New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/vb.332968243416537/1395807563799261/?type=3&theater

Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
Isti81
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyt ápolsz RG-vel...
Abba ne hagyd! Posztolj még!
batyu
Én nem Kraft viszont korábban igen jóban volt vele !
Isti81
Ne légy ennyire szerény, hiszen ott vagy a képen, egyből rád ismertem.
batyu
Most akkor jóban vagyok vele vagy én vagyok, mondjuk szeretnék tizenX millió dollárt keresni évente. 😀
Isti81
Ne terelj te kis huncut! Ha nem lennél olyan jóban vele, akkor azt mondd el nekünk, hogy miért csókolgatja a kis buksidat?

több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/vb.332968243416537/1395807563799261/?type=3&theater

Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
Isti81
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyt ápolsz RG-vel...
Abba ne hagyd! Posztolj még!
batyu
Én nem Kraft viszont korábban igen jóban volt vele !
Isti81
Ne légy ennyire szerény, hiszen ott vagy a képen, egyből rád ismertem.
batyu
Most akkor jóban vagyok vele vagy én vagyok, mondjuk szeretnék tizenX millió dollárt keresni évente. 😀
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/vb.332968243416537/1395807563799261/?type=3&theater

Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
Isti81
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyt ápolsz RG-vel...
Abba ne hagyd! Posztolj még!
batyu
Én nem Kraft viszont korábban igen jóban volt vele !
Isti81
Ne légy ennyire szerény, hiszen ott vagy a képen, egyből rád ismertem.

több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/vb.332968243416537/1395807563799261/?type=3&theater

Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
Isti81
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyt ápolsz RG-vel...
Abba ne hagyd! Posztolj még!
batyu
Én nem Kraft viszont korábban igen jóban volt vele !
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/vb.332968243416537/1395807563799261/?type=3&theater

Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
Isti81
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyt ápolsz RG-vel...
Abba ne hagyd! Posztolj még!

Szerkesztette: batyu

több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16681310_1395808430465841_6832183985905336320_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=7-9rgPrpnIMQ7kNvgENI2Su&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDjWR6TJRl8K22brZ2JWm4Mti_rcowg8Bt_edvnoYLDWg&oe=664E1ADE
Andddd we go live to the Patriots championship parade... | By NFL MemesFacebook
Andddd we go live to the Patriots championship parade...


Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 mobile.twitter.com/MdBroncos/status/828431320061710338/photo/2

Gyongyszem az eredmenykovetobol. Megeri atporgetni.
Imitheking
😀

több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
 mobile.twitter.com/MdBroncos/status/828431320061710338/photo/2

Gyongyszem az eredmenykovetobol. Megeri atporgetni.

Szerkesztette: Imitheking
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 www.youtube.com/watch?v=G-5lOHt4c5Y
"that's the first time he's ever touched me by the way" 😀 😀
bogec7
Ez a szakáll valami rettenetes. Úgy néz ki mintha odaragasztották volna, mert még más is a színe, mint Edelman hajának.

Ez nem tudom amúgy mitől jött rá, ez a megtalált új identitás része? A Gleichschaltung a la Kraft? Vagy más oka van?
Burkus
PO szakáll. Mindig növeszt ilyet, csak nem nő mindig ekkorára. Ahhoz el kell jutni a döntőig.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
És ha kikapunk 28–3-ra, miközben két olyan labdát elejtett/nem szerzett meg, amit máskülönben 10-ből 10-szer mondjuk? Az egész csapat, mindenki rontott mindenhol, de szerencsére mindenki fel is tudott belőle állni 😊
Wyatt
Tudod a szünetben azt mondtam valakinek, ott a Sugárban, hogy ezek a srácok nem azért kapják a fizetésüket, hogy az első 18 meccsen elkapják a labdát, fussanak vele, vagy tacklet csináljanak. Ezek azért kapják a fizetésüket, hogy a döntőben is megcsinálják. A másik 18 meccsen az NFL összes játékosa megcsinálja. Ezeknek a srácoknak itt és most kell tudnia. De akkor úgy látszott, hogy senki sem lesz, aki előre lép és azt mondja, én majd megcsinálom, én majd elkapom.

Aztán elkezdett fáradni az ellenfél. Elkezdtek működni a dolgok. Jött egy sack, jött egy fumble. De amikor Jules kezében megpattant a labda és egy centire a földtől megállította és behúzta, akkor mindenki megtudta, hogy ma ezt nem vehetik el tőlünk.

Most olvasom, hogy a hosszabbítás elején Patricia elkezdte magyarázni a védőknek, hogy mi lesz a dolguk, amikor Falcons megszerzi a labdát. Ők meg leállították, hogy nem lesz rá szükség, Brady megcsinálja.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.youtube.com/watch?v=G-5lOHt4c5Y
"that's the first time he's ever touched me by the way" 😀 😀
bogec7
Ez a szakáll valami rettenetes. Úgy néz ki mintha odaragasztották volna, mert még más is a színe, mint Edelman hajának.

Ez nem tudom amúgy mitől jött rá, ez a megtalált új identitás része? A Gleichschaltung a la Kraft? Vagy más oka van?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ha kikapunk 28–3-ra, miközben két olyan labdát elejtett/nem szerzett meg, amit máskülönben 10-ből 10-szer mondjuk? Az egész csapat, mindenki rontott mindenhol, de szerencsére mindenki fel is tudott belőle állni 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csak nézem, ahogy Fallon áradozik arról a hihetetlen elkapásról és eszembe jutott amit ugyanez a srác megcsinált a 49. Super Bowlon, és akkor nem tud nem eszembe jutni Wes Welker és a 2011-es döntő.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 1 195

"that's the first time he's ever touched me by the way" 😀 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
BRADY egy Isten !!!

Hihetetlen egy meccs volt ez !!!

Gratulálok Nektek!De főleg Bradynek az 5-hez!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez gyönyörű lett 😀
Igaza van, így jobb is, mintha előre írta volna a Rogert 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
ha ha ha ha




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én fasz meg pénzt tettem fel a győzelemre... 😀
 www.nemzetisport.hu/tenisz/nfl-a-gyonyoru-teniszezono-tudta-de-megis-tartozik-egy-randival-2551071

több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
Igen nagy bátorságra és lelki erőre vall a komisszár úr részéről, hogy az MVP címért járó trófeát egy külön rendezvényen adták át:
 www.patriots.com/video/2017/02/06/roger-goodell-presents-tom-brady-super-bowl-mvp-trophy

Biztosan a szponzor is örült, hogy nem mutatták be a kocsit, ami járt a címmel. Ezt Tom elajándékozta James Whitenak, mert szerinte ő érdemelte volna inkább az MVP címet (de azt ugye nem lehet továbbadni).
Kollega
Én úgy tudtam, hogy tavaly óta nincs autó a cím mellé.

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Igen nagy bátorságra és lelki erőre vall a komisszár úr részéről, hogy az MVP címért járó trófeát egy külön rendezvényen adták át:
 www.patriots.com/video/2017/02/06/roger-goodell-presents-tom-brady-super-bowl-mvp-trophy

Biztosan a szponzor is örült, hogy nem mutatták be a kocsit, ami járt a címmel. Ezt Tom elajándékozta James Whitenak, mert szerinte ő érdemelte volna inkább az MVP címet (de azt ugye nem lehet továbbadni).

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Itt is, ha valakinek egyszerűbb

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Magánvélemény: nekem nagyon nem tetszett az NFL Network közvetítése. Kezdve azzal, hogy már az elején a 11 emberből megmutattak 4-4 keyplayert. Annyira nehéz lett volna a kezdő 11-et megmutatni? Mikor sárga került a pályára nem is láttuk és legfőképpen nem is hallottuk a bírót! Kevés volt a visszajátszás, főleg az elején. A meccs utáni interjúkból semmi nem hallatszott. "Megszereztem" a Fox közvetítését, kíváncsi leszek mennyivel lesz másabb.

Más: találkozott már valaki sideline ünneplés videóval? Jó tudom nem volt olyan frenetikus a vége mint 2 éve, de nagyon jó nézni az örömöt, főleg az oldalvonalit😊
NB2
Csatlakozom! Aki letölti, javaslom keresse meg a Fox változatát (nagyon nem kell keresni, de csak a TYT-en van fenn vagy 10 féle verzió)! Illetve ismét vadászok a Patriots play-by-play kommentátorok Bob Socci és Scott Zolak produkciójára!

A vége azért nem olyan frenetikus (a közvetítésben), mert a Fox is, meg a CBS is kanyarban sincs az NBC stábjához képest.

Ide tartozik, hogy már előrendelhető egy laza 40 dollárért a 3 Games to Glory című folytatásos teleregény 5. része blu-ray-en, vagy DVD-n. Aki még nem látta, a helyi kölcsönzőből (TYT) megszerezheti a korábbiakat (nekem mondjuk a 2-es megvolt eredeti regio 1-es DVD-n). A szokásos NFL Film minőség (frenetikus). Mondanám, hogy odaadom annak, aki kéri, de ilyen jogvédett anyag birtoklása egyértelműen illegális lenne.

Mondjuk, ha a változatosság kedvéért nyernénk egyet bye week nélkül, kíváncsi vagyok mihez kezdenének a címmel.
Kollega
3+1 Games to Glory 😀
Btw, egyik kollégám írta két éve FB-oldalamra, hogy az életben két dolog biztos, a halál és a Pats bye week wc-körön 😀 Azóta kétszer tudtam megosztani, remélem, még sok alkalmam lesz 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Hátha Jules most majd Shanny képét csókolgatja a buszon 😊

 twitter.com/PATRIOTSdotCOM/status/828966511700242432



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Magánvélemény: nekem nagyon nem tetszett az NFL Network közvetítése. Kezdve azzal, hogy már az elején a 11 emberből megmutattak 4-4 keyplayert. Annyira nehéz lett volna a kezdő 11-et megmutatni? Mikor sárga került a pályára nem is láttuk és legfőképpen nem is hallottuk a bírót! Kevés volt a visszajátszás, főleg az elején. A meccs utáni interjúkból semmi nem hallatszott. "Megszereztem" a Fox közvetítését, kíváncsi leszek mennyivel lesz másabb.

Más: találkozott már valaki sideline ünneplés videóval? Jó tudom nem volt olyan frenetikus a vége mint 2 éve, de nagyon jó nézni az örömöt, főleg az oldalvonalit😊
NB2
Csatlakozom! Aki letölti, javaslom keresse meg a Fox változatát (nagyon nem kell keresni, de csak a TYT-en van fenn vagy 10 féle verzió)! Illetve ismét vadászok a Patriots play-by-play kommentátorok Bob Socci és Scott Zolak produkciójára!

A vége azért nem olyan frenetikus (a közvetítésben), mert a Fox is, meg a CBS is kanyarban sincs az NBC stábjához képest.

Ide tartozik, hogy már előrendelhető egy laza 40 dollárért a 3 Games to Glory című folytatásos teleregény 5. része blu-ray-en, vagy DVD-n. Aki még nem látta, a helyi kölcsönzőből (TYT) megszerezheti a korábbiakat (nekem mondjuk a 2-es megvolt eredeti regio 1-es DVD-n). A szokásos NFL Film minőség (frenetikus). Mondanám, hogy odaadom annak, aki kéri, de ilyen jogvédett anyag birtoklása egyértelműen illegális lenne.

Mondjuk, ha a változatosság kedvéért nyernénk egyet bye week nélkül, kíváncsi vagyok mihez kezdenének a címmel.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Magánvélemény: nekem nagyon nem tetszett az NFL Network közvetítése. Kezdve azzal, hogy már az elején a 11 emberből megmutattak 4-4 keyplayert. Annyira nehéz lett volna a kezdő 11-et megmutatni? Mikor sárga került a pályára nem is láttuk és legfőképpen nem is hallottuk a bírót! Kevés volt a visszajátszás, főleg az elején. A meccs utáni interjúkból semmi nem hallatszott. "Megszereztem" a Fox közvetítését, kíváncsi leszek mennyivel lesz másabb.

Más: találkozott már valaki sideline ünneplés videóval? Jó tudom nem volt olyan frenetikus a vége mint 2 éve, de nagyon jó nézni az örömöt, főleg az oldalvonalit😊