New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Hát ezt már eredménykövetőben is említettem, de ha Fitzpatrick ezt csinálta a sec-vel, bele se merek gondolni, hogy egy Rodgers, vagy Manning mit fog... Elver minket mint b*zi a f*szát. Magyarán.nDRo
Pont, hogy nem, mert gyakorlatilag minden támadásból pont születik a bivaly védelmünk ellen.
Ennél többet Henne sem fog tudni kihozni ellenünk. 😀

Tagnap én azon gondolkodtam, hogy ha minden D-ben lévő játékost BB hozott ide, az ő szava dönt (mint coordinator) a mecsnapi összeállítás és def playbookról, plusz ő hívja a játékokat, akkor ez a szar az ő érdem. Vagy rosszul gondolom?zinedine5
Hát Bodden vállát biztos nem ő flexelte le (ugyanez McGowannel), az hogy nincs mögöttük használható ember már inkább az ő hibája. Pl. én arra számítottam (valszeg Bill is), hogy Jarrad Page relatíve jó lesz, ehhez képest ő is elég gyéren vezette elő magát amikor lehetőséget kapott. Itt az egyéni hibákat nem lehet mind BB nyakába varrni.TyR
Wheatley 2. kör, Wilhite 4. kör, Butler 2. kör (nagyon eleje), McCourthy 1. kör, Merriweather 1.kör.

Nem szeretném "érdemtelenül" a nyakába varrni, de azért nem undrafted FA-k ból áll a sec.

És most csak a secről beszélünk, nem az LB-kről (Crable 3.kör, McKenzie 3.kör) vagy a D-lineról (Brace 2. kör eleje, bár ő talán jó lehet).

Túl sok a rossz pick és ezt látjuk viszont a páylán.

Egyébként tavaly az általad említettekkel együtt valóban brutális defensünk volt a pályán.
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Nézzük a jó oldalát, mindenkiből pro bowlert csinálunk. A mi védelmünk mellett: Fitzpatrick = Manning; Roscoe Parrish = Andre Johnson.

Ergo mindegy ki az ellen.zinedine5
Hát ezt már eredménykövetőben is említettem, de ha Fitzpatrick ezt csinálta a sec-vel, bele se merek gondolni, hogy egy Rodgers, vagy Manning mit fog... Elver minket mint b*zi a f*szát. Magyarán.nDRo
Pont, hogy nem, mert gyakorlatilag minden támadásból pont születik a bivaly védelmünk ellen.
Ennél többet Henne sem fog tudni kihozni ellenünk. 😀

Tagnap én azon gondolkodtam, hogy ha minden D-ben lévő játékost BB hozott ide, az ő szava dönt (mint coordinator) a mecsnapi összeállítás és def playbookról, plusz ő hívja a játékokat, akkor ez a szar az ő érdem. Vagy rosszul gondolom?zinedine5
Hát Bodden vállát biztos nem ő flexelte le (ugyanez McGowannel), az hogy nincs mögöttük használható ember már inkább az ő hibája. Pl. én arra számítottam (valszeg Bill is), hogy Jarrad Page relatíve jó lesz, ehhez képest ő is elég gyéren vezette elő magát amikor lehetőséget kapott. Itt az egyéni hibákat nem lehet mind BB nyakába varrni.
több mint 14 éve
kolok1972 New England Patriots 2 518 — Pats fan
Szegény LoMo barátunk a Broncos fórumon sem örvend nagy népszerűségnek. 😉

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Nézzük a jó oldalát, mindenkiből pro bowlert csinálunk. A mi védelmünk mellett: Fitzpatrick = Manning; Roscoe Parrish = Andre Johnson.

Ergo mindegy ki az ellen.zinedine5
Hát ezt már eredménykövetőben is említettem, de ha Fitzpatrick ezt csinálta a sec-vel, bele se merek gondolni, hogy egy Rodgers, vagy Manning mit fog... Elver minket mint b*zi a f*szát. Magyarán.nDRo
Pont, hogy nem, mert gyakorlatilag minden támadásból pont születik a bivaly védelmünk ellen.
Ennél többet Henne sem fog tudni kihozni ellenünk. 😀

Tagnap én azon gondolkodtam, hogy ha minden D-ben lévő játékost BB hozott ide, az ő szava dönt (mint coordinator) a mecsnapi összeállítás és def playbookról, plusz ő hívja a játékokat, akkor ez a szar az ő érdem. Vagy rosszul gondolom?
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nekünk mindegy ki az elkapó.zinedine5
Na most ezen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.polonic
Nézzük a jó oldalát, mindenkiből pro bowlert csinálunk. A mi védelmünk mellett: Fitzpatrick = Manning; Roscoe Parrish = Andre Johnson.

Ergo mindegy ki az ellen.zinedine5
Hát ezt már eredménykövetőben is említettem, de ha Fitzpatrick ezt csinálta a sec-vel, bele se merek gondolni, hogy egy Rodgers, vagy Manning mit fog... Elver minket mint b*zi a f*szát. Magyarán.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
hát szerencsétlenségetekre Marshall egyre brutálisabbStez
Nekünk mindegy ki az elkapó.zinedine5
Na most ezen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.polonic
Nézzük a jó oldalát, mindenkiből pro bowlert csinálunk. A mi védelmünk mellett: Fitzpatrick = Manning; Roscoe Parrish = Andre Johnson.

Ergo mindegy ki az ellen.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Chad Henne was 26-for-44 for 363 yards and two touchdowns.

Bele se merek gondolni velünk mit fog csinálni. :/zinedine5
hát szerencsétlenségetekre Marshall egyre brutálisabbStez
Nekünk mindegy ki az elkapó.zinedine5
Na most ezen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Chad Henne was 26-for-44 for 363 yards and two touchdowns.

Bele se merek gondolni velünk mit fog csinálni. :/zinedine5
hát szerencsétlenségetekre Marshall egyre brutálisabbStez
Nekünk mindegy ki az elkapó.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
Chad Henne was 26-for-44 for 363 yards and two touchdowns.

Bele se merek gondolni velünk mit fog csinálni. :/zinedine5
hát szerencsétlenségetekre Marshall egyre brutálisabb

több mint 14 éve
kolok1972 New England Patriots 2 518 — Pats fan
Chad Henne was 26-for-44 for 363 yards and two touchdowns.

Bele se merek gondolni velünk mit fog csinálni. :/zinedine5
Ami a nagyobb baj,hogy valszeg Butler,McC. és Arrington is uígy van ezzel. 😕

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Chad Henne was 26-for-44 for 363 yards and two touchdowns.

Bele se merek gondolni velünk mit fog csinálni. :/
több mint 14 éve
kolok1972 New England Patriots 2 518 — Pats fan
Hát hogy Butler önbizalma most a nullán van az is biztos.Abban a kevés időben amit kapott,szvsz most is gyenge volt. McC.-t is jelenleg szinte bmelyik WR megeszi,nála a tapasztalatlanság nagyon érződik,objektív okok miatt ő még nem tud kezdő CB teljesítményt nyújtani. Sztem a sec. is elég halvány volt Vödörnek is csak momentumai voltak,Sanderst én nagyon észre sem vettem.Woodhead viszont kellemes meglepetés volt.Ez a teljesítmény viszont kevés lesz a 'Phins ellen

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
A secondary tényleg káosz. Annyi elhibázott tackle, nézni is rossz volt. Butler nagyon gyatrán játszott (a második félidőben BB már mellőzte), Meriweather néha villant, néha (pl Spiller rec TD-jénél) teljesen benézte a játékot. Arrington egész szépen szerelgetett, egyébként ő is nem egy coveraget rontott el. McCourtynak is nem kevés tanulnivalója van még, őt direkt kipécézte magának Fitzpatrick. A védelemből gyakorlatilag Mayo és Guyton volt akik stabil játékot mutattak, plusz Brace és néha Ninkovich is egész jó volt.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
134 yardot futottak ellenünk, ez messze nem 200, még ha sok isWyatt
A futások:B. Green-Ellis 98
D. Woodhead 42
S. Morris 19
F. Taylor 16
A. Hernandez 13szittes
??? Ők velünk voltak.... 😀 😀 😀Witchdoctor
vagy egy buffalói kém 😀

több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Az O jó volt, sok célpont passzjátékban, TE játék használva, futók rotálva, összességében nézve OK.
A def meg... Chungon kívül siralmas. Futás elleni védekezés? Háromfejű szörnyeteg meg hasonlók, de kétszáz yard akkor is sok, mistackle-sorozatok...
Arra építeni, hogy minden meccsen az offense majd outscore-ral elintézi az aktuális ellenfelet, kissé ingatagnak tűnik. Főleg egy-egy combosabb def. ellen (Jets, Ravens, Steelers, Packers pl...).
Ha a def nem javul, akkor nemhogy a csoportgyőzelem, a wildcard PO is komoly kérdés lehet.Gogo
134 yardot futottak ellenünk, ez messze nem 200, még ha sok isWyatt
A futások:B. Green-Ellis 98
D. Woodhead 42
S. Morris 19
F. Taylor 16
A. Hernandez 13szittes
??? Ők velünk voltak.... 😀 😀 😀

több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
azért aki oktatja a csapatnál hogyan kell egy jó tacklet megcsinálni, azt most kellene kirúgni az tuti. Ezen a D-n van mit javítani, reméljük az edző stábnak ez sikerül is.

több mint 14 éve
szittes 95 — Patriots fan
Az O jó volt, sok célpont passzjátékban, TE játék használva, futók rotálva, összességében nézve OK.
A def meg... Chungon kívül siralmas. Futás elleni védekezés? Háromfejű szörnyeteg meg hasonlók, de kétszáz yard akkor is sok, mistackle-sorozatok...
Arra építeni, hogy minden meccsen az offense majd outscore-ral elintézi az aktuális ellenfelet, kissé ingatagnak tűnik. Főleg egy-egy combosabb def. ellen (Jets, Ravens, Steelers, Packers pl...).
Ha a def nem javul, akkor nemhogy a csoportgyőzelem, a wildcard PO is komoly kérdés lehet.Gogo
134 yardot futottak ellenünk, ez messze nem 200, még ha sok isWyatt
A futások:B. Green-Ellis 98
D. Woodhead 42
S. Morris 19
F. Taylor 16
A. Hernandez 13


több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az O jó volt, sok célpont passzjátékban, TE játék használva, futók rotálva, összességében nézve OK.
A def meg... Chungon kívül siralmas. Futás elleni védekezés? Háromfejű szörnyeteg meg hasonlók, de kétszáz yard akkor is sok, mistackle-sorozatok...
Arra építeni, hogy minden meccsen az offense majd outscore-ral elintézi az aktuális ellenfelet, kissé ingatagnak tűnik. Főleg egy-egy combosabb def. ellen (Jets, Ravens, Steelers, Packers pl...).
Ha a def nem javul, akkor nemhogy a csoportgyőzelem, a wildcard PO is komoly kérdés lehet.Gogo
134 yardot futottak ellenünk, ez messze nem 200, még ha sok is

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Az O jó volt, sok célpont passzjátékban, TE játék használva, futók rotálva, összességében nézve OK.
Gogo
vicces volt ahogy a meccs vége felé észrevettük h egyébként szétfuthatnánk őket... O-playcallingot inkább nem minősíteném, még Josh is alapvetően a földön kezdte volna ennek a D-nek a szétszedését.
én azt mondanám h egy Bills elleni vereség a legalja lett volna...most max. 1 szinttel állunk jobban
mindenesetre legalább a W megvan
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az O jó volt, sok célpont passzjátékban, TE játék használva, futók rotálva, összességében nézve OK.
A def meg... Chungon kívül siralmas. Futás elleni védekezés? Háromfejű szörnyeteg meg hasonlók, de kétszáz yard akkor is sok, mistackle-sorozatok...
Arra építeni, hogy minden meccsen az offense majd outscore-ral elintézi az aktuális ellenfelet, kissé ingatagnak tűnik. Főleg egy-egy combosabb def. ellen (Jets, Ravens, Steelers, Packers pl...).
Ha a def nem javul, akkor nemhogy a csoportgyőzelem, a wildcard PO is komoly kérdés lehet.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem láttam a meccset. Nfl.com-on követtem. Majd HD-ban megnézem.
De azért a bekapott 30 pont nekem nem tűnik megnyugtatónak. Meg az sem, amit eddig írtatok.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Én azt vártam h simán legyűrjük a Bills-t aztán a Fins ellen lesz ami lesz,de ha a Bills is nehéz falat volt mi lesz a Delfinek ellen?
Cáfoljanak rám de tartok tőle...

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abszolút pozitív volt, hogy a 2. félidőben nem maradtunk az öltözőben ez mindenképp előrelépés sikerült rendet tenni a fejekben.Bruschi85
hát ha az első félidős szar után még bent is maradunk az a szánalom kategória lett volna azért 😛

több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
A lényeg a győzelem mivel csoport rivális is ezért duplán számít, de a mutatott játék hagyott némi kívánnivalót maga után.
Brady jól játszott ,a fal is többé kevésbé megvédte, az újonc TE-k Hernandez és Gronko nagyon jól játszottak, BJGE és Woodhead a legjobb futóink voltak, Chung a védelem esze volt és meccsről meccsre egyre jobb formában, brutálisakat ütközik, szerel eddig a legjobbja ennek a halvány védelemnek.
Vödör pedig végre elkezdte a szezont ideje is volt a remek tavalyi év után mutatni valamit.
A D#ben nagyon sok a hiba, miss tackle hegyek, Arrington mint kezdő Cb ezt sem kéne erőltetni és a ST is baromi nagy hibákat követett el.
Szerencsére a Bills (abszolút nem megbántva és lebecsülve a szurkolóikat) szerencsére nem olyan kaliberű csapat, hogy kihasználja ezeket az ordas nagy hibákat. Naggyá tettük Fiztpatrickot, Spillert és szét futottak minket és a big playeket sorba kaptuk (sokatmondó volt, hogy eddig 2 big play ma 7!! volt)
Abszolút pozitív volt, hogy a 2. félidőben nem maradtunk az öltözőben ez mindenképp előrelépés sikerült rendet tenni a fejekben.

Jövő héten igazi csoportrangadó és erőfelmérő a Fins ellen!
Nagyon sokat kell javulni a védelemnek!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gratu srácok! Jó meccs volt...
Tudjátok, majd jövőre megtanítjuk a Patset kesztyűbe dudálni 😊 😀Helmut Zimmer
így folytatjuk, akkor mire jövőre ismét találkozunk Veletek, már minden játékosunk konzervatóriumot végzett kesztyűdudás lesz :/