New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi srácok az eredménykövetőzést, képzelem mi lehet a Dezsőben. 2-1 nekünk a mérleg, de csak mert volt egy Elliottunk, ennyivel voltunk "jobbak". Év végére esélyes, hogy megfordul. Egyébként tényleg lehet, hogy jobban járnátok, ha Eli hívná a playeklet.

További szép idényt 😊
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Nem bánom, hogy nem nyertünk, mert nem érdemeltük meg... na az Íglsz sem!!!
De legalább nem kapott Mekedú fals visszaigazolást, hogy működik ez!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
elképesztően szerencsétlen egy csapat vagyunk az biztos..
több mint 6 éve
Buchek8 New York Giants LSU Tigers 16
El se lát addig de nyilván beveri simán, nettó agyvérzés
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
erre lehetetlen bármit is írni...
trii
Én tudok: McAdoo-nak ezzel remélem lefőtt a kávé, mert katasztrófa volt, amit megint csinált a csapat 3 negyeden át. A végén jött OBJ, de ez már nem lehet mentség. De sajnos félek a 4. negyed miatt továbbra is maradni fog, pedig ennél katasztrófálisabb kezdést nehéz lett volna elképzelni.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 453
Pugh lesz az RT, Jones is játszik guardot, lehet már csak Ellisont meg Flowerst kellene összebilincselni, és már hasítunk is... 😊

(3 as szórzót fizetnek, lehet meg is teszem hirtelen felindulásból...)
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 716
A jaguárok pont agyonverik a Ravenst. Lehet nekünk is gyakrabban kéne Londonba ruccanni. Ott úgy látszik valami történik a teljesen vak támadó egységekkel.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ezekben a verzivataros időkben azért megnyugtato hír hogy továbbra is McAdoo hívja majd az O playeket.... 😰
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én meg pont nem a védelemtől várok nagy meccset. Nem lesz Goodson, Thomas és talán Jackrabbit sem. Lesz viszont egy jobb OBJ és egy az állásáért küzdő edzői stáb, plussz az Eagles safety állomány is sérült listán van. A speciális egységek és a turnoverek fogják eldönteni. Nem leszek elkeseredve ha nek nyerünk, de nem mindegy milyen játékkal...🐇vs.🐂
nagir
ha a védelem nem tudja hozni magát akkor semmi esélyünk se lesz
Szesze
Futás az elejétől nullazni kell.. Ez az egyetlen lehetőség... Wentz pedig remélem nem fog olyan kellemesen kimozogni mint Bradford..
yooker
mármint Stafford 😊
Szesze
Na pláne nem... ☺️
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én meg pont nem a védelemtől várok nagy meccset. Nem lesz Goodson, Thomas és talán Jackrabbit sem. Lesz viszont egy jobb OBJ és egy az állásáért küzdő edzői stáb, plussz az Eagles safety állomány is sérült listán van. A speciális egységek és a turnoverek fogják eldönteni. Nem leszek elkeseredve ha nek nyerünk, de nem mindegy milyen játékkal...🐇vs.🐂
nagir
ha a védelem nem tudja hozni magát akkor semmi esélyünk se lesz
Szesze
Futás az elejétől nullazni kell.. Ez az egyetlen lehetőség... Wentz pedig remélem nem fog olyan kellemesen kimozogni mint Bradford..
yooker
mármint Stafford 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én meg pont nem a védelemtől várok nagy meccset. Nem lesz Goodson, Thomas és talán Jackrabbit sem. Lesz viszont egy jobb OBJ és egy az állásáért küzdő edzői stáb, plussz az Eagles safety állomány is sérült listán van. A speciális egységek és a turnoverek fogják eldönteni. Nem leszek elkeseredve ha nek nyerünk, de nem mindegy milyen játékkal...🐇vs.🐂
nagir
ha a védelem nem tudja hozni magát akkor semmi esélyünk se lesz
Szesze
Futás az elejétől nullazni kell.. Ez az egyetlen lehetőség... Wentz pedig remélem nem fog olyan kellemesen kimozogni mint Bradford..
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én meg pont nem a védelemtől várok nagy meccset. Nem lesz Goodson, Thomas és talán Jackrabbit sem. Lesz viszont egy jobb OBJ és egy az állásáért küzdő edzői stáb, plussz az Eagles safety állomány is sérült listán van. A speciális egységek és a turnoverek fogják eldönteni. Nem leszek elkeseredve ha nek nyerünk, de nem mindegy milyen játékkal...🐇vs.🐂
nagir
ha a védelem nem tudja hozni magát akkor semmi esélyünk se lesz
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 453
úgy rémlik, hogy tavaly a Bengals ellen + még pár meccsre tökre működött, hogy egy extra bolkkoló is maradt az Oline segítségére. Ezt megpróbálhatnák azért a plusz 1 másodpercért most is, és akkor hátha...😊
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Na! Ki mer tippelni estére? ☺️
Sikerül belehuzni vagy összeomlás?
Részemről már egy szoros meccsnek is örülnék... De félek bedaralnak már az elején..😡
yooker
Sima 24-10 😒😒😒
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
J.T. Thomas eddig 0 snapet játszott a védelemben


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Én meg pont nem a védelemtől várok nagy meccset. Nem lesz Goodson, Thomas és talán Jackrabbit sem. Lesz viszont egy jobb OBJ és egy az állásáért küzdő edzői stáb, plussz az Eagles safety állomány is sérült listán van. A speciális egységek és a turnoverek fogják eldönteni. Nem leszek elkeseredve ha nek nyerünk, de nem mindegy milyen játékkal...🐇vs.🐂

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elég érdekes lenne, ha éppen Phillyben indulna el a támadójátékunk. Szerintem szarrá fogják dominálni az OL-ünket, minden first downért vért kell majd hugyozni, még jobban, mint eddig. A védelem viszont sztem meccsben fog tartani minket a végéig. Kevés pontot és védelmi dominanciát várok mindkét oldalon.
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Muszáj nyerni, mert a 0-3 az már nagyon nem jó, persze ettől még simán ki is kaphatunk.
Én arra is nagyon kíváncsi vagyok, hogy változik-e valamit O játékfelfogása vagy marad az ami McAdoo alatt . Nagy változás azért biztos nem lesz.
több mint 6 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Az én tippem a következő: nyerünk 😀
Ha meg merik loditani Eli kezét és pontos is az átadás akkor szét húzza egy kicsit a pályát... remelem így tudnak utat nyitni a kisebb screen passzoknak, a gyengélkedő futasnak és a rövid atadasoknak.
Szvsz nem fogunk és nem játszhatunk beszari focit. Nem várom hogy a legelején rögtön belekezdjunk a bevallalos fociba, de az első bekapott TD után biztos vagyok benne, hogy másképp megyünk nekik. El kell dönteni vagy a szokásos és valószínűleg 0-3 vagy nekik megyünk és talán behuzzuk. A falra kíváncsi leszek kik lesznek a kezdők és hogy muzsikalnak. Bízom a csapatban és, hogy a coaching se olyan hülye, hogy tovább jatszak ezt az öngyilkos focit.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na! Ki mer tippelni estére? ☺️
Sikerül belehuzni vagy összeomlás?
Részemről már egy szoros meccsnek is örülnék... De félek bedaralnak már az elején..😡
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 453
kisfilmes elemzés

 elitesportsny.com/2017/09/21/true-terrifying-reason-giants-qb-eli-manning-cant-throw-downfield-film-room/
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ez egy első forduló utáni de nagyon jó elemzés arról hogy hogyan maradnak bennünk bőven big playek egy-egy meccsen...nyilván néhány esetben jobb döntés volt nem kockáztatni de egyértelműen az látszik hogy bele van verve Eliba hogy inkább csak a biztos a tuti! szinte csak a rövidet nézi már mindig!ez az ami rohadtul bosszantó


 www.bigblueview.com/2017/9/14/16307750/new-york-giants-film-review-breaking-down-the-pass-offense

Marshallt is elő lett véve hogy nem teszi oda magát eltűnik , pedig úgy néz ki többször sem rajta múlott a dolog....
yooker
átnéztem véleményem szerint túlzó, amit ír. playek:
1: mikor Eli odanéz Lewisra teljesen jól fogják, esély nincs odadobni. elnéz, és utána kerül vmennyire üresbe, de már késő. egyszerűen Lewis későn játssza magát tisztára vagy Eli nézett oda korán, ezt kívülről nehéz megítélni.
2: egy bruttó 30 yardos lézernek kellene lennie miközben jobb keze felől nyomás van, feljebb is kell lépnie, és a passz sávban benne van 1 Dallas védő 10 yarddal Marshall előtt. ez egy nagyon nehéz dobás lenne a mostani Elinak.
3: mikor Marsall üresbe kerül, akkor éppen egyszerre hátulról és elölről is nyomás van Manningen, de ezt vszeg meg kellett volna oldania. itt rossz döntés, mert arra az oldalra néz, mégsem dobja meg. ez egy sima 1st downnak kellett volna lennie.
4: itt én nem látom, hogy Marshall mikor hoz létre seperationt, ő nem volt üresen sosem sztem, de tény, hogy itt nyomás még nem volt, várhatott volna, mert ha nem is Marshall, de a másik oldalon akár lehetett volna esély nagyobb játékra. de az adott pillanatban az egyetlen megjátszható elkapót választotta az tény.
5: ez viszont egyértelmű. Marshall üresre játssza magát, sőt ez akár sima TD passz is lehetett volna. kár, hogy oda sem néz Eli, végig bal oldalt figyeli, amint van egy kis hely, dobja is.
6: ez Engram rossz helyzet felismerése.
7: mikor most láttam, és olvastam azt hittem ez egy 3rd down play, és akkor egyet értenék, hogy ez egy szörnyű hívás. biztonság kedvéért utána néztem, és egy 1st down 1and10 szitu volt. arra pedig talán jó hívás, bár 16-3nál nem biztos. ez Eli hibája. annak az embernek dobja, akire kb 4 cowboys figyel, míg bki más jobb lehetőség. akár a jobb oldalra LoS mögött mozgó elkapónak is, mert ha csak 5 yardot hoz, akkor is ki tud lépni, megállítva az órát. bal oldalon pedig 3 védő jut 3 elkapóra, ezt fel kell mérnie egy alap Qb-nak, hogy ha azon az oldalon van 4 védő, 4 jön rám, akkor a másik oldalon, ahol a play szerint 3 elkapóm van, rájuk 3 védő jut. zseb rendben volt, megkapta a védelmet, ami kitartott volna addig míg átnéz.

7 playből 2,5-3 Eli hibája sztem. viszont magák a playek teljesen bebizonyítják azt, hogy nem igazán aknázzuk ki a potenciált sem Marshallban, sem Shepardban, nincsenek igazán rájuk szabva, így pedig nehéz lesz. a rendszeren sokat kellene finom hangolni. picit több szabadságot adni Elinak a hosszú passzokra, és a megfelelő routekot az elkapóknak. változtatni kell Ben-nek, és picit engedni a west coastból, mert látható, ohgy mondjuk 2 playnél is szándék sincsen arra, hogy megjátsszuk a hosszú routet futó elkapót, Eli még tévedésből sem néz arra.
csebi
igen!így kezdtem én is hogy nem mindegyik tuti azért !

mondjuk a 4-kel pont nem értek egyet !lehet hogy nincs komoly seperation de egy Brees egy Ryan de Wentz is úgy dobná oda neki mint a pinty !magas elkapó 1az1-ben...minimum 50-50 labda !lehet catch lehet DPI, incomplete és legrosszabb esetben de elég kis eséllyel INT
érezniük kellene a hosszú passz lehetőségét egyszerűen
arra kiváló bizonyíték tehát több is hogy igenis adódnának lehetőségek és ezekből egy párat csak megpróbálnánk már reagálni kellene a deffensnek
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 453
Eli már nem az aki volt, de nem is kell hogy az legyen... 2-3 éve mondom, hogy ha már ő az évi 20+ milkós Qb-d, aki 10 másodperc alatt fut simán10 métert, akkor hozzá kéne igazítod a draftot, + a FA szezont is stb...(vagy akkor küld el a pcsba nyugdíjba, mert a kettő együtt kb ide vezet) de ami tuti, hogy nem hozol évekig 'korai körös' --és csak projekt-- de nem azonnal nélkülözhetetlen, majdegyszerjólesz játékosokat, az Ő védelme helyett, mert amire azok szép lassan beérnek, már nem lesz aki passzoljon bárkinek is...
Láttuk anno a minden rekordot megdöntő-párat ma is tartó- Folest, és vlsz Cousins is biztos csak azért nem kap szerződést, mert ott pont mindenki' hülye? ...Szép lassan kezdenek rájönni Texasban is, hogy Romo mekkora király volt.( főleg ha lesérül hirtelen pár falember vagy 1 futó is...)
Egy Franchise QB aranyat ér, de egy gyengébben muzsikáló is sokkal többet, mint egy majdnem az.

Ezek a dolgog nem pár év alatt dőlnek el...
Innentől, ha zavar van az erőben --akár évekig-- akkor szerintem feljebb kellene szétnézni...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
ez egy első forduló utáni de nagyon jó elemzés arról hogy hogyan maradnak bennünk bőven big playek egy-egy meccsen...nyilván néhány esetben jobb döntés volt nem kockáztatni de egyértelműen az látszik hogy bele van verve Eliba hogy inkább csak a biztos a tuti! szinte csak a rövidet nézi már mindig!ez az ami rohadtul bosszantó


 www.bigblueview.com/2017/9/14/16307750/new-york-giants-film-review-breaking-down-the-pass-offense

Marshallt is elő lett véve hogy nem teszi oda magát eltűnik , pedig úgy néz ki többször sem rajta múlott a dolog....
yooker
átnéztem véleményem szerint túlzó, amit ír. playek:
1: mikor Eli odanéz Lewisra teljesen jól fogják, esély nincs odadobni. elnéz, és utána kerül vmennyire üresbe, de már késő. egyszerűen Lewis későn játssza magát tisztára vagy Eli nézett oda korán, ezt kívülről nehéz megítélni.
2: egy bruttó 30 yardos lézernek kellene lennie miközben jobb keze felől nyomás van, feljebb is kell lépnie, és a passz sávban benne van 1 Dallas védő 10 yarddal Marshall előtt. ez egy nagyon nehéz dobás lenne a mostani Elinak.
3: mikor Marsall üresbe kerül, akkor éppen egyszerre hátulról és elölről is nyomás van Manningen, de ezt vszeg meg kellett volna oldania. itt rossz döntés, mert arra az oldalra néz, mégsem dobja meg. ez egy sima 1st downnak kellett volna lennie.
4: itt én nem látom, hogy Marshall mikor hoz létre seperationt, ő nem volt üresen sosem sztem, de tény, hogy itt nyomás még nem volt, várhatott volna, mert ha nem is Marshall, de a másik oldalon akár lehetett volna esély nagyobb játékra. de az adott pillanatban az egyetlen megjátszható elkapót választotta az tény.
5: ez viszont egyértelmű. Marshall üresre játssza magát, sőt ez akár sima TD passz is lehetett volna. kár, hogy oda sem néz Eli, végig bal oldalt figyeli, amint van egy kis hely, dobja is.
6: ez Engram rossz helyzet felismerése.
7: mikor most láttam, és olvastam azt hittem ez egy 3rd down play, és akkor egyet értenék, hogy ez egy szörnyű hívás. biztonság kedvéért utána néztem, és egy 1st down 1and10 szitu volt. arra pedig talán jó hívás, bár 16-3nál nem biztos. ez Eli hibája. annak az embernek dobja, akire kb 4 cowboys figyel, míg bki más jobb lehetőség. akár a jobb oldalra LoS mögött mozgó elkapónak is, mert ha csak 5 yardot hoz, akkor is ki tud lépni, megállítva az órát. bal oldalon pedig 3 védő jut 3 elkapóra, ezt fel kell mérnie egy alap Qb-nak, hogy ha azon az oldalon van 4 védő, 4 jön rám, akkor a másik oldalon, ahol a play szerint 3 elkapóm van, rájuk 3 védő jut. zseb rendben volt, megkapta a védelmet, ami kitartott volna addig míg átnéz.

7 playből 2,5-3 Eli hibája sztem. viszont magák a playek teljesen bebizonyítják azt, hogy nem igazán aknázzuk ki a potenciált sem Marshallban, sem Shepardban, nincsenek igazán rájuk szabva, így pedig nehéz lesz. a rendszeren sokat kellene finom hangolni. picit több szabadságot adni Elinak a hosszú passzokra, és a megfelelő routekot az elkapóknak. változtatni kell Ben-nek, és picit engedni a west coastból, mert látható, ohgy mondjuk 2 playnél is szándék sincsen arra, hogy megjátsszuk a hosszú routet futó elkapót, Eli még tévedésből sem néz arra.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Shawn beszállt, alkottunk egyet:

27. Podcast - Giants @ Eagles
Asbee
Ez tetszett. 😊
Asbee a mikrofonnál...beállítások és sztem húzz vissza a decibelből . (-10-20)
Greengo
Tuti ez a gond? Azon agyaltunk lehet mikrofonnal van a gond, vagy gépen a jack csatlakozó. Tököm kivan, hogy nem sikerült úgy ahogy terveztem... Remélem azért a tartalom okés 😀
Asbee
Nem biztos, hogy ez a gond, de nálam is hasonló volt és nekem az, hogy visszavettem a mikrofonból bevált.


E-A-G-L-E-S EAGLES !