New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Hiába,a bor nem válik vízzé 😊

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
LoMo eddigi két meccsén 23 futásból 29 yardot produkált... denver rush O töketlensége ide vagy oda (biztos a oline-ra is lehet kenni), egész szép üzletet csináltunk azzal a 4. körös pickkel😀
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tegnap fél szemmel néztem kb az első félidőt a Jets-Bills meccsből, hát ha azt veszem h milyen simán húzta be a Jets a meccset mi pedig milyen nyögve nyelősen győztünk,tényleg tartok a mai meccstől,de cáfoljanak rám csak nem tudom elképzelni hogy ha az előző heti játékkal rukkol elő a D akkor mi jöhetünk ki győztesen a meccsből.

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
valami server update van most ennél a podcast widget-es oldalnál azért nem működött rendesen

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
köszi, így már működik 😊

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377briareos
ha nem működne a másik link:
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast2.mp3

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377briareos
jó lett bria, köszi! csak így tovább.
annyi technikai problémám lenne vele, lehet hogy egyéni probléma, hogy a podcast lejátszója csak sokadik próbálkozásra jött be.MattMiller
Nekem is. És ha bejött sem játssza le valamiért :S

Legalább a felét meg tudtam hallgatni.
több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377briareos
jó lett bria, köszi! csak így tovább.
annyi technikai problémám lenne vele, lehet hogy egyéni probléma, hogy a podcast lejátszója csak sokadik próbálkozásra jött be.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
félrelépett a város első asszonya Höri
Remélhetőleg a Miamin veri el a port TB, nem otthon az asszonyon. 😕
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mindigis tudtuk h nem egy észlény a csaj, de ilyen képekhez h pózolhatott be?! Meg hagyja h fogdossák a hátsóját?! Ehhh... tuti volt benne vmi, vagy egy kis pia, vagy vmi más... :mad:

http://www.wwtdd.com/2010/10/thats-gisele-bundchen-thats-not-tom-brady/Danna
Azért vicces lenne, ha a férje megjelenne a "testőreivel" (OL) egy ilyen party-n is rendet vágna... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Mindigis tudtuk h nem egy észlény a csaj, de ilyen képekhez h pózolhatott be?! Meg hagyja h fogdossák a hátsóját?! Ehhh... tuti volt benne vmi, vagy egy kis pia, vagy vmi más... :mad:

http://www.wwtdd.com/2010/10/thats-gisele-bundchen-thats-not-tom-brady/
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
félrelépett a város első asszonya http://f.i.uol.com.br/folha/ilustrada/images/10274492.jpeg

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
conditional picket kapott érte a Cards, tehát lehet, hogy semmit.viito
Ojinnaka nem Atlantából jött?nDRo
de, csak teszteltem az éberségeteket (meg összecseréltem a csapatokat 😊)viito
Kiálltam a próbát 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
FOXBOROUGH, Mass. -- The Patriots signed running back Thomas Clayton to their active roster on Thursday, releasing offensive lineman Quinn Ojinnaka to make room on the roster.

Taylor sérülése lehet a háttérben? Ojinnaka jó trade volt mondjuk, érte mit adtunk?

elég "erős" az RB poszt: BJGE, Morris, Woodhead, Clayton, meg a valamennyire sérült Taylor + James PS-enMattMiller
conditional picket kapott érte a Cards, tehát lehet, hogy semmit.viito
Ojinnaka nem Atlantából jött?nDRo
de, csak teszteltem az éberségeteket (meg összecseréltem a csapatokat 😊)
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
FOXBOROUGH, Mass. -- The Patriots signed running back Thomas Clayton to their active roster on Thursday, releasing offensive lineman Quinn Ojinnaka to make room on the roster.

Taylor sérülése lehet a háttérben? Ojinnaka jó trade volt mondjuk, érte mit adtunk?

elég "erős" az RB poszt: BJGE, Morris, Woodhead, Clayton, meg a valamennyire sérült Taylor + James PS-enMattMiller
conditional picket kapott érte a Cards, tehát lehet, hogy semmit.viito
Ojinnaka nem Atlantából jött?
több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
FOXBOROUGH, Mass. -- The Patriots signed running back Thomas Clayton to their active roster on Thursday, releasing offensive lineman Quinn Ojinnaka to make room on the roster.

Taylor sérülése lehet a háttérben? Ojinnaka jó trade volt mondjuk, érte mit adtunk?

elég "erős" az RB poszt: BJGE, Morris, Woodhead, Clayton, meg a valamennyire sérült Taylor + James PS-enMattMiller
conditional picket kapott érte a Cards, tehát lehet, hogy semmit.viito
akkor végülis nem volt rossz, legalább kipróbáltuk.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
FOXBOROUGH, Mass. -- The Patriots signed running back Thomas Clayton to their active roster on Thursday, releasing offensive lineman Quinn Ojinnaka to make room on the roster.

Taylor sérülése lehet a háttérben? Ojinnaka jó trade volt mondjuk, érte mit adtunk?

elég "erős" az RB poszt: BJGE, Morris, Woodhead, Clayton, meg a valamennyire sérült Taylor + James PS-enMattMiller
conditional picket kapott érte a Cards, tehát lehet, hogy semmit.
több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
FOXBOROUGH, Mass. -- The Patriots signed running back Thomas Clayton to their active roster on Thursday, releasing offensive lineman Quinn Ojinnaka to make room on the roster.

Taylor sérülése lehet a háttérben? Ojinnaka jó trade volt mondjuk, érte mit adtunk?

elég "erős" az RB poszt: BJGE, Morris, Woodhead, Clayton, meg a valamennyire sérült Taylor + James PS-en

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
maradjuk az 5-6 yardos passzokban futásokkal együtt, az ment évekig, kicsit jobban, mint ez 😊Wyatt
Ebbe a játékba viszont nem nagyon illik Moss.
Illetve csak annyira, hogy a deep veszélyt fenntartsa, ahhoz meg kell neki dobálni párat meccsenként.Sinisa
dehogynem illik.
egyrészt régen is volt klasszikus mélyésgi célpont
másrészt, elvisz védőket, teret nyit másoknak ------ probléma, hogy Moss rinyál, ha nem kap 823db labdát minden meccsen
harmadrészt Mossnak sem csak mélyésgi labdákat lehet dobálni ------ Moss uraság nem szeret ütközni, félti magát, így nem szeret olyan területen labdát kapni, ahol nagyobb a daráló


Nos, Randy Moss a képességei alapján tökéletesen illene egy ilyen O#-be, az más kérdés, hogy utálnáviito
Köszi viito a kiegészítést!
Igaziból én is hasonlóra gondoltam, csak nem fejtettem ki. 😀
A rinyálásra, és az ütközés nem szeretetére gondoltam elsősorban.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
maradjuk az 5-6 yardos passzokban futásokkal együtt, az ment évekig, kicsit jobban, mint ez 😊Wyatt
Ebbe a játékba viszont nem nagyon illik Moss.
Illetve csak annyira, hogy a deep veszélyt fenntartsa, ahhoz meg kell neki dobálni párat meccsenként.Sinisa
dehogynem illik.
egyrészt régen is volt klasszikus mélyésgi célpont
másrészt, elvisz védőket, teret nyit másoknak ------ probléma, hogy Moss rinyál, ha nem kap 823db labdát minden meccsen
harmadrészt Mossnak sem csak mélyésgi labdákat lehet dobálni ------ Moss uraság nem szeret ütközni, félti magát, így nem szeret olyan területen labdát kapni, ahol nagyobb a daráló


Nos, Randy Moss a képességei alapján tökéletesen illene egy ilyen O#-be, az más kérdés, hogy utálná
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
maradjuk az 5-6 yardos passzokban futásokkal együtt, az ment évekig, kicsit jobban, mint ez 😊Wyatt
Ebbe a játékba viszont nem nagyon illik Moss.
Illetve csak annyira, hogy a deep veszélyt fenntartsa, ahhoz meg kell neki dobálni párat meccsenként.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha már Moss, Bruschi egy igen szép mondatot írt róla a Bills-meccs után:
"What we're seeing, what we're witnessing, is something that no receiver will ever do again in New England."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ohmberger jött a megüresedett roster-helyre
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reissnél ezena héten készült egy hasonló statisztika, amit a múltkor én csináltam az ő számításaira, hogy az elkapókat nem az elkapások száma alapján, hanem a %-os sikerességükel rangsorolja. Nos, igen érdekes megnézni, hogy hol áll Moss és mondjuk Hernandez.

http://patriots.hu/taktika-a-bills-ellen/

a legalább 5 elkapással rendelkezők közül mindenki megelőzi, a klasszikus WR-k mindegyike megelőzi nem is kicsit:

Edelman, Tate, Welker, mind 75% felett vannak. Remélem a jövő héttől tényleg rájövünk, hogy ilyen elkapó sor mellett nem 1-1 stat gyárost kell gyártanunk, hanem legyen mindenkinek meccsenként pár elkapása, az ellenfél meg töprengjen, hogy kinek megy a következő. A játékosállomány abszolút adott, csak használni kell.viito
tény, hogy a tőle elvárhatóaknál sokat hibázik, de azért ez elég sarkos, van amikor brady méterekkel túldobja, vagy alul, ennek kb a fele az ő sara, és mivel állandóan azt a kurva dobjuk el a csába majd randy elkapja játékot játszunk, így persze hogy sokkal rosszabb nála a százalékos mutató, mint annál, akinek rövid passzt kell elkapnia
ettől függetlenül nem vagyok megelégedve finoman szólva sem moss játékával, meg lelkesedésével, etc., de azért ez így túlzás

ja, am én is remélem, hogy innentől a bills ellen látottakat látjuk viszont 😊Wyatt
nem feltétlen csak Mossra kell kihegyezni a dolgot. A hosszú passzok mindig óhatatlanul pontatlanabbak, feleslegesen dobálunk annyit, és ő sem töri magát, hogy elkapja őket.viito
na igen, a kettő együtt meg óhatatlanul incomplete lesz
maradjuk az 5-6 yardos passzokban futásokkal együtt, az ment évekig, kicsit jobban, mint ez 😊