New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
3. Gronk a Belichicki elvárásoknak már nem akart megfelelni. A Bucsba minden bizonnyal levezetni megy, játszik amikor nem fáj, és pihen ha fáj. Belichick ezt nem tolerálta volna.

Az, hogy a Pats éppen egyúttal újraépítézi fázisba lépett, független a fenti történettől. Felesleges összekapcsolni bármilyen módon a kettőt. A Pats akkor is újra építkezne, ha Brady vagy Gronk maradtak volna, mert eljött az ideje.
peterk2005
Itt nálunk főleg azért lett volna rá igény, mert képes lett volna életet lehelni a futójátékunkba, amire most még égetőbb szükség lesz. Úgyhogy biztos van az a pénz, amiért tolerálta volna az Öreg, hogy limitáltan játsszon. Csak azt meg Gronk nem tolerálta volna. Mondom, elrontani el tudta volna az örömét, hogy a pajtijával játsszon, de minek kispályázni valakivel, aki azért tett a csapatért ezt-azt.

Amúgy meg ezen a bolton tényleg mindenki nyert, csak a Pats szurkolók már amúgy is megtépázott önérzetén esett csúf csorba.
Kollega
Az én önérzetemet azért az a 6 gyűrű, amit átéltünk, úgy ahogy rendben tartja 😊. Gronknak meg kifejezetten örülök, remélem Bradyvel nyomnak még egy múltidéző szezont.
LordTamas
Az már engem totál hidegen hagy, hogy ők ott mit alkotnak. Azért a tündérmese úgy lett volna tökéletes, ha innen vonulnak vissza és úgy is maradnak. Ennyit csak az önérzetemről.
Amikor megláttam, hogy Gronk egy 4. körért, elsőre én is felhorgadtam, hogy nemá' mi az, hogy csak egy negyediket ér. Aztán, ha kb. 25 másodpercre elkezd az ember az eszével gondolkodni, rájön, hogy ez így nagyon rendben van.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Gondolom hogy örül mindenki 😛 Btw biztos igazatok van mindenben,de ez a hír engem mégis sokkal jobban szíven ütött mint TB távozása. Erre nem voltam felkészülve és őszintén szólva az sem érdekel,ha levezetni megy Tampába.
kolok1972
Bármit rátennék, hogy sosem jött volna vissza a Patsbe. A vaskezű Belichick féle fegyelem és munkamorál, na meg elvárások szerintem a háta (hehe) közepére sem hiányznak, de azt elhiszem, hogy a foci viszont igen.
Így elment a nagy spannal Floridába, frankó az idő ott, elbulizgat a pályán és kívül egy támadószellemű HC keze alatt.
PEEtör
Groknak a munkamoráljával, a focifegyelmével soha nem volt gond. Inkább széthajtotta magát és amikor jött az off szezon kiengedte a gőzt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
...
3. Gronk a Belichicki elvárásoknak már nem akart megfelelni. A Bucsba minden bizonnyal levezetni megy, játszik amikor nem fáj, és pihen ha fáj. Belichick ezt nem tolerálta volna.

Az, hogy a Pats éppen egyúttal újraépítézi fázisba lépett, független a fenti történettől. Felesleges összekapcsolni bármilyen módon a kettőt. A Pats akkor is újra építkezne, ha Brady vagy Gronk maradtak volna, mert eljött az ideje.
peterk2005
Itt nálunk főleg azért lett volna rá igény, mert képes lett volna életet lehelni a futójátékunkba, amire most még égetőbb szükség lesz. Úgyhogy biztos van az a pénz, amiért tolerálta volna az Öreg, hogy limitáltan játsszon. Csak azt meg Gronk nem tolerálta volna. Mondom, elrontani el tudta volna az örömét, hogy a pajtijával játsszon, de minek kispályázni valakivel, aki azért tett a csapatért ezt-azt.

Amúgy meg ezen a bolton tényleg mindenki nyert, csak a Pats szurkolók már amúgy is megtépázott önérzetén esett csúf csorba.
Kollega
Az én önérzetemet azért az a 6 gyűrű, amit átéltünk, úgy ahogy rendben tartja 😊. Gronknak meg kifejezetten örülök, remélem Bradyvel nyomnak még egy múltidéző szezont.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Gondolom hogy örül mindenki 😛 Btw biztos igazatok van mindenben,de ez a hír engem mégis sokkal jobban szíven ütött mint TB távozása. Erre nem voltam felkészülve és őszintén szólva az sem érdekel,ha levezetni megy Tampába.
kolok1972
Bármit rátennék, hogy sosem jött volna vissza a Patsbe. A vaskezű Belichick féle fegyelem és munkamorál, na meg elvárások szerintem a háta (hehe) közepére sem hiányznak, de azt elhiszem, hogy a foci viszont igen.
Így elment a nagy spannal Floridába, frankó az idő ott, elbulizgat a pályán és kívül egy támadószellemű HC keze alatt.
PEEtör
Szerintem is jobb, ha így könyvelitek el. Gronk egy legenda, a Pats legendája, nem kellene emiatt a kis kiruccanása miatt Favre-t csinálni belőle, akit fújoltak egy időben a Lambeau-n. Rossz volt nézni... Már csak azért is, mert egészen más féle esetről van szó, több okból is:

1. Gronkot még aktív korában Belichick el akarta cserélni (Detroitba). Azért nem jött össze a csere, mert befenyegett a visszavonulással. Szóval nem is volt olyan a helyzet a csapat és Gronk között, hogy Gronknak feltétlenül úgy kellett volna éreznie magát, hogy tartozik a csapatnak.
2. Gronk úgy vonult vissza, hogy volt a szerződéséből még 1 év hátra, évi 10 milliós fizetéssel. Gronk visszatérésével a régi szerződés aktiválódott, amit a Pats nem tudott volna megfizetni a jelenlegi helyzetben. Ha nincs a trade, akkor a Pats kénytelen lett volna egyszerűen cutolni Gronkot. Szóval az a tény, hogy összejött a trade, éppenséggel azt jelzi, hogy a Pats FO és Gronk között a viszony normális és kölcsönösen hajlandóak a kompromisszumra. Gronk "keménykedhetett" is volna, kikényszerítve, hogy cutolják, aztán szabadon igazol ahová akar. Ehelyett hozott egy 4. kört búcsúzóul a volt csapatának.
3. Gronk a Belichicki elvárásoknak már nem akart megfelelni. A Bucsba minden bizonnyal levezetni megy, játszik amikor nem fáj, és pihen ha fáj. Belichick ezt nem tolerálta volna.

Az, hogy a Pats éppen egyúttal újraépítézi fázisba lépett, független a fenti történettől. Felesleges összekapcsolni bármilyen módon a kettőt. A Pats akkor is újra építkezne, ha Brady vagy Gronk maradtak volna, mert eljött az ideje.
peterk2005
Nem is neked akartam írni ezt, de Freud közbeszólt! Baggio hsz-ére ment amúgy 😊

Még Antonio Brown(s) egyik személyisége sem akart Buffaloba menni, BigBen-t pedig még toronydaruval sem lehet mozdítani - nem hogy traddel - ahogyan kinéz manapság. Bár lehet, hogy Santa Claus valójában Buffalóban él. 😊

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
...
3. Gronk a Belichicki elvárásoknak már nem akart megfelelni. A Bucsba minden bizonnyal levezetni megy, játszik amikor nem fáj, és pihen ha fáj. Belichick ezt nem tolerálta volna.

Az, hogy a Pats éppen egyúttal újraépítézi fázisba lépett, független a fenti történettől. Felesleges összekapcsolni bármilyen módon a kettőt. A Pats akkor is újra építkezne, ha Brady vagy Gronk maradtak volna, mert eljött az ideje.
peterk2005
Itt nálunk főleg azért lett volna rá igény, mert képes lett volna életet lehelni a futójátékunkba, amire most még égetőbb szükség lesz. Úgyhogy biztos van az a pénz, amiért tolerálta volna az Öreg, hogy limitáltan játsszon. Csak azt meg Gronk nem tolerálta volna. Mondom, elrontani el tudta volna az örömét, hogy a pajtijával játsszon, de minek kispályázni valakivel, aki azért tett a csapatért ezt-azt.

Amúgy meg ezen a bolton tényleg mindenki nyert, csak a Pats szurkolók már amúgy is megtépázott önérzetén esett csúf csorba.
Kollega
Egy millió szabad hely van a cap alatt, méltatlan lett volna arra kényszeríteni Gronkot hogy akkora fizetés csökkentést bevállaljon. Nyilván be se vállalta volna.

Így volt ez jó mindenkinek. Azért meg mégse lehet rá haragudni, hogy egy kicsit még focizni szeretne. 😊 Itt semmiképp nem jött volna össze, legalább Tom haverral fog labdázgatni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
3. Gronk a Belichicki elvárásoknak már nem akart megfelelni. A Bucsba minden bizonnyal levezetni megy, játszik amikor nem fáj, és pihen ha fáj. Belichick ezt nem tolerálta volna.

Az, hogy a Pats éppen egyúttal újraépítézi fázisba lépett, független a fenti történettől. Felesleges összekapcsolni bármilyen módon a kettőt. A Pats akkor is újra építkezne, ha Brady vagy Gronk maradtak volna, mert eljött az ideje.
peterk2005
Itt nálunk főleg azért lett volna rá igény, mert képes lett volna életet lehelni a futójátékunkba, amire most még égetőbb szükség lesz. Úgyhogy biztos van az a pénz, amiért tolerálta volna az Öreg, hogy limitáltan játsszon. Csak azt meg Gronk nem tolerálta volna. Mondom, elrontani el tudta volna az örömét, hogy a pajtijával játsszon, de minek kispályázni valakivel, aki azért tett a csapatért ezt-azt.

Amúgy meg ezen a bolton tényleg mindenki nyert, csak a Pats szurkolók már amúgy is megtépázott önérzetén esett csúf csorba.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Edelman azért marad?😃😃
realcamp
Szerintem neki nem adna annyit a Bucs mint amennyit a Patsnél keres jövőre. De szerintem nyilván bepróbálkozott már.

Mindenkinek igaza van mindenben, de azért most már kifejezetten sz.r kedvem van az idei offseasontól, különösen úgy, hogy a hírek szerint Thuney sem marad.
Burkus
Mik a hírek?
kolok1972
Messze vannak a felek álláspontjai egymástól egy hosszú távú szerződést illetően és ha sikerülne is megállapodni, nem nagyon maradna utána pénz a kasszában. Ezért inkább trade-ről megy a rumour.

 www.nbcsports.com/boston/patriots/nfl-rumors-joe-thuney-patriots-havent-been-close-contract-extension
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Gondolom hogy örül mindenki 😛 Btw biztos igazatok van mindenben,de ez a hír engem mégis sokkal jobban szíven ütött mint TB távozása. Erre nem voltam felkészülve és őszintén szólva az sem érdekel,ha levezetni megy Tampába.
kolok1972
Bármit rátennék, hogy sosem jött volna vissza a Patsbe. A vaskezű Belichick féle fegyelem és munkamorál, na meg elvárások szerintem a háta (hehe) közepére sem hiányznak, de azt elhiszem, hogy a foci viszont igen.
Így elment a nagy spannal Floridába, frankó az idő ott, elbulizgat a pályán és kívül egy támadószellemű HC keze alatt.
PEEtör
Szerintem is jobb, ha így könyvelitek el. Gronk egy legenda, a Pats legendája, nem kellene emiatt a kis kiruccanása miatt Favre-t csinálni belőle, akit fújoltak egy időben a Lambeau-n. Rossz volt nézni... Már csak azért is, mert egészen más féle esetről van szó, több okból is:

1. Gronkot még aktív korában Belichick el akarta cserélni (Detroitba). Azért nem jött össze a csere, mert befenyegett a visszavonulással. Szóval nem is volt olyan a helyzet a csapat és Gronk között, hogy Gronknak feltétlenül úgy kellett volna éreznie magát, hogy tartozik a csapatnak.
2. Gronk úgy vonult vissza, hogy volt a szerződéséből még 1 év hátra, évi 10 milliós fizetéssel. Gronk visszatérésével a régi szerződés aktiválódott, amit a Pats nem tudott volna megfizetni a jelenlegi helyzetben. Ha nincs a trade, akkor a Pats kénytelen lett volna egyszerűen cutolni Gronkot. Szóval az a tény, hogy összejött a trade, éppenséggel azt jelzi, hogy a Pats FO és Gronk között a viszony normális és kölcsönösen hajlandóak a kompromisszumra. Gronk "keménykedhetett" is volna, kikényszerítve, hogy cutolják, aztán szabadon igazol ahová akar. Ehelyett hozott egy 4. kört búcsúzóul a volt csapatának.
3. Gronk a Belichicki elvárásoknak már nem akart megfelelni. A Bucsba minden bizonnyal levezetni megy, játszik amikor nem fáj, és pihen ha fáj. Belichick ezt nem tolerálta volna.

Az, hogy a Pats éppen egyúttal újraépítézi fázisba lépett, független a fenti történettől. Felesleges összekapcsolni bármilyen módon a kettőt. A Pats akkor is újra építkezne, ha Brady vagy Gronk maradtak volna, mert eljött az ideje.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Ez az nfl-féle Rizikó társas 😊 a legnagyobb bekebelezte a legkisebbet (felkészül Big Ben és a Bills)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
vhsboxer 102
Őszintén én egyikben sem látok semmit, szóval ha már konkurenciát kell hozni Stidhamnek, akkor én inkább egy veteránt hoznék, akitől legalább egy NFL szintet el lehet várni ha még az nem is top20-25ös szint.
Ki lehet ez az irányító szerinted?
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy 4.körösért..??
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
iktriad
Két offseason alatt otthagyta a Patriotsot egy all-time top 5 QB meg a GOAT tight end, és ellenértékként fel tudnak mutatni egy negyedik kört.


Ez akkora genius move, mint amikor a Titans ellen a 4. negyedben hátrányban kétszer puntolt Belichick.
Cubehor
Plusz egy 2021-es harmadik kor, bocsanat. Es a kube 42 eves es visszaesoben a teljesitmenye, a tight end pedig mar nem volt a jatekosa a Patriotsnak, Belichick pedig egy pankratorert kapott egy 4. kort. Valakiert, aki inaktiv volt. Nagyon nem mindegy.

Elo lehet adni persze ugy is, mintha oriasi bukta lenne a Patsnek az egesz, csak epp egyaltalan nem oriasi bukta a Patsnek az egesz.
Stez
Ennek a tradenek nálam egyértelműen a Pats nyertese. A semmiből szereztek egy 4. körös picket, 2 zacsi mogyoróért cserébe. Hiába no, BB nem egy BOB. Sőt inkább az antitézise.
iktriad
Nálad. Szerintem pedig a win-win tankönyvi példája.

Hiszen a Patriots valóban kapott egy 4. kört (igazából 5.-et, de ez most mindegy) egy olyan játékosért, akiből már nem lenne semmi haszna, így nyert egy picket tisztán.

A Buccaneers pedig adott egy 4. körös kompenzációs picket minden idők legdominánsabb tight endjéért (meg egy 7. körért), aki kikezelte a sérüléseit, újra dúl benne a játékkedv és egy olyan csapatban játszhat, ahol nem teheti meg mindenki, hogy 2-3 ember csak rá álljon, mert két ligaszinten top 10-es elkapó van mellette, így pedig ő is jobban lubickolhat, mint például a 2018-as idény elején, amikor nulla WR volt nálunk épp. Ez pedig egyben Gronk win helyzete is

És persze lehet, hogy már nem lesz olyan domináns, mint volt, és csak két évre megoldás már, de egy 4-5. kör határán lévő pickből nem feltétlenül szerzel olyan játékost, akinek csak egy kiemelkedő éve is lesz, Gronkot pedig két zacskó mogyorónak nevezni kicsit komolytalan

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egy 4.körösért..??
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
iktriad
Két offseason alatt otthagyta a Patriotsot egy all-time top 5 QB meg a GOAT tight end, és ellenértékként fel tudnak mutatni egy negyedik kört.


Ez akkora genius move, mint amikor a Titans ellen a 4. negyedben hátrányban kétszer puntolt Belichick.
Cubehor
Tegyük fel, hogy tavaly elcseréljük Bradyt. Nyilván az lett volna még a genius move, de mondjuk tudjuk előre, hogy ez nem a mi nagy évünk lesz, ésatöbbi. Mi lett volna az ellenértéke egy 41 éves GOAT QB-nek? Nyilván nem a legjobban jött ki az egész, ami a tavalyi szezonban volt és ahogy Brady elment, de ennek a sztorinak elég lényeges elemei vannak, amiket nem lehetett kontrollálni.

Gronk pedig visszavonult. Nem jött és nem is akart visszajönni. Ha ráfeszülünk, hogy a mienk és nem adjuk, akkor nincs biznisz és nincs Gronk se. Veheted akár nagylelkűségnek is, hogy viszonylag olcsón odaadtuk és nem gördítettünk akadályt, hogy a barátjával játsszon, ha ezt szeretné. Tett ő annyit ezért a csapatért, hogy igazi kispályás g...skedés lett volna belefeszülni a dologba.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy 4.körösért..??
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
iktriad
Két offseason alatt otthagyta a Patriotsot egy all-time top 5 QB meg a GOAT tight end, és ellenértékként fel tudnak mutatni egy negyedik kört.


Ez akkora genius move, mint amikor a Titans ellen a 4. negyedben hátrányban kétszer puntolt Belichick.
Cubehor
Plusz egy 2021-es harmadik kor, bocsanat. Es a kube 42 eves es visszaesoben a teljesitmenye, a tight end pedig mar nem volt a jatekosa a Patriotsnak, Belichick pedig egy pankratorert kapott egy 4. kort. Valakiert, aki inaktiv volt. Nagyon nem mindegy.

Elo lehet adni persze ugy is, mintha oriasi bukta lenne a Patsnek az egesz, csak epp egyaltalan nem oriasi bukta a Patsnek az egesz.
Stez
Ennek a tradenek nálam egyértelműen a Pats nyertese. A semmiből szereztek egy 4. körös picket, 2 zacsi mogyoróért cserébe. Hiába no, BB nem egy BOB. Sőt inkább az antitézise.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy 4.körösért..??
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
iktriad
Két offseason alatt otthagyta a Patriotsot egy all-time top 5 QB meg a GOAT tight end, és ellenértékként fel tudnak mutatni egy negyedik kört.


Ez akkora genius move, mint amikor a Titans ellen a 4. negyedben hátrányban kétszer puntolt Belichick.
Cubehor
Plusz egy 2021-es harmadik kor, bocsanat. Es a kube 42 eves es visszaesoben a teljesitmenye, a tight end pedig mar nem volt a jatekosa a Patriotsnak, Belichick pedig egy pankratorert kapott egy 4. kort. Valakiert, aki inaktiv volt. Nagyon nem mindegy.

Elo lehet adni persze ugy is, mintha oriasi bukta lenne a Patsnek az egesz, csak epp egyaltalan nem oriasi bukta a Patsnek az egesz.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
ne felejtsétek el, hogy Gronk még mindig a WWE 24/7 bajnoka, bármikor jöhet valaki az övért! 😀
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Gondolom hogy örül mindenki 😛 Btw biztos igazatok van mindenben,de ez a hír engem mégis sokkal jobban szíven ütött mint TB távozása. Erre nem voltam felkészülve és őszintén szólva az sem érdekel,ha levezetni megy Tampába.
kolok1972
Bármit rátennék, hogy sosem jött volna vissza a Patsbe. A vaskezű Belichick féle fegyelem és munkamorál, na meg elvárások szerintem a háta (hehe) közepére sem hiányznak, de azt elhiszem, hogy a foci viszont igen.
Így elment a nagy spannal Floridába, frankó az idő ott, elbulizgat a pályán és kívül egy támadószellemű HC keze alatt.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Egy 4.körösért..??
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
iktriad
Két offseason alatt otthagyta a Patriotsot egy all-time top 5 QB meg a GOAT tight end, és ellenértékként fel tudnak mutatni egy negyedik kört.


Ez akkora genius move, mint amikor a Titans ellen a 4. negyedben hátrányban kétszer puntolt Belichick.
Cubehor
Bradynek lejárt a szerződése Gronk meg visszavonult. Ez nem nagyon javítja az alkupozíciónkat...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Egy 4.körösért..??
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
iktriad
Két offseason alatt otthagyta a Patriotsot egy all-time top 5 QB meg a GOAT tight end, és ellenértékként fel tudnak mutatni egy negyedik kört.


Ez akkora genius move, mint amikor a Titans ellen a 4. negyedben hátrányban kétszer puntolt Belichick.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Gondolom hogy örül mindenki 😛 Btw biztos igazatok van mindenben,de ez a hír engem mégis sokkal jobban szíven ütött mint TB távozása. Erre nem voltam felkészülve és őszintén szólva az sem érdekel,ha levezetni megy Tampába.
kolok1972
Én is így vagyok vele...
Viszont ezzel eldőlt, hogy rengeteg pats drukker lesz látens Tampa szurker😊
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀
zemanla
Gondolom hogy örül mindenki 😛 Btw biztos igazatok van mindenben,de ez a hír engem mégis sokkal jobban szíven ütött mint TB távozása. Erre nem voltam felkészülve és őszintén szólva az sem érdekel,ha levezetni megy Tampába.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tök jó. Két Pats fórum lett..😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Brady, Gronk nyomott egy BB-t. Nem szép de hát ilyen ez a sport.Várom hogy Edelman vmi csoda folytán Tampába kössön ki.... Na az lenne aztán a tutiszupi. Régen vártam ennyire a draftot. Kìváncsi vagyok de nagyon mit főz ki az öreg

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Edelman azért marad?😃😃
realcamp
Szerintem neki nem adna annyit a Bucs mint amennyit a Patsnél keres jövőre. De szerintem nyilván bepróbálkozott már.

Mindenkinek igaza van mindenben, de azért most már kifejezetten sz.r kedvem van az idei offseasontól, különösen úgy, hogy a hírek szerint Thuney sem marad.
Burkus
Mik a hírek?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.