New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
21 perccel a meccs vége előtt a győzelmi esélyünk 0,2 % volt. Az Atlantáé 99,8 %. Ez 8,31-el a vége előtt, egy TD és eg FG után már 1,8 %-ra emelkedett... Megyek haza, 19 órától adja a Sport2, megnézem újra, mert még most sem tudom, hogy csinálták.

Bradynek ellopták a mezét az öltőzőből. Amikor panaszolta Kraftnek, ő csak annyit mondott neki, hogy keresse az interneten 😊

Írják, hogy Bennett nem fog maradni, sokak szerint Dola sem fog maradni. Dolát nagyon sajnálnám, tegnap 8/11, 78 yard 1 TD és számos kulcselkapás, nagyon fontos láncszem volt most is, 2014-ben is a PO-ban. Mondjuk ő meg két gyűrűvel távozik, ha megy, nem járt rosszul. White - aki Brady szerint az MVP (én is neki adtam volna) meg szépen átvette Vereen 2014-es SB-on játszott szerepkörét, érdekes volt, hogy Dion Lewis az egész szezonban kiesett az elkapó RB szerepkörből.
több mint 7 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Ez másodjára is zseniális! Meg kell néznem este is! 😀
Amúgy White-ot a második szezonja után már kikiabáltam a csapatból. Nem csoda hogy nem én vezetem a csapatot... 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
Idén minden esti meccs 2. negyedében előszedtem valami rágnivalót és azt toltam a képembe. Ugyanígy volt a Houston ellen és a Pittsburgh ellen is. Tegnap elmaradt... A félidő ismert, Lady Gaga előadása alatt jutott eszembe, hogy basszus nem nasiztam. Sokáig filóztam rajta, hogy érdemes-e, mert innen úgy sem húzzuk be... Aztán mégis elővettem és befaltam a többit ismerjük😊
NB2
Azt hiszem, hogy ez egyértelműen Sport Tv-s SMS-nek lett teremtve. Nem lehet véletlen, csodák nincsenek.

De azért remélem, hogy nem a Norbi-féle kokaint tolod a porcukor helyett, óvatosan!
Stez
Az a baj, hogy se Tom nevű gyerek, se vizsga szóval ez oda így kevés lesz 😀

(tudom, hogy kívülállónak hatalmas idiótaság, de aki ennyire hülye babonás ilyenkor mint én...)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idén minden esti meccs 2. negyedében előszedtem valami rágnivalót és azt toltam a képembe. Ugyanígy volt a Houston ellen és a Pittsburgh ellen is. Tegnap elmaradt... A félidő ismert, Lady Gaga előadása alatt jutott eszembe, hogy basszus nem nasiztam. Sokáig filóztam rajta, hogy érdemes-e, mert innen úgy sem húzzuk be... Aztán mégis elővettem és befaltam a többit ismerjük😊
NB2
Azt hiszem, hogy ez egyértelműen Sport Tv-s SMS-nek lett teremtve. Nem lehet véletlen, csodák nincsenek.

De azért remélem, hogy nem a Norbi-féle kokaint tolod a porcukor helyett, óvatosan!

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
Idén minden esti meccs 2. negyedében előszedtem valami rágnivalót és azt toltam a képembe. Ugyanígy volt a Houston ellen és a Pittsburgh ellen is. Tegnap elmaradt... A félidő ismert, Lady Gaga előadása alatt jutott eszembe, hogy basszus nem nasiztam. Sokáig filóztam rajta, hogy érdemes-e, mert innen úgy sem húzzuk be... Aztán mégis elővettem és befaltam a többit ismerjük😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez valójában a Kaszatonov Fetyiszov Makarov Larionov Krutov ötös,
April Wine
Akkor túl öreg vagyok. 😊
A sok gyerekarcú közül csak Fetyiszovban voltam teljesen biztos és nekem a Petrov-Mihajlov-Harlamov hármas a #1 sor; ők ugrottak be először. (Persze Petrov balta arcára emlékeznem kellett volna.)
tomi-tomi
Na akkor ez a te filmed:

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Önmarketing:  vs.hu/sport/osszes/trump-miatt-is-magyarazkodott-a-new-england-verhetetlen-sztarja-0206


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Ez valójában a Kaszatonov Fetyiszov Makarov Larionov Krutov ötös,
April Wine
Akkor túl öreg vagyok. 😊
A sok gyerekarcú közül csak Fetyiszovban voltam teljesen biztos és nekem a Petrov-Mihajlov-Harlamov hármas a #1 sor; ők ugrottak be először. (Persze Petrov balta arcára emlékeznem kellett volna.)
tomi-tomi
Rengetegszer láttam őket gyerekkoromban, úgyhogy könnyen felismerem őket.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez valójában a Kaszatonov Fetyiszov Makarov Larionov Krutov ötös,
April Wine
Akkor túl öreg vagyok. 😊
A sok gyerekarcú közül csak Fetyiszovban voltam teljesen biztos és nekem a Petrov-Mihajlov-Harlamov hármas a #1 sor; ők ugrottak be először. (Persze Petrov balta arcára emlékeznem kellett volna.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
És félidőben megjelent Bobby Bouche!!!!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Nehéz szavakba önteni, hogy mit tett le a Patriots az asztalra.
De találtam egy képet, ami elmondja, hogy szerintem kikkel játszik egy ligában ez a csapat.


Gratu 😊
TGA
Harlamovékkal egy ligában. Tökéletes választás!
tomi-tomi
Ez valójában a Kaszatonov Fetyiszov Makarov Larionov Krutov ötös,

Most megy az ismétés a Sport1-en, bár még a rosszabbik fele. De ezt meg kell nézni gyorsan mégegyszer.

Szerkesztette: April Wine
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
úgy látszik nem a jó James White-ot találták meg este Twitteren 😀😀

 twitter.com/DrOakley1689/status/828433816138153986

 twitter.com/DrOakley1689/status/828445354005639168

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
darthmushroom New England Patriots 219
25 pont hátránynál majdnem lefeküdtem aludni mert azt hittem ez eldőlt, de még volt a megkezdett sörből így végül maradtam és nem is bántam meg 😀

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nehéz szavakba önteni, hogy mit tett le a Patriots az asztalra.
De találtam egy képet, ami elmondja, hogy szerintem kikkel játszik egy ligában ez a csapat.


Gratu 😊
TGA
Harlamovékkal egy ligában. Tökéletes választás!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nehéz szavakba önteni, hogy mit tett le a Patriots az asztalra.
De találtam egy képet, ami elmondja, hogy szerintem kikkel játszik egy ligában ez a csapat.


Gratu 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha ez igaz, szakadok.

 dailysnark.com/life-long-patriots-fan-mark-wahlberg-left-super-bowl-li-early/
Stez
Ez kellett a fordításhoz, ő ezzel tette hozzá a magáét a sikerhez. Ezt mondom Olénak is, aki a 3. negyed végén elindult az éjszakaihoz 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha ez igaz, szakadok.

 dailysnark.com/life-long-patriots-fan-mark-wahlberg-left-super-bowl-li-early/

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, nekünk már csak ilyen Super Bowlok jutnak szimulációban is 😀
 www.nfl.com/videos/madden-nfl-america/0ap3000000781544/Madden-simulation-Who-wins-Super-Bowl-LI
Wyatt
Hát, nem volt ennyire sima, mint a simben 😀 Mondjuk a 31–27-em végül is annyira nem volt kilométerekre 😊)

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Rájöttem, ez nem a Super Bowl volt, hanem a végtelen hit második részének a forgatása...
A SB ma lesz? 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Weskho New England Patriots 46
Összességében szvsz ink mi vesztettük el a meccset, mint Ti nyertétek meg.
Mindenesetre nem mindenki tudott volna úgy élni a kínálkozó lehetőséggel, mint Brady és BB.
Gratula.
empty taxi
Mondjuk 28-9-ig a puntertől egészen TB-ig mindenki hibázott, szóval ahhoz, hogy ti +25-ön álljatok, kellett a mi sok hibánk. Szerintem 1-1😊
NB2
Nézőpont kérdése.
Én kitartok a sajátom mellett, majdnem 3 negyeden keresztül komoly outcoaching volr a részünkről, utána kijött a rutin hiánya, amit sikerült kihasználnotok, mondom, erre egyébként nagyon kevesen lettek volna képesek.
empty taxi
Még szerencse, hogy egy Super Bowl-on van egy csapat aki elveszti azt, meg van egy másik aki pedig megnyeri. 😀 Tehát ti elvesztettétek, mi pedig megnyertük.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Összességében szvsz ink mi vesztettük el a meccset, mint Ti nyertétek meg.
Mindenesetre nem mindenki tudott volna úgy élni a kínálkozó lehetőséggel, mint Brady és BB.
Gratula.
empty taxi
Mondjuk 28-9-ig a puntertől egészen TB-ig mindenki hibázott, szóval ahhoz, hogy ti +25-ön álljatok, kellett a mi sok hibánk. Szerintem 1-1😊
NB2
Nézőpont kérdése.
Én kitartok a sajátom mellett, majdnem 3 negyeden keresztül komoly outcoaching volr a részünkről, utána kijött a rutin hiánya, amit sikerült kihasználnotok, mondom, erre egyébként nagyon kevesen lettek volna képesek.
empty taxi
A Falons D nagyot játszott, elején felül, de a kulcsidőszakra - a végére - elkészültek az erejükkel. 51 percet játszottak egy Brady-O ellen, a végén már képtelenek voltak odaérni a passzokra. Szerintem ez volt a fő faktor és hogy a Pats elhitte, hogy nyerhet.

A futás ellen nagyon felkészült az Atlanta, Blount gyenge volt, a fal sem játszott jól, amúgy pedig az elején tényleg nem sikerült semmi. (A végén meg minden sikerült.) A félidő nem volt reális eredmény a Pats tudásszintjéhez képest. De abban igazad van, hogy ezt a megnyert meccset elsősorban a Falcons vesztette el, ilyen leolvadást nagyon ritkán látni. Ha én most Frisco owner lennék, elgondolkodnék hogy Shanahan megérett-e a HC állásra, a playhívások ezzel a két futóval és azzal, hogy FG szinte eldöntötte volna a meccset a 8 pont előnynél, döbbenetesen rosszak voltak. Szegény Quinnt meg másodszor outcoachingolja BB, pedig az egy klassz edző.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
"We gonna see wild Bill tonight" Ezt meg DMC mondta a meccs után. De bővebben nem volt hajlandó elmagyarázni.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/NFL/status/828438013046726657

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Akkor mutatom:


Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!