Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából, ha megnézzük a menetrendet a Falcons s a Vikes ellenit lehetett számolni Lre s azzl 3-2 lenne. A Tampa s a Titans elleni L nem volt benne. Az Atlanta ellen végül nyertünk s máshol jött a vereség így 2-3. Védelem egy kicsit jobban koncentrál sz OL meg a többi nem szrencsétlenkedik, jönni fognak a Wk is. Remélem 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma vikingeket baszunk. Alkoholt fogyasztottam. Ugyhogy nyerunk.
ano92
Aha eddig nem csináltad kétszer, lebuktál 😉 ha ma nyerünk tuti te vagy a hibás az eddigiekért 😛
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ma vikingeket baszunk. Alkoholt fogyasztottam. Ugyhogy nyerunk.
ano92
Áldassék az úr neve!
több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ma vikingeket baszunk. Alkoholt fogyasztottam. Ugyhogy nyerunk.

több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Mára L-t várok bár nincs futójátékuk, viszont erősebbek sztem mint tavaly, mi pedig erősen megyünk lefelé...
Ne legyen így de úgy érzem ma beáraznak minket.
Ettől még a csoportmeccseket hozzuk lehet szép év de valahogy hiányzott az elmúlt két három héten a "harapás" (extra nyerni akarás vagy mi a tök nem tálalok jó szót rá
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barnett helyén Sweat kaphat lehetőséget bemutatkozni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ne...ok pocsék volt a fal, de együtt volt pocsék és nem ennyire....ha csak nem sérülés miatt, Seumalot biztos nem tenném be Wis helyére, még sántikálva is jobb nála....még Mailatat is szívesebben kipróbálnám ott, már csak méretei miatt is, ha már cserélni kell. 😊

Pont mikor minden idők legjobb OGja 😛 😉 csodálatos, minden poszton bevethető Todd vonul vissza, akkor ne essen már meg ez a csúfság 😊

Mindegy hány ponttal, de remélem nyerünk 😀
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
... Közben meg Seumalo kezd LG-ben? ...
csipkelli
Ahogy Wis játszott az elmúlt két meccsen, sokkal rosszabb nem lehet.
Jobban félek egy Thielen-Mills párharctól. De remélem rám cáfol a kis zöld hajú.

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Valóban Nagyon úgy tűnik, hogy idén itt elég akár 10-11 győzelem is a csoporthoz. Abból 4 a csoportból is simán meglehet. Azért kocsit, házat nem tennék egy Cousinsra, láttuk mi már itt az ísztben eleget.😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
csipkelli 3 272
Azért vagyunk bajban, mert passzolni fognak. Sokat. Vagy Cousins fut. Közben meg Seumalo kezd LG-ben? Ha ellaposodik a meccs, beállhatna centernek világgá hajigálni néhány snappet.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
dande
Szerintem a Vikings nyer. Ugyanugy szetporgi magat, mint a Jaguars ellenunk, es nekik sokkal fontosabb a csoport miatt, hogy most gyozzenek, mint nektek (legalabbis most ugy tunik, itt kevesebb gyozelem is eleg)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, Cook nem játszik ellenünk.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
S az első negyed a szezonban, reméljük lesz még jobb is 😊

 twitter.com/Eagles/status/1048633989202956288
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
dande
Győzelmet. 27-23 ide, game winning drive-val.
Eaglesmcnabb pedig ano-ra ihatja magát:
 www.bleedinggreennation.com/2018/10/5/17940856/todd-herremans-eagles-offensive-line-left-guard-tackle-philadelphia-nfl-saginaw-valley-vikings-game
skizofita
Búcsúzóul gyűrűt neki is 😊 Meg akkor már Eagles győzelmet vasárnap 😀
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 626 — Times are hard for dreamers!
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
dande
Győzelmet. 27-23 ide, game winning drive-val.
Eaglesmcnabb pedig ano-ra ihatja magát:
 www.bleedinggreennation.com/2018/10/5/17940856/todd-herremans-eagles-offensive-line-left-guard-tackle-philadelphia-nfl-saginaw-valley-vikings-game

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barnett vasárnap nem játszik.... Fsza...nem rossz, amit eddig mutat, de nem úgy tűnik egyelőre, hogy ez lesz a kitörési éve.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm, Hm, nem tudom teljesen elolvasni, de a lényeg benne van......

 theathletic.com/518593/2018/09/13/eight-years-after-triple-bypass-jeff-stoutland-has-found-a-super-home-with-the-eagles/

Gyógyulást!!!!

S egy másik elgondolkodtató dolog, ezt én is megjegyeztem az eredménykövetőben, nem mentve magunkat:

 fuzovelkifele.com/2018/10/ujabb-vita-egy-roughing-the-passer-eset-miatt/
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Cox nem edzett, nem tudom jelent-e ez valamit..............de ha nem játszik, az Kuzinnak jót, jelent....kezdő DT nélkül állunk ki...... Cooks, Thielen, Rudolph, Diggs, Treadwell, csak ennyi embernek lehet jó napja................, ezért lett volna fontos a Titans meg a Buccaners, elleni W

Sebaj, a januári meccset megnyertük az picit lényegesebb volt 😊
dande
Elvileg semmi komoly, rest day. Csakúgy mint Alshonnak.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cox nem edzett, nem tudom jelent-e ez valamit..............de ha nem játszik, az Kuzinnak jót, jelent....kezdő DT nélkül állunk ki...... Cooks, Thielen, Rudolph, Diggs, Treadwell, csak ennyi embernek lehet jó napja................, ezért lett volna fontos a Titans meg a Buccaners, elleni W

Sebaj, a januári meccset megnyertük az picit lényegesebb volt 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
És Grahamat kb ott is maradt ahol áll...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
 pbs.twimg.com/media/DodQpSuXsAAF6Gw.jpg:large

Ez a 4th és 15. Hát, oké.
csipkelli
Nem lett volna ezzel baj, ha Graham nem bambul el, mondjuk éppen oda is érhettek volna Mariotara, ott vége lett volna a meccsnek...most már ez van...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 pbs.twimg.com/media/DodQpSuXsAAF6Gw.jpg:large

Ez a 4th és 15. Hát, oké.
csipkelli
ezt a képet látva mégszomorúbb az egész...
több mint 5 éve
csipkelli 3 272


Ez a 4th és 15. Hát, oké.
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Rendkívül frusztráló meccs volt, talán a 2 évvel ezelőtti Detroit meccshez tudnám hasonlítani. Azonban túlzásokba nem kell esni.

2-2-vel állunk, csakúgy mint a Pats. Nem szeptemberben kell formába lendülni, nagyon ritka aki egész szezonban toppon tud lenni. Nálunk most még nagyon sok minden alakul.

Wentz: összességében nagyon jó meccset játszott, a rá nehezedő nyomást nem lehet a nyakába verni. Én is örültem volna ha pár szituban élesebb, de sokkal jobb volt mint a Colts ellen. Nála most a fejlődés a fontos meccsről meccsre, ami bőven meg van.

O-line: érthetetlen meccs volt, kb mindenkit felültettek a körhintára. Össze kell kapniuk magukat, de én bízom benne hogy erre képesek lesznek, az alapanyag meg van hozzá.

Elkapók: Alshon nagyon hiányzott, aranyat érhet hogy visszatért, de kell mellé a 2017-es Agholor és sajnos 3. wr-ben gyengék vagyunk. A szezon végére ez javulhat Wallace és vagy Hollins visszatérésével.

Az O eddig gyengén muzsikál a szezonban, de úgy érzem nemsokára összeáll itt a kép és valaki beleszalad egy 40+-os adagba nemsokára.

D-line: sajnos Graham idén messze van a tavalyi formájától, biztos a műtét se segít rajta, de érződik az ő jó játékának a hiánya. Barnett kezd felnőni a feladathoz viszont. A DT depth gyenge, Cox rengeteget játszik és nagyon hiányzik mellőle pár megbízható DT. Remélem Jernigan még idén értelmes formában vissza fog térni, nagyon kellene ő középre.

Sec: valami idén hiányzik innen, tehetségben nem sok minden változott tavalyhoz képest, mégis jóval gyengébbek. McLeod kiesése nagyon nagy hátrány sajnos innentől. Remélem kicsit elkezdenek próbálkozni más FS-ek kipróbálásával is. Régóta úgy gondolom hogy Mills hosszútávú posztja az FS lesz az nfl-ben, sajnos cornernek lassú. FS poszton ezzel nem lenne akkora probléma, jól szerel, jól takarít és 20 yard előnnyel ritkán kerülnék meg. Másik potenciális opció Douglas, aki egyetemen is többet játszott safetyt mint cornert, ő se gyors, FS poszt jobb neki. Maddox tehetséges, de pont nem safetynek való szerintem, max 3rd safetynek Graham posztjára, de tökéletes slot cb alapanyag. Sidney Jones a hibái ellenére is a legstabilabb emberünk eddig Jenkins mellett, én tuti megpróbálnám outside cornerként és Maddoxot vagy Millst slot cornerbe.

Hosszú a szezon, talán jókor jött ilyen fájdalmas vereség. A sorsolás innentől nagyon kemény, de ha elkapjuk a fonalat ebből még nagyon sok minden kijöhet 😊