve
annak, aki szeret szavazni (és annak is, aki nem 😊 ):Fletcher. Bár nincs a listán.
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4696528/poll-biggest-sophomore-jump
ahogy az url-ből is (majdnem) látszik, a tavalyi újoncok 1.-ről 2. évre való teljesítményjavulására lehet szavazni.
(én mondjuk McCourty mellett Gronkot is kihagytam volna az opciókból, de cáfoljon meg egy 1000yd/15TD-s szezonnal :cool: )
ja, és ahogy az egyik kommentben írták: "it better be Cunningham" 😀triangle
Gronkowski fronton egyetértek, hogy neki sem kellene ezen a listán szerepelni. McCourtyval náluk inkább a sophomore slumpot kellene elkerülni. 😊
Cunninghamtől egy 6-7 sackes év nagyon jó lenne (reális), azzal nagyjából helyre is billenne az OLB poszt, ha TBC és Ninkovich még hozzátesz közösen 10-12-t.
több mint 15 éve
triangle
1 283
annak, aki szeret szavazni (és annak is, aki nem 😊 ):http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4696528/poll-biggest-sophomore-jump
ahogy az url-ből is (majdnem) látszik, a tavalyi újoncok 1.-ről 2. évre való teljesítményjavulására lehet szavazni.
(én mondjuk McCourty mellett Gronkot is kihagytam volna az opciókból, de cáfoljon meg egy 1000yd/15TD-s szezonnal :cool: )
ja, és ahogy az egyik kommentben írták: "it better be Cunningham" 😀
több mint 15 éve
Srácok tudna nekem mondani vagy linkelni olyan oldalt ahonnan le lehetne tölteni a Pats super bowljait , különösen a a 36,38 és 39-esre. TYT nekem nem jó, gogle-ben nem találok olyat ami működik. Volt itt valaki akinek az aláírásában láttam egyszer hogy megvan az összes meccs valahol. Fontos lenne köszi!davemayerGrafi-nak van meg. Érdeklődj nála. 😊

több mint 15 éve
Srácok tudna nekem mondani vagy linkelni olyan oldalt ahonnan le lehetne tölteni a Pats super bowljait , különösen a a 36,38 és 39-esre. TYT nekem nem jó, gogle-ben nem találok olyat ami működik. Volt itt valaki akinek az aláírásában láttam egyszer hogy megvan az összes meccs valahol. Fontos lenne köszi!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
triangle
1 283
én Cunira is kíváncsi leszek. a többség elkönyvelte az első éve után, hogy ő egy jó kis erős oldali OLB, megfelelő darab BB kirakójában, semmi több. mintha minden mai "sztár"-OLB a csúcson kezdte volna (néhányan persze ott 😉 ). de ő szerintem még messze van teljesítőképessége csúcsától.
több mint 15 éve
Mármint nyilván OLB, mert az ILB-ben ahogy írod, elég faszán állunk 😊Szerintem az LOLB szerepkörét megfelelően látja el majd a jövőben Cunningham, plusz ott van neki segítségnek Ninkovich is, szal még egy ilyen típusút felesleges lenne hozni.
Más, RDE-ben senki nem vár sokat Stroudtól? 😊 Erre az egy-két évre szerintem simán jó lesz, project játékosunk meg van elég, aki felnőhet addig oda

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nekem néhány csapatrésznél az az érzésem, hogy (a szurkolókkal ellentétben) BB úgy érzi, megvan a csapata, megvannak az emberei, és ezzel az állománnyal kell alkotni. Ez persze nem jelenti azt, hogy egy-egy jó FA vagy rookie -akár udfa- lehetőségre nem csapunk le, de nem áldozunk magas picket vagy nagy nagy zsetont rájuk. Kicsit ilyen csaparésznek látom például a front7-et, se DL se LB téren nem úgy tűnik, hogy BB kezét lábát törné, hogy blockbuster igazolást hozzon traden/drafton/fa-n a jelenlegi állomány mellé (NT és ILB poszton ez még érthető is, de a szurkolók véleménye -közöttük persze az enyém is- általánosságban az, hogy egy nagy nevű RDE vagy ILB komolyan lendítene a csapat teljesítményén).
több mint 15 éve
Én hiszek a "szarból várat" elvben, vagyis, hogy jön xy nem topkategóriás, és majd nálunk kinövi magát. 😊És nekem nem is kell elit passrusher, csak legyen egy bárki, akinek legalább minimális esélye van odakerülni az ellenqb-jához.
És bár szeretek fogadni, de ezt most nem tartom, mert ha abból kell választani, hogy
1, jön top passrusher,
2, nem jön top passrusher,
akkor én is a 2-est jelölném meg, viszont ha abból kell választani, hogy
1, ha jön top passrusher, akkor Woodley jön,
2, ha jön top passrusher, akkor Hali jön,
akkor viszont az 1-est. 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ja, a témában van.egy üveg sörben, hogy nem fog jönni top kategóriás pass rusher a csapathoz FA-ról (már persze ha lesz, mert ha elmarad, akkor könnyű lenne nyerni 😊).
Abban nincs, hogy ki mit mondott, amit ki hogy értett félre, aztán arra milyen frappáns válasz jött, amit félreértve, irónikusan visszaidézett, amit... stb. 😊 Ennél sokkal jobb, hogy ... de nem mondom. 😊
Szerintem is a Pats legnagyobb needje jelen pillanatban egy playa, aki megy sackelni az irányítót.
Mivel nem draftoltunk ilyet, ezért szerződtetnünk kell. És mivel amennyire én követem az eseményeket Hali marad a KC-ben, mi Woodley-ra startolunk tán, akinek a megtartása nem elsődleges prioritás a Steelersnél ahogy abban a topicban a Steelerst ismerők erre a konklúzióra jutottak. Szóval tőlem jöhet ő is nyugodtan, vagy bárki, egy eddig elfelejtett tehetség, egy UDFA, bárki, csak legyen passrush-unk.Sobri Jóska