New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
nfl_lover 912
Van a piacon szerintetek kukázható CB jelenleg? Cap spare-ünk ugyebár van rá...

K. Lewis?
Rutin
Nagyon elvetemült ötleteket is olvasgattam már, miszerint a Browns kiárusítást tart, és lehet Haden is mehetne/menne, 3. körös draft, fél fizu, hasonló nyalánkságok.

Nem tudok szabadulni a tegnapi meccstől, Byrdöt sem értem, végig nézte Carrt a kétpontosnál, snap után Carr szinte azonnal csak és kizárólag balra néz, erre Byrd tolódik jobbra és ki is lép segíteni Harrisnek, amikor már szinte a holnapi újságban is benne van, hogy Crabtreenek fog passzolni Carr. Nem sok hasznát vettük eleddig, playmaking képességeinek meg pláne, megéréné talán Von Bellt bedobni.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Van a piacon szerintetek kukázható CB jelenleg? Cap spare-ünk ugyebár van rá...

K. Lewis?

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Igen, benne bíztam is a draftolása óta, meg a többieket se irnám le. Csak mire akklimatizálódnak, lemegy a fél szezon.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
eltört bró szárkapocscsontja, csatlakozhat rankinshez. szegény embert...
adam77
Az úgy jófajta.
Egy hónapja meg úgy nézett ki hogy Lewis és a Tesó mögött micsoda mélység van a poszton, most meg a legjobb játékosunk is totál zöldfülű.
atapapa
De PJ rohadtul biztató, btw.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
eltört bró szárkapocscsontja, csatlakozhat rankinshez. szegény embert...
adam77
Az úgy jófajta.
Egy hónapja meg úgy nézett ki hogy Lewis és a Tesó mögött micsoda mélység van a poszton, most meg a legjobb játékosunk is totál zöldfülű.

több mint 7 éve
nfl_lover 912
eltört bró szárkapocscsontja, csatlakozhat rankinshez. szegény embert...
adam77
'sz kivan, hát ezt tényleg hihetetlen már...

Egyébként SP time managamentje is megér egy misét, a szokásos TO burn meg volt most is, ami szokásosan visszaütött a végén. Na mindegy, hátha többet tudunk majd felrakni valamelyik meccsen, mint az ellenfél, bár ebből az elmúlt két évben rendre nem mi jöttünk ki jól. Mi lesz itt jövő héten ODB, Shepard...100 pontos meccs, here we go.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Rájöttem mi a baj: mi, "fiatal" szurkolók azt szoktuk meg, hogy a Saints a szűk NFL elithez tartozik, a helyiek látták azt a ~40 évet, amikor közel sem volt ez így, és ők ezt jobban viselik, sőt. Hozzá kell szoknunk, hogy ez (jelenleg) egy középcsapat, tele sok fiatallal. Azért is érdekes, hogy pont a Raiders-szel játszottunk, mert ők is ezt szopták végig (sok dead money, edzői balfogások stb.), és látszik, hogy felépültek belőle, előttünk is ez az út lehet.

Nekünk van egy nagy szerencsénk: Drew Brees. Ihletett formában játszik, végre klappolnak a WR-ek vele (Thomas, Cooks (száz!-negyven!-három! yard), Snead (száz!-hetven!-két! yard), szuperlatívuszokban tudok csak beszélni, Snead majdnem megelőzi Sieman passz teljesítményét 😀), a fal sokkal jobb volt, mint amit várni lehetett volna, vagy aminek a nevek alapján tűnik, egy-egy hiba volt (nagy Brees menekülésnél Peat váltott el, a Snead féle fumble-nél meg Evans). Ha draftolunk egy korai QB-t jövőre, akkor lesz ki mögött fejlődni, és tolhatunk egy Green Bay-t akár.

Szóval így aludva rá, a szomorúságom eltűnt, felváltotta a remény. Más mindsettel fogok leülni meccset nézni, és hogy egy klasszikust idézzek: baszok én rá, csak az Atlantát oda-vissza.

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
eltört bró szárkapocscsontja, csatlakozhat rankinshez. szegény embert...
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Készítettem a meccs előtt-alatt néhány fotót és videót. Elég jól visszaadják a hangulatot szerintem.

Feltettem őket ide:
 drive.google.com/open?id=0B9eLxxypkt0UUkoxVnJHYldIMWs

Enjoy... 😀

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok... Vereség ide vagy oda, ez azért ismét giga élmény volt!

Szerintem ez várakozáson felüli teljesítmény lett...

Érdekes módon, a meccs után a szurkolók többsége sem dühös, bosszús... És én is így vagyok vele.
Inkább meccs közben, mondjuk 14 pontos előnynél néztük egymást értetlenül a körülöttem ülőkkel, persze mosolyogva...

Jól teljesített az O, még a fal is tartott rendesen... És amíg Bró ki nem esett, addig szerintem a D is eléggé oké volt. Oké, a 2. félidőre el is fáradtak, ami baj, mert akkor már igencsak átfutottak rajtunk...

Szerintem egyébként is ez egy sz.r szezon lesz (5-11 a tippem)... Szóval ahhoz képest ez tök oké volt.

A hangulat meg...? A tető majdnem elszakadt néha... 😀
Kéjmámor... 😀

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
azért ennél rosszabbra számítottunk szerintem mindannyian. élesben kell az újoncoknak felnőni a feladathoz. ha sikerül egy közepesen szar idényünk lesz.
adam77
Persze, a jövőre nézve bíztató, de inkább kaptunk volna ki simán a francba, annyira elképesztően fárasztó már konstans így kiszopni, én speciel teljesen lehozódtam most, csak ülök itt és lesek kia fejemből.
PEEtör
mindenki le van törve. de csak jobb úgy kikapni hogy meccsben voltunk, mintha közünk sincs hozzá. legközelebb majd berúgja. vagy nem lesz jó a kétpontos.
adam77
Az a nagyon durva és kegyetlen, hogy egy egész offseason után azért mégis csak reményekkel és várakozásokkal, kíváncsian ülsz le az első meccset megnézni, és egyből kapsz az arcba egy már-már ilyen trademark-nak tekinthető katyvaszt, és egyből tudod, hogy nem, itt semmi nem fog változni ebben a szezonban sem az eredményt tekintve.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Paytonnal ellentetben ezt magamra vallalom 😕

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
azért ennél rosszabbra számítottunk szerintem mindannyian. élesben kell az újoncoknak felnőni a feladathoz. ha sikerül egy közepesen szar idényünk lesz.
adam77
Persze, a jövőre nézve bíztató, de inkább kaptunk volna ki simán a francba, annyira elképesztően fárasztó már konstans így kiszopni, én speciel teljesen lehozódtam most, csak ülök itt és lesek kia fejemből.
PEEtör
mindenki le van törve. de csak jobb úgy kikapni hogy meccsben voltunk, mintha közünk sincs hozzá. legközelebb majd berúgja. vagy nem lesz jó a kétpontos.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Egy patchwork Ofal ellen sikerült NULLA nyomást rakni Carr-re 😕 Ott vannak a komoly gondok...
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
azért ennél rosszabbra számítottunk szerintem mindannyian. élesben kell az újoncoknak felnőni a feladathoz. ha sikerül egy közepesen szar idényünk lesz.
adam77
Persze, a jövőre nézve bíztató, de inkább kaptunk volna ki simán a francba, annyira elképesztően fárasztó már konstans így kiszopni, én speciel teljesen lehozódtam most, csak ülök itt és lesek kia fejemből.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Same kibaszottul fucking old story....védelem + kicker.
PEEtör
Én már K-t nem is akarom hibáztatni, ezzel az O-val, egy közepes D-vel, én is rúgdoshatnék 20 yardról lyukakat, teljesen mindegy lenne.

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
azért ennél rosszabbra számítottunk szerintem mindannyian. élesben kell az újoncoknak felnőni a feladathoz. ha sikerül egy közepesen szar idényünk lesz.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A negyedik negyedben a LOS-n teljesen meghalt a védelem. Nulla pressure az irányítón, a futók is megerőltetés nélkül szánkóztak át rajtuk.
Tudom hogy a sec-t fogják sokan elővenni, valóban rutintalanok, de egyiktől se láttam Jason Davidet és Brownert idéző megmozdulást, idővel ők jók lesznek.
Kár volt leadni egy megnyert meccsnek, a Raidersnek meg grat, tökösek voltak

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Same kibaszottul fucking old story....védelem + kicker.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Szomorú vagyok, mert Brees és az elkapók kurvára jó formában tolják, de a védelem azzal, hogy egy ember kiesik nem eshetne ennyire össze, de sajnos összeesett. Már dühös sem tudok lenni egyébként, csak szomorú vagyok.

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
1. Brees szerez-e TD-t minden olyan meccsen az alapszakasz során, amelyen pályára lép? igen
2. Szerezni fog valamelyik játékosunk legalább annyi sacket, mint Cameron Jordan? igen
3. El fog kapni valamelyik játékosunk legalább annyi TD-t, mint Cooks? igen
4. Futni fog valamelyik játékosunk legalább annyi TD-t, mint Ingram? nem
5. Brees-en kívül fog-e bárki passzolt TD-t szerezni? igen
6. Lesz-e bármelyik játékosunk tagja az all pro first vagy second teamnek? nem
7. Rontunk-e XP-t az alapszakasz során? nem
8. Fog-e a védelem legalább egy TD-t szerezni? igen
9. Szerez-e a Special Team legalább egy TD-t? igen
10. Bármilyen okból lesz-e személyi változás az utolsó alapszakasz-mérkőzés kezdetéig a HC, az OC vagy a DC posztok valamelyikében? nem
11. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? nem
12. Az NFC West és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt? nem
13. Szerzünk-e 25 labdánál többet? igen
14. Lesz-e legalább 10 olyan csapat a ligában, amelynek a védelme meccsenként több yardot fog engedni, mint a Saints? nem
15. Szerzett yardokban az offense a legjobb három csapat között lesz-e? igen
16. Hány meccsen tartjuk 20 pont alatt az ellenfelet? 5
17. Brees hány meccsen fog háromnál több TD-t dobni? 10
18. Hány újonc fog az összes mérkőzésen pályára lépni? 2
19. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? 7
20. A safetyk és cornerbackek közül ki éri el majd a legtöbb sacket? vaccaro
21. Melyik linebacker üti majd le a legtöbb passzt (PDef) anthony
22. A DT-k és NT-k közül ki szerzi a legtöbb szerelést (total)? davison
23. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni elkapásonként (yds/rec)? cooks
24. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni futáskísérletenként (yds/att)? ingram
25. Ki harcolja ki a legtöbb fumble-t? robertson
26. Melyik játékosunk gyűjti be a legtöbb fumble recoveryt? anthony
27. Ki szerzi majd a legtöbb interception utáni visszahordott yardot? bell
28. Ki szerzi a csapatból a legtöbb all-purpose yardot (futott+elkapott+visszahordott yardok összege)? snead

+1: Mennyi lesz Brees passer ratingje a szezonban? 98,2
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Kérdések fél pontért
1. Brees szerez-e TD-t minden olyan meccsen az alapszakasz során, amelyen pályára lép? Igen
2. Szerezni fog valamelyik játékosunk legalább annyi sacket, mint Cameron Jordan? Nem
3. El fog kapni valamelyik játékosunk legalább annyi TD-t, mint Cooks? Igen
4. Futni fog valamelyik játékosunk legalább annyi TD-t, mint Ingram? Nem
5. Brees-en kívül fog-e bárki passzolt TD-t szerezni? Nem
6. Lesz-e bármelyik játékosunk tagja az all pro first vagy second teamnek? Igen
7. Rontunk-e XP-t az alapszakasz során? Igen
8. Fog-e a védelem legalább egy TD-t szerezni? Igen
9. Szerez-e a Special Team legalább egy TD-t? Igen
10. Bármilyen okból lesz-e személyi változás az utolsó alapszakasz-mérkőzés kezdetéig a HC, az OC vagy a DC posztok valamelyikében? Nem

Kérdések egy pontért
11. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? Nem
12. Az NFC West és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt? Nem
13. Szerzünk-e 25 labdánál többet? Nem
14. Lesz-e legalább 10 olyan csapat a ligában, amelynek a védelme meccsenként több yardot fog engedni, mint a Saints? Nem
15. Szerzett yardokban az offense a legjobb három csapat között lesz-e? Nem

A következő kérdések telitalálat esetén 2 pontot, egy meccsnyi tévedés esetén fél pontot érnek. Kettő vagy többmeccses tévedés esetén nem jár pont.
16. Hány meccsen tartjuk 20 pont alatt az ellenfelet? 4
17. Brees hány meccsen fog háromnál több TD-t dobni? 5
18. Hány újonc fog az összes mérkőzésen pályára lépni? 2
19. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban? 7

Kérdések két pontért
20. A safetyk és cornerbackek közül ki éri el majd a legtöbb sacket? Vaccaro
21. Melyik linebacker üti majd le a legtöbb passzt (PDef) Anthony
22. A DT-k és NT-k közül ki szerzi a legtöbb szerelést (total)? Jenkins
23. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni elkapásonként (yds/rec)? Snead
24. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni futáskísérletenként (yds/att)? Ingram
25. Ki harcolja ki a legtöbb fumble-t? Jordan
26. Melyik játékosunk gyűjti be a legtöbb fumble recoveryt? Anthony
27. Ki szerzi majd a legtöbb interception utáni visszahordott yardot? Byrd
28. Ki szerzi a csapatból a legtöbb all-purpose yardot (futott+elkapott+visszahordott yardok összege)? Cooks

+1: Mennyi lesz Brees passer ratingje a szezonban?
101,5

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
New Orleans Saints inactives
LB Dannell Ellerbe
RB C.J. Spiller
CB Sterling Moore
LB-DE Obum Gwacham
OL Landon Turner
TE Chris Manhertz
WR Tommylee Lewis
sLyNz
Spiller??? Az a kemény...
több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
New Orleans Saints inactives
LB Dannell Ellerbe
RB C.J. Spiller
CB Sterling Moore
LB-DE Obum Gwacham
OL Landon Turner
TE Chris Manhertz
WR Tommylee Lewis

......
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 829 — Keep pounding
Kérdések fél pontért
1. Brees szerez-e TD-t minden olyan meccsen az alapszakasz során, amelyen pályára lép?
Igen
2. Szerezni fog valamelyik játékosunk legalább annyi sacket, mint Cameron Jordan?
nem
3. El fog kapni valamelyik játékosunk legalább annyi TD-t, mint Cooks?
igen
4. Futni fog valamelyik játékosunk legalább annyi TD-t, mint Ingram?
nem
5. Brees-en kívül fog-e bárki passzolt TD-t szerezni?
nem
6. Lesz-e bármelyik játékosunk tagja az all pro first vagy second teamnek?
nen
7. Rontunk-e XP-t az alapszakasz során?
igen
8. Fog-e a védelem legalább egy TD-t szerezni?
igen
9. Szerez-e a Special Team legalább egy TD-t?
igen
10. Bármilyen okból lesz-e személyi változás az utolsó alapszakasz-mérkőzés kezdetéig a HC, az OC vagy a DC posztok valamelyikében?
nem

Kérdések egy pontért
11. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
nem
12. Az NFC West és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
nem
13. Szerzünk-e 25 labdánál többet?
nem
14. Lesz-e legalább 10 olyan csapat a ligában, amelynek a védelme meccsenként több yardot fog engedni, mint a Saints?
nem
15. Szerzett yardokban az offense a legjobb három csapat között lesz-e?
igen

A következő kérdések telitalálat esetén 2 pontot, egy meccsnyi tévedés esetén fél pontot érnek. Kettő vagy többmeccses tévedés esetén nem jár pont.
16. Hány meccsen tartjuk 20 pont alatt az ellenfelet?
1
17. Brees hány meccsen fog háromnál több TD-t dobni?
3
8. Hány újonc fog az összes mérkőzésen pályára lépni?
2
19. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban?
5

Kérdések két pontért
20. A safetyk és cornerbackek közül ki éri el majd a legtöbb sacket?
Vaccaro
21. Melyik linebacker üti majd le a legtöbb passzt (PDef)
Anthony
22. A DT-k és NT-k közül ki szerzi a legtöbb szerelést (total)?
Jenkins
23. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni elkapásonként (yds/rec)?
Snead
24. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni futáskísérletenként (yds/att)?
Ingram
25. Ki harcolja ki a legtöbb fumble-t?
Jordan
26. Melyik játékosunk gyűjti be a legtöbb fumble recoveryt?
Anthony
27. Ki szerzi majd a legtöbb interception utáni visszahordott yardot?
Breaux
28. Ki szerzi a csapatból a legtöbb all-purpose yardot (futott+elkapott+visszahordott yardok összege)?
Cooks

+1: Mennyi lesz Brees passer ratingje a szezonban?
99.7

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.