New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hatalmas ez a videó 😊 profi sportember  nesn.com/2017/02/watch-bill-belichick-reveal-to-julian-edelman-super-bowl-li-comeback-was-complete/
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fmedia%2Fmotion%2F2017%2F0205%2Fdm_170205_NFL_Belichick_Sound%2Fdm_170205_NFL_Belichick_Sound.jpg
Belichick: 'Unbelievable game' - ESPN Video
Bill Belichick talks to Chris Berman, Randy Moss and Steve Young after the Patriots erase a 25-point deficit and rally past the Falcons in overtime to win Super Bowl LI.


igencsak jól sikerült interjú BB-vel közvetlenül meccs után
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
ma este is lesz néznivaló 😊



 twitter.com/nflnetwork/status/829110865655795712

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az NFL honlapja szerint van egy ember a világon (fenét, van egy rakás), aki nagyon örülne, ha Brady abbahagyná a játékot. Ő pedig a felesége. De a családi vitát lezárták: "Too bad, babe, I'm having too much fun right now."

Aki akar még több pletykát a Brady-Bündchen család életéből:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000784153/article/brady-on-gisele-wanting-him-to-retire-too-bad-babe?campaign=fb-nf-sf54825056-sf54825056
Kollega
Valójában erre akartam írni egy kicsit ironikus (de nem bántó) elképzelt beszélgetést, hogy mivel érvelhetne Gisele.
De rájöttem, hogy valójában kibaszott szomorú az igazság.

 ftw.usatoday.com/2016/08/how-much-does-gisele-bundchen-make-2016-salary-nfl-nba-forbes-tom-brady-pictures
TGA
Jah. Most, hogy kifutós fellépéseket már nem vállal, csak néhány fotózást évente, kicsit visszaesett a hölgy keresete. Fénykorában 60 gurigánál is többet vitt haza évente. De mondjuk Brady fizetése se csak ott áll meg, amit a Patstől kap. Azért leesik egy-két reklám és a fitness cége is kezd beindulni. Gondolom az asszony is beszállt a cégbe, de erről nem sokat találtam.

De nem teljesen lehet közös vagyonról beszélni, mert egészen biztosan bevédte magát mind a kettő egy válás esetére.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Valójában erre akartam írni egy kicsit ironikus (de nem bántó) elképzelt beszélgetést, hogy mivel érvelhetne Gisele.
De rájöttem, hogy valójában kibaszott szomorú az igazság.
 ftw.usatoday.com/2016/08/how-much-does-gisele-bundchen-make-2016-salary-nfl-nba-forbes-tom-brady-pictures
TGA
Azért majd ha kenyérre kell pénz, hozzám fordulhatnak bizalommal 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az NFL honlapja szerint van egy ember a világon (fenét, van egy rakás), aki nagyon örülne, ha Brady abbahagyná a játékot. Ő pedig a felesége. De a családi vitát lezárták: "Too bad, babe, I'm having too much fun right now."

Aki akar még több pletykát a Brady-Bündchen család életéből:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000784153/article/brady-on-gisele-wanting-him-to-retire-too-bad-babe?campaign=fb-nf-sf54825056-sf54825056
Kollega
Valójában erre akartam írni egy kicsit ironikus (de nem bántó) elképzelt beszélgetést, hogy mivel érvelhetne Gisele.
De rájöttem, hogy valójában kibaszott szomorú az igazság.

 ftw.usatoday.com/2016/08/how-much-does-gisele-bundchen-make-2016-salary-nfl-nba-forbes-tom-brady-pictures

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"Too bad, babe, I'm having too much fun right now."
Kollega
Ezt kipróbálom én is. Bár én nem keresek pénzt azzal, amikre ezt a kifogást használnám 😀
több mint 7 éve
triangle 1 283
második félidő kezdetekor:
Edelman sitting on the bench: "Let's go baby. Gonna be a hell of a story."
Brady: "Hell yeah."
😀😀😀😀😀
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az NFL honlapja szerint van egy ember a világon (fenét, van egy rakás), aki nagyon örülne, ha Brady abbahagyná a játékot. Ő pedig a felesége. De a családi vitát lezárták: "Too bad, babe, I'm having too much fun right now."

Aki akar még több pletykát a Brady-Bündchen család életéből:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000784153/article/brady-on-gisele-wanting-him-to-retire-too-bad-babe?campaign=fb-nf-sf54825056-sf54825056

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Érdekességképpen.
Top 15 PFF positional grades
 imgur.com/a/Fr8mW#CZElr8C
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Közben apuka lett, most már biztosan nem tombol annyira.
Kollega
Ne vegyél rá mérget, véletlenül se a lánya anyjával él együtt. 😊

Ahogy néztem, tiszta szerencse, hogy Gronk spike-olt a sörösdobozzal, az utolsó korty éppen befért a nyelőcsőbe. 😀
tomi-tomi
Csak azt tudtam, hogy nem vette el.
Kollega
Csak elment a szúlésre, de soha nem éltek együtt. Szimplán csinált a nőnek egy gyereket / a nő rendberakta pénzügyileg a következő 18 évét. Úgy járt mint Boris Becker a londoni szálloda mosodájában.
több mint 7 éve
fodi91 196
2016-os szezonértékelő előretekintéssel az offseason-ra I. rész.

A szezonról

Ugyanúgy ahogy Kraft én se gondoltam soha, hogy lesz egy olyan szezon, ami túl fog nőni a 2014-esen. Teljesen hihetetlen volt, már az a szezon is, ahogy a KC meccs után lelettünk írva, de a csapat onnan talpra állva elérte a PO-t, utána felállt a Ravens ellen és a döntőbe egy utolsó drive-os interceptionnel megnyeri a meccset és ezzel a SB-t, amire éveket vártam és ez idő alatt ugye elbuktunk két nagyon fájó döntőt. Ezután teljesen lenyugodtam és úgy álltam hozzá, hogy bármi lesz a jövőben én teljes mértékben elégedett leszek a BB-TB páros pályafutásával és semmi hiányérzet nem marad bennem, de ez a szezon még csodálatosabbra sikerült, mint az a bizonyos. Itt nem volt akkora fordulat, mint abban, hanem konzisztensen egyre jobb csapat képét kialakítva haladtunk előre, de a végére hagyott csattanó mindennél nagyobb, amit nem is lehet überelni és még ehhez jön a Godell-Brady/Kraft/Pats ellentét miatti plusz érzelmi töltet. Most pedig már abban az állapotban vagyok, hogy ezzel a győzelemmel végérvényesen bizonyította Brady és BB, hogy ők a GOAT-ok és a pályafutásukból hátralévő időt innentől kezdve már csak élvezni szeretném, nem gondolni arra, hogy mi lesz az eredmény. (Persze ettől függetlenül minden meccsen ugyanúgy fogok szurkolni továbbra is és az újabb SB-t tekintem célnak, de egyszerűen nem lehet már olyan vereség, ami után csalódottságot fogok érezni)

Posztértékelő és előretekintő: (vastaggal akiknek jövőre is van szerződése)

QB (Brady, Garoppolo, Brissett)

Mind három QB pályára került a szezonban és egyik se okozott csalódást. Brady minden idők egyik legjobb teljesítményét hozta le azokon a meccseken, amikor játszott. Garoppolo gyakorlatilag megnyerte azt a két meccset, amelyikeken játszott és megmutatta, hogy mekkora potenciál van benne. Brissett pedig hozta azt a meccset amin egészséges volt.

Előre: Brady és Brissett szinte biztos marad a csapatnál és legrosszabb esetben ők ketten megoldják a posztot jövőre. Garoppolo helyzete lesz az offseason egyik legérdekesebb kérdése, hogy sikerül-e eltradelni megfelelő ellenértékért vagy nem. Ha tradeljük én egy első kört várok érte, ha ez nem lesz akkor inkább maradjon és kapjunk érte 2 év múlva egy 3. körös kompenzációs picket.

RB/FB (Blount, Lewis, White, Bolden, Foster, Develin)

Blount és White karrier évet tolt. Két teljesen különböző stílusú futó, de mindkettővel elégedettek lehetünk, jól kiegészítették egymást. Az év második felétől becsatlakozott hozzájuk Lewis is aki a sérülése után nem hozott akkora évet, mint tavaly, de nagy panasz rá se lehet. Bolden spec. team only volt egész évben és Foster se került pályára. Develin a blokkokat szépen megoldotta, nagy pluszt adott a tavalyi szezonhoz képest.

Előre: Az egység legnagyobb baja, hogy nincs egy komplett futó benne és én nagyon szeretnék egy ilyet látni vagy Blount vagy Bolden helyén. Inkább utóbbi, de Blountért se sírnék. Egyiküknek sincs szerződése jövőre. Kicsit azt is luxusnak érzem, hogy 3 szinte csak elkapni képes futónk van, de jövőre Lewis és White szerződése is lefog járni és nyilván Fosterben látja a vezetőség a pótlást és nem szeretné elveszteni, így ez elfogadható. Ide én a draftról hoznék egy futót Bolden helyére a későbbi körökben, akiben futás szempontjából több opció lehet, mint benne. Ha esetleg Blount menne akkor pedig a középső körökben hoznék egy futót. Develint megtartanám.

OT (Solder, Cannon, Fleming, Waddle, Vollmer)

A két kezdő T a szezon elejét leszámítva amikor sérülésekkel bajlódtak, elit szintet hoztak. A két cseréről nem érdemes nagyon beszélni, mert alig léptek pályára. Fleming volt a plusz falember, ha szükség volt rá. Abban a szerepkörben vállalhatót nyújtott. Vollmer végig sérült volt.

Előre: Soldernek, Cannonnak és Waddlenek van szerződése. Vollmert többet nem látjuk Patriots mezben. Fleminget olcsón meglehetne tartani. Nagy mozgásra itt nem számítok. Persze elférne egy egy jobb csere, de az FA-n erre pénzt nem áldoznék, mert olyan nagyon alkalmas játékosok nem lesznek a piacon és mivel a draft class se jó így elöl kellene húzni valakit ha hasznosat akarunk, mert később már csak a két cserénél rosszabb lenne, azt meg inkább hanyagoljuk. Nem áldoznék erre az egységre korai picket.

OG/C: (Andrews, Mason, Thuney, Karras, T. Jackson)
Ez egység amiről teljesen azt jut eszembe, hogy megbízhatóan középszerű. Thuney rookieként nem hozott rossz szezont, de ha hosszútávon kezdő akar lenni akkor még fejlődnie kell. Mason folyamatosan fejlődött (igaz volt honnan). Andrews pedig hozott egy átlagos Center teljesítményt. A többiek nem nagyon jutottak szóhoz.

Előre: Az egységen rengeteg dobna egy igazán jó belső falember, de mivel mindenki fiatal, olcsó és van szerződése jövőre, így tuti nem fogunk hozni ide senkit. Itt abba kell bízni, hogy a játékosok fejlődjenek jövőre. Andrewsban én nem látom azt, hogy jobb tudna lenne neki szerintem ez a max. Ellenben Thuneyben és Masonben látom a lehetőséget, hogy elérjenek egy jobb szintet. Ha a nem kezdőt nézem akkor Karras, Jackson adott esetben cserélhető lehet egy rookiera vagy UDFA-ra ha campben jobb teljesítményt nyújtanak, de ennél több fejlesztést nem várok a poszttól.

TE (Gronkowski, Bennett, Lengel)

Bennett hatalmas fogás volt, végre volt egy sokoldalú TE-nk akit tudtunk használni, ha Gronk kiesett. Mind futásblokk, mind passzblokk, mind elkapások terén odatette magát. Gronk sokat nem volt egészséges, de amikor az volt akkor hozta a szokásos klasszist. Lengel tipikus 3. számú blokkoló TE szerepkört hozta.

Előre: Bennettnek nincs szerződése vele hosszabbítani kellene, mert FA-n Doyle kivételével nem látok senkit aki tudna egy TE1/TE2 teljesítményt hozni, mert Gronk sajnos sokat sérült így egy olyan TE kellene 2. számúnak aki tud hozni egy elsőszámú szintet is. Ha ez meg van akkor nem igazán érdekel, hogy ki lesz a 3. TE, mert ez a kettős ligaelit.

WR (Mitchell, Hogan, Edelman, Amendola, Slater, Floyd)

Amendola volt idén a fontos elkapások embere, Edelman Brady kedvence továbbra is. Mitchell meglepően jól mutatkozott be rookieként, végre sikerült betalálni egy WR-t a draftról. Hogannak nagyon nem örültem, de teljesen rám cáfolt, nagyon jól hozza a szélső, mélységi elkapó szerepet amivel új lehetőségeket nyitott meg az O előtt. Slater csak spec teamben volt, de idén nem volt ott se olyan jó, mint az elmúlt években. Floydnak volt két szép momentuma. Összeségében egy nagyon korrekt teljesítményt nyújtottak, amiből senki nem emelkedett ki.

Előre: Csak Floydnak nincs szerződése jövőre és Amendola helyzete lehet még érdekes a szerződése ellenére. Igazából ha így egybe maradna az egység én már elégedett lennék, de ha Floyd nem győzte meg a csapatot akkor jöhet oda valaki más, de igazából senki nem tetszik annyira az FA-ról akit előre lépésnek éreznék hozzá képest figyelembe véve a potenciált. Egy igazi WR1-nek persze örülnék, de nem látom realitását, hogy tudunk szerezni.

Szerkesztette: fodi91
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hihetetlen! Gréteszt kombek evör 😂

1 hét után végre kiengedtek a kórházból , második teendőm (zuhany az első..) rögtön a meccsnézés pótlása volt, mert ugye a wifi 2017-ben hihetetlen luxus lenne egy magyar kórházban, mobilnetet meg némileg nehéz kórházi ágyból fekve intézni. No mind1, keserűség off, öröm bódottá on. ☺

10 éve ez volt az első meccs, aminek legalább egy részét nem láttam élőben és atyaég miről maradtam le... Férfiasan bevallom, hogy 28-3-nál bele is pörgettem, mert annyira kilátástalannak tűnt. Az egyenlítő kétpontosig sikerült, aztán meg visszapörgettem, hogy pontosan mégis, hogy jutottunk idáig, majd az uccsó 1 percet és az OT drive-ot végig izgultam. Egyedi élmény volt még így is, élőben mekkora lehetett... Be is van tárazva már holnapra az angol verzió, mert hát Ricsiékkel kellett először megnézni az original élmény közelítéseként.

Egyébként ahogy történt a győzelem kárpótol a 2 bukott SB-ért is, ez valahogy járt nekünk, főleg minitron elkapása.😀 Ez így még nagyobb eredmény is mint a perfect season lett volna. Megyek olvasgatok még cikkeket, mert aludni nehéz lesz így a 'friss élmény' után. Ha esetleg a témában (örömünnep, elemzések dicsőítő cikkek stb.) van valakinek egy kötelező olvasmány listája azt szívesen fogadnám. Időm erre sajnos mint a tenger így fekvőgipsszel.

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Közben apuka lett, most már biztosan nem tombol annyira.
Kollega
Ne vegyél rá mérget, véletlenül se a lánya anyjával él együtt. 😊

Ahogy néztem, tiszta szerencse, hogy Gronk spike-olt a sörösdobozzal, az utolsó korty éppen befért a nyelőcsőbe. 😀
tomi-tomi
Csak azt tudtam, hogy nem vette el.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Közben apuka lett, most már biztosan nem tombol annyira.
Kollega
Ne vegyél rá mérget, véletlenül se a lánya anyjával él együtt. 😊

Ahogy néztem, tiszta szerencse, hogy Gronk spike-olt a sörösdobozzal, az utolsó korty éppen befért a nyelőcsőbe. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Honnan tudod, hogy nem volt jó egy random csaj mellett ébredni? 😀
Wyatt
Addig biztos jó volt, míg meg nem látta a fotóját az interneten, ahogy alszik, meg mellette leányzót a táblával. Ez mondjuk messzire visz, de gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy józanul másként választott volna. Azt meg a parádén készült felvételekről látszott, hogy seggrészeg volt.

Közben apuka lett, most már biztosan nem tombol annyira.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Honnan tudod, hogy nem volt jó egy random csaj mellett ébredni? 😀

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Biztos nem fogom védeni ezt jó képességű trollt, de ezek a parádék általában mindenkiből a legalját hozzák ki. Nem tudom miért kell ilyenkor mindenkinek részeg türhő állat módjára viselkedni, de ilyenkor ritkán vagyok büszke a csapatomra. Nem tudom ki találta viccesnek két éve, amit a táblákkal műveltek, vagy idén azt, hogy Gronk a földhöz vágta a sörös dobozt. Jules is milyen jól járt két éve, amikor egy random rajongó hölgy ágyában ébredt, ráadásul a jánykának muszáj volt az egész világgal tudatni, hogy kivel töltötte az estét.

Tényleg igazi emelkedett események ezek a parádék.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Van még idő, de...

 twitter.com/MarkDanielsPJ/status/829056535007473664
Gogo
Rapoport szerint elsődleges prioritás Bennett megtartása, de nem minden áron. Semmiképpen sem lehet magasabb a fizuja mint Gronknak, aki 9 millió dollárt kap. Bennett 7 millió dolláros ajánlatot utasított vissza a szezon elején, kérdés, hogy 8 millára mit mond... Nyilván van az a csapat, akinek sokat ér egy SB győztes TE, de valamelyik csapat FA várakozásait illetően éppen azt olvastam, hogy jó lenne Bennett, csak nem tudnák úgy kordában tartani, mint a Belichick - Brady páros. Lehetnek itt még érdekességek, bár szerintem is menni fog, legalábbis a SB után adott nyilatkozata alapján.

A másik prioritás Rapoport szerint Hightower.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha így lesz, köszönjük neki, hogy bajnoki címhez segítette a csapatot, hogy azt is túl tudtuk élni, hogy Gronkon kifogott a Madden-átok (😛), és további sikereket neki máshol 😊 Persze, nem ellenünk 😊)

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Van még idő, de...

 twitter.com/MarkDanielsPJ/status/829056535007473664

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Isti a Giants respectvvlacija 😊
ThundersNFL
Ez kinek nagyobb sértés vajon?😊
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Isti a Giants respectvvlacija 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
És ha kikapunk 28–3-ra, miközben két olyan labdát elejtett/nem szerzett meg, amit máskülönben 10-ből 10-szer mondjuk? Az egész csapat, mindenki rontott mindenhol, de szerencsére mindenki fel is tudott belőle állni 😊
Wyatt
Tudod a szünetben azt mondtam valakinek, ott a Sugárban, hogy ezek a srácok nem azért kapják a fizetésüket, hogy az első 18 meccsen elkapják a labdát, fussanak vele, vagy tacklet csináljanak. Ezek azért kapják a fizetésüket, hogy a döntőben is megcsinálják. A másik 18 meccsen az NFL összes játékosa megcsinálja. Ezeknek a srácoknak itt és most kell tudnia. De akkor úgy látszott, hogy senki sem lesz, aki előre lép és azt mondja, én majd megcsinálom, én majd elkapom.

Aztán elkezdett fáradni az ellenfél. Elkezdtek működni a dolgok. Jött egy sack, jött egy fumble. De amikor Jules kezében megpattant a labda és egy centire a földtől megállította és behúzta, akkor mindenki megtudta, hogy ma ezt nem vehetik el tőlünk.

Most olvasom, hogy a hosszabbítás elején Patricia elkezdte magyarázni a védőknek, hogy mi lesz a dolguk, amikor Falcons megszerzi a labdát. Ők meg leállították, hogy nem lesz rá szükség, Brady megcsinálja.
Kollega
Megnéztem a meccset (megint😊 ) és tuti volt fáradás, de nem ez döntött. A meccs szünetében írtam ide, hogy ennyi hibával nem lehet nyerni. Erre ma olvasom pats.hu-n az up és down és ott downba raktak mindenkit a meccs közepéig. Igen, mert MINDENKI hibázott: volt egy rövid puntunk, JE és Hogan droppolt, fumblizott Blount, TB eladta a labdát, a védelemről nem is beszélve...Annyi történt, hogy a 2. félidőre kiküszöböltük a hibákat. Higgadt fejjel megnézve mi az első félidőben 3x végigmentünk csak 2 labdavesztés lett belőle, meg az idő lejárta miatt csak FG. Burkus szépen összeszedte mit csinált a Falcons O a 2. félidőben, szinte semmit. Köszönhetően NEKÜNK! Olyan irgalmatlan javuláson ment keresztül a gárda, hogy az leírhatatlan. Néztem én is az OT-t és vazze nyugodt voltam, mert láttam, hogy ezek a srácok innen megcsinálják!
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/vb.332968243416537/1395807563799261/?type=3&theater

Ha esetleg lemaradtatok róla , felemelő lehetett az ünnepély.
Isti81
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyt ápolsz RG-vel...
Abba ne hagyd! Posztolj még!
batyu
Én nem Kraft viszont korábban igen jóban volt vele !
Isti81
Ne légy ennyire szerény, hiszen ott vagy a képen, egyből rád ismertem.
batyu
Most akkor jóban vagyok vele vagy én vagyok, mondjuk szeretnék tizenX millió dollárt keresni évente. 😀
Isti81
Ne terelj te kis huncut! Ha nem lennél olyan jóban vele, akkor azt mondd el nekünk, hogy miért csókolgatja a kis buksidat?
batyu
Íme egy minta Patriots fan 😀