New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
miért nem volt jo neki a 17es?
hajdu
Thomas játszik benne
Gyurma Pappa
M.Thomas a szerencsés 13-ast viseli.
kapitnono
Akkor elnéztem 😊 Valaki játszik benne.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
miért nem volt jo neki a 17es?
hajdu
Thomas játszik benne
Gyurma Pappa
M.Thomas a szerencsés 13-ast viseli.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
miért nem volt jo neki a 17es?
hajdu
Thomas játszik benne

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
az elmúlt két napról az a hír járta, hogy Pj.Williams és Davis Tull teljesen egészségesek, és nagyon jól tolták.
Tegnap pl.: williamsnek volt 3 levédekezett passza, Tullnak meg két sackje Breesen.
kapitnono
Williamstől őszintén szólva ilyesmit is várok remélek, azaz reméltem már tavaly is.
Az örömteli még, hogy a Brees-Thomas kapcsolatról már most hősköltemények születnek, nagyon érzik egymást a pályán.

több mint 7 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!


Keresd a hibát
keke
furcsa mást látni a 12-esben
kapitnono
miért nem volt jo neki a 17es?
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
az elmúlt két napról az a hír járta, hogy Pj.Williams és Davis Tull teljesen egészségesek, és nagyon jól tolták.
Tegnap pl.: williamsnek volt 3 levédekezett passza, Tullnak meg két sackje Breesen.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!


Keresd a hibát
keke
furcsa mást látni a 12-esben


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
1: Armstead, Kelemete, Unger, Peat, Strief
2: Mathews, Lelito, Allen, Lemon, Thompson
3: Cheek, Turner, Henry, Eulls, Matthews
Így nézett ki az Ol a mai OTA-n. Így akkor egyértelmű hogy idén alapól Peat lesz a RG, Kelemete/Lelito a LG. Kíváncsi leszek hogy valamelyik Rookie bele tud e majd szólni a LG battle harcba.
kapitnono

Aha 😊
hajdu
kicsit rosszul fogalmaztam elnézést, de a lényege szerintem érthető.


több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hárobú!

több mint 7 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
1: Armstead, Kelemete, Unger, Peat, Strief
2: Mathews, Lelito, Allen, Lemon, Thompson
3: Cheek, Turner, Henry, Eulls, Matthews
Így nézett ki az Ol a mai OTA-n. Így akkor egyértelmű hogy idén alapól Peat lesz a RG, Kelemete/Lelito a LG. Kíváncsi leszek hogy valamelyik Rookie bele tud e majd szólni a LG battle harcba.
kapitnono

Aha 😊
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
1: Armstead, Kelemete, Unger, Peat, Strief
2: Mathews, Lelito, Allen, Lemon, Thompson
3: Cheek, Turner, Henry, Eulls, Matthews
Így nézett ki az Ol a mai OTA-n. Így akkor egyértelmű hogy idén alapól Peat lesz a RG, Kelemete/Lelito a LG. Kíváncsi leszek hogy valamelyik Rookie bele tud e majd szólni a LG battle harcba.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Az első csapattal jelenleg Obum Gwacham edz, mivel elvileg Edebali is sérült. Elvileg felszedett + 15 fontot így 260-at nyom jelenleg. Hát mit mondjak, nem lettem nyugodtabb, lehet idén is Jordan lesz az egyetlen Pass Rush generálónk. Kíváncsi leszek Seanék kit fognak hozni, vagy úgy gondolják Tull,Gwacham meg Edebal majd megoldja?


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Most jött el az ideje hogy megdobjuk Freeney-t valami szerződéssel

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
egyébként sem gondoltam, hogy robbantani fog ezen a poszton, így talán kisebb a csalódás. de seanék már megint rendesen elmértek valamit, ez jól látszik.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kikaha ACL....
Ugye még az NCAA-ben volt neki kettő. Nem vagyok benne biztos hogy lesz még belőle valaha használható játékos.
atapapa
Most olvasom 😕 Sokat vártam volna tőle DE-ként. Vékony lesz a fal jobb oldala
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kikaha ACL....
Ugye még az NCAA-ben volt neki kettő. Nem vagyok benne biztos hogy lesz még belőle valaha használható játékos.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
hát szerintem nem volt valami jó döntés. Futás ellen box s-nek még talán, de passz ellen már eléggé gyenge.
kapitnono
már? 😊
Soha nem mutatták be a passz elleni védekezésnek, nem ismerték egymást.
A Panthers-nél mákja volt, mert ligaelit front7 mögött eldöcögött, sajnos a Saints most más kávéház.
Nyilván nem megváltónak jön, nem rossz líder még most sem, meg az se biztos hogy megéli az 53-t.
Én ez utóbbiban bízom, vagy ha mégis itt ragad, legalább ne a neve, hanem a teljesítménye szorítson ki mást.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Heh, Harpert visszahoztuk.
atapapa
Most mit mondjak, egyik szemem nevet, a másik meg szintén, csak az kicsit kínjában 😊
Gyurma Pappa
hát szerintem nem volt valami jó döntés. Futás ellen box s-nek még talán, de passz ellen már eléggé gyenge.
kapitnono
minden bizonnyal nem azért hoztuk, hogy alldown fent legyen, inkább vezérnek szerintem

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Heh, Harpert visszahoztuk.
atapapa
Most mit mondjak, egyik szemem nevet, a másik meg szintén, csak az kicsit kínjában 😊
Gyurma Pappa
hát szerintem nem volt valami jó döntés. Futás ellen box s-nek még talán, de passz ellen már eléggé gyenge.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Heh, Harpert visszahoztuk.
atapapa
Most mit mondjak, egyik szemem nevet, a másik meg szintén, csak az kicsit kínjában 😊

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Heh, Harpert visszahoztuk.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Elvileg eléggé közel vagyunk Brees szerződésének megújításán, ami nagyjából úgy nézne ki, hogy:
4év 95-100 millió és 65 millió garantált.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/06/drew_brees_contract_extension_2.html#incart_river_index


több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Rob-ot nem lehet vádolni azzal, hogy mázlista. DC-ként előbb odakerül Oaklandbe, ahol 4 év alatt 4 HC-t emészt meg a klub a feje fölött, majd elkerül Dallasba, ahol két szintén elég változatos évet tölt (a változatosságon a szakmai stábban értem), majd elkerül NO-ba, ahol szintén belefut egy újraépítésbe. Dallasban mondjuk egész korrekt defense-t rakott össze, és az első éves itteni tevékenysége se volt olyan rossz azért. Meglátjuk a tesóval mit alkot idén majd...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
OFF: ezt a BL döntőt még emészteni kell kicsit.....
Kájzerszóze
Ezt nem lehet megemészteni!
😬




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
OFF: ezt a BL döntőt még emészteni kell kicsit.....