New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1252691737404899330

hát ez gyorsan le is fog zajolni
shawnka
tessék Gronk + 7. kör egy 4. körért cserébe

 twitter.com/AdamSchefter/status/1252693001450782721
shawnka
Csak én gondolom kis ellenértékének?
Azt hittem egy 3. kor azért lesz belőle.
Sinisa
Szerintem csak te. Ez boven korrekt ar.

Mas kerdes, hogy en eleg szarhazi huzasnak velem ezt Gronktol. Egy dolog, hogy Brady elmegy, de Gronk, aki az elozo honapokban is arrol papolt, hogy jol erzi magat a palyan kivul, majd hirtelen a tavozo Brady keresere megis visszater es egybol kozli, nem a Patsnel akar jatszani...

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
hold on, legutóbb arról volt, hogy járni nem tud Gronk, erre most megy Tampába?
Amadeus
Csak addig kell járnia mint Bradynek, annyi szer még van. Ezt a 2 évet kimaxolják együtt ez Tampába felüdülés lesz, reményt ad.
TSzabi
akkora földbe állás lesz ebből, hogy csak nézni fogunk.
Amadeus
Mi már itt láttunk sok ilyet mindenkitől a csoportban. A mi szintűnkön nem hiszem, hogy említésre méltó. Ha valaki néz tampa meccset az már win
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Egy 4.körösért..??
Elég nagy csalódás most ez, Gronk részéről is..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
hold on, legutóbb arról volt, hogy járni nem tud Gronk, erre most megy Tampába?
Amadeus
Csak addig kell járnia mint Bradynek, annyi szer még van. Ezt a 2 évet kimaxolják együtt ez Tampába felüdülés lesz, reményt ad.
TSzabi
akkora földbe állás lesz ebből, hogy csak nézni fogunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
hold on, legutóbb arról volt, hogy járni nem tud Gronk, erre most megy Tampába?
Amadeus
Csak addig kell járnia mint Bradynek, annyi szer még van. Ezt a 2 évet kimaxolják együtt ez Tampába felüdülés lesz, reményt ad.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1252691737404899330

hát ez gyorsan le is fog zajolni
shawnka
tessék Gronk + 7. kör egy 4. körért cserébe

 twitter.com/AdamSchefter/status/1252693001450782721
shawnka
Csak én gondolom kis ellenértékének?
Azt hittem egy 3. kor azért lesz belőle.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
hold on, legutóbb arról volt, hogy járni nem tud Gronk, erre most megy Tampába?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1252691737404899330

hát ez gyorsan le is fog zajolni
shawnka
tessék Gronk + 7. kör egy 4. körért cserébe

 twitter.com/AdamSchefter/status/1252693001450782721
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 593 — Patriot
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
Mennyi deadmoney szabadulna fel evvel?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1252691737404899330

hát ez gyorsan le is fog zajolni
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gronk viszzatérne..... A bucsba 😀

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1252684831357632518?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1252684831357632518&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fbreaking-gronks-tells-patriots-he-plans-to-un-retire-but-to-play-with-brady-on-the-bucs%2F
kapitnono
Pls do it. Brady, Godwin, Evans, Gronk 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Gronk viszzatérne..... A bucsba 😀

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1252684831357632518?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1252684831357632518&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fbreaking-gronks-tells-patriots-he-plans-to-un-retire-but-to-play-with-brady-on-the-bucs%2F

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nekem tetszik mindkettő. Sztem rendelek is majd fehérret ha megtudom, hogy ki lesz az első körös választottunk 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézzétek meg a mezt a ProShopban is! Nem ilyen ocsmány narancs színű valójában, hanem vörös. Ez a fotó el van b...va.
Kollega
Ez ugyanúgy ocsmány

Wyatt
Ez szerintem ízlés kérdése. De azon a fotón, ami twitterről jött a vörös narancssárgának látszik. Annak van helye a Bengals, Browns, Bears, esetleg a Dolphins mezen, de semmiképp a Patriotsén.

Amúgy meg ez van. Nekem például a régi Patriots felirat ezerszer jobban tetszik. De az Elvis logó meg jobban, mint az előtte levő. Az nekem se jön be, hogy az ezüst lekerült a mezről. Ezeket meg azért változtatják időnként, hogy megvegyed egy rakás pénzért. Nyilván.
Kollega
És ha fasza lenne, akkor valszeg idővel vennék is egy újat (bár most őszintén szólva maximum Edelmanen gondolkodnék el, az meg még egy év), de ez számomra pocsék. De ez még csak a holt szezon második legrosszabb megoldása így is 😊

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nézzétek meg a mezt a ProShopban is! Nem ilyen ocsmány narancs színű valójában, hanem vörös. Ez a fotó el van b...va.
Kollega
Ez ugyanúgy ocsmány

Wyatt
Ez szerintem ízlés kérdése. De azon a fotón, ami twitterről jött a vörös narancssárgának látszik. Annak van helye a Bengals, Browns, Bears, esetleg a Dolphins mezen, de semmiképp a Patriotsén.

Amúgy meg ez van. Nekem például a régi Patriots felirat ezerszer jobban tetszik. De az Elvis logó meg jobban, mint az előtte levő. Az nekem se jön be, hogy az ezüst lekerült a mezről. Ezeket meg azért változtatják időnként, hogy megvegyed egy rakás pénzért. Nyilván.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, Bradyvel együtt a jó ízlés is elment New Englandből
Wyatt
Eddig a Patriotsé volt a legjobb fehér mez az NFL-ben, sikerült lecserélni erre a gyászra. Inkább hoztak volna be valami all-red alternate mezt.

Legalább a hazainál végre a kék nadrág lesz az első számú.
Cubehor
Egyetértek, bár nekem a piros sem volt annyira karmolós, de a fehéret imádtam

több mint 4 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Hát, Bradyvel együtt a jó ízlés is elment New Englandből
Wyatt
Eddig a Patriotsé volt a legjobb fehér mez az NFL-ben, sikerült lecserélni erre a gyászra. Inkább hoztak volna be valami all-red alternate mezt.

Legalább a hazainál végre a kék nadrág lesz az első számú.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézzétek meg a mezt a ProShopban is! Nem ilyen ocsmány narancs színű valójában, hanem vörös. Ez a fotó el van b...va.
Kollega
Ez ugyanúgy ocsmány

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nézzétek meg a mezt a ProShopban is! Nem ilyen ocsmány narancs színű valójában, hanem vörös. Ez a fotó el van b...va.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Hát, Bradyvel együtt a jó ízlés is elment New Englandből


Wyatt
A régi nekem sokkal jobban bejött, de a kék még elmegy.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, Bradyvel együtt a jó ízlés is elment New Englandből
Wyatt
A kék elmegy, a fehér lett elég ergya 😊 Lehet hogy az öreg eldöntötte, hogy végképp átáll a sötét oldara és ennek apropóján importáltak pár apróságot a birodalmi rohamosztagos cuccból 😀
peterk2005
Nekem fehér mezem van, az gyönyörű, sokkal jobb, mint a hazai, azért azt vettem meg. De ez a fehér egy hányadék

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, Bradyvel együtt a jó ízlés is elment New Englandből
Wyatt
A kék elmegy, a fehér lett elég ergya 😊 Lehet hogy az öreg eldöntötte, hogy végképp átáll a sötét oldara és ennek apropóján importáltak pár apróságot a birodalmi rohamosztagos cuccból 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)