New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem élvezeti mariskáról van szó, hanem amennyire tudom, eléggé nyíltan tolta, hogy a regenerációhoz jó az a szer, ami ilyet tartalmaz
Wyatt
Bezony, még kampányban is részt vett a legalizálása érdekében.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most enyhítettek a füvezési dolgokon, Gronk pedig elég egyértelműen tolt olyan szert, amivel segítette a regenerálódását.

Az, hogy Bradynek nem volt piaca, az fura felvetés annak tudatában, hogy a Chargers is megadta volna ugyanazt, de ő a Buccaneerst választotta. Érdekes lesz ez így, de azért izgalmas egy támadósor lehet Tampa Bayben ezzel a két WR-rel, tight endekkel, még egy jó futó és egy OT, aztán olyan offense lehet, mint egy Pro Bowl-meccsen 😊
Wyatt
"Gronk pedig elég egyértelműen tolt olyan szert"
Nem olvastad a könyvet, amit a kollégád fordított? Minden második oldalon közli, hogy csak legálisan bulizik.😊
nagylaza
Nem élvezeti mariskáról van szó, hanem amennyire tudom, eléggé nyíltan tolta, hogy a regenerációhoz jó az a szer, ami ilyet tartalmaz

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
az a durva, hogy ez valószínűleg azt jelenti, hogy a Patsnél Howard nem ér egy 4. kört.
shawnka
Pillanatnyilag rosterre se tudnák rakni, mert nincs rá pénzt, hiába rookie contractja van. 😀 Előbb el kéne tradelni Thuney-t, ami akadozik... (A pénzhiány a draftot nem befolyásolja, a csütörtökön draftolt játékosokat elég lesz lekönyvelni akkor amikor aláírnak. Addig még van idő. De a tradelt játékost azonnal le kell könyvelni.)

Én nem gondolom ezt genya húzásnak. Gronk már szerintem abbahagyta a "komoly" futballt, visszavonult a még Bradyvel felálló Patriotsból is. Most ez a Tampa sztori jó bulinak néz ki, Tom haverral lenyomnak 1 évet nyomás, presszió nélkul, buliból. Ha fáj a háta, akkor nem játszik oszt kész. Erre visszajött, de amúgy esze ágában se lett volna visszajönni. Belichick nem bulipartizik, Bostonban vagy kifacsarja magát vagy ne is jöjjön. Az már nem neki való.

A Pats nyert egy ingyen 4. kört, nem rossz ez.

Azért a Tampa lett a befutó, mert az egy elég elbaszott franchise ahhoz, hogy Brady 42 évesen kiskirály lehessen. Még feltradelnek még egy tacklért és neki mennek a szezonnak ezzel a védelemmel.Amadeus
Szerintem túlságosan lenézed ezt a Bucs-t és a védelmüket is. 😊 Egy nagyon fiatal egységről van szó, akik tavaly idény elején tényleg borzasztóak voltak, de ahogy haladt az idény, szép fokozatosan kezdték megtalálni magukat. Sok a tehetséges fiatal, a futás elleni védelem már így is remek, ne lepődj meg, ha a 2020-as Bucs defet a top10-ben fogod látni. 😉

(Nem mondom, hogy rögtön contenderek is lettek, ha valaki azt hinné a fentiek alapján. Nem lettek, de a wild card helyet megcsíphetik emellett a Panthers és Falcons mellett. Még némi borsot is törhetnek az NFC élvonalbeli csapatainak orra alá, Ha esetleg azt nem is, akkor se lesznek 6-10-es csapat. Inkább lesz az 10-6.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronk az egyik kedvenc játékosom volt, de ez annyira unszimpatikus húzás a részéről mint az állat.Visszavonult, tolja hogy minden fasza foci nélkül,tavaly 0 TE játékunk volt és akkor is TB dobált, tojt az egészre jó nagyot nem jött vissza focizni, de idén Tampára meg rábólint....legalább BB mester nem szarozott küldte tovább isten hírével, az ellenérték egész korrekt. Thuney-val tudnánk megegyezni, az viszont nagyon kellene 😕
manuszka86
Engem ott a Super Bowl-partyval vesztett el. De tolta azt a mariskás cuccot, amivel regenerálódott. Ha akkor visszatér, eltiltás. Most a CBA-nál kivették a mariskát, így nem lesz eltiltása

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Most enyhítettek a füvezési dolgokon, Gronk pedig elég egyértelműen tolt olyan szert, amivel segítette a regenerálódását.

Az, hogy Bradynek nem volt piaca, az fura felvetés annak tudatában, hogy a Chargers is megadta volna ugyanazt, de ő a Buccaneerst választotta. Érdekes lesz ez így, de azért izgalmas egy támadósor lehet Tampa Bayben ezzel a két WR-rel, tight endekkel, még egy jó futó és egy OT, aztán olyan offense lehet, mint egy Pro Bowl-meccsen 😊
Wyatt
"Gronk pedig elég egyértelműen tolt olyan szert"
Nem olvastad a könyvet, amit a kollégád fordított? Minden második oldalon közli, hogy csak legálisan bulizik.😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CDonnick3/status/1252704597732286464?s=09

😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Gronk az egyik kedvenc játékosom volt, de ez annyira unszimpatikus húzás a részéről mint az állat.Visszavonult, tolja hogy minden fasza foci nélkül,tavaly 0 TE játékunk volt és akkor is TB dobált, tojt az egészre jó nagyot nem jött vissza focizni, de idén Tampára meg rábólint....legalább BB mester nem szarozott küldte tovább isten hírével, az ellenérték egész korrekt. Thuney-val tudnánk megegyezni, az viszont nagyon kellene 😕

több mint 4 éve
realcamp 141
Amúgy csak szólok, BB most szerzett egy negyedik körös picket egy pankrátorért.. még mindig zseni az öreg, nem kell annyira búslakodni😃😎
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy 4.körösért..??
Elég nagy csalódás most ez, Gronk részéről is..
jamaicababa
Akkor megfogalmazom neked egy másik szemszögből.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252693770866393090
 twitter.com/PriscoCBS/status/1252707546437169154
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most enyhítettek a füvezési dolgokon, Gronk pedig elég egyértelműen tolt olyan szert, amivel segítette a regenerálódását.

Az, hogy Bradynek nem volt piaca, az fura felvetés annak tudatában, hogy a Chargers is megadta volna ugyanazt, de ő a Buccaneerst választotta. Érdekes lesz ez így, de azért izgalmas egy támadósor lehet Tampa Bayben ezzel a két WR-rel, tight endekkel, még egy jó futó és egy OT, aztán olyan offense lehet, mint egy Pro Bowl-meccsen 😊

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az lesz a vicces, amikor a Pats így is jobb mérleggel zár majd, mint a Bucs. Amúgy meg. 😊 😊 😊 😊 😊
 twitter.com/E_Dilla/status/1252702039806795782
iktriad
Szerintem erre megvan az esély.
Tényleg kívánom, hogy Gronk végig tudja játszani a szezont, de erős a gyanúm, hogy nem fog az menni.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ha Bradynek ilyen befolyása van Gronkra, hogy miatta visszatér Tampaba akkor tavaly mikor szenvedett a csapat miért nem hívta vissza? Vagy már tudta lelép és neki mindegy volt mit csinál a Pats?
Durva, hogy az SB 51 gyöztes csapatból több ember játszik Lionsba Dolphinsba és a Bucsba mint a Patriotsba

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az lesz a vicces, amikor a Pats így is jobb mérleggel zár majd, mint a Bucs. Amúgy meg. 😊 😊 😊 😊 😊
 twitter.com/E_Dilla/status/1252702039806795782
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1252691737404899330

hát ez gyorsan le is fog zajolni
shawnka
tessék Gronk + 7. kör egy 4. körért cserébe

 twitter.com/AdamSchefter/status/1252693001450782721
shawnka
Csak én gondolom kis ellenértékének?
Azt hittem egy 3. kor azért lesz belőle.
Sinisa
Szerintem csak te. Ez boven korrekt ar.

Mas kerdes, hogy en eleg szarhazi huzasnak velem ezt Gronktol. Egy dolog, hogy Brady elmegy, de Gronk, aki az elozo jonapokban is arrol papolt, hogy jol erzi magat a palyan kivul, majd hirtelen a tavozo Brady keresere megis visszater es egybol kozli, nem a Patsnel akar jatszani...
Stez
A tavaly szenvedő Pats offense-be nem jött vissza (de azért húzta az agyunk a Gronk Beach bejelentes miatt), erre hirtelen megint játszani támad kedve egy erősebb receiving corp-ban..Lehet azok a hátbántalmak a gerincében is kárt tettek..
jamaicababa
Jaj ne már, azért 1 fullos év kihagyás sokat javíthatott az állapotán. Ráadásul ki tudja 1, meddig fogja bírni a focit, 2, milyen szerepben fog játszani.
Lehet sokkal jobb lesz neki ott, mint lett volna ebben a tavalyi diszfunkcionális támadósorban, ki tudja hány százalékos állapotában.

Ő is bőven tett le az asztalra annyit, hogy ha el akar menni haknizni vagy bármi más vezérelje, akkor nekünk szurkolóknak egy rossz szavunk ne legyen az irányába. Főleg úgy hogy nem két marék szotyiért ment el...


Én örülök, hogy láthatom újra játszani őt is meg ezt a párost. Remélem nem lesz annyira lestrapált, mint nálunk volt utolsó évében. Jó lenne látni még utoljára a funGronkot, aki lement a játszótérre kicsit az alsósokhoz labdázgatni 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
Tampa a köv 2 évben akar bajnok lenni, pont leszarják mi lesz utána, ha csak annyit hoz ez a két igazolás, hogy média hype legyen körülöttük már megérte... (man united stílus, vajon honnan jöhetett az ötlet 😀 )
ZERO_L
Szerintem ez legalább annyira merchandisingról szól. Abban a Glázer mispóhe erős. (Ld. ManU.)

Azért ha elmarad a szezon, az nagy pofáraesés lesz mindkettejüknek.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Edelman azért marad?😃😃
realcamp
Szerintem neki nem adna annyit a Bucs mint amennyit a Patsnél keres jövőre. De szerintem nyilván bepróbálkozott már.

Mindenkinek igaza van mindenben, de azért most már kifejezetten sz.r kedvem van az idei offseasontól, különösen úgy, hogy a hírek szerint Thuney sem marad.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
Tampa a köv 2 évben akar bajnok lenni, pont leszarják mi lesz utána, ha csak annyit hoz ez a két igazolás, hogy média hype legyen körülöttük már megérte... (man united stílus, vajon honnan jöhetett az ötlet 😀 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
realcamp 141
Edelman azért marad?😃😃
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden tisztelttel Gronk tudása iránt, de azért ezzel ott van a bohócok ligájába.....várom az ekézést 😛 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amadeus: ez baromsag. A Tampanal egy eve arrol beszelnek, hogy Howardot cserelni akarjak. Jott egy elit jatekos a helyere magas pick bealdozasa nelkul, akit Brady jol ismer. Semmi baj sincs ezzel.

Amivel baj lesz, az velhetoen Arians rendszere, ami nem fogja tudni kiaknazni Gronkowskit rendesen, de szerintem Evans lesz a masik vesztese ennek a cserenek, mert Brady nem fog fele nagyon hosszu labdakat dobni, rovid celpontkent Gronkot es Godwint fogja keresni.
Stez
Nem tudom, hogy mennyire elit ő még.
Amadeus
Ennyiert az sem baj, ha nem elit, Howardhoz kepest upgrade, jobban is blokkol. Es el fog vinni ket embert igy is. Es igy lesz ott Evans es Godwin is meg. A masodik korben meg tuti hoznak Bradynek valami jol elkapo futot is.

Szoval a Bucs reszerol ezzel a cserevel nincs baj. Ok Bradyvel nyiltan ramentek a jelenre, arra a ket evre meg Gronkowski boven jo lesz. Vagy egyre.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Amadeus: ez baromsag. A Tampanal egy eve arrol beszelnek, hogy Howardot cserelni akarjak. Jott egy elit jatekos a helyere magas pick bealdozasa nelkul, akit Brady jol ismer. Semmi baj sincs ezzel.

Amivel baj lesz, az velhetoen Arians rendszere, ami nem fogja tudni kiaknazni Gronkowskit rendesen, de szerintem Evans lesz a masik vesztese ennek a cserenek, mert Brady nem fog fele nagyon hosszu labdakat dobni, rovid celpontkent Gronkot es Godwint fogja keresni.
Stez
Nem tudom, hogy mennyire elit ő még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Amadeus: ez baromsag. A Tampanal egy eve arrol beszelnek, hogy Howardot cserelni akarjak. Jott egy elit jatekos a helyere magas pick bealdozasa nelkul, akit Brady jol ismer. Semmi baj sincs ezzel.

Amivel baj lesz, az velhetoen Arians rendszere, ami nem fogja tudni kiaknazni Gronkowskit rendesen, de szerintem Evans lesz a masik vesztese ennek a cserenek, mert Brady nem fog fele nagyon hosszu labdakat dobni, rovid celpontkent Gronkot es Godwint fogja keresni.
Stez
az a durva, hogy ez valószínűleg azt jelenti, hogy a Patsnél Howard nem ér egy 4. kört.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amadeus: ez baromsag. A Tampanal egy eve arrol beszelnek, hogy Howardot cserelni akarjak. Jott egy elit jatekos a helyere magas pick bealdozasa nelkul, akit Brady jol ismer. Semmi baj sincs ezzel.

Amivel baj lesz, az velhetoen Arians rendszere, ami nem fogja tudni kiaknazni Gronkowskit rendesen, de szerintem Evans lesz a masik vesztese ennek a cserenek, mert Brady nem fog fele nagyon hosszu labdakat dobni, rovid celpontkent Gronkot es Godwint fogja keresni.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1252691737404899330

hát ez gyorsan le is fog zajolni
shawnka
tessék Gronk + 7. kör egy 4. körért cserébe

 twitter.com/AdamSchefter/status/1252693001450782721
shawnka
Csak én gondolom kis ellenértékének?
Azt hittem egy 3. kor azért lesz belőle.
Sinisa
Szerintem csak te. Ez boven korrekt ar.

Mas kerdes, hogy en eleg szarhazi huzasnak velem ezt Gronktol. Egy dolog, hogy Brady elmegy, de Gronk, aki az elozo jonapokban is arrol papolt, hogy jol erzi magat a palyan kivul, majd hirtelen a tavozo Brady keresere megis visszater es egybol kozli, nem a Patsnel akar jatszani...
Stez
A tavaly szenvedő Pats offense-be nem jött vissza (de azért húzta az agyunk a Gronk Beach bejelentes miatt), erre hirtelen megint játszani támad kedve egy erősebb receiving corp-ban..Lehet azok a hátbántalmak a gerincében is kárt tettek..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Lol. A Pats el fogja hozni helyette Howardot.
Stez
Az win win lenne.
TSzabi
Szerintem siman a Pats jarna jol. Gronk bohockodik mar egy ideje, egy, max ket ev es megint visszavonul, mig Howard a jovo embere, JMD rendszereben pedig megmutathatna, mit tud.

Hiaba kurva nagy kiraly valaki, ha nem lehet vele hosszutavon szamolni. Gronk erteke emiatt mar nem tul magas szerintem.
Stez
hold on, legutóbb arról volt, hogy járni nem tud Gronk, erre most megy Tampába?
Amadeus
Csak addig kell járnia mint Bradynek, annyi szer még van. Ezt a 2 évet kimaxolják együtt ez Tampába felüdülés lesz, reményt ad.
TSzabi
akkora földbe állás lesz ebből, hogy csak nézni fogunk.
Amadeus
Mi már itt láttunk sok ilyet mindenkitől a csoportban. A mi szintűnkön nem hiszem, hogy említésre méltó. Ha valaki néz tampa meccset az már win
TSzabi
Minden esetre ez megerősíti azt, hogy Bradynek kurvára nem volt idén piaca. Az összes franchise, amelyiket szóba hozták vele - Pats, Titans, Raiders, 49ers, Chargers - szisztematikusan építkezik (Chargers véleményes), sehol nem tűrtek volna meg ilyen húzásokat. Azért a Tampa lett a befutó, mert az egy elég elbaszott franchise ahhoz, hogy Brady 42 évesen kiskirály lehessen. Még feltradelnek még egy tacklért és neki mennek a szezonnak ezzel a védelemmel.

6-10.

A Tampa az a Cleveland, amelyik Floridában van.

criminal lawyer or criminal lawyer?