New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kikaha ACL....
Ugye még az NCAA-ben volt neki kettő. Nem vagyok benne biztos hogy lesz még belőle valaha használható játékos.
atapapa
Most olvasom 😕 Sokat vártam volna tőle DE-ként. Vékony lesz a fal jobb oldala
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kikaha ACL....
Ugye még az NCAA-ben volt neki kettő. Nem vagyok benne biztos hogy lesz még belőle valaha használható játékos.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
hát szerintem nem volt valami jó döntés. Futás ellen box s-nek még talán, de passz ellen már eléggé gyenge.
kapitnono
már? 😊
Soha nem mutatták be a passz elleni védekezésnek, nem ismerték egymást.
A Panthers-nél mákja volt, mert ligaelit front7 mögött eldöcögött, sajnos a Saints most más kávéház.
Nyilván nem megváltónak jön, nem rossz líder még most sem, meg az se biztos hogy megéli az 53-t.
Én ez utóbbiban bízom, vagy ha mégis itt ragad, legalább ne a neve, hanem a teljesítménye szorítson ki mást.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Heh, Harpert visszahoztuk.
atapapa
Most mit mondjak, egyik szemem nevet, a másik meg szintén, csak az kicsit kínjában 😊
Gyurma Pappa
hát szerintem nem volt valami jó döntés. Futás ellen box s-nek még talán, de passz ellen már eléggé gyenge.
kapitnono
minden bizonnyal nem azért hoztuk, hogy alldown fent legyen, inkább vezérnek szerintem

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Heh, Harpert visszahoztuk.
atapapa
Most mit mondjak, egyik szemem nevet, a másik meg szintén, csak az kicsit kínjában 😊
Gyurma Pappa
hát szerintem nem volt valami jó döntés. Futás ellen box s-nek még talán, de passz ellen már eléggé gyenge.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Heh, Harpert visszahoztuk.
atapapa
Most mit mondjak, egyik szemem nevet, a másik meg szintén, csak az kicsit kínjában 😊

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Heh, Harpert visszahoztuk.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg eléggé közel vagyunk Brees szerződésének megújításán, ami nagyjából úgy nézne ki, hogy:
4év 95-100 millió és 65 millió garantált.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/06/drew_brees_contract_extension_2.html#incart_river_index


több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Rob-ot nem lehet vádolni azzal, hogy mázlista. DC-ként előbb odakerül Oaklandbe, ahol 4 év alatt 4 HC-t emészt meg a klub a feje fölött, majd elkerül Dallasba, ahol két szintén elég változatos évet tölt (a változatosságon a szakmai stábban értem), majd elkerül NO-ba, ahol szintén belefut egy újraépítésbe. Dallasban mondjuk egész korrekt defense-t rakott össze, és az első éves itteni tevékenysége se volt olyan rossz azért. Meglátjuk a tesóval mit alkot idén majd...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
OFF: ezt a BL döntőt még emészteni kell kicsit.....
Kájzerszóze
Ezt nem lehet megemészteni!
😬




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
OFF: ezt a BL döntőt még emészteni kell kicsit.....



több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a G-kérdés meg kezd tragikomikus formát ölteni, nem akarok ötleteket adni, de mindjárt jön a hír hogy Brees-t is teszteltük guardként...
atapapa
😀 😀
Esetleg téged nem kerestek?
zemanla
De, csak idegesítette őket hogy minden snap után odarohantam egy-egy csapattárshoz autogramért és közös szelfiért.


Ez most komoly?  fuzovelkifele.com/2016/05/27/rob-ryan-remek-munkat-vegeztem-es-kirugtak/
Thomas80
Nagy mókamester ez a Ryan.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok!

Ez most komoly?  fuzovelkifele.com/2016/05/27/rob-ryan-remek-munkat-vegeztem-es-kirugtak/
Thomas80
Nagyon beüthette valahol a fejét... 😀

Kétségtelen, hogy sajnos SP is egy kevésbé szimpatikus figurává vált az elmúlt szezonok során (a vereségek az ő egójának sem használtak), de azt nem gondolom, hogy csak bábnak kellett vagy kell neki egy DC...

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Sziasztok!

Ez most komoly?  fuzovelkifele.com/2016/05/27/rob-ryan-remek-munkat-vegeztem-es-kirugtak/
Thomas80
lehet hogy ő ezt komolyan gondolja, mondjuk az utolsó bekezdésben lehet van igazság.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Sziasztok!

Ez most komoly?  fuzovelkifele.com/2016/05/27/rob-ryan-remek-munkat-vegeztem-es-kirugtak/
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Újabb Byrd-gyógypihenő basszus. Lassan egy kerekesszéket kell felrajzolni a számára az edzőközpont előtti parkolóban

Ez a G-kérdés meg kezd tragikomikus formát ölteni, nem akarok ötleteket adni, de mindjárt jön a hír hogy Brees-t is teszteltük guardként...
atapapa
😀 😀
Esetleg téged nem kerestek?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Újabb Byrd-gyógypihenő basszus. Lassan egy kerekesszéket kell felrajzolni a számára az edzőközpont előtti parkolóban

Ez a G-kérdés meg kezd tragikomikus formát ölteni, nem akarok ötleteket adni, de mindjárt jön a hír hogy Brees-t is teszteltük guardként...

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Pár hír az OTA-ról

Byrd és Lewis nem edzettek a csapattal, peyton elmondása szerint TC-ra rendben lesznek.
Sean elmondta azt is, hogy Peat mindenképpen kezdeni fog a szezon során, azonban azt nem közölte, melyik poszton.
Kaleb Eulls-ból Guardot csináltunk Seahawks módra.
Kikaha hivatalosan is az edge szerepében fog játszani.


több mint 8 éve
nfl_lover 912
Máris elküldtétek Josh Scobeet. Hétfőn még arról beszélt, hogy izgatott hogy megküzdhet Kai Forbathtal a kicker posztért.
Connor Barth és Nate Freese jön tryoutra.
iktriad
Az egy minőségi csere lenne.

BTW bárhogy is lesz, nyilván a lehető legszarabbat fogjuk 53-on tartani, hogy októberben már nézelődjünk a szabadügynökök között.

Paytonéknak veszettül nincs érzékük a jó rúgó kiválasztásához.
atapapa
Mondjuk túl sok értelmes FA nincs is, igazából max Bullock maradt még. De azzal egyetértek, h nincs érzékük hozzá.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Most erre mit lehet mondani? Példakép.
 www.tdmagazin.hu/hirek/drew-brees-konnyeket-csal-a-szemekbe/2410


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Onyemata is aláírta négyéves rookie szerződését, így mostmár minden draftolt játékosunk szeződsé alatt van.


több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Igen, kickoffot tán nem is tud rúgni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Barth nem mellérúgja, hanem nem meg el a labda a kapuig 😀

Szvsz dome-ban bejöhet. Korábban Denverben volt, ott a magaslat segített neki. A gond inkább decemberben, idegenben volt, ill. lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Barth jó rúgó, csak 40 yardnál távolabb nem tud elrúgni szegény. Bár ezzel sztem még mindig előrébb lennétek.
gabokocka
Forbath is kb ugyanez a szint. Csak dühítő, hogy egy meccse mehet el azon, hogy 45-50 ről mellédurrantja,


több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Barth jó rúgó, csak 40 yardnál távolabb nem tud elrúgni szegény. Bár ezzel sztem még mindig előrébb lennétek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.