New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jacob Hollister két meccs ,3 TD a Hókszban
kolok1972
Pont kérdezni akartam őt hogy hogy ki dobtátok ? 🤔
(Nagyon érthetetlennek tűnik nekem mert kúrva jó a srác nálunk,ma is az egy kezes elkapása védővel a nyakán amiből TD lett élményszámba ment 😊)
Na és Gordon kirakását sem értem ?Igaz most csak limitálva játszott nálunk de az a 3-4 elkapása nagyon biztos volt este .Azért az tisztán látszik hogy marha jó célpont lesz Wilson-nak főleg ennyi pénzért.Szóval azt sem értem ő hogy hogy nem fért el nálatok ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mi sem szamoltunk vele elkapo TE-kent. Iden offseasonben 7. korert kaptuk ugye a Hazafiaktol, es kifejezetten blokkolo TE-nek vittuk, mivel Vannettben nem igen biztak, Dickson meg serult volt.

Csak ugye a sors kozbeszolt, es megserult az allaround TE
"aszunk", igy a snapjeit a visszahozott 2nd tier Willson es Hollister kozott kellett elosztani. Szerintem o nem fog 100 yardokat elkapni meccsenkent, de elozo hetvegen OT-ban gyozelmet ero TD-t szerzett, plusz ma egy egykezes TD. Nem csunya, de ezzel egyutt is erosebb a blokkolasban.

Itt az elkapasa ma hajnalbol, ha erdekel titeket:
 youtu.be/dDWiMxo08ng

Gordon pedig valamiert nem illett BB oltozojebe/rendszerebe. Ertheto amugy valamilyen szinten, habar szorgalmas gyereknek tunik edzoi elbaszelesek alapjan. Arra azert ne fogadjunk, hogy sokaig palyan marad.

Szerintem mindketto tranzakcio ertheto a Pats reszerol. Nagy jovobeli pozitiv erteke egyik jatekosnak sem volt itt.
undisputedly
Hát, ha blokkoló tight endnek vittétek, akkor szép vállalkozás volt, mert az ikertesójával együtt egyaránt nagy WR-ek inkább, én egyértelműen a Hernandez-szerepkörre vártam nálunk, sajnos Bradyvel nem volt meg az összhang (talán Gerappával ment neki jól)

Gordonnal állítólag edzésmunkabeli gondok voltak (gondolom itt inkább a route-ok nem jó megfutása lehet), amúgy normális srác, öltözőt sosem szedett szét, nem is értettem, amikor az öltözőt féltették tőle a waive után. Mindkettővel jól jártatok, meg Metcalffel is, úgyhogy én örülök, hogy nálatok jól tolják 😊

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jacob Hollister két meccs ,3 TD a Hókszban
kolok1972
Pont kérdezni akartam őt hogy hogy ki dobtátok ? 🤔
(Nagyon érthetetlennek tűnik nekem mert kúrva jó a srác nálunk,ma is az egy kezes elkapása védővel a nyakán amiből TD lett élményszámba ment 😊)
Na és Gordon kirakását sem értem ?Igaz most csak limitálva játszott nálunk de az a 3-4 elkapása nagyon biztos volt este .Azért az tisztán látszik hogy marha jó célpont lesz Wilson-nak főleg ennyi pénzért.Szóval azt sem értem ő hogy hogy nem fért el nálatok ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mi sem szamoltunk vele elkapo TE-kent. Iden offseasonben 7. korert kaptuk ugye a Hazafiaktol, es kifejezetten blokkolo TE-nek vittuk, mivel Vannettben nem igen biztak, Dickson meg serult volt.

Csak ugye a sors kozbeszolt, es megserult az allaround TE
"aszunk", igy a snapjeit a visszahozott 2nd tier Willson es Hollister kozott kellett elosztani. Szerintem o nem fog 100 yardokat elkapni meccsenkent, de elozo hetvegen OT-ban gyozelmet ero TD-t szerzett, plusz ma egy egykezes TD. Nem csunya, de ezzel egyutt is erosebb a blokkolasban.

Itt az elkapasa ma hajnalbol, ha erdekel titeket:
 youtu.be/dDWiMxo08ng

Gordon pedig valamiert nem illett BB oltozojebe/rendszerebe. Ertheto amugy valamilyen szinten, habar szorgalmas gyereknek tunik edzoi elbaszelesek alapjan. Arra azert ne fogadjunk, hogy sokaig palyan marad.

Szerintem mindketto tranzakcio ertheto a Pats reszerol. Nagy jovobeli pozitiv erteke egyik jatekosnak sem volt itt.
undisputedly
Ennyire biztos vagy Gordon vissza esésébe ?
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jacob Hollister két meccs ,3 TD a Hókszban
kolok1972
Pont kérdezni akartam őt hogy hogy ki dobtátok ? 🤔
(Nagyon érthetetlennek tűnik nekem mert kúrva jó a srác nálunk,ma is az egy kezes elkapása védővel a nyakán amiből TD lett élményszámba ment 😊)
Na és Gordon kirakását sem értem ?Igaz most csak limitálva játszott nálunk de az a 3-4 elkapása nagyon biztos volt este .Azért az tisztán látszik hogy marha jó célpont lesz Wilson-nak főleg ennyi pénzért.Szóval azt sem értem ő hogy hogy nem fért el nálatok ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mi sem szamoltunk vele elkapo TE-kent. Iden offseasonben 7. korert kaptuk ugye a Hazafiaktol, es kifejezetten blokkolo TE-nek vittuk, mivel Vannettben nem igen biztak, Dickson meg serult volt.

Csak ugye a sors kozbeszolt, es megserult az allaround TE
"aszunk", igy a snapjeit a visszahozott 2nd tier Willson es Hollister kozott kellett elosztani. Szerintem o nem fog 100 yardokat elkapni meccsenkent, de elozo hetvegen OT-ban gyozelmet ero TD-t szerzett, plusz ma egy egykezes TD. Nem csunya, de ezzel egyutt is erosebb a blokkolasban.

Itt az elkapasa ma hajnalbol, ha erdekel titeket:
 youtu.be/dDWiMxo08ng

Gordon pedig valamiert nem illett BB oltozojebe/rendszerebe. Ertheto amugy valamilyen szinten, habar szorgalmas gyereknek tunik edzoi elbaszelesek alapjan. Arra azert ne fogadjunk, hogy sokaig palyan marad.

Szerintem mindketto tranzakcio ertheto a Pats reszerol. Nagy jovobeli pozitiv erteke egyik jatekosnak sem volt itt.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jacob Hollister két meccs ,3 TD a Hókszban
kolok1972
Pont kérdezni akartam őt hogy hogy ki dobtátok ? 🤔
(Nagyon érthetetlennek tűnik nekem mert kúrva jó a srác nálunk,ma is az egy kezes elkapása védővel a nyakán amiből TD lett élményszámba ment 😊)
Na és Gordon kirakását sem értem ?Igaz most csak limitálva játszott nálunk de az a 3-4 elkapása nagyon biztos volt este .Azért az tisztán látszik hogy marha jó célpont lesz Wilson-nak főleg ennyi pénzért.Szóval azt sem értem ő hogy hogy nem fért el nálatok ?
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jacob Hollister két meccs ,3 TD a Hókszban

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Nyilvan innentol oket kell legjobban figyelni, de azert nem baj, ha lemaradoznak a tobbiek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jol alakulnak az eredmenyek. Bills, Chiefs zacsi.
Imitheking
Ravens meg erődemonstrációt tartott...
ThundersNFL
Akartam mondani, hogy jelenleg ez a nagyobb baj 😊

De mindegy,nyilvánvaló volt, hogy nem ezen a meccsen kap majd ki, viszont jó lenne oda még egy két-három zacsi

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
Jol alakulnak az eredmenyek. Bills, Chiefs zacsi.
Imitheking
Ravens meg erődemonstrációt tartott...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Jol alakulnak az eredmenyek. Bills, Chiefs zacsi.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Lassan de biztosan lesz idő is értelmes összefoglalóra is..addig ennyire futotta:

 youtu.be/FDhZVNHTQWA
topin
Egy dolog nyilvánvalóan kiderült, hogy nem vetitek meg az italt.......😊
csi77
A latszat csal..csak alkalomadtan iszunk 😉
topin
mi is, jeles unnepekkor mint Husvet, Hetfo, Karacsony, Szerda, Hanuka, Szombat, Diwali, Kedd, Nevnap, Csutortok, Szuletesnap, Vasarnap, Keresztelo, Pentek. 😊
no
Túl sok, nehéz fejben tartani. Maradok ennél: Reggel, délben, este 😀

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Lassan de biztosan lesz idő is értelmes összefoglalóra is..addig ennyire futotta:

 youtu.be/FDhZVNHTQWA
topin
Egy dolog nyilvánvalóan kiderült, hogy nem vetitek meg az italt.......😊
csi77
A latszat csal..csak alkalomadtan iszunk 😉
topin
mi is, jeles unnepekkor mint Husvet, Hetfo, Karacsony, Szerda, Hanuka, Szombat, Diwali, Kedd, Nevnap, Csutortok, Szuletesnap, Vasarnap, Keresztelo, Pentek. 😊
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Lassan de biztosan lesz idő is értelmes összefoglalóra is..addig ennyire futotta:

 youtu.be/FDhZVNHTQWA
topin
Egy dolog nyilvánvalóan kiderült, hogy nem vetitek meg az italt.......😊
csi77
A latszat csal..csak alkalomadtan iszunk 😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lassan de biztosan lesz idő is értelmes összefoglalóra is..addig ennyire futotta:

 youtu.be/FDhZVNHTQWA
topin
Egy dolog nyilvánvalóan kiderült, hogy nem vetitek meg az italt.......😊
csi77
Szóval normális emberek 😀

Bár az ízlésük után ez azért sejthető volt :d

több mint 4 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
OFF Nem tudjátok mi történt Reiss blogjaval? Köszi

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Lassan de biztosan lesz idő is értelmes összefoglalóra is..addig ennyire futotta:

 youtu.be/FDhZVNHTQWA
topin
Egy dolog nyilvánvalóan kiderült, hogy nem vetitek meg az italt.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Lassan de biztosan lesz idő is értelmes összefoglalóra is..addig ennyire futotta:

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Sport2-n Richard Seymour pókerezik éppen
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Nem tudjatok, AB jatszani fog a hetvegen? 😀
Solymi
Maximum az Arkham Mad Clownsban lép pályára
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Nem tudjatok, AB jatszani fog a hetvegen? 😀

több mint 4 éve
Sztyopa 306
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/72765095_799162620515199_3846157550168834048_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=LZLtqoIUVdQQ7kNvgFTsw03&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAmMyLRWiDd2vZ4O2_HfCH_ygzwoVHDs56hDXnodJie2w&oe=664AA937
Greatness recognizes greatness: Tom Brady and Lamar Jackson | From pregame ➡️ postgame Nothing but respect between Tom Brady and Lamar Jackson 🤝 | By NFL FilmsFacebook
From pregame ➡️ postgame Nothing but respect between Tom Brady and Lamar Jackson 🤝

Why so serious?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
A like-al jeleztem hogy egyetertek az irasoddal, de a playbook-ot lehet csukni nyitni ettol fuggetlenul ahogy fent leirtam. Azt kaptam ezen a meccsen amit vartam, nem nyitottuk jobban ki O reszerol mint eddig. Az baj lenne ha nem is tudnank.no
A nyitás-csukás terminológia kérdése. Manapság a csapatok egy jelentős része teljesen más gameplannel érkezik mindegyik meccsre - értsd akár 90% eleven personel az egyik aztán akár 90% twelve a másik meccsen, a harmadikon meg max protection és futás FB/TE támogatással, egyik meccsen szinte csak 5+ lépéses pass conceptek, a másikon alig van nem 3 lépéses, stb. Én emiatt már inkább úgy szeretem megközelíteni, hogy minden csapatnak van egy az edzői felfogáshoz, sémához és az állományhoz készült bő "szótára", és abból hetente készül "playbook" az adott meccsre. Ebben a megközelítésben nem nyitódik vagy csukódik a playbook, hanem minden hétre új készül (gyakran szó szerint is, mert a játékosok is az adott héten kapják meg és gyakorolják be az új playeket). De természetesen értem a te megközelítésedet is (a Ravensre talán jobban is passzol, mert kevesebb a hétről hétre váltás, mint mondjuk a Pats, Saints, Niners, Colts, stb. offense-eknél.)
peterk2005
A gameplan termeszetesen teljesen mas, az fugg az ellenfeltol. Ettol meg a playbook-bol veszik a jatekokat. Termeszetesen az meg fejlodik es ujul folyamatosan. Es termeszetesen a sema/felfogas ugyanaz marad.
Azert az kulonbseg hogy hozok uj play-eket vagy megujitom a mukodot. Amig megeszik addig minek ujitod? Termeszetesen keszul a 2.0-ra amikor mar nem ul a jatek. Es itt van a nyitas-csukas lehetosege, elojosz-e a javitott valtozattal vagy nem, vagy akar az uj jatekkal amig nem szukseges. | Ebbol egyedul a NO meccseit lattam mindet, arrol beszelgethetunk bar ne itt. | Gyakorlatilag megint egyetertunk mindenben, max az utolso mondataimban nem. 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A like-al jeleztem hogy egyetertek az irasoddal, de a playbook-ot lehet csukni nyitni ettol fuggetlenul ahogy fent leirtam. Azt kaptam ezen a meccsen amit vartam, nem nyitottuk jobban ki O reszerol mint eddig. Az baj lenne ha nem is tudnank.no
A nyitás-csukás terminológia kérdése. Manapság a csapatok egy jelentős része teljesen más gameplannel érkezik mindegyik meccsre - értsd akár 90% eleven personel az egyik aztán akár 90% twelve a másik meccsen, a harmadikon meg max protection és futás FB/TE támogatással, egyik meccsen szinte csak 5+ lépéses pass conceptek, a másikon alig van nem 3 lépéses, stb. Én emiatt már inkább úgy szeretem megközelíteni, hogy minden csapatnak van egy az edzői felfogáshoz, sémához és az állományhoz készült bő "szótára", és abból hetente készül "playbook" az adott meccsre. Ebben a megközelítésben nem nyitódik vagy csukódik a playbook, hanem minden hétre új készül (gyakran szó szerint is, mert a játékosok is az adott héten kapják meg és gyakorolják be az új playeket). De természetesen értem a te megközelítésedet is (a Ravensre talán jobban is passzol, mert kevesebb a hétről hétre váltás, mint mondjuk a Pats, Saints, Niners, Colts, stb. offense-eknél.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ettol fuggetlenul a videozas piszkosul mukodik. | Kiveve a Pats LB-k akik reagalnak 😊 | Uaz a felallas es a kimenetel 1-2 fele akkor azt a 3. meccsen senki nem fogja megenni. Termeszetesen a variacio rengeteg + a megtevesztes...stb. Ha csak egy CB-t nezel hogy vegyunk egy nehezebb posztot, akkor ha latjak hogy a szemben allo WR uazon felallasbol/stb fut 10y megall egy pillanatra, majd visszafordul 35%-ban vagy sprintel ujra tovabb 65%-ban, es a mellette levo flat-t fut. A CB-je sprintre keszul de adott ponton kesz a visszafordulasra. Ha csak ketfelere kell figyelnie jon a jo jatek tole. Itt lehet csukni a konyvet, mert route lehet millio. Az O-k inkabb tudjak ezt csinalni, a D a nyomast es a nyomas szemelyeit tudja rejteni ( 2-3 eve a Pats-nek N1 D-t hozott ). A lehetoseg tarhaza millio, de megsem mert a jatekosok egyeni kepessege meghataroz dolgokat amit akkor sem eszi meg az ellenfel ha mutatod.no
Természetesen. De amit leírsz, az éppen azt részletezi, hogy miért nincs értelme csak megtévesztésként behívni olyan playt, amit csak azért hívnak be, hogy majd a playoffban az ellenfél arra rosszul reagáljon. Mert a teljes felkészülési folyamat az első naptól kezdve olyan, amit leírsz. A game planning és a playhívás maga olyan, hogy ugyanabból a felállásból első meccsen ezt, második meccsen azt, harmadik meccsen meg amazt fogja játszani. Aztán a negyediken meg megint valami mást, vagy pedig a háromból valamelyiket. Aztán az ötödik meccsre már trendeket is elemeznek, kielemzik a saját játékosokat is és kiszúrják azokat amik árulkodóak lehetnek (passz play előtt mindig megtörtli a kesztűjét az irányító 😊 ), és ezeket is elkezdik direkt megváltoztatni. Hiszen az ötödik, hatodik fordulóban is nyerni akarnak, és az ötödik, hatodik fordulós ellenfél is elemez.

Szóval az egész game planning és playhívás olyan, hogy a megtévesztés, kiszámíthatatlanság a cél. Nincs értelme olyan playeket beletenni, amiknek az egyetlen célja a megtévesztés, mert play olyan, hogy az ellenfél lehetőleg ne tudja, hogy ami jön az melyik lesz a korábban ugyanebből a felállásból játszott tizenkét variációból. Vagy esetleg egy tizenharmadik jön.

(Ha meg akarnák téveszteni az analitikusokat, akkor egyébként pont nem azt kéne csinálni, hogy futtatni egy playt aztán soha többet nem venni elő, hanem fordítva. Rendszeresen az idény alatt futtatni kéne többször is ugyanazt, aztán a playoffban elővenni ugyanabból a felállásból egy teljesen mást. De megint oda jutunk vissza, hogy az _egész_ game plan ilyen, _minden_ play ilyen. Nincs értelme _csak_ emiatt betenni playeket, amiknek más céljuk nincs is.)
peterk2005
A like-al jeleztem hogy egyetertek az irasoddal, de a playbook-ot lehet csukni nyitni ettol fuggetlenul ahogy fent leirtam. Azt kaptam ezen a meccsen amit vartam, nem nyitottuk jobban ki O reszerol mint eddig. Az baj lenne ha nem is tudnank.

Jelenleg mi a gyorsasag/ero egyensulyaval nyomjuk ahol a D-nek kell reagalnia, de nalunk is van elkepzeles hogy allitanank meg magunkat es arra kesz kell lennie a valaszunknak. Minel kesobb derul ki egy jo altalanos megoldas annal jobb nekunk.

De mivel ez a Pats topic.
A 0 cover is mostanra ki van elemezve, ki fog hatralepni milyen %-ban | ( en nem hiszem a reagalnak dolgot, de hogy a szemednek mi hogy tunik azzal nem fogok/tudok vitazni 😊 ) | . De nem igazan ez a fontos ha tul akarod jatszani, bar segitseg, hanem hogy blokkolsz a QB-nak egy picurkaval tobb idot.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Szerintem meg ez a meccs arról szólt, hogy az AFC-ben Harbaugh képes a legjobban meccselni BB ellen.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ettol fuggetlenul a videozas piszkosul mukodik. | Kiveve a Pats LB-k akik reagalnak 😊 | Uaz a felallas es a kimenetel 1-2 fele akkor azt a 3. meccsen senki nem fogja megenni. Termeszetesen a variacio rengeteg + a megtevesztes...stb. Ha csak egy CB-t nezel hogy vegyunk egy nehezebb posztot, akkor ha latjak hogy a szemben allo WR uazon felallasbol/stb fut 10y megall egy pillanatra, majd visszafordul 35%-ban vagy sprintel ujra tovabb 65%-ban, es a mellette levo flat-t fut. A CB-je sprintre keszul de adott ponton kesz a visszafordulasra. Ha csak ketfelere kell figyelnie jon a jo jatek tole. Itt lehet csukni a konyvet, mert route lehet millio. Az O-k inkabb tudjak ezt csinalni, a D a nyomast es a nyomas szemelyeit tudja rejteni ( 2-3 eve a Pats-nek N1 D-t hozott ). A lehetoseg tarhaza millio, de megsem mert a jatekosok egyeni kepessege meghataroz dolgokat amit akkor sem eszi meg az ellenfel ha mutatod.no
Természetesen. De amit leírsz, az éppen azt részletezi, hogy miért nincs értelme csak megtévesztésként behívni olyan playt, amit csak azért hívnak be, hogy majd a playoffban az ellenfél arra rosszul reagáljon. Mert a teljes felkészülési folyamat az első naptól kezdve olyan, amit leírsz. A game planning és a playhívás maga olyan, hogy ugyanabból a felállásból első meccsen ezt, második meccsen azt, harmadik meccsen meg amazt fogja játszani. Aztán a negyediken meg megint valami mást, vagy pedig a háromból valamelyiket. Aztán az ötödik meccsre már trendeket is elemeznek, kielemzik a saját játékosokat is és kiszúrják azokat amik árulkodóak lehetnek (passz play előtt mindig megtörtli a kesztűjét az irányító 😊 ), és ezeket is elkezdik direkt megváltoztatni. Hiszen az ötödik, hatodik fordulóban is nyerni akarnak, és az ötödik, hatodik fordulós ellenfél is elemez.

Szóval az egész game planning és playhívás olyan, hogy a megtévesztés, kiszámíthatatlanság a cél. Nincs értelme olyan playeket beletenni, amiknek az egyetlen célja a megtévesztés, mert play olyan, hogy az ellenfél lehetőleg ne tudja, hogy ami jön az melyik lesz a korábban ugyanebből a felállásból játszott tizenkét variációból. Vagy esetleg egy tizenharmadik jön.

(Ha meg akarnák téveszteni az analitikusokat, akkor egyébként pont nem azt kéne csinálni, hogy futtatni egy playt aztán soha többet nem venni elő, hanem fordítva. Rendszeresen az idény alatt futtatni kéne többször is ugyanazt, aztán a playoffban elővenni ugyanabból a felállásból egy teljesen mást. De megint oda jutunk vissza, hogy az _egész_ game plan ilyen, _minden_ play ilyen. Nincs értelme _csak_ emiatt betenni playeket, amiknek más céljuk nincs is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)