New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Draft: par héttel az FA kezdete után ismet eljutottunk oda, amit BB a legjobban szeret...senki nem tudja, hogy a drafton mit akar csinalni.
Sinisa
“Whenever Belichick makes a trade, the whole league gets nervous. Teams always wonder, ‘What does he know that I’m missing?"
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Dorsett time!! 😂
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jön draftrôl wr, udefaról is, aztàn megvagyunk. Csinàl az öreg egy fajantos D-t a többit JMD és Brady Scarral karöltve megoldja
ParadSEC
Mert a wr draftjaink olyan hű de jól szoktak ülni... 😊))

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
WR szitu: Dorsett-ben senki nem bízik?
Draft: par héttel az FA kezdete után ismet eljutottunk oda, amit BB a legjobban szeret...senki nem tudja, hogy a drafton mit akar csinalni.

23, 31, 43, 63, 95 nekem jo szám sornak tűnik.
Le trade / fel trade / OT+LB elso körben?
Bármi lehet ebből.

Ja es ismet kb. 15M cap space van.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Jön draftrôl wr, udefaról is, aztàn megvagyunk. Csinàl az öreg egy fajantos D-t a többit JMD és Brady Scarral karöltve megoldja

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Lényegében játszott nálatok egy évet és visszakaptátok a bekerülési értékét. Üzletileg semmi gond vele. Az lesz az érdekes kérdés, hogy mit csinál BB a pluszban kapott pickkel. Jön az új QB? (Tényleg Lamarr?) Vagy netán feltrade? Ezzel a draft capitallal már 10-en belülre is fel lehet menni. Vagy simán csak plusz egy high pick és jön az új tackle mondjuk?

Akárhogy is, ez nekem nem rövid távú lépésnek tűnik, hanem igencsak hosszabb távú számításnak. BB lehet, hogy nem csak 1-2 évre akar még maradni?
peterk2005
Akkor agyvérzést kapok...Üzletileg ez teljesen rendben van,de az Igor es kyobalu altal felvetettek bennem is motoszkalnak... Ha eljutunk odaig,azert vhogy a Ramset se artana megverni. Azert ott mar nagyon komoly talent mennyiseg kezed osszegyulni es nagyon abba sem bizhatunk,hogy ugysincs meg az a coaching staff aki kihozna beloluk a potencialt. Nyilvan azert oda tradeltuk,mert ok adtak erte a legtobbet,de ez BB-t sosem erdekelte lsd a visszautasitott Browns trade ajanlatok.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
És akkor most BB bejelentkezik a sok pickkel OBJ-ért
GiantsMLBhunter
Kell a bànatnak az a F.szparittya jó Ö nàlatok had rontsa a levegöt New Yorkban. Ha Cooksnak nem tudunk nagy lét adni biztos hogy Mr. KapuLoverrért sem adunk 1 petàkot sem

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lényegében játszott nálatok egy évet és visszakaptátok a bekerülési értékét. Üzletileg semmi gond vele. Az lesz az érdekes kérdés, hogy mit csinál BB a pluszban kapott pickkel. Jön az új QB? (Tényleg Lamarr?) Vagy netán feltrade? Ezzel a draft capitallal már 10-en belülre is fel lehet menni. Vagy simán csak plusz egy high pick és jön az új tackle mondjuk?

Akárhogy is, ez nekem nem rövid távú lépésnek tűnik, hanem igencsak hosszabb távú számításnak. BB lehet, hogy nem csak 1-2 évre akar még maradni?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
elnézve, hogy menyire elszálltak a WR fizetések (köszönhetően Newsome-nak is) + a levegőben van OBJ megadeal-je, így pont jókor szabadultunk meg tőle, amíg magasan volt az ára ráadásul bekerülési értéken(!)

back to basics:


Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 twitter.com/AdamSchefter/status/981287566019309571
Asbee
Meh, inflációt/időtényezőt beleszámítva ez a Pats-től kifejezetten gyalázatos trade -> BB takarodj 😛

Amúgy itt nem az OT a lényeg (McGlinchey úgyis elmegy, a 3-4. legjobb OT meg 31.-re is meglenne), hanem az elsőkörös pick(amiből letrade-del lehet varázsolni), szóval ilyen szempontból mindegy.
Dehogy pont contenderhez (mégha NFC), ez szerintem fura.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mitchell térde egy év alatt nem jött rendbe. Az öreg nem engedte játszani a PO-ban..Britt pedig nem fogja megváltani a világot, örülünk, ha az edzőtábort kihúzza, megéli..Julian, Hogan, Gronk van..Julius nem tudjuk hogy tér vissza..Nekem ez a trió karcsú, pedig imádom őket.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Mitchell remélem akkor tud egy egészséges és jó szezont tolni, bírom a srácot 😊
Mondjuk ez jó ár Cooksért, de remélem most nem lefele fog trédelgetni az öreg,hanem hozunk mondjuk egy pöpec OT-t 😛

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Értem én az első kört..Kell a LT Brady mellé. De No Dola, No Cooks! Julius,Hogan,Gronk trió nekem karcsú, bármennyire is szeressem őket, ismerve a sérüléseik halmazát..
kyobalu
Ott van még Mitchell és ott van még Britt is. És draftról is hozhatunk még elkapót.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Értem én az első kört..Kell a LT Brady mellé. De No Dola, No Cooks! Julius,Hogan,Gronk trió nekem karcsú, bármennyire is szeressem őket, ismerve a sérüléseik halmazát..
kyobalu
őőőő Mitchell???



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
És akkor most BB bejelentkezik a sok pickkel OBJ-ért
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Értem én az első kört..Kell a LT Brady mellé. De No Dola, No Cooks! Julius,Hogan,Gronk trió nekem karcsú, bármennyire is szeressem őket, ismerve a sérüléseik halmazát..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ha BB igazi troll lenne, akkor mind a két első körössel lecserélne... 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
1/23 OT 1/31 LB

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Wow.. (mennyi 2. és jövő évi 2. körös lesz ebből 😀)
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Ez nagyon jó ár érte.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Itt a bomba, #1 OT prospect here we go



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá, akkor nem sikerült dűlőre jutni vele

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 twitter.com/AdamSchefter/status/981287566019309571


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Túl nagy a csend. 😊
Itt egy kis összeesküvés elmélet:


Have fun! 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
nfl híreknél magyar oldalak információi, mint hivatkozási alapok, hát ha ez nem LOL, akkor semmi 😊 Ők szerintetek honnan veszik ezeket, ha nem a rotoworldról és egyéb híraggregátor lapokról? Nyilván a beépített embereik jelentik, megelőzve minden más helyi/országos forrást

Louisville-i kapcsolataim alapján viszont én megerősíthetem, hogy idén a Kentucky Derby-n indul egy Gronkowski nevű ló is!
r.baggio
Nem azt mondtam, hogy meg fog történni vagy hogy ezt elhittem/megbízható infónak vettem, hanem azt, hogy BB korábbi tevékenységeit nézve logikailag ugyanúgy helytálló következtetés, mint több másik amelyik ezzel ellentétes.

Kismillió egyéb tényező közrejátszik ezekben a döntésekben és mivel nem látunk bele a szervez működésébe, így csak tippelgetés megy, hogy mi lesz a következő lépés. Akik meg tudják, hogy milyen irányelvek szerint hoznak döntést azok meg nem folynak bele ezekbe a találgatásokba.