New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
didn't see that coming...😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
sajnos nem láttam a meccset, de nézegetve a statokat, azért az O# teljesítménye felett finoman szólva sincs ok örömködni, viszont a Jetsnél alaposan verhetik magukat a földhöz, Woodhead 2 meccs, 2TD 😊viito
Örömködni azért lehet 😉

DE

Azért helyén kell kezelni a dolgokat! Ettől a meccstől még nem vagyunk SB esélyesek és nem oldottak meg az eddigi problémák!
A két évvel ezelőtti wildcat-es meccs is egyszeri alkalom volt és ez az 5 különböző TD-s meccs is csak egyszeri (1987 óta nem blokkoltunk FG, most igen és vissza is vittük)!

A hibák most is érzékelhetőek voltak, főleg 3rd down defense terén. Ez a meccs főleg mentális téren (Önbizalom) adhat sokat a csapatnak.

Utólag visszagondolva nem volt annyira katasztrofális az O az első félidőben sem. Utópia azt elvárni, hogy minden támadásból TD legyen.

Az első támadásnál volt egy 4 yardos futás, azután két empty backfieldes rossz passz. 3&out
A másodikat visszavette egy holding, ahol egyébként lett volna egy jó elkapása Hernandeznek.
A harmadiknál RZ és FG.
A negyediknél is elmentünk az utolsó 2 percben a RZ-ba csak nem volt elég időnk.
A második félidőben először megcsinálták a TD-t a blokkolt punt után, majd volt egy hosszú TD drive, utána pedig órafuttatás.

Az első félidős kevés pontban elsősorban az OLine volt a "ludas", máskor pedig ők teljesítenek jól.
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Megérte végre ébren maradni, pedig az első negyed után nem gondoltam volna hogy ez lesz a vége, a D nyalta a yardokat,az O nem haladt,gyakorlatilag végig a Fins-nél volt a labda,aztán a 2. negyedben egy kicsit javult a helyzet,de a half előtti Mossnak szánt nem elkapott TD passzt továbbra is sérelmezem,de szerencsére nem ezen múlott.
A 2. félidőről pedig nagyon nem is kell beszélni,tényleg mindenki nézze meg,töltse le vagy szerezze be valahonnan mert nem sűrűn lát az ember ennyi féle TD-t.

Már most kijelentem legyen bármi is az év végén,egyáltalán nem baj h LoMo-t kitettük: egyrészt ahogy Gyulus is írta Denverben sem váltja meg a világot és még finom voltam és nőies másrészt Green Elis és Woodhead tökéletesen csinálják amit kell,brusztolnak,lehajtott fejjel szaladnak bele a falba és meg is térül mert folyamatosan tudtak hozni ezzel még 1-2-3 yardot plusszban.
Tetszetős volt viszont a változatos play hívás, kicsit olyan érzésem volt mintha egy pár évvel ezelőtti Pats meccset látnék (kivéve az első negyed,ott nem láttam semmit ami az O-ra hasonlított volna). Meglepően jól és sokat futottunk,váltogattuk az RB-ket szóval magunkhoz képest jól futottunk.

Volt 1-2 ítélet ami azért sántított (nekünk kedvezett) pl a Woodhead TD előtti playnél nem fújtak be egy elég durva holdingot.
Vollmer eléggé megszenvedett Wake-el,de ez főleg az első félidőre volt jellemző.
Vödör pedig tényleg menjen el egy agyátültetésre, lehet ő az első kisérleti alany nem baj,olyan sok veszteni valója úgy sincs, hihetetlen hogy mennyi misstackle-t nyomott tegnap is,úgy repült el egy testcsel után mint a győzelmi zászló,élmény lett volna nézni már ha Fins drukker vagyok.
Mayo játékát viszont nagyon jó volt látni,ott volt mindenhol,folyamatosan szerelt,kemény és határozott,amilyennek lennie kell mindig.
Chung for prezindet! Brutálisat nyomott, blokkolt punt, blokkolt FG, hatalmas potenciál van a srácban.
Tate-ről ugyancsak jókat lehet mondani,a kickoff return TD-jét élmény volt nézni, szép blokkokat kapott és szaladt mint a nyúl plussz elkapásokban is szépen teljesített.
Éjjel megalapítottam a Ninkovich fan clubbot,ha akar valaki csatlakozhat 😀 2 INT plussz sack is volt,szépen tette a dolgát ő is.

Kiderülni úgysem fog,de kíváncsi vagyok Moss-t miért hanyagoltuk ennyire.
Végre 1x nem a 2. félidőben maradtunk az öltözőben (hanem az elsőben 😂 ).
Remélem ez a játék adott egy lökést a D-nek és stabilab produkcióra lesznek képesek (szép álom), tetszik az nfl.com főcíme: "The new no-name defense", csak nehogy elkiabálják.
Jóval nehezebb dolgunk lett volna ha a ST-nek nem jön ki ennyire a lépés illetve nem úgy kezdődik a 2. half ahogy.

Én nem bánom hogy most jön a pihenő hét,irdatlan erős meccs lesz a Ravens ellen és revansot is vehetünk a januári sérelmekért.

Röviden és tömören ennyi most.

több mint 14 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
Én csak azt nem értem, hogy a 3rd down D hogy lehet ennyire szar. Ma is 10/15-öt megcsinált a Phins, és a 3. és 10 fölöttieket is totál egyszerűen megoldották. Ha nincsenek turnoverek, akkor csak nyelik számolatlanul a yardokat. Chung hihetetlen, eddig simán ő az MVP a csapatban szerintem, bár a Bess TD-t csúnyán benézte.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
sajnos nem láttam a meccset, de nézegetve a statokat, azért az O# teljesítménye felett finoman szólva sincs ok örömködni, viszont a Jetsnél alaposan verhetik magukat a földhöz, Woodhead 2 meccs, 2TD 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Butler v. Arrington volt a másik kezdő Cb?
Burgess tavaly is csak elvette a játéklehetőséget Ninkovich-tól, idén eddig szerintem egész jó végül is a srác, éjszaka meg úgy néz ki nagyon kijött a lépés 😛manuszka86
Arrington

Egyébként a PO-ban a Ravens elleni szituáció ellentéte volt ez a meccs.
Akkor nem jött össze semmi, most meg szinte minden! A valóság a kettő között van!!!

Előre is elnézést a Vödör Fan Clubtól, de lehet, hogy jót tett a védelemnek a második félidei kiesése 😉

Egymást követő 2 meccsen jelentősen javult az Off. Playcalling, aminek nagyon örülök!!! :cool:
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Amúgy Butler v. Arrington volt a másik kezdő Cb?
Burgess tavaly is csak elvette a játéklehetőséget Ninkovich-tól, idén eddig szerintem egész jó végül is a srác, éjszaka meg úgy néz ki nagyon kijött a lépés 😛

több mint 14 éve
szittes 95 — Patriots fan
wow nyertünk, sajnos nem láttam a meccset, majd este az ismétlést.
Statok alapján a D-ből Mayo, Ninkovich, Chung jól tolta nagyon, és végre csak 14 pontot szívtunk 😀
És Bradynek megvan a 100. win, nem semmi teljesítmény, jöhet a bye week és aztán jönnek a szívós ellenfelek.manuszka86
Hát nézd meg,mert nem akármilyen meccs volt!


több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
wow nyertünk, sajnos nem láttam a meccset, majd este az ismétlést.
Statok alapján a D-ből Mayo, Ninkovich, Chung jól tolta nagyon, és végre csak 14 pontot szívtunk 😀
És Bradynek megvan a 100. win, nem semmi teljesítmény, jöhet a bye week és aztán jönnek a szívós ellenfelek.

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
parada, most még a 400 d yard, moss 0 yard, brady 153 yard se érdekel 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem gondoltam volna, hogy nyerünk, főleg így :o

Hatalmas UP az egész csapatnak, mert ez végre csapatgyőzelem volt!!!

Ugyan Moss nem volt oda, de jó volt látni a meccs végén a csapatot!!! Kár, hogy most jön a byeweek.

Én még BB-t sohasem láttam ilyennek 😛
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jó lett a Podcast Bria köszönet érte, remélem a jövőben is lesz 😉
Egy apró észrevétel, hogy nem lehetne feltenni egy tárhelyre vagy valahova mert én szeretem letölteni és úgy lejátszani, de most is csak a 2. variációval sikerült leszednem mert ez a Widget nem nagyon ment.

Ma pedig mindegy mi volt eddig, milyen volt a védelem, milyen a CB helyzet, milyen Brady haja bár a Madness video állat volt 😂 és még sorolhatnám.
Győzni kell, ez nem is kérdés ráadásul Monday Night Football!!
Igazi csoportrangadó kulcsmeccs, ahol kell a 200% legalább!!!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
hernandeznek rekord napja lesz, most megmondombriareos
+1

Es Moss is ilyenkor mutatja meg.Delonso_
Isten adja, hogy igazatok legyen. Nagyon kéne ez a győzelem....
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
hernandeznek rekord napja lesz, most megmondombriareos
+1

Es Moss is ilyenkor mutatja meg.Delonso_
Jason Allen ellen?
can you say missmatch?briareos
just a bit...
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
hernandeznek rekord napja lesz, most megmondombriareos
+1

Es Moss is ilyenkor mutatja meg.Delonso_
Jason Allen ellen?
can you say missmatch?

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
hernandeznek rekord napja lesz, most megmondombriareos
+1

Es Moss is ilyenkor mutatja meg.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM szerinted ki fog CB poszton kezdeni? Butler vagy Arrington?nDRo
Hírek szerint Arrington, de nem sok jelentőséget tulajdonítok ennek a kérdésnek. A Butler helyzet kezelésével meg az első perctől nem értek/értettem egyet, így talán ebben a témában nem én vagyok a legobjektívabb személy.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hernandeznek rekord napja lesz, most megmondombriareos
az a baj, hogy heninek is 😀

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
hernandeznek rekord napja lesz, most megmondom

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
McCourty lesz rajta szerintem.
Még több misstacklet csinálni már már művészet lenne... Én megnézem élőbe, de nagyon remélem, hogy érdemes lesz felkelnem. De nagyon kiváncsi leszek mit alkot a védelem.nDRo
A Pats az utóbbi időben nem szokott azzal foglalkozni azzal, hogy hol a WR, a CB-k nem követik az elkapókat, azt védik, akik éppen az ő oldalukon áll fel (a kezdő páros esetében).

Legutóbb a Colts ellen volt figyelemre méltó váltás, amikor Bodden a szokásos jobb CB poszt helyett, rendszeresen bal CB-t játszott, hogy ő találkozzon sokat Garconnal, és az játékból való ő kivételével korlátozzák Manninget.

Ráadásul az újonc McCourty szinte állandó jelleggel bal CB volt eddig a Patsben a pre-meccseken is, így nehéz elképzelni, hogy ide-oda ráncigálják majd a pályán. A CB-knek se mindegy, hogy melyik oldalon játszanak a vonal mellett.DoM
DoM szerinted ki fog CB poszton kezdeni? Butler vagy Arrington?
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Hát a jobb oldali Cb-re kíváncsi lennék hogy ki fog kezdeni, bár kb majdnem mindegy hogy ki áll arra az oldalra elnézve a mutatott játékot azon az oldalon.
Remélem Hernandez ma már beköszön egy TD formájában is végre ebben a szezonban!
Nos és jó lenne ha a D nem égne prime time-ban 😀

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
McCourty lesz rajta szerintem.
Még több misstacklet csinálni már már művészet lenne... Én megnézem élőbe, de nagyon remélem, hogy érdemes lesz felkelnem. De nagyon kiváncsi leszek mit alkot a védelem.nDRo
A Pats az utóbbi időben nem szokott azzal foglalkozni azzal, hogy hol a WR, a CB-k nem követik az elkapókat, azt védik, akik éppen az ő oldalukon áll fel (a kezdő páros esetében).

Legutóbb a Colts ellen volt figyelemre méltó váltás, amikor Bodden a szokásos jobb CB poszt helyett, rendszeresen bal CB-t játszott, hogy ő találkozzon sokat Garconnal, és az játékból való ő kivételével korlátozzák Manninget.

Ráadásul az újonc McCourty szinte állandó jelleggel bal CB volt eddig a Patsben a pre-meccseken is, így nehéz elképzelni, hogy ide-oda ráncigálják majd a pályán. A CB-knek se mindegy, hogy melyik oldalon játszanak a vonal mellett.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Tegnap fél szemmel néztem kb az első félidőt a Jets-Bills meccsből, hát ha azt veszem h milyen simán húzta be a Jets a meccset mi pedig milyen nyögve nyelősen győztünk,tényleg tartok a mai meccstől,de cáfoljanak rám csak nem tudom elképzelni hogy ha az előző heti játékkal rukkol elő a D akkor mi jöhetünk ki győztesen a meccsből.Joco
azért még 1x annyi misstacklet csak nem fog produkálni a csapat, mert azt tényleg szörnyű volt nézni illetve hogy milyen gyatra védekezésünk van 3. kísérleteknél.
Mondjuk pl hogy ki fog Marshalon csüngeni és hogy fogjuk őt hatástalanítani na ez a nem egyszerű kérdés...meg fogja enni ezt a sec-et uzsira kb.
De majd kiderül éjszaka.manuszka86
McCourty lesz rajta szerintem.
Még több misstacklet csinálni már már művészet lenne... Én megnézem élőbe, de nagyon remélem, hogy érdemes lesz felkelnem. De nagyon kiváncsi leszek mit alkot a védelem.
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Tegnap fél szemmel néztem kb az első félidőt a Jets-Bills meccsből, hát ha azt veszem h milyen simán húzta be a Jets a meccset mi pedig milyen nyögve nyelősen győztünk,tényleg tartok a mai meccstől,de cáfoljanak rám csak nem tudom elképzelni hogy ha az előző heti játékkal rukkol elő a D akkor mi jöhetünk ki győztesen a meccsből.Joco
azért még 1x annyi misstacklet csak nem fog produkálni a csapat, mert azt tényleg szörnyű volt nézni illetve hogy milyen gyatra védekezésünk van 3. kísérleteknél.
Mondjuk pl hogy ki fog Marshalon csüngeni és hogy fogjuk őt hatástalanítani na ez a nem egyszerű kérdés...meg fogja enni ezt a sec-et uzsira kb.
De majd kiderül éjszaka.

több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Egy kis kedvcsináló éjjelre:
http://www.drewlitton.com/football/2010/10/04/monday-night-madness-dolphins-vs-patriots/