New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
"We gonna see wild Bill tonight" Ezt meg DMC mondta a meccs után. De bővebben nem volt hajlandó elmagyarázni.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/NFL/status/828438013046726657

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Akkor mutatom:


Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Összességében szvsz ink mi vesztettük el a meccset, mint Ti nyertétek meg.
Mindenesetre nem mindenki tudott volna úgy élni a kínálkozó lehetőséggel, mint Brady és BB.
Gratula.
empty taxi
Mondjuk 28-9-ig a puntertől egészen TB-ig mindenki hibázott, szóval ahhoz, hogy ti +25-ön álljatok, kellett a mi sok hibánk. Szerintem 1-1😊
NB2
Nézőpont kérdése.
Én kitartok a sajátom mellett, majdnem 3 negyeden keresztül komoly outcoaching volr a részünkről, utána kijött a rutin hiánya, amit sikerült kihasználnotok, mondom, erre egyébként nagyon kevesen lettek volna képesek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Összességében szvsz ink mi vesztettük el a meccset, mint Ti nyertétek meg.
Mindenesetre nem mindenki tudott volna úgy élni a kínálkozó lehetőséggel, mint Brady és BB.
Gratula.
empty taxi
Mondjuk 28-9-ig a puntertől egészen TB-ig mindenki hibázott, szóval ahhoz, hogy ti +25-ön álljatok, kellett a mi sok hibánk. Szerintem 1-1😊
több mint 7 éve
GOSB6 New England Patriots 16
Itt vagyok!!
GOSB6!!!!

GOSB5
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Összességében szvsz ink mi vesztettük el a meccset, mint Ti nyertétek meg.
Mindenesetre nem mindenki tudott volna úgy élni a kínálkozó lehetőséggel, mint Brady és BB.
Gratula.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Nem tudom, ki követte tegnap a Celtics meccsét, de Paul Pierce (talán őt senkinek nem kell külön bemutatni) most már végérvényesen utolsó meccsét játszotta a TD Gardenben, a Clippers játékosaként. Kezdet, de max 5 percet töltött a pályán. Bár végig vezetett a Celtics, azért látótávolságon belül(kb 10-15 pont) maradtak. Az utolsó két percen belül meg volt, hogy csak 6 pont volt a különbség... A közönség ekkor is (a meccsen már annyiszor) a WE WANT PAUL-t kántálta, az eredmény nem nagyon érdekelte őket.

Paul Pierce még sosem lépett pályára Bostonban úgy, hogy ne szerzett volna pontot és ez alatt az 5 perc alatt bizony egy sem jött össze... Végül a Celtics eldöntötte a találkozót, de maradt még egy pár másodperc a Clippersnek és ekkor Rivers beküldte Pierce-t, a csarnok felrobbant.

A nagy öreg megkapta a labdát, csoszogott egy kicsit majd beleállt egy hármasba, és hát nyilván bemenet, a bemondó, a közönség úgy ünnepelt mintha buzzer beater lett volna a régi időkből

aztán jött a Super Bowl, amit még mindig nem tudok épp ésszel felfogni, hogy honnan fordítottuk meg...


még is mit lehet egy ilyen napra mondani:
 www.youtube.com/watch?v=sU4mDyj8DSI



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na oszt akko Brédi kiégett vagy sem?
Grat srácok, korszakos meccs volt egy korszakos zseni irányító-edző párostól 😊

Jövőre már nem menekültök előlünk 😛 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Úgy érzem Bennettnek ez volt az utolsó meccse nálunk.

Nézzétek meg a videó utolsó két percét.

 www.patriots.com/video/2017/02/05/michael-bennett-crashes-brother-martellus-interview-weve-always-pushed-each-other
Nomac
Szerintem Amendolát láttuk utoljára Patriots mezben. Megint villogott kicsit, ha tényleg elmegy, szép volt a búcsú.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
S így megnézve az összefoglalót is bizony Whitenak kijárt volna az-az MVP cím főleg ahogy a győztes TD-t beküzdötte. Ráadásul ő már az első félidőben is elfogadhatóan játszott, annak ellenére, hogy ott még Brady nem. De hát ez az üzlet.
dande
Összefoglalón nem jön át minden.
Főleg nem erről a meccsről.

Egyébként határeset volt, de ilyen esetekben a QB-k szinte mindig elsőbbséget élveznek.
több mint 7 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem tudom felfogni. Megvan az ötödik. LEGENDA született!!! És hogyan. . .
Most is folyamatosan a meccsen gondolkodom nem érdekelve, hogy lófaszt sem aludtam. Nem is vagyok álmos.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Edelman elkapása után a Tyree és Kearse elkapása teljesen tudatos volt 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Sztyopa 306
Kevin Patra
Writer | NFL.com
+ Follow On Twitter

New England Patriots 31, Atlanta Falcons 30

Why the Patriots will win: Matt Ryan will move the ball, but a young Falcons defense won't have enough to slow down Tom Brady in the end. TB12 leads the game-winning drive to culminate a year worthy of being chronicled in books and movies.

MVP: Tom Brady
Rendező legyen a talpán, aki ezt a karriert bezsúfolja egy estés moziba.

off: most komolyan, hogy lehet úgy leülni megnézni egy meccset, annak szurkolván, hogy valaki NE nyerje meg a meccset. Sz@r napja lehet a hatereknek.

Why so serious?
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Simán behúztuk!
mustaine
Legnagyobb pontkülönbséggel

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Filmesen szólva:
Empire Strikes Back

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Simán behúztuk!

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Visszajöttek már lelkendezni azok a vérbeli Pats-szurkolók, akik a félidőben sipákoltak, már leadták a meccset, esetleg elmentek aludni? x-D
Stez
Dolgozza inkabb a hulyesegek helyett
Wyatt
Ugy erted, helyetted.
Mindig ez van.
Miért mindig én?

(ide bevágnék egy képet Ábelről, de igazából már az is felkúr, ha csak fotón látom.)

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszajöttek már lelkendezni azok a vérbeli Pats-szurkolók, akik a félidőben sipákoltak, már leadták a meccset, esetleg elmentek aludni? x-D
Stez
Dolgozza inkabb a hulyesegek helyett

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Visszajöttek már lelkendezni azok a vérbeli Pats-szurkolók, akik a félidőben sipákoltak, már leadták a meccset, esetleg elmentek aludni? x-D

több mint 7 éve
Stephan New England Patriots 49
Megvan az ötödik és hihetetlenül boldog vagyok! 😊)
Roger that...

 vimeo.com/202405729
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Elképzelhető, hogy ez lesz minden idők "legvisszanézettebb" SB-ja.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok a CSAPATNAK,fantasztikus amit véghez vittek és abszolút le a kalappal a Falcons előtt is!!Nehéz jelzőt találni erre a teljesítményre.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Nem gondoltam volna, hogy a két évvel ezelőttin túl lehet tenni, de lehetett... 😮

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!