New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 829 — Keep pounding
Sztem most nem a cap a legnagyobb gond, jövőre lesz 40 misi hely, ilyen jól rég álltak.
Egyszerűen szar a roster, rossz draftok, rossz igazolások, Payton meg nem tud úrrá lenni a helyzeten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Ez a támadófal csak arra jó, hogy Brees utolsó éveit tönkre vágja.
Armsteaddel is most kéne majd hosszabbítani, de semmi kedvem évi 10 milliós fizetést látni egy ilyen sérülékeny ember neve mellett.
Arra kíváncsi lennék, hogy Loomis és Payton miként élik ezt meg, illetve mennyi mozgásterük van, hogy ezt a tutajt elfordítsák a vízesés irányából.
atapapa
Pedig a hosszabítás már idén megtörtént...5év 65milla 😀 bár idén csak 3 misi a caphit. A szokásos backloaded :/
clbass
Csak én érzem úgy, hogy Loomis a cap management-el kapcsolatban nem tanul a saját hibáiból, ill. nem hallja az idők szavát? Iszonyat véráldozatokkal próbál kiverekedni a cap hellből, de szinte semmi változást nem látok, a szerződések struktúrája ugyanolyan, mint ami a cap hell-hez vezetett. Az új contractok NFL szerte ma már igazodnak az égbe mászó fizetésekhez, és kockázatot minimalizálnak. 1-2 extrém kivételtől eltekintve (Luck, Von Miller, Watt) a hatalmas fizukat nem backloadolják durván, és a garantáltakat is erősen korlátozzák (ösztönzőkkel váltva fel), mert a garantált-backload szinte mindig az aláírtnál rövidebb contracthoz, és DM benyeléséhez vezet. Ilyen fizuknál viszont ez már túlzott kockázat.

Vagy egyszerűen arról lehet szó, hogy minden mindegy alapon Brees utolsó éveire még össze akarnak rakni egy esetleg versenyképes rostert, aztán majd Brees után lesz egy újabb, akkor már teljes overhaul?
peterk2005
hát ha Breesnek akarták volna összerakni a rostert, akkor a támadófallal kellett volna kezdeni, hogy az O tudjon szárnyalni mint az elmúlt évtizedben. Most, hogy ratyi a fal/ Ungert meg Armsteadet ha egészséges leszámítva/ futójáték a nullával egyenlő, passzjáték meg hol van, hol nincs mivel Breesnek az életéért kell futnia. Eddig az volt a felállás, hogy ha a védelem 20 pont alatt tudja tartani az ellen O-t/ez mondjuk az utóbbi években nem sikerült/ akkor jó eséllyel megnyertük a meccset. Viszont az O-ból jelenleg nem nézem ki azt hogy egyáltalán tudna húsz pontot szerezni meccsenként. Arra meg számítani, hogy a védelem nyerje meg majd a meccset....


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Vagy egyszerűen arról lehet szó, hogy minden mindegy alapon Brees utolsó éveire még össze akarnak rakni egy esetleg versenyképes rostert, aztán majd Brees után lesz egy újabb, akkor már teljes overhaul?
peterk2005
Elvileg erről szól minden 2011 óta... A sikeressége látható

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a támadófal csak arra jó, hogy Brees utolsó éveit tönkre vágja.
Armsteaddel is most kéne majd hosszabbítani, de semmi kedvem évi 10 milliós fizetést látni egy ilyen sérülékeny ember neve mellett.
Arra kíváncsi lennék, hogy Loomis és Payton miként élik ezt meg, illetve mennyi mozgásterük van, hogy ezt a tutajt elfordítsák a vízesés irányából.
atapapa
Pedig a hosszabítás már idén megtörtént...5év 65milla 😀 bár idén csak 3 misi a caphit. A szokásos backloaded :/
clbass
Csak én érzem úgy, hogy Loomis a cap management-el kapcsolatban nem tanul a saját hibáiból, ill. nem hallja az idők szavát? Iszonyat véráldozatokkal próbál kiverekedni a cap hellből, de szinte semmi változást nem látok, a szerződések struktúrája ugyanolyan, mint ami a cap hell-hez vezetett. Az új contractok NFL szerte ma már igazodnak az égbe mászó fizetésekhez, és kockázatot minimalizálnak. 1-2 extrém kivételtől eltekintve (Luck, Von Miller, Watt) a hatalmas fizukat nem backloadolják durván, és a garantáltakat is erősen korlátozzák (ösztönzőkkel váltva fel), mert a garantált-backload szinte mindig az aláírtnál rövidebb contracthoz, és DM benyeléséhez vezet. Ilyen fizuknál viszont ez már túlzott kockázat.

Vagy egyszerűen arról lehet szó, hogy minden mindegy alapon Brees utolsó éveire még össze akarnak rakni egy esetleg versenyképes rostert, aztán majd Brees után lesz egy újabb, akkor már teljes overhaul?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a támadófal csak arra jó, hogy Brees utolsó éveit tönkre vágja.
Armsteaddel is most kéne majd hosszabbítani, de semmi kedvem évi 10 milliós fizetést látni egy ilyen sérülékeny ember neve mellett.
Arra kíváncsi lennék, hogy Loomis és Payton miként élik ezt meg, illetve mennyi mozgásterük van, hogy ezt a tutajt elfordítsák a vízesés irányából.
atapapa
Pedig a hosszabítás már idén megtörtént...5év 65milla 😀 bár idén csak 3 misi a caphit. A szokásos backloaded :/
clbass
Ez ki is ment a fejemből, közben pont a sapkahelyzetet néztem és hogy jövőre jelenleg 40 millió feletti helyünk van. De igen, ez mögött már ott van TA új fizuja is.

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ez a támadófal csak arra jó, hogy Brees utolsó éveit tönkre vágja.
Armsteaddel is most kéne majd hosszabbítani, de semmi kedvem évi 10 milliós fizetést látni egy ilyen sérülékeny ember neve mellett.
Arra kíváncsi lennék, hogy Loomis és Payton miként élik ezt meg, illetve mennyi mozgásterük van, hogy ezt a tutajt elfordítsák a vízesés irányából.
atapapa
Pedig a hosszabítás már idén megtörtént...5év 65milla 😀 bár idén csak 3 misi a caphit. A szokásos backloaded :/
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a támadófal csak arra jó, hogy Brees utolsó éveit tönkre vágja.
Armsteaddel is most kéne majd hosszabbítani, de semmi kedvem évi 10 milliós fizetést látni egy ilyen sérülékeny ember neve mellett.
Arra kíváncsi lennék, hogy Loomis és Payton miként élik ezt meg, illetve mennyi mozgásterük van, hogy ezt a tutajt elfordítsák a vízesés irányából.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Da'Vante Harris lesz a kezdő nickel?
A beszívott hosszú Brown TD-n kívül hogy játszott?

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
az első félidőt bírtam, gyötrelmes volt. úgy tűnik, megint olyan évünk lesz, amelyben fellángolásokon kívül inkább a szenvedésé lesz a főszerep. play off csak valami csoda folytán remélhető.
nem tudom, hogy áll össze az alapszakasz programja, de 3 majdnem biztos play off résztvevővel sikerült simán leveretni az újjá épülő csapatunk önbizalmát a szezonra. lehet, ezt máhogy kéne. abban sem vagyok biztos, hogy payton a legjobb mentor egy ilyen helyzetben lévő csapat élére. izzik a partvonal, mintha ryan képét mutogatnák a kivetítőn, még vizes fiúnak sem mernék nagyon odamenni...
sajnos a d-line mellé az ol is liagalja szintre morzsolódott, drew (még mindig szerződés nélkül) sokat mehet majd az életéért, miközben egyedül az elkapóink produkciójában látszik valami bizalomgerjesztő.
asszem nincs más hátra mint újra az underdog jelmezt felöletni és bízni a versenytársak leolvadásában, illetve abban, hogy egy jó út elején járunk, ami innen csak felfelé vezet.
who dat!
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Előszezon tudom-tudom...de jelenleg nem nagyon van olyan csapatrész ami elégségesen produkálna. Hosszú szezon lesz ez így 😕
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Peat szerencsétlen egy katasztrófa...biztos nem tesz jót neki, hogy meccsenként 3 poszton játszik, de legalább mindenhol porig alázzák 😕 Többször van az ember a hátán mint a lábán :/
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez az OL főnyeremény... az aktuális ellenfélnek.
Bár megjegyzem tavaly is pont a HOU ellen produkált a leggyengébben a fal, még ha most nem is játszott JJ

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Mondjuk az is igaz,hogy Landon Turnert hamarabb kezdetném mint Lelitot meg Kelemetét. Passz blokkolásnál sem volt annyira elveszve az első két meccsen, a futás blokkolás meg nyilván az erőssége.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Megnéztem az éjszakai meccset. Mármint a Condensed verziót.

Elég gyengék voltunk, azt kell mondjam... Különösen a kezdő O.
Amíg a Texans kezdői fenn voltak (Watt nélkül!) szinte momentumunk sem volt támadásban.
Futójáték semmi... Gondjaink vannak a falban igencsak.

De ezen kívül is volt itt minden... Fumble-hegyek, drop-hegyek...

A végeredmény sajnos sokkal kisebbet mutat, mint jelenleg a két csapat közti különbség... 😕
Rutin
egyetértek, a D még nagyjából rendben is volt, voltak sackek, volt int, volt egy-két elejtett labda ami lehetett volna int, volt néha nyomás a qb-n.
De ami az O-t illeti hát az valami borzalom volt. Futójáték semmi. A falat simán elnyomták, nem egyszer lökték fel az embereinket, siralmas volt nézni is. Remélem payton észhez kap és szezonkezdetig igazol valami értelmes Guardokat, mert ha nem akkor brees hamar IR-en találja magát.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Megnéztem az éjszakai meccset. Mármint a Condensed verziót.

Elég gyengék voltunk, azt kell mondjam... Különösen a kezdő O.
Amíg a Texans kezdői fenn voltak (Watt nélkül!) szinte momentumunk sem volt támadásban.
Futójáték semmi... Gondjaink vannak a falban igencsak.

De ezen kívül is volt itt minden... Fumble-hegyek, drop-hegyek...

A végeredmény sajnos sokkal kisebbet mutat, mint jelenleg a két csapat közti különbség... 😕

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Én a tavalyi év után nem sajnálom, és most is telebeszéli a médiát teljesen feleslegesen. Értem, hogy nem az lett, amire számított, de szerintem az új szerződés után úgy lenne elegáns, ha csendben maradna.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
pff...
Mondanám hogy sajnálom, de bennem még mindig annak van nyoma, amikor Jimmy elcserélésekor nekiállt pampogni. Majd kötöttünk vele cserébe a bőven élő szerződésére egy újat, még több garantálttal, ami most dagasztja a halott pénzt.
A szerződése átstrukturálása óta összesen játszott hat meccset, jó bolt volt.

több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Keenan Lewist kiraktátok, meglepő....
gabokocka
szomorú, de várható volt

......
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Keenan Lewist kiraktátok, meglepő....
gabokocka
Szerintem annyira nem. Folyamatosan sérült volt,az idei edzőtáborban mindössze egy edzésen vett részt, amelyen szintén megsérült, szóval váratlanul nem ért a dolog.


több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 829 — Keep pounding
Keenan Lewist kiraktátok, meglepő....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Josh Katzenstein ‏@jkatzenstein 1 hr1 hour ago
Nick Fairley with two sacks on Osweiler already in this period.


Big Nick beindult. (:

OFF
Teljesen jól értesült lettem Saints hírekből. Josh Katzenstein eddig a Lions beatwritere volt de idén a Saints-re váltott én meg nem iratkoztam le róla twitter-en.
ON
Bazzani
ráálltam a fickóra rögtön, ahogy "hozzánk igazolt", jól tolja

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Josh Katzenstein ‏@jkatzenstein 1 hr1 hour ago
Nick Fairley with two sacks on Osweiler already in this period.


Big Nick beindult. (:

OFF
Teljesen jól értesült lettem Saints hírekből. Josh Katzenstein eddig a Lions beatwritere volt de idén a Saints-re váltott én meg nem iratkoztam le róla twitter-en.
ON

Zach Strief, Delvin Breaux, P.J. Williams leave Saints-Texans practice on carts
Ezek nem jó hírek.
Bazzani
nem bírták a meleget csak annyi volt a bajuk, magas volt nekik a páratartalom. szerencsére nem sérülés miatt jöttek le. Tökön is szúrnám magamat.


több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh Katzenstein ‏@jkatzenstein 1 hr1 hour ago
Nick Fairley with two sacks on Osweiler already in this period.


Big Nick beindult. (:

OFF
Teljesen jól értesült lettem Saints hírekből. Josh Katzenstein eddig a Lions beatwritere volt de idén a Saints-re váltott én meg nem iratkoztam le róla twitter-en.
ON

Zach Strief, Delvin Breaux, P.J. Williams leave Saints-Texans practice on carts
Ezek nem jó hírek.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gwacham és Edebali kevés lenne oda súlyban, ők alkalmasabbak a vakoldal támadására.
Richardson talán, de ő meg nem kezdő szint még. Sőt, inkább őt kéne a fal közepén cserének erőltetni, szerzett ott tapasztalatot az Indiben.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Ahogyitt olvasgatom a külföldi oldalakat így a sérülés kapcsán, szerintük az is benne van, hogy Jordant mozgatják majd belülre. 290 fontjával mondjuk lehet eljátszana ott középen.
kapitnono
Ennek mi értelme lenne? Ki lenne akkor a strong side DE?
Nyilván szarul jött ez a sérülés, de Fairley elmocorog középen, na meg Davison is egyre jobb. Utóbbitól sokat várok idén.
atapapa
Gwachamot/Richardsont meg Edebalit írják a két szélre. Nyilván Davison meg Fairely jelenleg jó ott középen, csak mögöttük nincsen szinte minőségi ember.