New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
na majd onyemata..
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Sheldon Rankins megsérült a mai edzésen egy goal-line szituációnál és kocsival kellett levinni a pályáról. Sérülése súlyossága egyenlőre nem ismert.
kapitnono
az elsődleges tesztek alapján eltört a szárkapocs csontja, visszatérős IR lehet ebből legfeljebb, nagy kár, nagyon kedvelem a srácot :\
kristof
én is sajnálom, edzéseken is nagyon jól tolta. 6-8 hetet írtak gyógyulási időnek, hát remélem látjuk még játszani a szezonban.


több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sheldon Rankins megsérült a mai edzésen egy goal-line szituációnál és kocsival kellett levinni a pályáról. Sérülése súlyossága egyenlőre nem ismert.
kapitnono
az elsődleges tesztek alapján eltört a szárkapocs csontja, visszatérős IR lehet ebből legfeljebb, nagy kár, nagyon kedvelem a srácot :\
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eltört a fibulája. Ez egy csont a lábszárban, nem a sípcsont, hanem a másik. Tavaly nálunk a center Montgomery a 4. héten szenvedett ilyen sérülést és ment IR-re.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Sheldon Rankins megsérült a mai edzésen egy goal-line szituációnál és kocsival kellett levinni a pályáról. Sérülése súlyossága egyenlőre nem ismert.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Közben Payton elmondta,hogy Anthony sérülése nem súlyos és hamarosan visszatérhet a pályára, ezt Anthony is megerősítette twitter oldalán.


több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Finnegan 😐
Matthew99
nagyon kellett még egy zászlógyűjtő, miután Brownertől végre megszabadultunk...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Finnegan 😐


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
A DL korrekt volt. Thomas jó vételnek tűnik. Nem akarok semmit se elkiabálni, de elég pofás lesz az elkapógárda.
atapapa
szerintem is, ami egy kicsit zavaró volt a sok turnover/kettőből ugye td-t is kaptunk/ illetve a sok zászlók.Kíváncsi leszek a következő meccsen a Texans ellen amikor többet játszanak majd a kezdők, hogy teljesít majd a D, mert az O szerintem rendben lesz.
Ami probléma lehet az O részéről az a G poszt. kíváncsi vagyok payton hogyan oldja majd meg azt.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A DL korrekt volt. Thomas jó vételnek tűnik. Nem akarok semmit se elkiabálni, de elég pofás lesz az elkapógárda.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Első preseason meccsen tehát 34-22 re kikaptunk a New Englandtől. voltak jó és persze rossz dolgok is.
Brees eléggé jól kezdett, mindössze egy passza volt az egész meccsen ami jó is volt egy 37 yardos átadásra cooks-nak. Az elkapók közül jól játszott még M.Thomas is akinek 4 elkapása volt 67 yardért, de volt közte több bravúros elkapás is.
Dícsérhető még a kezdő D is akik az első negyedben játszottak és eléggé jól tartották magukat, mindössze 2 first downt engedtek. A védelemből jól játszott K.Edebali akinek 2 sacket sikerült összegyűjtenije, illetve a kezdő DT-k is akik elsősorban futás ellen voltak hasznosak.
Irányító oldalon Grayson egy pick-six-el kezdett utána vigyázott a labdára viszont td-t nem sikerült kiosztania. Dícsérhető még Ingram is aki két td-t szerzett, viszont elvesztett egy fumble-t a red-zone ban.
A meccs második negyedében megsérül S.Anthony akit kocsival kellett levinni a pályáról, sérüléséről egyenlőre nem lehet tudni semmit.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Lance Moore 10 év után visszavonult
Terron Armsteadet aktiváltuk a PUP listáról
Hakeem Nick-et cut-oltuk hogy a helyére igazolhassunk egy longsnappert. Szerintem ez mindent elmond.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A mai edzésen a védelem Breaux,Byrd, K.Lewis, Vaccaro nélkül négy int-et szerzett Brees ellen.
kapitnono
és ebből 2-t az UDFA Ken Crawley, aki ezzel 3-mal jár Brees ellen.
Ideje megjegyezni ezt a nevet.

Ja és most már hivatalos: Brees kiégett 😉

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
A mai edzésen a védelem Breaux,Byrd, K.Lewis, Vaccaro nélkül négy int-et szerzett Brees ellen. Ezek közül egyet Laurinaitis picksix-re vissza is vitt.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
1 évre leigazoltuk a Packers korábbi fullbackjét John Kuhnt.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Így olvastam én is, PJ williams pl: 4 int-et szerzett Brees ellen, az utolsó két napon kettőt a red-zone-ban.
De nagy camp-je van Tyeler Davison-nak is aki eléggé jól játszik, és az utolsó 3 napban az első csapattal készült Sheldon Rankinssel párban, és eléggé jól játszottak.
Támadó oldalon pedig M.Thomast és C.Fleenert kell kiemelni, Fleener pl.: nincs olyan edzés,hogynekapna el 1-2 td-t breestől mindig.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A hírek szerint tradelnénk a Dallas G-ért Ronald Learyért.
kapitnono
Az egy ésszerű húzás lenne.

Nem tudom mit lehet ebből következtetni, de az edzéseken állítólag napok óta szívatja a védelem a támadókat.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
A hírek szerint tradelnénk a Dallas G-ért Ronald Learyért.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Matt Shaughnessy OLB/DE 1 évre aláírt hozzánk
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/08/olb_matt_shaughnessy_to_sign_w.html#incart_river_index


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Aranyos képek vannak róla, ahogy Manning meglátogatta az edzést, és Brees-zel meg SP-vel beszélgettek 😊 Vajon volt pár onside-os poén? 😊

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 633
nem szép dolog szegény idegeivel játszani 😉
egész feszült grimaszai voltak, amikor a hosszabbításról, vagy a karrierjének hosszáról kérdzeték. mondjuk biztosan elég frusztráló lehet ez neki.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Többek között V.Bell, C. Robertson, D.Swann, Pj, Will is szerzett int-et is brees ellen. Nem tudom, hogy ez most a védelem részéről jó előjel, vagy Brees részéről gyenge kezdés.
kapitnono
Én "csak" Beltt és Robertsont olvastam, a másik kettőt nem.
Lehet azért húzzuk Brees hosszabbítását, hogy kiderüljön: mennyire van lejtőn 😊

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Véget ért a TC első edzése, ami a legfontosabb, hogy senki sem sérült meg.
Ami meglepő, hogy a védelem nagyon jól játszott, nagyon sok turnovert sikerült kiharcolnia az offense-el szemben. Többek között V.Bell, C. Robertson, D.Swann, Pj, Will is szerzett int-et is brees ellen. Nem tudom, hogy ez most a védelem részéről jó előjel, vagy Brees részéről gyenge kezdés.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
AB-vel feltétlenül jobban jártunk volna

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Hakeem nicks jött egy évre.