NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez van, a legkiválóbb Longsnappereket mindig mi találjuk 😀 😀 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
 www.philadelphiaeagles.com/news/five-eagles-selected-to-2020-pro-bowl?fbclid=IwAR2qbdE4Ual7jW2yxOYbNXv06au7Ju3RdG1wtSX5YJtw9E_0Sw8WxFdXlVM

5-en nem lesznek ott a PB-on.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Patrick Mahomes shows love to young Philadelphia Eagles star
 www.thescore.com/s/12958450

Akkor első körért viheti is a Chiefs 😛
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mindig ilyen kis apróságokon múlik. Centik,inchek....Ha nincs meg most azt olvassuk mindenhol, hogy cseréljék le Wentz-t meg vissza Folest (és hasonló baromságok)...így meg ő a legnagyobb király..stb. Érdemes ezen egy kicsit elgondolkodni. 😉

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Forintos passz, amit kiCENTiztek 😀 😀 😀

 twitter.com/Eagles/status/1206988269134778368
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintetek nekünk miért nem kellett még egy Jenkins? A pénz az oka, vagy az, hogy kurvajó a sec?
MrMiksa
Suggsal kapcsolatban gondoltam ezt 😛
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Szerintetek nekünk miért nem kellett még egy Jenkins? A pénz az oka, vagy az, hogy kurvajó a sec?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor megint sikerült valakinek leírni (nem itt) , hogy Ertz nem top TE. Nem tudom mit kellene még csinálnia, hogy normálisan elsimerjék..... De reméljük megmutatja még idén néhányszor, hogy vannak, akik csak bambulják a játékot, de nem értik, nem lâtják...
több mint 4 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
A hatereknek üzenném, hogy újabb GW drive by Wentz ! Így jó lesz? 😛
Greengo
Amióta szóvá tettem jött 2 is, de örülök neki. Tényleg fasza volt mind2.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ez az elmúlt 2 hét kellett szerintem a csapatnak és főleg Wentznek. Még bármi lehet a szezonból, de hosszú távon nagyon fontos sztem hogy 2 GW/tie drive-ot is vezetett (3-at gyakorlatilag, Giants ellen egyenlítés majd OT). Most a Skins ellen valahogy lehett érezni hogy tudja ő is, hogy meg tudja csinálni, nem lehetett érezni rajta a régi görcsösséget és azt hogy egy playből megcsinálja (aminek sokszor INT lett a vége). Azt hozta amit a védelem adott neki, és metodikusan (így hogy nincs sebesség nehéz másképp 😀) haladt. Ez jól jöhet a jövőben nagyon szerintem.

A Sanders TD elkapás pedig talán a valaha volt legszebb TD-je, ritkán látni ilyet.

Vasárnap Dallas, kemény lesz nagyon, de jobb is így, meg kell verni őket ha akarunk még idén kezdeni valamit. Jó lenne ha a sérültjeink egy része visszatérne (Lane, Barnett, Howard). A védelem pedig reméljük a jobbik arcát hozza most, 3 meccs elég volt a bénázásból...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛
dande
Sec oké, de Wentz mibűl?
Eazzy
A fumbliaiból, ha nem olyan mákos lehetett volna még 2. S akkor az incompleteról, amit Scott mentett volna meg nem is beszélve 😊
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛
dande
Sec oké, de Wentz mibűl?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami az illeti, nem lesz egyszerű, sajna a Dallas nagyon összekapta magát......
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Wentz passza a sarokba előbb Sandersnek, aztán Wardnak 😎
Miles Sanders meccse 👍 Azt hiszem őt eltalálták Howie-ék 😊
Goedert egykezes 😮

A defense majdnem összeszarta a meccset, de amikor nagyon kellett helytálltak, főleg a Wentz fumble után.
Viszont óriási plusz azért, hogy a végén küldtünk egy blitzet, és nem befosva toporogtunk 9 emberrel az endzoneban, várva a hail maryre. Meg is lett az eredménye.

Wentznek le kellene szoknia arról, hogy ha a zsebben manőverezik, akkor egy kézzel lengesse a labdát térd magasságban, úgy, hogy nem is dobómozdulatot végez.
A szezon első felében úgy tűnt rendezte ezeket, de a bye után sajnos nagyon rákapcsolt a fumblikkal. Elfogadom a játékának azt a részét, hogy meg akarja hosszabbítani a játékokat. Viszont arra lehet figyelni, hogy ha több másodpercig van a zsebben, akkor magasan tartsa a labdát (Qb coach mit csinál amúgy hétközben?). A Seahawks ellen hasonló volt, amikor a földön fekvő védő ütötte ki hátulról a labdát.


több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛
dande
Wenzt-nek volt egy fumblija azon kívűl szerintem nem volt rossz...
Elhiszem srácok, hogy JJAW szépeket blokkol, de 0 elkapás egy WR-től kevés szerintem.
Schwartz-ra pedig azért vagyok mérges, mert tudtuk hogy az Offense ezer sebből vérzik, erre egy ilyen Skins offense ellen D-nek kellene fellépni és megnyerni a meccset, de legalábbis olyan pozícióba hozni az Offense-t, hogy nyerhető legyen a meccs.
Jövő héten kb 2x ilyen erős Dallas offense jön majd szembe...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Kar, hogy vesztett a csapat. Vagy varjunk csak! Gratulalok!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A hatereknek üzenném, hogy újabb GW drive by Wentz ! Így jó lesz? 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz meg a Sec most szálljon mélyen magába és találja ki, hogyan verhetjük meg a Boyst kevésbé szívbajosan 😀 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy lehet, az ellenfélnek elég annyi gameplan, hogy Haskins feldobja a labdát 3x McLaurinnak és csókolom 😊 😛 De reméljük nem így lesz Fly! 😊
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ez egy igazi megmérettetés lesz főleg DP számára. Most bebizonyíthatja, hogy milyen HC valójában. Majdnem 5 napja volt, hogy felkészítse a csapatot és felépítsen egy olyan gameplant, amivel a legjobbat hozhatja ki a jelenleg rendelkezésre álló támadó alakulatból. Szerintem ennek az időnek elégnek kellett lennie erre, és az ellenfél sem verhetetlen. Hajrá sasok!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉
BleedingGreen
Jah bocs nem jelezte, hogy
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉
BleedingGreen
Bocs, vhogy nem tűnt ki, hogy ez videó meg nem kapcsoltam az évszámmal kapcsolatban, csak a képet láttam 😛 mondjuk ez megerősíti, hogy a védelem minőségét tekintve a sack nem minden. De azért jó ha van 😀 😛
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
dande
Szerintem kattints rá és nézd végig a videót, mert a képen az 1991-es állapot van 😉


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Raiderst mondjuk megelőzhetnénk, aztán jöhetnek a Macik 😛
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
 twitter.com/jelynchjr/status/1205250002093776899?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1205250002093776899&ref_url=http%3A%2F%2Figglesblitz.com%2F

A Buddy Ryan által épített védelem alatt (80-as évek vége, 90-es eleje) és a Jim Johnson féle érában durván mentünk felfelé. 😊