New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Reissnél ezena héten készült egy hasonló statisztika, amit a múltkor én csináltam az ő számításaira, hogy az elkapókat nem az elkapások száma alapján, hanem a %-os sikerességükel rangsorolja. Nos, igen érdekes megnézni, hogy hol áll Moss és mondjuk Hernandez.

http://patriots.hu/taktika-a-bills-ellen/

a legalább 5 elkapással rendelkezők közül mindenki megelőzi, a klasszikus WR-k mindegyike megelőzi nem is kicsit:

Edelman, Tate, Welker, mind 75% felett vannak. Remélem a jövő héttől tényleg rájövünk, hogy ilyen elkapó sor mellett nem 1-1 stat gyárost kell gyártanunk, hanem legyen mindenkinek meccsenként pár elkapása, az ellenfél meg töprengjen, hogy kinek megy a következő. A játékosállomány abszolút adott, csak használni kell.viito
tény, hogy a tőle elvárhatóaknál sokat hibázik, de azért ez elég sarkos, van amikor brady méterekkel túldobja, vagy alul, ennek kb a fele az ő sara, és mivel állandóan azt a kurva dobjuk el a csába majd randy elkapja játékot játszunk, így persze hogy sokkal rosszabb nála a százalékos mutató, mint annál, akinek rövid passzt kell elkapnia
ettől függetlenül nem vagyok megelégedve finoman szólva sem moss játékával, meg lelkesedésével, etc., de azért ez így túlzás

ja, am én is remélem, hogy innentől a bills ellen látottakat látjuk viszont 😊Wyatt
nem feltétlen csak Mossra kell kihegyezni a dolgot. A hosszú passzok mindig óhatatlanul pontatlanabbak, feleslegesen dobálunk annyit, és ő sem töri magát, hogy elkapja őket.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reissnél ezena héten készült egy hasonló statisztika, amit a múltkor én csináltam az ő számításaira, hogy az elkapókat nem az elkapások száma alapján, hanem a %-os sikerességükel rangsorolja. Nos, igen érdekes megnézni, hogy hol áll Moss és mondjuk Hernandez.

http://patriots.hu/taktika-a-bills-ellen/

a legalább 5 elkapással rendelkezők közül mindenki megelőzi, a klasszikus WR-k mindegyike megelőzi nem is kicsit:

Edelman, Tate, Welker, mind 75% felett vannak. Remélem a jövő héttől tényleg rájövünk, hogy ilyen elkapó sor mellett nem 1-1 stat gyárost kell gyártanunk, hanem legyen mindenkinek meccsenként pár elkapása, az ellenfél meg töprengjen, hogy kinek megy a következő. A játékosállomány abszolút adott, csak használni kell.viito
tény, hogy a tőle elvárhatóaknál sokat hibázik, de azért ez elég sarkos, van amikor brady méterekkel túldobja, vagy alul, ennek kb a fele az ő sara, és mivel állandóan azt a kurva dobjuk el a csába majd randy elkapja játékot játszunk, így persze hogy sokkal rosszabb nála a százalékos mutató, mint annál, akinek rövid passzt kell elkapnia
ettől függetlenül nem vagyok megelégedve finoman szólva sem moss játékával, meg lelkesedésével, etc., de azért ez így túlzás

ja, am én is remélem, hogy innentől a bills ellen látottakat látjuk viszont 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Reissnél ezena héten készült egy hasonló statisztika, amit a múltkor én csináltam az ő számításaira, hogy az elkapókat nem az elkapások száma alapján, hanem a %-os sikerességükel rangsorolja. Nos, igen érdekes megnézni, hogy hol áll Moss és mondjuk Hernandez.

http://patriots.hu/taktika-a-bills-ellen/

a legalább 5 elkapással rendelkezők közül mindenki megelőzi, a klasszikus WR-k mindegyike megelőzi nem is kicsit:

Edelman, Tate, Welker, mind 75% felett vannak. Remélem a jövő héttől tényleg rájövünk, hogy ilyen elkapó sor mellett nem 1-1 stat gyárost kell gyártanunk, hanem legyen mindenkinek meccsenként pár elkapása, az ellenfél meg töprengjen, hogy kinek megy a következő. A játékosállomány abszolút adott, csak használni kell.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Vödör ténykedés Spiller TD-jénél? Az a fantasztikus helyezkedés mikor az oldalvonaltól befelé kezdett mozogni a snap után és az elkapás után a másik párost megkerülve akarta szerelni Spillert? Persze gyors, meg elsőkörös, meg sztár meg ugye probowler, de az ő bakijának köszönhető hogy abból a screen-ből TD lett. Nem kisebb hiba mint Butleré. De Vödör király, mer' utána fantasztikus érzékkel leszedte Fitzpatrick botrányosan magas és hosszú passzát.

Nem akarom bántani mert jól szerel stb...de hihetetlen mennyire buta :/nDRo
Tudom, hogy a football IQ nem feltétlen egyezik meg a valós ésszel, de az egyik ok a védelem gyengélkedésére az is lehet, hogy nincsenek "okos", jó-közepes fizikai adottsággal rendelkező játékosok. Egy Vrabel-nek, Bruschi-nak vagy Harrison-nak "átment", hogy mit akart BB mondani. Megvalósították, a társakkal megvalósítatták, a taktikát, kitalálták az ellenfél lépéseit. Most, nézve a pálya melletti felvételeket, úgy tűnik, mintha azt sem értenék sokan, milyen nyelven beszél az edző.

Nem feltétlen mérvadó, de megnézve az interjúkat, a fenti három játékos kifejezetten értelmesen beszél, míg megnézve például Merriweather nyilatkozatát, hát...LordTamas
Nagyon én sem látom magam elött Merriweathert öltönyben az ESPN-en meccseket elemezve.
több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Vödör ténykedés Spiller TD-jénél? Az a fantasztikus helyezkedés mikor az oldalvonaltól befelé kezdett mozogni a snap után és az elkapás után a másik párost megkerülve akarta szerelni Spillert? Persze gyors, meg elsőkörös, meg sztár meg ugye probowler, de az ő bakijának köszönhető hogy abból a screen-ből TD lett. Nem kisebb hiba mint Butleré. De Vödör király, mer' utána fantasztikus érzékkel leszedte Fitzpatrick botrányosan magas és hosszú passzát.

Nem akarom bántani mert jól szerel stb...de hihetetlen mennyire buta :/nDRo
Tudom, hogy a football IQ nem feltétlen egyezik meg a valós ésszel, de az egyik ok a védelem gyengélkedésére az is lehet, hogy nincsenek "okos", jó-közepes fizikai adottsággal rendelkező játékosok. Egy Vrabel-nek, Bruschi-nak vagy Harrison-nak "átment", hogy mit akart BB mondani. Megvalósították, a társakkal megvalósítatták, a taktikát, kitalálták az ellenfél lépéseit. Most, nézve a pálya melletti felvételeket, úgy tűnik, mintha azt sem értenék sokan, milyen nyelven beszél az edző.

Nem feltétlen mérvadó, de megnézve az interjúkat, a fenti három játékos kifejezetten értelmesen beszél, míg megnézve például Merriweather nyilatkozatát, hát...
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ebben nagyon nem értünk most egyet DoM. Egy 2. körös picktől ( aki nem mellesleg az egyik legígéretesebb prospect volt a posztján, rohadt jó fizikai adottságokkal...) joggal várja el az ember, hogy jobb teljesítményt nyújtson, mint egy egykoron URFA corner, akit kimondva komindatlanul az ST-be szerződtettek. A gond pont az, hogy nem igazán lehet látni, hogy mikor melyik van a pályán...Boston
Röviden: az egész védelem csak lézeng a pályán, és mindenki a másodikkörös CB-t találja meg még egy olyan meccs után is, ahol összesen négy játékot volt pályán.

Hosszabb verzió:

4 snapet volt a pályán Butler a Bills ellen. A Jets ellen kilógott a sorból. Igen. Mert neki jutott Braylon Edwards, és szurkoló/média könnyen megtalálta. De a Bills meccs után megint ő volt a legrosszabb a szurkolók többsége szerint, egyszerűen röhejes. Nekem csak ez nem tetszik. McCourty elsőkörösként mutatja ugyanazon tüneteket, mint Butler, talán végig közelebb van az elkapóhoz, de a yardokat ugyanúgy nyeli/nyelte a Bills ellen. Neki szabad, mert még újonc, és tanul. Mindezt gyengébb elkapók ellen, akikkel szemben nincs magassági hátrányban.

A secondaryből Chung kivételével senki nem mutatta jelét sem annak, hogy fogalma lenne, mit kellene csinálni. Butlernek előrébb kellene tartania technikában, hogy ne fordítson túl hamar hátat az irányítónak, vagy legalább néha forduljon meg, hogy hol a labda? Igen. A Jets ellen is ez volt a baja. De nem hiszem, hogy a röhejes elkapósorral rendelkező Bills ellen kellett pont kivenni a kezdőből. Aztán amikor pályára lett küldve, egyből benyalta Parrish elkapasát. Game over. Lehet mondani, hogy mindenki akkor játsszon, amikor pályára kerül, de egy második körös picknél lehetne nagyobb a tűréshatár, főleg ha mindenki más ugyanolyan pocsék.

Lásd Meriweather példáját, aki bármit megtehet a pályán. Botrányosan rossz volt már tavaly is, idén még azon is túltesz. Amikor felülről próbálta kerülni az elkapókat, hogy odaérjen szerelni, döbbenetes volt. Neki kellene a sec eszének lenni... az már csak bónusz, hogy interjúban ismeri el, hogy az edzőtáborban ő magának talált ki játékokat, hogy mikor mit csináljon, de úgy tűnt, nem működik, ezért most majd inkább azt teszi, amit az edzők tanítottak, mondtak neki. Következmény: semmi. Butler hibája.DoM
Vödör ténykedés Spiller TD-jénél? Az a fantasztikus helyezkedés mikor az oldalvonaltól befelé kezdett mozogni a snap után és az elkapás után a másik párost megkerülve akarta szerelni Spillert? Persze gyors, meg elsőkörös, meg sztár meg ugye probowler, de az ő bakijának köszönhető hogy abból a screen-ből TD lett. Nem kisebb hiba mint Butleré. De Vödör király, mer' utána fantasztikus érzékkel leszedte Fitzpatrick botrányosan magas és hosszú passzát.

Nem akarom bántani mert jól szerel stb...de hihetetlen mennyire buta :/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üres roster helynek mi lesz a sorsa szerintetek?
Van esetleg használható FA CB vagy trade block-on lévő?pasztoyb
http://patriots.hu/edzotabor-erkezok-es-tavozok/

itt a frissítés.
több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Üres roster helynek mi lesz a sorsa szerintetek?
Van esetleg használható FA CB vagy trade block-on lévő?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Tetszik nem tetszik a sérülések miatt annyira kopasz a secondary, hogy az egy éves profi múlttal rendelkező Chungnak, vagy Butlernek kell felvennie a tempót. És az akkor is vicc, hogy semmivel nem tesz többet a pályára, mint teszem azt Arrington. Senki nem mutogat pusztán annyit jeleztem, hogy tőle joggal várhatna többet az ember a tehetsége, vagy éppen a tavalyi produkciója alapján.
Azt pedig se Te se én nem tudhatjuk, hogy Belichick miért orrolt meg rá. Eddig nem volt jellemző a mesterre, hogy két meccs után leírjon embereket, elég csak Vödör szenvedéseire, vagy LoMo bohóckodásaira gondolni.
Azt pedig szerintem tudomásul kell venni, hogy a sérülések miatt lassan Chung és Butler képviselik a "tapasztalatot". Én nem Bodden teljesítményét hiányolom tőle, hanem picit többet, mint teszem azt Arringtoné...
Másrészt én nem kiáltottam ki bűnbaknak csak jeleztem, hogy nekem csalódás a játéka. De megértem, ha valaki erre számított tőle...
szerk.: Na meg ott van az a furcsa eset, ahogy az idősebb játékosok viselkedtek. Az sem lehet véletlen, hiszen ilyenről korábban soha nem olvashattunk...

Do your job
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ebben nagyon nem értünk most egyet DoM. Egy 2. körös picktől ( aki nem mellesleg az egyik legígéretesebb prospect volt a posztján, rohadt jó fizikai adottságokkal...) joggal várja el az ember, hogy jobb teljesítményt nyújtson, mint egy egykoron URFA corner, akit kimondva komindatlanul az ST-be szerződtettek. A gond pont az, hogy nem igazán lehet látni, hogy mikor melyik van a pályán...Boston
Röviden: az egész védelem csak lézeng a pályán, és mindenki a másodikkörös CB-t találja meg még egy olyan meccs után is, ahol összesen négy játékot volt pályán.

Hosszabb verzió:

4 snapet volt a pályán Butler a Bills ellen. A Jets ellen kilógott a sorból. Igen. Mert neki jutott Braylon Edwards, és szurkoló/média könnyen megtalálta. De a Bills meccs után megint ő volt a legrosszabb a szurkolók többsége szerint, egyszerűen röhejes. Nekem csak ez nem tetszik. McCourty elsőkörösként mutatja ugyanazon tüneteket, mint Butler, talán végig közelebb van az elkapóhoz, de a yardokat ugyanúgy nyeli/nyelte a Bills ellen. Neki szabad, mert még újonc, és tanul. Mindezt gyengébb elkapók ellen, akikkel szemben nincs magassági hátrányban.

A secondaryből Chung kivételével senki nem mutatta jelét sem annak, hogy fogalma lenne, mit kellene csinálni. Butlernek előrébb kellene tartania technikában, hogy ne fordítson túl hamar hátat az irányítónak, vagy legalább néha forduljon meg, hogy hol a labda? Igen. A Jets ellen is ez volt a baja. De nem hiszem, hogy a röhejes elkapósorral rendelkező Bills ellen kellett pont kivenni a kezdőből. Aztán amikor pályára lett küldve, egyből benyalta Parrish elkapasát. Game over. Lehet mondani, hogy mindenki akkor játsszon, amikor pályára kerül, de egy második körös picknél lehetne nagyobb a tűréshatár, főleg ha mindenki más ugyanolyan pocsék.

Lásd Meriweather példáját, aki bármit megtehet a pályán. Botrányosan rossz volt már tavaly is, idén még azon is túltesz. Amikor felülről próbálta kerülni az elkapókat, hogy odaérjen szerelni, döbbenetes volt. Neki kellene a sec eszének lenni... az már csak bónusz, hogy interjúban ismeri el, hogy az edzőtáborban ő magának talált ki játékokat, hogy mikor mit csináljon, de úgy tűnt, nem működik, ezért most majd inkább azt teszi, amit az edzők tanítottak, mondtak neki. Következmény: semmi. Butler hibája.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Látom, már mindenki előre tekint, de végre megjelent a teljes statisztikai összefoglaló a Bills elleni meccsről.

Minden esetre sajnálom Butlert, felesleges őt megtenni szinte kizárólagos bűnbaknak.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Kíváncsi vagyok kit bíz meg BB Marshall őrzésével...RayFinkle
Butlert.

A meccs után legalább megint jó napja lesz a bostoni médiának, hogy ő a bűnbak, a gyenge láncszem, csak rá dobál az ellen, mert a többiek bezzeg leveszik a pályáról az ellent.

Hülye is lenne az ellenfél nem arra a 178 cm cornerre dobálni, akinek az a kiváltság jutott, hogy a 190 feletti elkapót őrizze (lásd Jets meccs Braylon Edwards vs J. Cotchery).

Mondjuk legszebb az volt, hogy Belichick még képes volt pozitívan nyilatkozni Arringtonról. Oké, hogy semmi elvárás nincs vele szemben, de akkor ne legyen kezdő, hanem maradjon ST-ben. Vagy ha már pályán van, akkor ő is legyen pellengérre állítva a gyenge run supportért meg, hogy yardokra marad le az emberéről.DoM
Ebben nagyon nem értünk most egyet DoM. Egy 2. körös picktől ( aki nem mellesleg az egyik legígéretesebb prospect volt a posztján, rohadt jó fizikai adottságokkal...) joggal várja el az ember, hogy jobb teljesítményt nyújtson, mint egy egykoron URFA corner, akit kimondva komindatlanul az ST-be szerződtettek. A gond pont az, hogy nem igazán lehet látni, hogy mikor melyik van a pályán...

Do your job
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kíváncsi vagyok kit bíz meg BB Marshall őrzésével...RayFinkle
Butlert.

A meccs után legalább megint jó napja lesz a bostoni médiának, hogy ő a bűnbak, a gyenge láncszem, csak rá dobál az ellen, mert a többiek bezzeg leveszik a pályáról az ellent.

Hülye is lenne az ellenfél nem arra a 178 cm cornerre dobálni, akinek az a kiváltság jutott, hogy a 190 feletti elkapót őrizze (lásd Jets meccs Braylon Edwards vs J. Cotchery).

Mondjuk legszebb az volt, hogy Belichick még képes volt pozitívan nyilatkozni Arringtonról. Oké, hogy semmi elvárás nincs vele szemben, de akkor ne legyen kezdő, hanem maradjon ST-ben. Vagy ha már pályán van, akkor ő is legyen pellengérre állítva a gyenge run supportért meg, hogy yardokra marad le az emberéről.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
szegény Darius Butler valami hihetetlen módon nincs tisztában azzal, hogy hol kellene lennie, vagy hogy hol van az embere. Boston
Hozzávehetted volna Meriweather-t, Arrington-t, Wilhite-ot, és Page-et is. Chung, Sanders, és talán McCourty is képben vannak, a többiekre ráférne egy agyátültetés. 😊El Bandi
Azért Arrington-tól vagy Wilhite-tól lényegesen kevesebbet várhatunk szerintem, mint Butler-től. Page alig-alig edzett a csapattal.
Vödörben viszont sajnos full igazad van.
Sanders pedig hiába van képben, ha fizikálisan képtelen felvenni a kesztyűt. Ez teljesen megmutatkozott a hétvégén is sajnos 😕

Do your job
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok kit bíz meg BB Marshall őrzésével...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szegény Darius Butler valami hihetetlen módon nincs tisztában azzal, hogy hol kellene lennie, vagy hogy hol van az embere. Boston
Hozzávehetted volna Meriweather-t, Arrington-t, Wilhite-ot, és Page-et is. Chung, Sanders, és talán McCourty is képben vannak, a többiekre ráférne egy agyátültetés. 😊
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Speciel Hobbs szereléseivel nem volt semmi gond, a Samuel/Gay pároshoz viszonyítva király módon csapta földhöz az elkapókat... max pár túltáplált TE-vel akadt gondja. Más kérdés hogy zseb-CBként ez igencsak kikészítette a szervezetét és a szezon végére ált. már egy ép porcikája sem maradt.Gyulus
Meg kábé minden nála magasabb és nem magasabb WR-rel. Plaxicoról már nem is beszélve 😕
Inkább arra gondoltam, hogy sokszor éreztem azt, hogy szegény Darius Butler valami hihetetlen módon nincs tisztában azzal, hogy hol kellene lennie, vagy hogy hol van az embere. Hobbsnak voltak ugyan ilyen hihetetlen üres járatai...
Ez a mostani secondary képességet, fizikai adottságot, tehetséget tekintve semmivel sincs elmaradva a korábbi évekhez képest (Deltha O'Neal, na ő aztán tényleg kaki volt tackle terén is...), sőt...
A gondot én inkább abban látom, hogy ezek a játékosok még nagyon fiatalok és nem igazán értik/érzik a játékrendszert.

Do your job
több mint 14 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
egyébként érdekes volt a Denver-Indy-n LoMo-t látni...
a játékát elnézve jó döntés volt BJGE-hez ragaszkodni, valami ultrabrutál módon lelassult az első pár lépése a srácnak, alig tud kigyorsítani... ütközni a tavalyi szezon második feléhez hasonló módon képes (magyarán közepesen, ami nála már zseniális eredmény)..
a táncikálás is maradt, speciel egy szebb futást épp annak köszönhet hogy kb 3 mp-n belül kétszer is kitáncolt balra de egyébként még mindig egy nagy rakás szerencsétlenség...

más.... Hernandez ha így folytatja könnyen 1000 yard felé kerülhet, jelenleg 211-el vezeti a rookie listát
http://www.nfl.com/stats/categorystats?archive=false&seasonType=REG&d-447263-o=2&conference=null&statisticCategory=RECEIVING&d-447263-s=RECEIVING_YARDS&experience=0&d-447263-n=1&season=2010&qualified=true&Submit=Go&tabSeq=0&d-447263-p=1Gyulus
és a 3db 20+ és 2 db 40+ ami még brutál nála
mármint ha rookiekat nézzük
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
egyébként érdekes volt a Denver-Indy-n LoMo-t látni...
a játékát elnézve jó döntés volt BJGE-hez ragaszkodni, valami ultrabrutál módon lelassult az első pár lépése a srácnak, alig tud kigyorsítani... ütközni a tavalyi szezon második feléhez hasonló módon képes (magyarán közepesen, ami nála már zseniális eredmény)..
a táncikálás is maradt, speciel egy szebb futást épp annak köszönhet hogy kb 3 mp-n belül kétszer is kitáncolt balra de egyébként még mindig egy nagy rakás szerencsétlenség...

más.... Hernandez ha így folytatja könnyen 1000 yard felé kerülhet, jelenleg 211-el vezeti a rookie listát
http://www.nfl.com/stats/categorystats?archive=false&seasonType=REG&d-447263-o=2&conference=null&statisticCategory=RECEIVING&d-447263-s=RECEIVING_YARDS&experience=0&d-447263-n=1&season=2010&qualified=true&Submit=Go&tabSeq=0&d-447263-p=1
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Most jutottam el a fórumig, a fins meccs után.

- Osztom a patriots.hu-n említett véleményt a OL kapcsolatban! Eddig jól teljesítettek a PP terén, de tegnap a futásblokkolásoknál is kiemelkedőt nyújtottak!!!

- AH már a Gatorsben is nagyon tetszett és az akkori óhajom is valóra vált, amikor hozzánk került. A mi rendszerünkben Jolly Jokerré válhat.

- Ha nem lesz nagy változás, akkor ez a Miami O szétszed minket a földön és a levegőben is :o

- Ha valamelyik támadóalakulat önbizalom hiánnyal küzd, csak ellenünk kell játszania...

- Szinte az összes D statban utolsó 7-10-ben vagyunk 😕

- Még valami! A Bills első TD-jénél én a monitor előtt láttam, hogy Vödör milyen messze van CJS-től, de hogy még kerülővel akarja szerelni, az már kiverte a biztosítékot!!! Ennek tényleg világítana a Negro a szájában :mad:
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Nekem az Ellis Hobbs éra beköszöntével az volt az érzésem, hogy a secondary nem tud tacklet csinálni. Aztán tavaly már vödör és mcgowan megoldani látszottak ezt a problémát, plusz Bodden is elég jól nyomta. De most ugyanazokat a kínos perceket, Pats vs Colts playoff meccseket, vagy a Giants elleni SB-t juttatja eszembe a secondary. Missed tackle, rossz váltás slanteknél középtávú passzoknál, a safetyknek sincs sok tekintélye középen. Ha akár egy ember kiemelkedne ebből az egységből az már jó lenne.TyR
Speciel Hobbs szereléseivel nem volt semmi gond, a Samuel/Gay pároshoz viszonyítva király módon csapta földhöz az elkapókat... max pár túltáplált TE-vel akadt gondja.Gyulus
Hát akkor én nemtom mire emlékszem, de Hobbs földhözcsapkodós "alteregoja" nemigazán ugrik be. Inkább a "WR mellé ugrós" vagy a "WR-re ugrós aztán lecsúszós" manifesztációja rémlik fel bennem. Nem sok pozitív emlékem maradt vele kapcsolatban.
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nekem az Ellis Hobbs éra beköszöntével az volt az érzésem, hogy a secondary nem tud tacklet csinálni. Aztán tavaly már vödör és mcgowan megoldani látszottak ezt a problémát, plusz Bodden is elég jól nyomta. De most ugyanazokat a kínos perceket, Pats vs Colts playoff meccseket, vagy a Giants elleni SB-t juttatja eszembe a secondary. Missed tackle, rossz váltás slanteknél középtávú passzoknál, a safetyknek sincs sok tekintélye középen. Ha akár egy ember kiemelkedne ebből az egységből az már jó lenne.TyR
Speciel Hobbs szereléseivel nem volt semmi gond, a Samuel/Gay pároshoz viszonyítva király módon csapta földhöz az elkapókat... max pár túltáplált TE-vel akadt gondja. Más kérdés hogy zseb-CBként ez igencsak kikészítette a szervezetét és a szezon végére ált. már egy ép porcikája sem maradt.

A jelenlegi CB-állományban messze Bodden volt a legbiztosabban szerelő, hiányzik is nagyon... lehet h nem a liga legjobb #1 CB-je, de azért általában megállja a helyét... kár azért a sérülésért:S
Vödör szvsz sosem ebben emelkedett ki, Sanders átlagos (de megbízható) Chung és McGowan az ütközőgépek...utóbbiért nagy kár, ütközgetni nem hinném h jobban tud mint Chung de a TE-k fedezése terén tavaly azért nagyot produkált:S

tisztességes pass rush mellett egyébként ez a sec. is megállna a helyét (értsd: közepes teljesítmény), sajna erre idén nem sok esélyt látok...csak kár szétcseszni az olyan fiatal, egyébként iszonyat tehetséges CB-k önbizalmát, mint Butler... (McCourt. azért valamivel jobban nyomja)
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Nekem Darius Butler a legnagyobb csalódás eddig a szezonban. Valahogy tőle azért többet várhatnánk a tehetsége, fizikai adottságai alapján. Ehhez képest tök olyan, mint ha Ellis Hobbs visszatért volna közénk...
Wheatley naon hamar cut lesz, mert ezt a játékot úgy nem lehet játszani, ha állandóan sérült az ember. Őt is nagyon fogom sajnálni a benne rejlő lehetőségek miatt...
Sanders lehet, hogy a secondary esze, de elképesztő mennyire kilóg fizikálisan ebből a csapatból...
Úgy általában elkeserítő, hogy ezek az agyon gyakorolt nickel/dime felállások mennyire nem működnek még jóindulattal is közepes szintű irányítók/elkapók ellen sem.
Valahogy kikoptak/elmentek az öreg alkatrészek, az újak meg sehogy nem akarnak összeállni. Sokszor van fejetlenség, kapkodás, mint ha nem értenék a dolgukat, a helyüket...
Az O-ban viszont vannak nagyon kellemes csalódások: Tate, BenJarvus, Connolly, G Force vagy Hernandez.Boston
Nekem az Ellis Hobbs éra beköszöntével az volt az érzésem, hogy a secondary nem tud tacklet csinálni. Aztán tavaly már vödör és mcgowan megoldani látszottak ezt a problémát, plusz Bodden is elég jól nyomta. De most ugyanazokat a kínos perceket, Pats vs Colts playoff meccseket, vagy a Giants elleni SB-t juttatja eszembe a secondary. Missed tackle, rossz váltás slanteknél középtávú passzoknál, a safetyknek sincs sok tekintélye középen. Ha akár egy ember kiemelkedne ebből az egységből az már jó lenne.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nekem Darius Butler a legnagyobb csalódás eddig a szezonban. Valahogy tőle azért többet várhatnánk a tehetsége, fizikai adottságai alapján. Ehhez képest tök olyan, mint ha Ellis Hobbs visszatért volna közénk...
Wheatley naon hamar cut lesz, mert ezt a játékot úgy nem lehet játszani, ha állandóan sérült az ember. Őt is nagyon fogom sajnálni a benne rejlő lehetőségek miatt...
Sanders lehet, hogy a secondary esze, de elképesztő mennyire kilóg fizikálisan ebből a csapatból...
Úgy általában elkeserítő, hogy ezek az agyon gyakorolt nickel/dime felállások mennyire nem működnek még jóindulattal is közepes szintű irányítók/elkapók ellen sem.
Valahogy kikoptak/elmentek az öreg alkatrészek, az újak meg sehogy nem akarnak összeállni. Sokszor van fejetlenség, kapkodás, mint ha nem értenék a dolgukat, a helyüket...
Az O-ban viszont vannak nagyon kellemes csalódások: Tate, BenJarvus, Connolly, G Force vagy Hernandez.

Do your job
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
A Fins meccstől már előre félek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018