New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
őszintén szólva nem sok értelmét látom egy draft picknek 2010-ben, inkább azok számát kellene csökkentenünk mert még egyszer nem fog 5-6 rookie is egy classból felférni a rosterre...

a Vikings depth chartját elnézve igazán egyedül Brian Robinson neve tünt számomra reálisnak, könnyűlovas iszonyat sebes DE, egy DE-OLB konzerziós kísérletet lehet h megérne.

a belső falembereik közül jelenleg gyak. csak Hutchinson képvisel komolyabb értéket, az ő megszerzése azonban már cseppet sem reális, kivéve ha esetleg egyszerre válunk meg Mosstól és Mankinstől is

SI:
Patriots sources have reportedly denied any deal is in place, but very noticeable was the fact that no one is denying the presence of any trade talks. It is believed that New England, at the minimum, is seeking a 2011 second-round pick in exchange for Moss.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Moss még mindig nagyon jó és önzetlen játékos szerintem. Nagy kibaszás, hogy a Cowboys elleni meccs előtt fog vszeg visszakerülni a Vikeshoz. 😛gyeek
De miért pont a Vikeshoz?

Jönne inkább a szeles városba, így gyakorlatilag elúszott még a második hely is a csoportunkban...áááá 😉

+ a Bears-sel már játszottatok is ugyebár 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 162 — Stromfeld Aurél fan
Moss még mindig nagyon jó és önzetlen játékos szerintem. Nagy kibaszás, hogy a Cowboys elleni meccs előtt fog vszeg visszakerülni a Vikeshoz. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Moss menne a Vikes-hoz? Menjen...
Oké, két embert fog, ez tény. Tuti volt az egykezes TD-je is. De, eléggé inkonzisztens a játéka. Ha nagy ritkán labdát is kap, akkor is szokott néha elég csúnya hibákat ejteni, ami az ő szintjén valahol elfogadhatatlan.
Aki nem teljes szívvel játszik a pályán az nem odavaló. Szerintem.
Welker, Gronkowsky, Hernandez, Edelman, Tate, Woodhead, Green-Ellis is szépen szállítaná a pontokat.
Kicsit gyengülne az O, ám nagyobb bajok vannak a D-nél. Az ST meg nagyot szólt, kíváncsi vagyok lesz-e folytatás?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Minnesota and NE plan to complete the blockbuster trade that will send Randy Moss back to Vikings on Weds, according to multiple sources.
Said one source familiar with Moss-to-Minnesota trade talks: "I'd be shocked if it doesn't happen." Expect it to happen Wednesday. :o :o :o :o :o 😕 😕 😕 😕
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
semmi logikát nem találok abban, h 3. körösért odaadjuk. ezt megkaphatjuk 1 év múlva comp-ként is. Ráadásul a 11-es draftra már így is van egy csomó pickünk, értelme nincs még 1 harmadiknak (úgy h azt így is, úgy is megkapnánk). inkább maradjon akkor, és vigyen 2 embert továbbra is magával...

vsz ha ezt meglépjük, akkor a vezetőség egyértelműen lemond erről az évről. Wesre fog állni Revis és a többi top CB, Tate pedig lesz az egyetlen szélső elkapónk. remek kilátások... maradnak a TE-k és talán Woodhead, de ez azért elég karcsú így... :/Danna
Azért ez így nem igaz.
Edelman gyakorlatilag nem tud pályára lépni, mert csak 4. vagy inkább 5. receiver Hernandez mögött, arról pedig fogalmunk sincs, hogy Price milyen állapotban van, mennyire megy neki már az összjáték Bradyvel.

Abban egyetértünk, hogy a 3. kört valószínűleg compensation pickben is megkapnánk, ezért annál többet kéne kisajtolni. Talán egy 2. körös már megfelelő ajánlat.

Bár az eszemmel tudom, hogy ez jó döntés lenne, de azért sajnálnám. 😕
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
semmi logikát nem találok abban, h 3. körösért odaadjuk. ezt megkaphatjuk 1 év múlva comp-ként is. Ráadásul a 11-es draftra már így is van egy csomó pickünk, értelme nincs még 1 harmadiknak (úgy h azt így is, úgy is megkapnánk). inkább maradjon akkor, és vigyen 2 embert továbbra is magával...

vsz ha ezt meglépjük, akkor a vezetőség egyértelműen lemond erről az évről. Wesre fog állni Revis és a többi top CB, Tate pedig lesz az egyetlen szélső elkapónk. remek kilátások... maradnak a TE-k és talán Woodhead, de ez azért elég karcsú így... :/
több mint 14 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Randy fél lábbal már Minnesotában van... 😕

állítólag egy 3. körös pick az ellenérték, sztem k. kevés... :o

Rapoport szerint még az 1. hét után hívta fel Moss ügynöke BB-t és kérte a cserét.

én baromira nem örülök neki, DoM viszont megnyugodhat. 😛Danna
azt hiszem ez be fog következni - túl sok helyen olvasom a hírt (espn, nfl, cbs, fox), hogy ne így legyen, és a pats kategorikusan kijelentette, hogy there is no deal, ami általában azt jelenti, hogy not yet. Ami a harmadik körös picket illeti én úgy értettem, hogy ez lenne a kompenzációs draft cetli 2012-ben, ha év végén FA-ként menne el tőlünk és mi ezt cserélhetnénk el egy ideire a trade-del, de én úgy gondolom, hogy ez csak egy kiindulási alap. Ha azt nézem, hogy branch első kört ért (muhaha), akkor randy egy várhatóan második kör végi pickkel simán egyenértékű lehet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Randy fél lábbal már Minnesotában van... 😕

állítólag egy 3. körös pick az ellenérték, sztem k. kevés... :o

Rapoport szerint még az 1. hét után hívta fel Moss ügynöke BB-t és kérte a cserét.

én baromira nem örülök neki, DoM viszont megnyugodhat. 😛
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Megint a D és az ST... Mint a Bengals ellen.

Szép volt, mind TB rekordja, mind a TD-k sokszínűsége szempontjából...

DE

Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban... Elég csak a Jets vagy a Bills elleni meccsre gondolni, ott nem nagyon jöttek a nagy játékok a D-től, vagy ST-től... Meglátjuk, csak szerintem nem szabad túlértékelni ezt a meccset, de cáfoljanak rám a fiúk, és minden meccsen hasonló teljesítményt tegyenek le az asztalra... 😀

Go Pats...

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gratula a BIG SIX-hez. A Pats olyan, mint a főnix, saját hamvaiból is képes újjáéledni 😊
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
lassan vége a sport2-es ismétlésnek
Vödör a 4. negyedben a saját lábán állva vígan szurkol az oldalvonal mellett, ránézésre nem lehet komolyabb baja, remélhetően nagyobb volt a sérülés füstje mint a lángja...Gyulus
Pont az esze miatt szidjuk mindig.
Ma volt két nagyon szép negatív yardos szerelése, ahol igenis használta a fejét. 😊Sinisa
na de volt legalább annyi bődületes melléugrása is a meccsen 😀

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
lassan vége a sport2-es ismétlésnek
Vödör a 4. negyedben a saját lábán állva vígan szurkol az oldalvonal mellett, ránézésre nem lehet komolyabb baja, remélhetően nagyobb volt a sérülés füstje mint a lángja...Gyulus
Pont az esze miatt szidjuk mindig.
Ma volt két nagyon szép negatív yardos szerelése, ahol igenis használta a fejét. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Ahogy elöttem is írtad, írták a védelmünk a TO-kon kívűl engedett 302 yardot. Persze nem lehet külön venni a kettőt, de, ha egyszer nem jön be minden akkor, marad az, hogy 302 yard és mondjuk 1-2 TD. Azzal pedig bárki nyerhet ellenünk. Oriási mákunk voltak végig, a két nagyon fontos Ninko pick, a kikcoff TD, a blokkolt punt, field goal visszahordás. Ilyen nincs minden héten, ezt bízonyítja, hogy repült is az ST coach Miamiban.
Az meg, hogy az első félidőben két int mellett csak két FG-ra voltunk jók, nem éppen egy félelmetes támadógépezet ismérve.

ESPN-n Steve Young mondta, hogy a csapat védelmének rengeteg lyukas posztja van, pl: igazi pass rusher, és ezért TO-kat kell kierőszakolni. Ez mindíg nem fog sikerülni és akkor jönni fognak a vereségek.

Reménykedem, hogy fejlődni fog a védelem és addig is bemákolunk, igazából beST-zünk még sok ilyen győzelmet.zinedine5
Hát igen egyedül a run D szerepel a középmezőnyben a statok alapján, a pass D az botrány sajnos még egy gagyi qb is szétpasszol minket. Kajak "szürke" arcok vannak OLB poszton, egyikük se kezdő kaliber és melléjük van egy rookie Cunningham, ebből azért sokat nem lehet kifőzni, majd idén húzunk a drafton egy igazi elit rushert 😛
Ilyen D mellett egy szárnyaló O képes csak meccset hozni( ami azért nem mindig jön össze), de a neheze csak most jön igazi kemény D ellen játszunk többször is, itt majd kiderül mennyire is jó az O playcalling és erős az O no meg a félidei elemzések.

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
lassan vége a sport2-es ismétlésnek
Vödör a 4. negyedben a saját lábán állva vígan szurkol az oldalvonal mellett, ránézésre nem lehet komolyabb baja, remélhetően nagyobb volt a sérülés füstje mint a lángja...
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Mondjuk a D nyelte a yardokat azért rendesen és a 3. downos védekezésünk még mindig nagyon halovány, ezen jó lenne javítani lesz most idő a hibák javításáramanuszka86
Örülni kell a győzelemnek, de az általunk és más fórum (itthon és külföldön egyaránt) szurkolói által látott problémák egy nagy része azért nem oldodott meg.
Ahogy elöttem is írtad, írták a védelmünk a TO-kon kívűl engedett 302 yardot. Persze nem lehet külön venni a kettőt, de, ha egyszer nem jön be minden akkor, marad az, hogy 302 yard és mondjuk 1-2 TD. Azzal pedig bárki nyerhet ellenünk. Oriási mákunk voltak végig, a két nagyon fontos Ninko pick, a kikcoff TD, a blokkolt punt, field goal visszahordás. Ilyen nincs minden héten, ezt bízonyítja, hogy repült is az ST coach Miamiban.
Az meg, hogy az első félidőben két int mellett csak két FG-ra voltunk jók, nem éppen egy félelmetes támadógépezet ismérve.

ESPN-n Steve Young mondta, hogy a csapat védelmének rengeteg lyukas posztja van, pl: igazi pass rusher, és ezért TO-kat kell kierőszakolni. Ez mindíg nem fog sikerülni és akkor jönni fognak a vereségek.

Reménykedem, hogy fejlődni fog a védelem és addig is bemákolunk, igazából beST-zünk még sok ilyen győzelmet.
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
nah meló után végre a meccset is sikerült megnézni, korábban említett játékosok tényleg remekül játszottak.
Mondjuk a D nyelte a yardokat azért rendesen és a 3. downos védekezésünk még mindig nagyon halovány, ezen jó lenne javítani lesz most idő a hibák javítására és vissza kellene vágni a Ravensnek a tavalyi PO zakóért 😛
Amúgy senki nem említett Cunningham nevét itt a fórumon, de szerintem ő is jól játszott és aránylag sokat is volt a pályán (talán idén eddig a legtöbbet).
Edelmannal mi a helyzet, annak ellenére hogy egészséges igen kevésszer tűnik fel v. csak nekem tűnik úgy (ezen a meccsen csak a false start jutott neki)?!

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Proxi, én is megkaphatnám a linket?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
OFF

igen tudom, de sajna nincs nálunk a koleszban sport2...csak sport1, eurosport és digisport...

vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszimkander
Most kezdődik az ismétlés a sport2-n.Proxi
mkander
Ment PM!
Gogo! neked is ment!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
OFF

igen tudom, de sajna nincs nálunk a koleszban sport2...csak sport1, eurosport és digisport...

vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszimkander
Most kezdődik az ismétlés a sport2-n.Proxi
több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszimkander
Most kezdődik az ismétlés a sport2-n.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszi
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hmm, amikor Tate bekapcsolja 40 yardnál a rakétákat az döbbenetes. Odáig megkap minden blokkot de ott legalább 3 ember mellett megy el tempóból.

Woodhead meg így folytatja, akkor elég félemetes 4-esünk lesz: Welker-Edelman-Hernandez-Woodhead. Mind a 4-en kb ugyanat a területet tudják bejátszani a lehető legváltozatosabb módon, rövid passzok, vagy futás után mindegyikük simán képes hozni a first downt. Mókás lesz így 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Érdekes, én meg pont nagyon egyetértettem az NFL.com no name defense megfogalmazásával.

A védelmünkben persze akadnak kiemelkedő játékosok, akiktől papíron is sokat vár az ember (Wilfork, Mayo, Chung), de mellettük olyan játékosok meghatározóak, mint TBC, Writht, Pryor, Arrington, Guyton, McGowan, Nikovic, és alapjában véve nem mondhatjuk egyikükre sem, hogy pont ők lennének a védelem kerékkötői, vagy azt sem, hogy ezekkel a játékosokkal az NCAA karrierjük végént követően mondjuk a drafton bármi olyan történt volna, ami miatt azt várnánk tőlük, hogy egy stabil PO csapat védelmében kezdőként szerepeljenek.
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nagyon kellett ez a győzelem, amikor először csak az eredményt láttam, akkor nagyon simának tűnt, így olvasva már nem annyira, de a lényeg a W.
Kutyakemény lesz a következő három meccs, remélhetőleg a csapat most lendületbe jön a bye-week ellenére, úgyhogy hajrá!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."