New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 651
A fal teljesítménye elsősorban a futójátékot vetette vissza, és Wynn azon segíthet majd. A Pats playbookon nincs mit kinyitni, mert évek óta filozófiailag ugyanaz, Brady idén is a "mágikus" 2.6.-2.65mp között engedi el a labdát, mint évek óta teszi, tette. Nem lesz a playbookban több 5-7 lépéses, hosszú lefolyású pass concept, akkor sem, ha Wynn visszatér. A 2.6 másodpercig meg eleget tart ez a fal is. Brady-n idén sincs több nyomás - ne csak sacket nézd, hanem az összes pressure statot - mint a korábbi években. (Ez az egyik nagy erénye ennek a playbooknak / filozófiának, hogy ne legyen elég idő támadni Tomot.)

Persze Brady teljesítménye sem olyan, mint korábban, de nincs drasztikus visszaesés, amit a fal okozna. Már 4. éve megkezdődött a teljesítmény esés, amit a statok (az összes statot nézve és tendenciákat is figyelve) is visszajeleznek, nem csak az eye teszt. De nincs drasztikus visszaesés idén sem, hanem csak folytatódik a trend. Egy-egy meccsre persze ide-oda ugrálhat, de ez jobb már nem lesz. Viszont nem is rosszabb annyira, amennyire az offense romlott.

A futás esett drasztikusan vissza tavaly óta. Plusz elkapásban a Gronk jelentette matchup előny és "clutch faktor". Utóbbi, ha már nem is volt olyan folyamatosan jelen, mint korábban, de kulcs pillanatokban, meccsenként 1-2 esetben átlendítette a csapatot 1-2 drive-on 3rd and longra, stb. Ezek amik idén igazán hiányoznak szerintem. Wynn javíthat a fal futás blokkolásán, Sanu meg ha beilleszkedett, akkor pótolhatja a tavalyi jó Gordont, és életben tarthat egy-egy plusz drive-ot pár fontos elkapással. Ennél nem is kell feltétlenül több idén, ez elég lehet 20 körüli pontra a playoffban, a védelem meg képes az alatt tartani az ellenfelet.

Vagy kiderül, hogy a tavalyi eredményességű futójátékhoz Andrews-ra és Gronkra is szükség volt, Sanu meg nem tavalyi Gordon, és akkor marad a szenvedés. Legalább van min izgulni, nem csak végig ásítjátok az idei alapszakaszt. 😉
peterk2005
Az elso 3 bekezdessel egyetertek teljesen. Gronk viszont egy fegyver volt amilyen ligaszinten keves van. Ha palyan volt a D-nek figyelni kellett ra. A blokkolasa a futasnal elsorangu, de a lenyeg nem cserelgeted a TE-ket aki jol blokkol-elkapni tud. Itt nem emlekszem mikor inditotta be a futas a passzt, de most forditva sem megy.
Amiert irok az csak a izgulos resz, 9-1 az allas. A pihenohet elmaradasaert a Bills!!! all a legjobban.
Az izgulna egy kicsit, aki megvette volna mar a hazai AFC dontore a jegyet ami a Pats-t nezve talan nem is lehetetlen.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fal teljesítménye elsősorban a futójátékot vetette vissza, és Wynn azon segíthet majd. A Pats playbookon nincs mit kinyitni, mert évek óta filozófiailag ugyanaz, Brady idén is a "mágikus" 2.6.-2.65mp között engedi el a labdát, mint évek óta teszi, tette. Nem lesz a playbookban több 5-7 lépéses, hosszú lefolyású pass concept, akkor sem, ha Wynn visszatér. A 2.6 másodpercig meg eleget tart ez a fal is. Brady-n idén sincs több nyomás - ne csak sacket nézd, hanem az összes pressure statot - mint a korábbi években. (Ez az egyik nagy erénye ennek a playbooknak / filozófiának, hogy ne legyen elég idő támadni Tomot.)

Persze Brady teljesítménye sem olyan, mint korábban, de nincs drasztikus visszaesés, amit a fal okozna. Már 4. éve megkezdődött a teljesítmény esés, amit a statok (az összes statot nézve és tendenciákat is figyelve) is visszajeleznek, nem csak az eye teszt. De nincs drasztikus visszaesés idén sem, hanem csak folytatódik a trend. Egy-egy meccsre persze ide-oda ugrálhat, de ez jobb már nem lesz. Viszont nem is rosszabb annyira, amennyire az offense romlott.

A futás esett drasztikusan vissza tavaly óta. Plusz elkapásban a Gronk jelentette matchup előny és "clutch faktor". Utóbbi, ha már nem is volt olyan folyamatosan jelen, mint korábban, de kulcs pillanatokban, meccsenként 1-2 esetben átlendítette a csapatot 1-2 drive-on 3rd and longra, stb. Ezek amik idén igazán hiányoznak szerintem. Wynn javíthat a fal futás blokkolásán, Sanu meg ha beilleszkedett, akkor pótolhatja a tavalyi jó Gordont, és életben tarthat egy-egy plusz drive-ot pár fontos elkapással. Ennél nem is kell feltétlenül több idén, ez elég lehet 20 körüli pontra a playoffban, a védelem meg képes az alatt tartani az ellenfelet.

Vagy kiderül, hogy a tavalyi eredményességű futójátékhoz Andrews-ra és Gronkra is szükség volt, Sanu meg nem tavalyi Gordon (playoffban Gronk), és akkor marad a szenvedés. Legalább van min izgulni, nem csak végig ásítjátok az idei alapszakaszt. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Wynn mindenképp előrelépés lesz Newhouse helyett. Gronk ha visszatérne az sem oldja meg azt a tényt hogy Mdönci és Brady borzasztó szar idényt produkálnak.
ParadSEC
Számomra elfogadható válasz a gyenge irányító teljesítményre a támadó fal játéka. A JMD kérdésre is az a válaszom, hogy nem lehet változatosabb játékokat hívni, ha nem tudja végrehajtani a csapat. Relatíve kis százalékát használjuk a playbooknak, de pont azokon a pontokon fogytunk el a sérülések miatt, ahol rövid a pad.

Egy Gronkkal sokkal veszélyesebbek lennénk. Holnap kiderül, hogy elmegy-e a balettbe ugrálni, vagy jön még a nagy fiúkhoz kicsit focizni.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Wynn mindenképp előrelépés lesz Newhouse helyett. Gronk ha visszatérne az sem oldja meg azt a tényt hogy Mdönci és Brady borzasztó szar idényt produkálnak.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Wynnt miért várjátok annyira? Mi ez a hatalmas bizalom irányába, Ő rookie, nem? Gronk meg visszajönne, egyből el is tiltanák fű miatt.
Szokol
Gronk nyilván talán csak nem hülye. Ha vissza akar térni, megvárja amíg a vérében a THC szintje a megengedett szint alá csökken. A cannabidiol valóban nem pszichoaktív szer, az EU-ban engedélyezett is kozmetikai célra pl. De mivel a vérben a THC nem tud jelentkezni, hogy én spanglitól vagyok, én meg gyógyszertől, ezért eltiltás jár érte, ha ki tudják mutatni.

Amúgy ezzel is lassan kellene kezdeni valamit a ligának, mert a fűnek k. nincs teljesítmény fokozó hatása. A játék közben szerzett fájdalmat meg nem fogja elmulasztani az ibuprofen. Ha becsukni nem akarják a boltot, csak jobb lenne valami egészségesebb fájdalomcsillapítót használni, mint az ópiátok.

(Ha rosszul fogalmazok valahol, ne üssetek nagyon, nem vagyok orvos.)
Kollega
Nem a teljesitmenyfokozas ellen vannak.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Wynnt miért várjátok annyira? Mi ez a hatalmas bizalom irányába, Ő rookie, nem? Gronk meg visszajönne, egyből el is tiltanák fű miatt.
Szokol
Gronk nyilván talán csak nem hülye. Ha vissza akar térni, megvárja amíg a vérében a THC szintje a megengedett szint alá csökken. A cannabidiol valóban nem pszichoaktív szer, az EU-ban engedélyezett is kozmetikai célra pl. De mivel a vérben a THC nem tud jelentkezni, hogy én spanglitól vagyok, én meg gyógyszertől, ezért eltiltás jár érte, ha ki tudják mutatni.

Amúgy ezzel is lassan kellene kezdeni valamit a ligának, mert a fűnek k. nincs teljesítmény fokozó hatása. A játék közben szerzett fájdalmat meg nem fogja elmulasztani az ibuprofen. Ha becsukni nem akarják a boltot, csak jobb lenne valami egészségesebb fájdalomcsillapítót használni, mint az ópiátok.

(Ha rosszul fogalmazok valahol, ne üssetek nagyon, nem vagyok orvos.)
Kollega
Egy kis OFF a fű témához.

Én Chron beteg vagyok srácok (aki nem tudná mi az: egy gyulladásos bélbetegség) én szerencsés vagyok eddig viszonylag kevés tünetet tapasztaltam. Egyszer viszont ki*asszott szarul lettem, bementem a korházba bent is fogtak, kaptam mindenféle szteroidot Medrolt stb.... mégse lettem jól. Végülis a magyar orvostudomány mikor már nem igen tudott mit kezdeni velem, hazaküldtek, hogyha tovább szedem a szteroidot jobb lesz. Gondolhatjátok jobb lett...

Ekkor baratnőm anyuja elvitt egy menő Pesti természetgyógyászhoz, aki szoros kapcsolatuk révén adott nekem egy komoly mennyiségű THC-t tartalmazó CBD-t egy fiola ( kb egy dl) 70 ezer forint volt. Mondanom sem kell ezt totál illegálisan, amerikában volt egy kurzuson és onnan csempészte be az országba, ha jól emlékszem. A lényeg, hogy 3 nap alatt teljesen rendbe hozott úgy, hogy 3. Nap már munkába álltam Ausztriában. Előtte pedig az infúzió kúrával, szteroidok és minden szarral amit belémnyomtak annyit értem el, hogy fogytam 4 kg t 2 hét alatt.

Szóval én első kézből tapasztaltam mi ez és nem csodálom, hogy a játékosok eltiltások árán is nyomják.(persze volt h első nap úgy szétcsapott, hogy ágyon feküdtem és egy óráig csak szakadtam míg már el nem zsibbadt mindenem 😀 )

De higyjétek el nem véletlenül nyomják ezt és ha halljátok ne az jusson eszetekbe, hogy hülye gandzsás feka *aszért ilyen ostoba szedjen fájdalomcsillapítót...össze se lehet hasonlítani.

Jó lenne, ha haladna ez a csőlátású világ picit és támogatnánk azokat, akik szélesítenék a gyógyítás skáláját, de ne legyünk naívak sajnos a gyógyszeripar is egy X milliárdoe biznisz és ezért az előrelépésre várhatunk.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Wynnt miért várjátok annyira? Mi ez a hatalmas bizalom irányába, Ő rookie, nem? Gronk meg visszajönne, egyből el is tiltanák fű miatt.
Szokol
Gronk nyilván talán csak nem hülye. Ha vissza akar térni, megvárja amíg a vérében a THC szintje a megengedett szint alá csökken. A cannabidiol valóban nem pszichoaktív szer, az EU-ban engedélyezett is kozmetikai célra pl. De mivel a vérben a THC nem tud jelentkezni, hogy én spanglitól vagyok, én meg gyógyszertől, ezért eltiltás jár érte, ha ki tudják mutatni.

Amúgy ezzel is lassan kellene kezdeni valamit a ligának, mert a fűnek k. nincs teljesítmény fokozó hatása. A játék közben szerzett fájdalmat meg nem fogja elmulasztani az ibuprofen. Ha becsukni nem akarják a boltot, csak jobb lenne valami egészségesebb fájdalomcsillapítót használni, mint az ópiátok.

(Ha rosszul fogalmazok valahol, ne üssetek nagyon, nem vagyok orvos.)

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Brady-n azért látszik a kor. Már tavaly is látványos volt, de a PO első két meccsére felszívta magát.

Én Wynn-ben nagyon bízok, nem véletlen, hogy egy offense második legfontosabb posztja a LT. Ezen a poszton 2001 óta, kis túlzással, mindig elit vagy kiemelkedő játékosunk volt. Ha Wynn jó formában jön vissza, és egészséges marad, normalizálódik a helyzet szerintem.

Viszont, így utólag, Brown-t nem értékeltük tavaly eléggé 😊.
LordTamas
Én azt látom Brady-n, hogy nehezen viseli el azt, hogy állandóan az arcában vannak. Régebben is ki volt akadva ilyenkor (mondjuk ki nem?), szerintem ez nem a korából fakad. Talán ennyire gyenge fal huzamosan nem is játszott előtte soha, vagy csak az idő szépíti meg az emlékeket?
Egon bá
Egyebkent szerintem is ez van.
A jatek azert nem mukodik, mert utemre, semara van felepitve es ha nincs ido arra h kialakuljon, akkor nem is tudod megjatszani.

Plusz ha hozzavesszuk azt, hogy nincs futasunk, igy az ellen is olyan csomaggal megy fel, amivel leveheti az elkapokat.
Latvanyosan nem ment tegnap a jatek.
En bizom Wynnben, mert stabilabb mint Newhouse, ergo plusz egy blokkolo jatekos felszabadul/tobb fele jatek jatszhato meg, ne adj isten lesz egy kis futasblokkolas is.

több mint 4 éve
rokaur 864
Elhangzott itt már sok vélemény a védelemről, pro és kontra de valahogy senkinek sem sikerült megfogalmaznia, hogy mi is az igazi baja jelenleg ezzel a csapatrésszel.Abban egyetértettünk, hogy nem "szar" , mégis valami hiányzik ahhoz, hogy bízzunk bennük. És azt azért szögezzük le, hogy SB győzelmen kívül minden más eredmény csalódás lenne számunkra idén (nyilván lesz ez majd máshogy is de azon a hídon majd akkor megyünk át ..) és kétszer már beleszaladtunk, hogy az elit o majd megoldja dologba..
Leírom, hogy nekem mi a bajom velük.
Ennek a védelemnek nincs arculata, karaktere, vezére.Ez a védelem "jómunkásemberekből" áll. Ez a védelem tavaly dominált 49 sacket szerzett uralta a LOS-t és a sec-et top3as szintre emelte.Volt egy elite DE-je aki tüzelte a társakat (elég csak megnézni a soundfx videóját az nfl.com-on) volt egy Collins-a aki első szándékból kiütni akarja az ellenfél kezéből a labdát nem csak földre vinni, volt egy Chung aki seggre fejelte a szembejövő futót.
Ezek eltűntek. Náluk nincs egy kurva trashtalk , taunting, late hit, roughing the passer, H2H, van helyette holding meg DPI szarásig. Az utóbbi időben nem akkor ugrok fel meccs közben a fotelből mikor kiosztunk egy nagy hitet, hogy ez igen, hanem akkor mikor Dola, Edelman,Gronk vagy Hogan kap egy olyat, hogy nem tudom eldönteni, fel áll-e még valaha.. Nem lökjük ki az elkapót az elkapás után a pálya szélén úgy , hogy összetolja a stadion első 3 széksorát.Nincs meg bennük a "csibészség", nem büntetünk... Ne értsetek félre nem a szándékos sérülésokozásra gondoltam, azt én is elítélem.
BB az évek során kiölte az egyéniségeket ebből a csapatrészből (erről pár éve már ment egy vita itt)csak idén 3 játékos ment részben ez miatt is, Jones, Easley, Collins.Ezek közül egyik sem pénzkérdés volt. Easley több dead-et hagyott mint a cap hitje, Jones kb 2.5 milla + lett volna idén(Cooper 2milla+Long 3 helyette) és jött volna utána egy 3/33, Collins ellenértéke pedig két csomag szotyi.. Ezek a trade-ek, cut-ok igen is ott vannak a fejekben.
Ha már DMC is nyilatkozott róla akkor tényleg ott van..
Fogy a talent, nem tudjuk fejleszteni a meglévő játékosokat (Ryan, Coleman, Harmon, Sheard, Mingo, Mekkelek, Rowe) Aki jó vagy jó volt (DMC, HT, Collins, Jones, Butler) nem azért jók mert a pozíciós edzők jó munkát végeztek hanem mert kb nem tudtuk elrontani őket...Btw Collins és Jones is brutál jó/jó lesz a jelenlegi csapatában.
És ehhez van egy bólogatójános DC-nk.
Komolyan nem tudom elképzelni, hogy ki és miért lát fantáziát benne, mint HC.
Ez a védelem felvette az ő mentalitását. Mit várunk egy olyan embertől akiről csak az a kép van meg, hogy áll karba tett kézzel a pálya szélén a füle mögött az ácsceruzával és néz , mint az üveghal.. Ha nagy a gond akkor BB térdel a védelemnél és osztja az észt..
Amit olvastam róla az kimerült abban, hogy iszonyatosan jó elemző hírében áll de ezzel csak az a baj, hogy motiválni nem tud..max kiölni az ösztönt a védőkből.
Mivel BB nem vált szezon közben koordinátort ezért nagyon remélem, hogy év végén elviszi valaki HC-nek és jöhet Vrabel vagy Pepper Johnson .
És való igaz az eddig eltelt évek BB-t igazolják és én is hamut szórok a fejemre ha ebből a védelemből még idén egy pofás egységet varázsol. 😊
gordon
2016: Tessek a vedelmet a tamadokkal helyettesiteni ;D

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Brady-n azért látszik a kor. Már tavaly is látványos volt, de a PO első két meccsére felszívta magát.

Én Wynn-ben nagyon bízok, nem véletlen, hogy egy offense második legfontosabb posztja a LT. Ezen a poszton 2001 óta, kis túlzással, mindig elit vagy kiemelkedő játékosunk volt. Ha Wynn jó formában jön vissza, és egészséges marad, normalizálódik a helyzet szerintem.

Viszont, így utólag, Brown-t nem értékeltük tavaly eléggé 😊.
LordTamas
Én azt látom Brady-n, hogy nehezen viseli el azt, hogy állandóan az arcában vannak. Régebben is ki volt akadva ilyenkor (mondjuk ki nem?), szerintem ez nem a korából fakad. Talán ennyire gyenge fal huzamosan nem is játszott előtte soha, vagy csak az idő szépíti meg az emlékeket?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
rokaur 864
SB -> Brady menjen nyugdijba -> PO -> SB, business as usual 😀

Egyelore nem is kell tobb senkitol, 9-1, nalam ez a meccs tuti buko volt a szezon elott. Csak a Ravens vert meg minket akik ha most lenne az SB gond nelkul be is huznak csakhat ezt a format februarig kell birni, ami valljuk be nem sok csapatnak megy.
rokaur
Azert a Ravens nem egy kutyauto csapat es Haribo egy-ket korabbi hulyesegetol eltekintve is top edzo, tudnak format idoziteni.
Sztem a Ravens lehet az egyik csapat amelyik SB-be juthat es meg is nyerheti.

A kozvetitesekben sokszor hasonlitottak LJ-t Vickhez ill. a Pats meccsen Romo kiemelte mennyire jol keveri JMD a playhivasokat, de azt is h az Eagles D is jo volt most.
Solymi
Csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem olyan regen talan (2016) pont november volt es akkor a vedelem kapta a fikat, semmi fejlodes nem volt az egyik legjobb vedo el lett kuldve a Browns-hoz es tudjuk mi lett a vege. Az NFL-ben ket embert nem szabad soha leirni / megkerdojelezni: BB-Brady.
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Brady-n azért látszik a kor. Már tavaly is látványos volt, de a PO első két meccsére felszívta magát.

Én Wynn-ben nagyon bízok, nem véletlen, hogy egy offense második legfontosabb posztja a LT. Ezen a poszton 2001 óta, kis túlzással, mindig elit vagy kiemelkedő játékosunk volt. Ha Wynn jó formában jön vissza, és egészséges marad, normalizálódik a helyzet szerintem.

Viszont, így utólag, Brown-t nem értékeltük tavaly eléggé 😊.
LordTamas
Wynnel biztos jobb lesz a bal oldal, mert Newhouse-nál szerintem mindenki jobb, DE hatalmas nagy előre lépést ne várjatok.
Az egész fal beborulósdi Andrews kiesésével történt..Karras próbál helyt állni, de nagyon bizonytalan és rengeteg hülye, pontatlan snapje van..Nem véletlenül romlott látványosan Mason teljesítménye is mellette.
Brady pedig látványosan öregszik..Egyre feszültebben bírja a nyomást és ennek köszönhetően nagyon buta, szinte rookie hibákat csinál..A 15 yardnál hosszabb passzai pedig szinte mind pontatlanok..Imádom, szeretem, G.O.A.T., DE rossz nézni ahogy játszik..Mondhatjátok itt a statisztikákat, passz eredményességi mutatókat, hogy még így IS Top7 QB, de sajna nem..Reméljük Wynn visszajövetelével ő IS megnyugszik picit és stabilabb lesz a passzjáték..A rövid passzos slant, screen routok játszhatóak Julannal-Sanuval-Mayersel-Burkeadel-Whiteal IS..Ezekre kellene alapozni..Watson és Harry pedig hozza azt amit várunk tőlük.. 😉
Remélem ez jobb lesz, mert most egy kalap fos..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
SB -> Brady menjen nyugdijba -> PO -> SB, business as usual 😀

Egyelore nem is kell tobb senkitol, 9-1, nalam ez a meccs tuti buko volt a szezon elott. Csak a Ravens vert meg minket akik ha most lenne az SB gond nelkul be is huznak csakhat ezt a format februarig kell birni, ami valljuk be nem sok csapatnak megy.
rokaur
Azert a Ravens nem egy kutyauto csapat es Haribo egy-ket korabbi hulyesegetol eltekintve is top edzo, tudnak format idoziteni.
Sztem a Ravens lehet az egyik csapat amelyik SB-be juthat es meg is nyerheti.

A kozvetitesekben sokszor hasonlitottak LJ-t Vickhez ill. a Pats meccsen Romo kiemelte mennyire jol keveri JMD a playhivasokat, de azt is h az Eagles D is jo volt most.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wynnt miért várjátok annyira? Mi ez a hatalmas bizalom irányába, Ő rookie, nem? Gronk meg visszajönne, egyből el is tiltanák fű miatt.
Szokol
Az 5/4 meccse alatt biztatobb volt es tobbet csinalt, mint azota barki. Ha jol ter vissza, es stabilizalodik a fal, akkor talan olyan is lehet nalunk, hogy futojatek. Mondjuk amig ilyen szarok a playhivasok es kivitelezesek...

több mint 4 éve
rokaur 864
Wynnt miért várjátok annyira? Mi ez a hatalmas bizalom irányába, Ő rookie, nem? Gronk meg visszajönne, egyből el is tiltanák fű miatt.
Szokol
Javits ki ha tevedek de o nem ezeket a CBD termekeket reklamozza ami csak ilyen olajok... ami utan nincs eltiltas (kerdezem ezt nagyon nagyon laikusan). Amugy is szerintem jo emberhez meltoan o iszik 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Wynnt miért várjátok annyira? Mi ez a hatalmas bizalom irányába, Ő rookie, nem? Gronk meg visszajönne, egyből el is tiltanák fű miatt.
több mint 4 éve
rokaur 864
SB -> Brady menjen nyugdijba -> PO -> SB, business as usual 😀

Egyelore nem is kell tobb senkitol, 9-1, nalam ez a meccs tuti buko volt a szezon elott. Csak a Ravens vert meg minket akik ha most lenne az SB gond nelkul be is huznak csakhat ezt a format februarig kell birni, ami valljuk be nem sok csapatnak megy.

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Egy dolog azert kezd vilagossa valni: TB inkabb ne akarjon 46-7 eves koraig jatszani... Ha Wynn visszaterese nem hoz minosegi javulast a fal allapotaban-ami eleve ketseges leven komoly serulesbol jon vissza-akkor komoly gondjaink lehetnek offense oldalon. Az O line,TB, futojatek parhuzamos gyengelkedeset-ahogy zinedine is irja-lathatoan nem birja el az Off.,persze ez nem is csoda.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Csak az elso felidot neztem, meg az osszefoglalot, de feltunt Brady "atletikussaga", mar ha lehet igy mondani 😀

Tobbszor is eleg jol mozgott ki a zsebbol es futkosott kicsit.

több mint 4 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Brady-n azért látszik a kor. Már tavaly is látványos volt, de a PO első két meccsére felszívta magát.

Én Wynn-ben nagyon bízok, nem véletlen, hogy egy offense második legfontosabb posztja a LT. Ezen a poszton 2001 óta, kis túlzással, mindig elit vagy kiemelkedő játékosunk volt. Ha Wynn jó formában jön vissza, és egészséges marad, normalizálódik a helyzet szerintem.

Viszont, így utólag, Brown-t nem értékeltük tavaly eléggé 😊.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ez az O borzalom. Brady is szar, az O fal is, az elkapó szekció és a futójáték is, de főleg JMD az akit fejbebasznék tablettel. Hát milyen hívások ezek? Hogy lehet, hogy Sanu két hete 14, most meg 4 targetet kap? Milyen lehetetlen screenek ezek? Kiváncsi lennék a no huddle játékok milyen arányban jöttek be, mert ránézésre a gyors játékaink mind besültek.

A D mentette meg a seggüket és halkan megjegyzem, hogy a Browns és a Ravens ellen is egy foshalmaz volt a támadójáték, szóval ez nem egy meccses szar játék.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő 7n tessék hasítani 😀
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
vpi
Ha visszatér akkor sem leszünk kint a szarból...
ThundersNFL
Személy szerint ebben a visszatérős dologban nem hiszek,előbb jelent be valami haknizós/filmezős történetet mint hogy gyerekek újra focizni akarok mert már nem fáj semmim....
manuszka86
Az utóbbi 3 hónapban kifejezetten erős edzései voltak a TB12 centerben..Pihent, töltődött közel 10 hónapot.. Az utolsó képei alapján topformában van. Ha csak szituációs játékokra és blokkolásra használnánk már csak azzal IS rengeteget javulna ez az O#!
2,5 hónapot akár még Ő is lát magában egy utolsó nagy menetért..Kitudja?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
iszonyat diszfunkcionális ez a támadójáték, egyszer totális abszurd egyéni hibák gátolják meg az előre haladást, máskor meg a hülye playhívások, pl ez a fake screen az egyik oldalra majd átdobjuk a másik oldalra működött már idén 4-nél többször?

nem tudom a védelem egész évben tudja-e hátán cipelni a csapatot, PO-ra össze kell állnia a támadójátéknak, Newhouse-zal én nem látom, hogyan tudunk SB-ja jutni, kellemetlenül kilóg a srác...


Ezt rossz volt nézni!!! Nem is tudom, hogy az elmúlt 15 évben láttam-e ilyen totálisan ergya O-t, ennyi punttal egy félidő alatt! Kijelenthető, hogy 10 hét alatt semmit, de tényleg semmit nem javult az O fal. Ma piszok szerencsénk volt, hogy egy totál kiherélt Philly O jött, mert ez nagyon sok csapat ellen tuti zacsi. Én félek, hogy annyira várjuk Wynnt, aztán vele sem lesz hatalmas javulás. Azért Andrews-Karras csere is negatívan hatott a falra és sajna csak egy embert jön már vissza. Jó Newhouse-nál szinte tényleg mindenki jobb😊
NB2
tavaly hol voltál @Det, @Ten meccseknél? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Ezt rossz volt nézni!!! Nem is tudom, hogy az elmúlt 15 évben láttam-e ilyen totálisan ergya O-t, ennyi punttal egy félidő alatt! Kijelenthető, hogy 10 hét alatt semmit, de tényleg semmit nem javult az O fal. Ma piszok szerencsénk volt, hogy egy totál kiherélt Philly O jött, mert ez nagyon sok csapat ellen tuti zacsi. Én félek, hogy annyira várjuk Wynnt, aztán vele sem lesz hatalmas javulás. Azért Andrews-Karras csere is negatívan hatott a falra és sajna csak egy embert jön már vissza. Jó Newhouse-nál szinte tényleg mindenki jobb😊