New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Köszi, megtettem. Egyébként tudja valaki, hogy ki kap gyűrűt? A roster? Pl. Gronk kap?
Attila Pál
Bárki akit a vezetőség érdemesnek talál rá. 150 gyűrűt a liga fizet, utána még saját költségen lehet többet is rendelni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Köszi, megtettem. Egyébként tudja valaki, hogy ki kap gyűrűt? A roster? Pl. Gronk kap?
Attila Pál
Én nem adnék neki. Alig 150-et áll a liga, nehogymár mindenki kapjon 😊

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Isti81, lehetne, hogy ne kelljen a saját fórumunkban Paytonokról diskurálni? Egy ilyen nyertes sb után?
Attila Pál
Lehetne ha le bírnád normálisan írni a nevét Peyton ennyi , sokkal egyszerűbb, mint a Belichick!
Isti81
E
Hàt azért abban megegyezhetünk hogy kismanning a büdös életben nem fog màr gyűrűt nyerni, ìgy megértem ezeket a ,, kinek f.sza nagyobb" kommenteket. Màs màr úgysem jut nektek csak a dicső emlék...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Köszi, megtettem. Egyébként tudja valaki, hogy ki kap gyűrűt? A roster? Pl. Gronk kap?
több mint 7 éve
Sztyopa 306
Van ez a némítás dolog a fogaskeréknél, nagyon hasznos kis dolog, főleg trollok ellen véd.
Nem csoda, hogy kipusztultak innen az értelmes funok (DOM, Viito, GSN, hol vagytok).

Why so serious?
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Látom átment az üzenet...
de ha így jobb: Pelyton, Pejton, Pajton, és tetszőleges permutációi kisbetűvel is...
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bocs az ismételt offért:
 www.pick6artwork.com/tombradymvpwallpaper
 www.pick6artwork.com/patriotssuperbowlwallpaper
 www.pick6artwork.com/patriots-super-bowl-champs
Matthew99
Szerintem nem haragszik érte senki, hozhatsz még ilyeneket ha találsz. Engem jobban érdekel, mint egy újabb vita arról, hogy Manning vagy Brady a jobb.
cspeti98
Ok, de ki az a Manning?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Isti81, lehetne, hogy ne kelljen a saját fórumunkban Paytonokról diskurálni? Egy ilyen nyertes sb után?
Attila Pál
Lehetne ha le bírnád normálisan írni a nevét Peyton ennyi , sokkal egyszerűbb, mint a Belichick!
több mint 7 éve
zozo692 New England Patriots 11
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1395182530528431/?type=3&theater
Isti81
Ha jól értem a képet akkor Tom kisujja annyit ér mint Eli? Azért annyira nem rossz a srác...
Weskho
Ezzel vigyázzunk azért! Bradynek több ilyen smukkja van, mint a Manning famíliának apástul, bratyóstul, öcsistül együtt.
Kollega
Az lehet,de a fontos meccseken PO és SB mind Eli 2-0 , mind Peyton jobb 3-2 Brady ellen szóval jobb sem lehet náluk, mert nem bírta őket megverni a fontos meccseken.
Isti81
De a gyűrűkre emlékeznek az emberek..... Elinek lehetnek a felirat gyűrűkhőz - Tyree vagy Asante Samuel a másikhoz meg Manninghem....
bratyónak meg Rex Grossmann és Cam Newton felirat 😛
ThundersNFL
Meg arra, hogy Peyton sohasem volt nyerő típus. A fontos pillanatokban mindig betlizett. Ha rajta múlik és nincs egy Rex Grossman vagy egy Von Miller vezérelte védelem, a másik kettőt is elbukta volna valószínűleg. Eli teljesen más, ő nyerő típus. Megragadta azt a kevés esélyt, ami kínálkozott előtte a pályafutása során.
Burkus
Azért Rex G. előtt Bradyt verte -18ről. Ha már ki miért nyer SBt akkor nem mehetünk el Belichick mellett aki a liga legjobb edzője(ezért nem is értem miért kellett kémkedni) és mindig erős védelem támogatja. Azokkal a védelmekkel Brady sem jutott volna tovább és véleményem szerint, az edzők is azért nyilván rosszabbak voltak és ez a POban sokat jelent amikor már a legjobb csapatok jönnek szembe akkor. Brady első három SB győzelmekor a POban kb 660 yardot átlagolt 2001ben kifejezetten rossz volt 1 td és 1 int 572 yarddal , míg Peytonnak mindig bombaformában kellett játszani , hogy ők nyerjenek így könnyebb hibázni és az ellenfél is tudja kit kell megfogni és egy embert könnyebb kivenni a játékból. Nálatok mindig stabil a D és azért Brady nélkül is jók vagytok, mitől nyerő típus valaki nem attól, hogy az általatok oly nagyra tartott Brady(én sem gondolom, hogy ne lenne jó) ellen a POban több győzelme van?
Isti81
Ember, a logikád szerint akkor a Peyton gyűrűjét is mi nyertük: "NEP az AFC DöntőnTökön Lőtte Magát Bowl".
Ja nem. Ez a Manning-family, itt mindenki a saját tehetsége alapján jut előre és ért el család szinten 3 gyűrűt (alig több, mint fele, ami Brady-nek van..........), csak az a Tommy fiú játszik isteni oltalom alatt egy mákmező közepén.
Szánalmas és egymásnak ellentmondó érveid vannak (ráadásul többször olyat állítasz tényként, amit a Földön senki sem tud biztosra, de elhangzik olyan is, ami szimplán hülyeség pl. mindig erős védelme volt a Patriots-nak). Próbáltam jobb (kevésbé erős) szót találni rá, nem sikerült.
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
2001ben kifejezetten rossz volt 1 td és 1 int 572 yarddal , míg Peytonnak mindig bombaformában kellett játszani , hogy ők nyerjenek
Isti81
Bradynek az gyakorlatilag az újonc éve volt (a tényleges újonc évében 3 snap erejéig volt pályán), Peytonnak meg - ha jól számolom a 9. És akkor nézzük meg Peyton újonc évét (3-13 28 interception).

De amúgy ezeket a köröket már ezerszer lefutottuk.
April Wine
Újoncév az amikor draftolnak nem amikor először játszol,
Isti81
Ezért is írtam, hogy gyakorlatilag. A negyedik irányítónak számított a tényleges újonc évében, tehát még az edzéslehetősége is igencsak korlátozott lehetett.

Amúgy itt és most nemigen érdekel senkit a Manning család, szóval kár ezt a témát tovább reszelgetni.
April Wine
Erről is Peyton tehet, hogy Brady nem volt 1. meccsétől kezdő és ha már 28Intet leírtad , engem nem zavar , hogy nem írtad le a 26TDt ami máig rookie record és a yard is az volt, ezt Luck megdöntötte, ha ezeket is mellé írod akkor nekem nem kell.
PL.: én is leírtam, hogy Brady az első rájátszásában adott 1 Tdt is nem csak azt, hogy1 Intet. Ilyen egyszerű !
Részemről a téma lezárva !
😉

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Itthoni idő szerint 5-kor kezdődik Bostonban a parti, ha valaki még nem tudná.
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Bocs az ismételt offért:
 www.pick6artwork.com/tombradymvpwallpaper
 www.pick6artwork.com/patriotssuperbowlwallpaper
 www.pick6artwork.com/patriots-super-bowl-champs
Matthew99
Szerintem nem haragszik érte senki, hozhatsz még ilyeneket ha találsz. Engem jobban érdekel, mint egy újabb vita arról, hogy Manning vagy Brady a jobb.

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Isti81, lehetne, hogy ne kelljen a saját fórumunkban Paytonokról diskurálni? Egy ilyen nyertes sb után?
több mint 7 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Ne kezdjétek ezt srácok inkább örüljetek hogy ilyen óriásokat látunk a pályán mint Brady, Manningék vagy Rodgers.

Ha nem lesznek már úgyis többet jelent a szurkolóknak minden statnál vagy gyűrűnél az emlékek ahogy behúzták a győzelmeket.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Bocs az ismételt offért:
 www.pick6artwork.com/tombradymvpwallpaper
 www.pick6artwork.com/patriotssuperbowlwallpaper
 www.pick6artwork.com/patriots-super-bowl-champs


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
2001ben kifejezetten rossz volt 1 td és 1 int 572 yarddal , míg Peytonnak mindig bombaformában kellett játszani , hogy ők nyerjenek
Isti81
Bradynek az gyakorlatilag az újonc éve volt (a tényleges újonc évében 3 snap erejéig volt pályán), Peytonnak meg - ha jól számolom a 9. És akkor nézzük meg Peyton újonc évét (3-13 28 interception).

De amúgy ezeket a köröket már ezerszer lefutottuk.
April Wine
Újoncév az amikor draftolnak nem amikor először játszol,
Isti81
Ezért is írtam, hogy gyakorlatilag. A negedik irányítónak számított a tényleges újonc évében, tehát még az edzéslehetősége is igencsak korlátozott lehetett.

Amúgy itt és most nemigen érdekel senkit a Manning család, szóval kár ezt a témát tovább reszelgetni.
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
2001ben kifejezetten rossz volt 1 td és 1 int 572 yarddal , míg Peytonnak mindig bombaformában kellett játszani , hogy ők nyerjenek
Isti81
Bradynek az gyakorlatilag az újonc éve volt (a tényleges újonc évében 3 snap erejéig volt pályán), Peytonnak meg - ha jól számolom a 9. És akkor nézzük meg Peyton újonc évét (3-13 28 interception).

De amúgy ezeket a köröket már ezerszer lefutottuk.
April Wine
Újoncév az amikor draftolnak nem amikor először játszol, nyilván számít az is, hogy mikortól játszol és mi a feladatod, Brady az első 3 SBját gamemanagerként nyerte meg később lett Field General 18-1es szezonban, Peytontól karrierje 1 meccsétől azt várták, hogy field general legyen(28 int mellé 26 TDt is passzolt rookie rekord még ma is az és a yard is az volt ) és Elitól is azért ezt várták . Szerinted Rodgers akkor is ilyen jó lett volna ha az első meccsétől kezdő, nem padozik 4? évet Favre mögött?

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
Weskho New England Patriots 46
Felőlem aztán lehet a legjobb QB Eli, vagy a nyugdíjasokkal együtt a bátyója. Lehet az is, hogy a Falcons meg a Seahawks veszítette el a döntőket. Akár azt is mondhatja bárki, hogy keményre fújt labdákkal játszani sem tud a csapat, vagy hogy mindig szerencsések vagyunk csak. Lényegtelen az egész. Nem kerülnének ezek szóba, ha nem nyertünk volna. De nyertünk, és ez a lényeg. Lehet, hogy ez valakinek fáj, de nekünk Pats drukkereknek hatalmas öröm. És higgyétek el, semmivel sem tudjátok ezt elvenni tőlünk, kár is próbálkozni.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
MP hatalmas fazon:  cdn-s3.si.com/s3fs-public/styles/marquee_large_2x/public/2017/02/06/matt-patricia-roger-goodell-clown-shirt.jpg?itok=gauOOuTY

Do your job
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1395182530528431/?type=3&theater
Isti81
Ha jól értem a képet akkor Tom kisujja annyit ér mint Eli? Azért annyira nem rossz a srác...
Weskho
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1394992590547425/?type=3&theater

nagyon rosszul érted 😀
Isti81
Látjuk mi is, hogy MÉG 5 ujján van hely.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1395182530528431/?type=3&theater
Isti81
Ha jól értem a képet akkor Tom kisujja annyit ér mint Eli? Azért annyira nem rossz a srác...
Weskho
Ezzel vigyázzunk azért! Bradynek több ilyen smukkja van, mint a Manning famíliának apástul, bratyóstul, öcsistül együtt.
Kollega
Az lehet,de a fontos meccseken PO és SB mind Eli 2-0 , mind Peyton jobb 3-2 Brady ellen szóval jobb sem lehet náluk, mert nem bírta őket megverni a fontos meccseken.
Isti81
De a gyűrűkre emlékeznek az emberek..... Elinek lehetnek a felirat gyűrűkhőz - Tyree vagy Asante Samuel a másikhoz meg Manninghem....
bratyónak meg Rex Grossmann és Cam Newton felirat 😛
ThundersNFL
Rajtatok kívül nagyon is sokan ettől még POban Peyton és Eli is jobb az egymás elleni meccseken és mikor SBt nyert Peyton és Eli a rájátszásban ki kellett vernie benneteket, Cam ráadásul MVP is volt tavaly Carolina védelme a Broncos mellett a legjobb formában volt! Eli pedig minden idők legtöbb yardját passzolta POban 2011ben és a TD-Int arány is zseniális 9-1, megjegyzem 6-1 volt a Td-Int arány szóval az azért nem olyan rossz.
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
2001ben kifejezetten rossz volt 1 td és 1 int 572 yarddal , míg Peytonnak mindig bombaformában kellett játszani , hogy ők nyerjenek
Isti81
Bradynek az gyakorlatilag az újonc éve volt (a tényleges újonc évében 3 snap erejéig volt pályán), Peytonnak meg - ha jól számolom a 9. És akkor nézzük meg Peyton újonc évét (3-13 28 interception).

De amúgy ezeket a köröket már ezerszer lefutottuk.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1395182530528431/?type=3&theater
Isti81
Ha jól értem a képet akkor Tom kisujja annyit ér mint Eli? Azért annyira nem rossz a srác...
Weskho
Ezzel vigyázzunk azért! Bradynek több ilyen smukkja van, mint a Manning famíliának apástul, bratyóstul, öcsistül együtt.
Kollega
Az lehet,de a fontos meccseken PO és SB mind Eli 2-0 , mind Peyton jobb 3-2 Brady ellen szóval jobb sem lehet náluk, mert nem bírta őket megverni a fontos meccseken.
Isti81
De a gyűrűkre emlékeznek az emberek..... Elinek lehetnek a felirat gyűrűkhőz - Tyree vagy Asante Samuel a másikhoz meg Manninghem....
bratyónak meg Rex Grossmann és Cam Newton felirat 😛
ThundersNFL
Meg arra, hogy Peyton sohasem volt nyerő típus. A fontos pillanatokban mindig betlizett. Ha rajta múlik és nincs egy Rex Grossman vagy egy Von Miller vezérelte védelem, a másik kettőt is elbukta volna valószínűleg. Eli teljesen más, ő nyerő típus. Megragadta azt a kevés esélyt, ami kínálkozott előtte a pályafutása során.
Burkus
Azért Rex G. előtt Bradyt verte -18ről. Ha már ki miért nyer SBt akkor nem mehetünk el Belichick mellett aki a liga legjobb edzője(ezért nem is értem miért kellett kémkedni) és mindig erős védelem támogatja. ...
Isti81
Tárgyilagosan hozzáállva a két AFC döntő (megnyert/elvesztett) meccs között egy Ty Law-nyi különbség volt.

De amúgy meg nem mindegy. Szerintem mind a három előbb-utóbb Cantonba megy. Ott biztos nem fognak a mellszobrok egymással vitatkozni, hogy melyikük volt a jobb a pályán.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1395182530528431/?type=3&theater
Isti81
Ha jól értem a képet akkor Tom kisujja annyit ér mint Eli? Azért annyira nem rossz a srác...
Weskho
Ezzel vigyázzunk azért! Bradynek több ilyen smukkja van, mint a Manning famíliának apástul, bratyóstul, öcsistül együtt.
Kollega
Az lehet,de a fontos meccseken PO és SB mind Eli 2-0 , mind Peyton jobb 3-2 Brady ellen szóval jobb sem lehet náluk, mert nem bírta őket megverni a fontos meccseken.
Isti81
De a gyűrűkre emlékeznek az emberek..... Elinek lehetnek a felirat gyűrűkhőz - Tyree vagy Asante Samuel a másikhoz meg Manninghem....
bratyónak meg Rex Grossmann és Cam Newton felirat 😛
ThundersNFL
Meg arra, hogy Peyton sohasem volt nyerő típus. A fontos pillanatokban mindig betlizett. Ha rajta múlik és nincs egy Rex Grossman vagy egy Von Miller vezérelte védelem, a másik kettőt is elbukta volna valószínűleg. Eli teljesen más, ő nyerő típus. Megragadta azt a kevés esélyt, ami kínálkozott előtte a pályafutása során.
Burkus
Azért Rex G. előtt Bradyt verte -18ről. Ha már ki miért nyer SBt akkor nem mehetünk el Belichick mellett aki a liga legjobb edzője(ezért nem is értem miért kellett kémkedni) és mindig erős védelem támogatja. Azokkal a védelmekkel Brady sem jutott volna tovább és véleményem szerint, az edzők is azért nyilván rosszabbak voltak és ez a POban sokat jelent amikor már a legjobb csapatok jönnek szembe akkor. Brady első három SB győzelmekor a POban kb 660 yardot átlagolt 2001ben kifejezetten rossz volt 1 td és 1 int 572 yarddal , míg Peytonnak mindig bombaformában kellett játszani , hogy ők nyerjenek így könnyebb hibázni és az ellenfél is tudja kit kell megfogni és egy embert könnyebb kivenni a játékból. Nálatok mindig stabil a D és azért Brady nélkül is jók vagytok, mitől nyerő típus valaki nem attól, hogy az általatok oly nagyra tartott Brady(én sem gondolom, hogy ne lenne jó) ellen a POban több győzelme van?
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/02/07/tom_brady_mvp_cim_james_white_malcolm_butler/