New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
respetvv4lacika 15
Szakmailag később elemzek ez most kijött belőlem.Az igazság az h most még képtelen vagyok szakmázni.Elnézést a vulgaritásért de most képtelen vagyok szépen fogalmazni olyan érzelmek szabadultak fel bennem.Ehhez képest egy 2perces orgazmus is lófasz amit örömöt most érzek.
több mint 7 éve
respetvv4lacika 15
GYEREEEE A KURVA ANYÁÁÁÁÁÁÁÁD !!!! MI VOLT ez gyerekek !!! Őrület téboly!!! VIsitva hörögtem végig az utólsó negyedet és megkönnyeztem !!! Őrület! Őrület!!
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az eredeti terv:

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nézegetem a stat-okat és a falcons csinált 3 pontszerző drive-ot és összesen 340 yardot. Pedig mennyire esetlennek tűnt nekem a védelmünk. Az azért elég erős a liga legjobb O-ja ellen.

Ja és Flowers! Hiányzott valakinek Chandler Jones?? Hihetetlen mennyit fejlődött az idény folyamán.
Proxi
Igen, ezt most jó kérdés. Jó volt ez a védelem vagy sem? Mégiscsak 28 ponton tartották a liga legponterősebb támadósorát. Vagyis csak 21, egyet kapott az O#-is.

Pont a Bill nyilatkozat után gondoltam rá, hogy Ő ma már biztos készül a következő szezonra. És hát ugye azért ment el Chandler Jones, hogy legyen pénz Collinsra meg Hightowerre is. Vajon visszajönne? Szeretnénk-e újra itt látni? Az én fantáziámat azért megmozgatta.
Weskho
Az Arizona azt nyilatkozta, hogy mindenképpen megtartják, ha másként nem, taggel.

 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap3000000783838/NFL-360-Why-Tom-Brady-is-timeless

Ez szép kisfilm Brady-ről.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Weskho New England Patriots 46
Nézegetem a stat-okat és a falcons csinált 3 pontszerző drive-ot és összesen 340 yardot. Pedig mennyire esetlennek tűnt nekem a védelmünk. Az azért elég erős a liga legjobb O-ja ellen.

Ja és Flowers! Hiányzott valakinek Chandler Jones?? Hihetetlen mennyit fejlődött az idény folyamán.
Proxi
Igen, ezt most jó kérdés. Jó volt ez a védelem vagy sem? Mégiscsak 28 ponton tartották a liga legponterősebb támadósorát. Vagyis csak 21, egyet kapott az O#-is.

Pont a Bill nyilatkozat után gondoltam rá, hogy Ő ma már biztos készül a következő szezonra. És hát ugye azért ment el Chandler Jones, hogy legyen pénz Collinsra meg Hightowerre is. Vajon visszajönne? Szeretnénk-e újra itt látni? Az én fantáziámat azért megmozgatta.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
 www.facebook.com/patriotshu/photos/a.433402663370355.91031.110885528955405/1298121140231832/?type=3&theater

Patrica mekkora arc 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nézegetem a stat-okat és a falcons csinált 3 pontszerző drive-ot és összesen 340 yardot. Pedig mennyire esetlennek tűnt nekem a védelmünk. Az azért elég erős a liga legjobb O-ja ellen.

Ja és Flowers! Hiányzott valakinek Chandler Jones?? Hihetetlen mennyit fejlődött az idény folyamán.

Szerkesztette: Proxi

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ncore jeggyel meg lehet nézni már a meccset 720p és 1080i felbontásban is.
Burkus
jutubon is fent van már



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ncore jeggyel meg lehet nézni már a meccset 720p és 1080i felbontásban is.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Kicsit dèja vu érzésem van a kommenteket olvasva a többi topikban: Tény:"megkaptuk" a lehetőséget a Falconstól. Tény: a szerencsével sem álltunk hadilábon. De annak hogy ennek az ég adta világon bármi jelentősége legyen "csak " egy Julio Jones-i Edelman elkapás,két 90 yardos TD drive +2(!!) kétpontos kísélet és egy ellentmondást nem tűrő TD drive kellett az OT-ban... EGYÜTT...
kolok1972
Ezt az egyszerű emberek nem bonyolítják így túl, hanem összefoglalják, és úgy hívják: MÁK. 😉
Sobri Jóska
Nem akarok álszent lenni: lehet h a masik oldalon én is így gondolnám,ezért én nem is ítélek el ezért senkit. Inkabb a dèja vu-n volt a hangsúly.
kolok1972
Én sose gondoltam, hogy a szerencse miatt kapott volna ki olyan csapat amelyiknek drukkoltam. Más sportban sem.
Tehát én ezért nyugodtan, álszenteskedés nélkül is mondhatom.

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Kicsit dèja vu érzésem van a kommenteket olvasva a többi topikban: Tény:"megkaptuk" a lehetőséget a Falconstól. Tény: a szerencsével sem álltunk hadilábon. De annak hogy ennek az ég adta világon bármi jelentősége legyen "csak " egy Julio Jones-i Edelman elkapás,két 90 yardos TD drive +2(!!) kétpontos kísélet és egy ellentmondást nem tűrő TD drive kellett az OT-ban... EGYÜTT...
kolok1972
Ezt az egyszerű emberek nem bonyolítják így túl, hanem összefoglalják, és úgy hívják: MÁK. 😉
Sobri Jóska
Nem akarok álszent lenni: lehet h a masik oldalon én is így gondolnám,ezért én nem is ítélek el ezért senkit. Inkabb a dèja vu-n volt a hangsúly.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Kicsit dèja vu érzésem van a kommenteket olvasva a többi topikban: Tény:"megkaptuk" a lehetőséget a Falconstól. Tény: a szerencsével sem álltunk hadilábon. De annak hogy ennek az ég adta világon bármi jelentősége legyen "csak " egy Julio Jones-i Edelman elkapás,két 90 yardos TD drive +2(!!) kétpontos kísélet és egy ellentmondást nem tűrő TD drive kellett az OT-ban... EGYÜTT...
kolok1972
Ezt az egyszerű emberek nem bonyolítják így túl, hanem összefoglalják, és úgy hívják: MÁK. 😉

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit érdekel téged az, máshol mit beszélnek a meccsről? 😊 Nem mindegy, mit mondanak? 😀

Én a Falcons-topicot nézem csak, mert kíváncsi vagyok, ott miről megy az eszmecsere, de egy másik csapat topicjába emiatt alapból nem néztem bele. Na de majd most 😊

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Kicsit dèja vu érzésem van a kommenteket olvasva a többi topikban: Tény:"megkaptuk" a lehetőséget a Falconstól. Tény: a szerencsével sem álltunk hadilábon. De ahhoz hogy ennek az ég adta világon bármi jelentősége legyen "csak " egy Julio Jones-i Edelman elkapás,két 90 yardos TD drive +2(!!) kétpontos kísélet és egy ellentmondást nem tűrő TD drive kellett az OT-ban... EGYÜTT...

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
"5 rings can't be deflated" Ezt meg Kobe Bryant írta Twitteren. Itt van még pár:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000783709/article/social-media-reaction-from-patriots-super-bowl-li-win?campaign=fb-nf-sf54600773-sf54600773&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért egy szót a Sport tv műsora is megér: most veszem észre, hogy stúdióban ülő "Pats drukkerek" között, az első sorban egy srác egy Seahawks pólóban ücsörög...
Kollega
Undi volt az😉
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Azért egy szót a Sport tv műsora is megér: most veszem észre, hogy stúdióban ülő "Pats drukkerek" között, az első sorban egy srác egy Seahawks pólóban ücsörög...
Kollega
Mit akarsz még? Egy Pats szurkoló volt a szakkommentátor 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Azért egy szót a Sport tv műsora is megér: most veszem észre, hogy stúdióban ülő "Pats drukkerek" között, az első sorban egy srác egy Seahawks pólóban ücsörög...
Kollega
Pats light.

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért egy szót a Sport tv műsora is megér: most veszem észre, hogy stúdióban ülő "Pats drukkerek" között, az első sorban egy srác egy Seahawks pólóban ücsörög...

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
21 perccel a meccs vége előtt a győzelmi esélyünk 0,2 % volt. Az Atlantáé 99,8 %. Ez 8,31-el a vége előtt, egy TD és eg FG után már 1,8 %-ra emelkedett... Megyek haza, 19 órától adja a Sport2, megnézem újra, mert még most sem tudom, hogy csinálták.

Bradynek ellopták a mezét az öltőzőből. Amikor panaszolta Kraftnek, ő csak annyit mondott neki, hogy keresse az interneten 😊

Írják, hogy Bennett nem fog maradni, sokak szerint Dola sem fog maradni. Dolát nagyon sajnálnám, tegnap 8/11, 78 yard 1 TD és számos kulcselkapás, nagyon fontos láncszem volt most is, 2014-ben is a PO-ban. Mondjuk ő meg két gyűrűvel távozik, ha megy, nem járt rosszul. White - aki Brady szerint az MVP (én is neki adtam volna) meg szépen átvette Vereen 2014-es SB-on játszott szerepkörét, érdekes volt, hogy Dion Lewis az egész szezonban kiesett az elkapó RB szerepkörből.
Burkus
Szambol vetted ki a szot,nekem ket unsung herom volt a meccsen : Dola és Mitchell. Mind2en nagyon fontos elkapasokat csinaltak meg csöndben.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az ugye megvan, hogy a díjátadó dobogó környékét is elkerülte Brady, amig a Goodell ott volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Én 21-3-nál elengedtem a meccset és úgy voltam vele, hogy ha innen csak egy kicsit szorossá teszük, az már siker. 28-3-nál azzal nyugtattam magam, hogy így legalább nem kell félni egy újabb helmet catchtől és könnyebb lesz így elviselni a vereséget, hogy a 4. negyedre már nincs esélyünk. Aztán megint kiderült, hogy amíg Bill Belichick a HC és Tom Brady a QB, addig nincs lefutott meccs. Elképesztő mi történt, 2 éve azt hittem, hogy annál a döntőnél nem látok emlékezetesebb meccset, tévedtem. A meccs után 10 percig csak ültem és nem akartam elhinni.
És hogy mitől ilyen sikeres a Patriots? Szerintem BB nyilatkozatában minden benne van: 5 héttel le vagyunk maradva a 2017-es felkészülésben 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
21 perccel a meccs vége előtt a győzelmi esélyünk 0,2 % volt. Az Atlantáé 99,8 %. Ez 8,31-el a vége előtt, egy TD és eg FG után már 1,8 %-ra emelkedett... Megyek haza, 19 órától adja a Sport2, megnézem újra, mert még most sem tudom, hogy csinálták.

Bradynek ellopták a mezét az öltőzőből. Amikor panaszolta Kraftnek, ő csak annyit mondott neki, hogy keresse az interneten 😊

Írják, hogy Bennett nem fog maradni, sokak szerint Dola sem fog maradni. Dolát nagyon sajnálnám, tegnap 8/11, 78 yard 1 TD és számos kulcselkapás, nagyon fontos láncszem volt most is, 2014-ben is a PO-ban. Mondjuk ő meg két gyűrűvel távozik, ha megy, nem járt rosszul. White - aki Brady szerint az MVP (én is neki adtam volna) meg szépen átvette Vereen 2014-es SB-on játszott szerepkörét, érdekes volt, hogy Dion Lewis az egész szezonban kiesett az elkapó RB szerepkörből.
Burkus
Egyébként az is csak itt történhet meg, hogy el kívánunk tradelni egy kétszeres Super Bowl Champions irányítót.
Kollega
Most hogy mondod, tényleg... Jelentősen emelkedett Gerappa értéke, két gyűrűvel menne az ujján új csapatához, legalább 2 elsőkörös pick az ára. 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
21 perccel a meccs vége előtt a győzelmi esélyünk 0,2 % volt. Az Atlantáé 99,8 %. Ez 8,31-el a vége előtt, egy TD és eg FG után már 1,8 %-ra emelkedett... Megyek haza, 19 órától adja a Sport2, megnézem újra, mert még most sem tudom, hogy csinálták.

Bradynek ellopták a mezét az öltőzőből. Amikor panaszolta Kraftnek, ő csak annyit mondott neki, hogy keresse az interneten 😊

Írják, hogy Bennett nem fog maradni, sokak szerint Dola sem fog maradni. Dolát nagyon sajnálnám, tegnap 8/11, 78 yard 1 TD és számos kulcselkapás, nagyon fontos láncszem volt most is, 2014-ben is a PO-ban. Mondjuk ő meg két gyűrűvel távozik, ha megy, nem járt rosszul. White - aki Brady szerint az MVP (én is neki adtam volna) meg szépen átvette Vereen 2014-es SB-on játszott szerepkörét, érdekes volt, hogy Dion Lewis az egész szezonban kiesett az elkapó RB szerepkörből.
Burkus
Egyébként az is csak itt történhet meg, hogy el kívánunk tradelni egy kétszeres Super Bowl Champions irányítót.

We are all PATRIOTS!