New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
13.Rulez 24
Patriots owner Bob Kraft compared Brandin Cooks' potential impact to Randy Moss' in New England.
"Since I've owned the team," said Kraft,"the only player that could make an impact like that at wide receiver was Randy Moss."

Mon, Mar 27, 2017 04:01:00 PM
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Niklasnak örüljünk?
ParadSEC
kellett egy move TE, Hollisterben nem bízunk ezek szerint..egy próbát mindenképpen megér
gordon
Ő nem inkabb blokkoló TE lesz?

Jott közben OL depth is
Sinisa
maradjunk abban, hogy se blokkolásban , se elkapásban nem jó , de majd itt..
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Niklasnak örüljünk?
ParadSEC
kellett egy move TE, Hollisterben nem bízunk ezek szerint..egy próbát mindenképpen megér
gordon
Ő nem inkabb blokkoló TE lesz?

Jott közben OL depth is

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Niklasnak örüljünk?
ParadSEC
kellett egy move TE, Hollisterben nem bízunk ezek szerint..egy próbát mindenképpen megér
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Niklasnak örüljünk?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azert eleg sok a HA ebben. Mert elment Amendola, de Edelman is sulyos serulesbol jon vissza, Gronk pedig Gronk, de ha csak azt nezem, hogy a donto utan mar a sok utes miatt a visszavonulast ecsetelte, akkor azert azt is hozza kell adni, hogy ha visszater, iden vegkepp mindenki arra fog utazni, hogy szetusse es meginkabb kedvet szegje.

Arrol nem is beszelve, hogy neki is egy sor sulyos serulese volt mar. Osszessegeben azert ez vekony jeg, viszont ez megis az az ar, amiert ez nem is mondhato rossz lepesnek. Nem tul utos az idei WR-class, de azert a masodik kor vegen lehet talalni hasznos jatekost. HA Edelman hozni tudja a serulese elotti format ES Gronk is hozza a tole megszokott allatot, nem is serul, akkor azert nem is kell Cooks-szintu sztar oda harmadiknak, foleg, hogy Hogan is nagyon hasznos.

Csak azert megis, Amendola tavozasaval es a sok kerdojellel BB kockaztatott szerintem egyet.
Stez
Adok én neked még egyet.

Ha nem működik majd a passzjáték, akkor aggódom, de eddig még mindig mindenkivel megoldottuk, Cooks és Dola nélkül is menni fog, ne izgulj.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Meh

 twitter.com/PatsFans/status/981518644441223168
(Dola jobban fog hiányozni, főleg PO-ban)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azert eleg sok a HA ebben. Mert elment Amendola, de Edelman is sulyos serulesbol jon vissza, Gronk pedig Gronk, de ha csak azt nezem, hogy a donto utan mar a sok utes miatt a visszavonulast ecsetelte, akkor azert azt is hozza kell adni, hogy ha visszater, iden vegkepp mindenki arra fog utazni, hogy szetusse es meginkabb kedvet szegje.

Arrol nem is beszelve, hogy neki is egy sor sulyos serulese volt mar. Osszessegeben azert ez vekony jeg, viszont ez megis az az ar, amiert ez nem is mondhato rossz lepesnek. Nem tul utos az idei WR-class, de azert a masodik kor vegen lehet talalni hasznos jatekost. HA Edelman hozni tudja a serulese elotti format ES Gronk is hozza a tole megszokott allatot, nem is serul, akkor azert nem is kell Cooks-szintu sztar oda harmadiknak, foleg, hogy Hogan is nagyon hasznos.

Csak azert megis, Amendola tavozasaval es a sok kerdojellel BB kockaztatott szerintem egyet.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért arról elegánsan megfeledkezik a jó nép, hogy szerintem a ligában mi használjuk legtöbbet az RB-passzokat, amire azért minimum két nagyon jó emberünk még mindig van, és szerintem jön a drafton is ember.

Persze kevés most a WR, meg sérülhetnek meg az emberek, de jelenleg Julian, Gronk, White, Hogan, Burkhead, Mitchell opcióink alaphangon vannak, és már az 5-6. ember sem biztos, hogy túl sok lehetőséget kap meccsenként, ezekhez meg jöhet Dorsett meccsenkénti egy hosszú játéka, és valamiért úgy érzem, senki sem akarja elfogadni a felvetést, hogy Pattersonból lehet még valami támadóoldalon is.
Wyatt
Ez az. Cooks nektek tavaly is tulajdonképpen luxus igazolás volt. Egy deep threat játékos, akivel jól meg lehet nyújtani a pályát, de nem egy kifejezetten jó route futó, abban a gyors, separation-ra, sok underneath passzra, RB passzokra épülő sémában amit Brady sok éve játszik, ő volt a hab a tortán, nem maga a torta. A tortának még Dola is sokkal inkább volt részese.

Ha White, Edelman és Gronk relative egészségesen le tudják hozni a szezont, és Edelman / Gronk nem esik vissza, nem lassul be nagyon, akkor Cooks hiánya észrevehetetlen lesz. Amit ez az offense a szélen csinál, azt Hogan is tudja hozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Igaza volt itt annak, aki par hete megmondta a frankot: Cooksnak tenyleg nem neztek el, hogy a dontoben gatfutot jatszott. 8-D
Stez
Ahaa akkor ezért ment Pat is a Detroitba 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igaza volt itt annak, aki par hete megmondta a frankot: Cooksnak tenyleg nem neztek el, hogy a dontoben gatfutot jatszott. 8-D

több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Parádés trade, már csak a jó draft kell. OT, LB, aztán a többi...
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 610 — Patriot
Azért ha nem a Patriotsról és BB-ről lenne szó egy ilyen FA mozgássorozat után mindenki rebuildet emlegetne. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért arról elegánsan megfeledkezik a jó nép, hogy szerintem a ligában mi használjuk legtöbbet az RB-passzokat, amire azért minimum két nagyon jó emberünk még mindig van, és szerintem jön a drafton is ember.

Persze kevés most a WR, meg sérülhetnek meg az emberek, de jelenleg Julian, Gronk, White, Hogan, Burkhead, Mitchell opcióink alaphangon vannak, és már az 5-6. ember sem biztos, hogy túl sok lehetőséget kap meccsenként, ezekhez meg jöhet Dorsett meccsenkénti egy hosszú játéka, és valamiért úgy érzem, senki sem akarja elfogadni a felvetést, hogy Pattersonból lehet még valami támadóoldalon is.

Tényleg annyira kevés lenne a célpont? Én kétlem

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Bár mondogattam egy ideje, hogy most kellene elcserélni Cooksot amíg kapunk érte első kört, de nem gondoltam volna hogy BB valóban megteszi.
A WR sor mélysége annyira nem aggaszt, ott van Edelman, Hogan, Mitchell, Britt, Dorsett, C. Hollister és McCarron; az első három már nálunk is bizonyított Britt szerintem annyira nem rossz mint amilyen rossz a megítélése, Dorsett számomra a nagy talány, valahogy nem tudom elhinni hogy jó lesz a srác, de a stáb hisz benne különben már kivágtuk volna, az utolsó kettőről meg kb senki sem tudja mit tudnak /oké, BBék talán tudják😉/. Tény hogy WR draftokban /Mitchellt leszámítva szarok vagyunk/ de kukázással össze lehet szedni még hasznos elkapókat.
Cuchulain82
Ebben teljesen igazan van,csak pont az a bibi,hogy az első 3-ból kettő a teljes előző szezont kihagyta,egy pedig 7 meccset hagyott ki,magyarán a wr depth chart 1-3 egészségi állapotában és főleg tartósságában vannak komoly kérdőjelek,még akkor is JE rehabja nagyon jól nézett ki.Brittből semmit nem láttunk még ,Dorsettre én azért nem nagyon alapoznék. Mindegy az ellenérték nagyon jó,azt hogy a hiányát megérezzük-e vagy majd tudjuk pótolni,úgysem most tudjuk megítélni.
kolok1972
A sérülésekkel kapcsolatban abban bízom hogy a stáb képben van, én nem vagyok orvos hogy meg tudjam állapítani ki milyen egészséges.
Brittből a mi rendszerünkben semmit sem látunk ez tény, viszont volt már elfogadható szezonja TBnél jóval gyengébb irányítókkal is, benne látok potenciált; Dorsett számomra sokkal nagyobb kérdőjel, tavaly azért kipróbáltuk párszor annyira nem volt rossz mint amennyire vártam, de én sem rá alapoznám a támadójátékot, kiegészítő embernek jó lehet.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Addig cseszegették BB-t a Gronk tradeddel hogy ideges lett és elpasszolta Cooksot a picsàba, nesze“ nektek trade ”alapon. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kamar Aiken és Brandon Tate még FA , nem kell izgulni ..
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Bár mondogattam egy ideje, hogy most kellene elcserélni Cooksot amíg kapunk érte első kört, de nem gondoltam volna hogy BB valóban megteszi.
A WR sor mélysége annyira nem aggaszt, ott van Edelman, Hogan, Mitchell, Britt, Dorsett, C. Hollister és McCarron; az első három már nálunk is bizonyított Britt szerintem annyira nem rossz mint amilyen rossz a megítélése, Dorsett számomra a nagy talány, valahogy nem tudom elhinni hogy jó lesz a srác, de a stáb hisz benne különben már kivágtuk volna, az utolsó kettőről meg kb senki sem tudja mit tudnak /oké, BBék talán tudják😉/. Tény hogy WR draftokban /Mitchellt leszámítva szarok vagyunk/ de kukázással össze lehet szedni még hasznos elkapókat.
Cuchulain82
Ebben teljesen igazan van,csak pont az a bibi,hogy az első 3-ból kettő a teljes előző szezont kihagyta,egy pedig 7 meccset hagyott ki,magyarán a wr depth chart 1-3 egészségi állapotában és főleg tartósságában vannak komoly kérdőjelek,még akkor is JE rehabja nagyon jól nézett ki.Brittből semmit nem láttunk még ,Dorsettre én azért nem nagyon alapoznék. Mindegy az ellenérték nagyon jó,azt hogy a hiányát megérezzük-e vagy majd tudjuk pótolni,úgysem most tudjuk megítélni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Bár mondogattam egy ideje, hogy most kellene elcserélni Cooksot amíg kapunk érte első kört, de nem gondoltam volna hogy BB valóban megteszi.
A WR sor mélysége annyira nem aggaszt, ott van Edelman, Hogan, Mitchell, Britt, Dorsett, C. Hollister és McCarron; az első három már nálunk is bizonyított Britt szerintem annyira nem rossz mint amilyen rossz a megítélése, Dorsett számomra a nagy talány, valahogy nem tudom elhinni hogy jó lesz a srác, de a stáb hisz benne különben már kivágtuk volna, az utolsó kettőről meg kb senki sem tudja mit tudnak /oké, BBék talán tudják😉/. Tény hogy WR draftokban /Mitchellt leszámítva szarok vagyunk/ de kukázással össze lehet szedni még hasznos elkapókat.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
WR szitu: Dorsett-ben senki nem bízik?
Sinisa
A kerdest olvasvan eloszor azt hittem, meg mindig aprilis elseje van.

több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Draft: par héttel az FA kezdete után ismet eljutottunk oda, amit BB a legjobban szeret...senki nem tudja, hogy a drafton mit akar csinalni.
Sinisa
“Whenever Belichick makes a trade, the whole league gets nervous. Teams always wonder, ‘What does he know that I’m missing?"
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Dorsett time!! 😂
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jön draftrôl wr, udefaról is, aztàn megvagyunk. Csinàl az öreg egy fajantos D-t a többit JMD és Brady Scarral karöltve megoldja
ParadSEC
Mert a wr draftjaink olyan hű de jól szoktak ülni... 😊))

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
WR szitu: Dorsett-ben senki nem bízik?
Draft: par héttel az FA kezdete után ismet eljutottunk oda, amit BB a legjobban szeret...senki nem tudja, hogy a drafton mit akar csinalni.

23, 31, 43, 63, 95 nekem jo szám sornak tűnik.
Le trade / fel trade / OT+LB elso körben?
Bármi lehet ebből.

Ja es ismet kb. 15M cap space van.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Jön draftrôl wr, udefaról is, aztàn megvagyunk. Csinàl az öreg egy fajantos D-t a többit JMD és Brady Scarral karöltve megoldja

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich