Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Laci, így visszaolvasva aggasztóan keveset vuduzol! Akarod Te ezt a győzelmet?! Ne feledd, a sikert a hétköznapok kemény munkájával lehet megalapozni .-)
Bár igazad van, ez a meccs teljesen reménytelen .-D
bcsarli
elterelik a figyelmem 😀
én nem mondanám, hogy teljesen reménytelen, csak annyit: simán nyer a Denver....
kész/passz 😀
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Első három negyedben nem sokat mutatott a fényes Bengals csapat sem
Big B
A büntikben nem fogunk megegyezni, ez van. Viszont a D jól fogta a passzjátékot, a futás ugyan nagyon ment, de igazán nagy kárt nem szenvedtünk belőle. Sajnos nagyon hiányzott Dalton, McCarron még nem az a szint.
Más: tegnap olvasgattam, hogy AB tuti rendbe jön Denverre, nem súlyos, stb... Ezt honnan a viharból tudják? Merthogy én akárhány hozzáértővel beszéltem/olvastam, mindenki egyöntetűen azt mondta, lehetetlen megmondani, mikor megy át valaki a protocollon.
megyerikrisz
Az hogy eddig nem vót agyrázkódása, s így a rövid protocollon kell csak mennie
sutianap
Kösz! Nálunk az ilyesmi hétpecsétes titok, mindenki azt szajkózza hogy nem lehet megmondani.
megyerikrisz
Mondjuk már ki, arra gonolsz - ami téma a Cincy játékosok körében - , hogy szimulált. Már az ütés után maradt az oldalvonal mellett és együtt is ünnepelt, vagyis innen jön/jöhet, hogy "túlélte" és kiheverte. Innen jön ez. Vállal fejre, ez lehet az indok, amely ugyan kiütés, de ahogy a boxban is, azért visznek mindenkit kórházba. De tudjátok mit, legyen, szimulált, érezte, hogy jön Burfict válla, ezt gyakorolta és összejött....szerintem hiteles volt, ezt Én díjazom... 😊
Klemó
Persze, nem is Di Caprionak kellett volna kapnia a Golden Globe díjat, hanem Brownnak! 😉
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát igen, a legnagyobb ellenfél itt is ellenség, és lányszínű.
no flacco
XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Hát igen, a legnagyobb ellenfél itt is ellenség, és lányszínű.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha már AFC North, akkor ne cicázzunk már, mert feláll a hátamon a szőr! Fradistaként a vasasozás is idegesít.
no flacco
Legyél holló... bár ott meg a lila fog zavarni... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ha már AFC North, akkor ne cicázzunk már, mert feláll a hátamon a szőr! Fradistaként a vasasozás is idegesít.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Én nem értem ezt a hisztit egyik oldalról sem. Mert bizony sokak viselkedésére nem találok más szót, még ha egyesek lelki világát sérti is ez. Könyörgöm, ez amerikai foci. Ha rajtam múlna szabályos lenne az a hit is, amit Shazier csinált, nem hogy amit a cicus Wheatonön. Ez egy ilyen játék! Nem is értem hogy szerethetett bele bárki is AFC North csapatba, ha nem szereti az ilyen meccseket!

Kedd van és még egy szó sem esett a Denver elleni meccsről. Lassan ideje lenne azzal foglalkozni, mert nem történt semmi különleges: a Steelers tovább jutott, a Cicák kiestek az első körben.
több mint 8 éve
keyser soze Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21
Szerintem ezt is megmagyarázzák, 2 éven belül 2x intézik el a futónkat, elintézik az irányítónkat a legjobb elkapónkat, Burfict sem szándékosan köpte le Decastrot, az víz volt, a nézők sem szándékosan hajigálták meg Bent, ott ilyen az evési kultúra morzsáztak van így, egy a lényeg rohadjon meg a Steelers.Ja ezek az alakok csak szellemképek vagy a rohadt steelers fanok oda montírozták őket, egyetlen edzőjük sem volt a pályán az tuti..
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ

Akkor nézzük a mi szabálytalan Joey Porterünkkel szemben a nem szabálytalan Bengals edzők 😉
Hudle-ről meg nem hiszem, hogy egy sérült játékos ápolása közben beszélhetünk, amikor a játékosok mint látjuk szétszóródva állnak. Így mit beszélnek meg?
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Mivel csak felvételről nézem a meccseket és addig nem szeretek fórumozni, nehogy megtudjam az eredményt, most írnék pár szót a meccsről.

Alapvetően az a két bizonyos bírói hiba lett itt sokszor felemlegetve. Meg is értem, én is pipa lettem volna. Meccsdöntőnek én nem nevezném (főleg nem a Shazier-féle ütközést. Szívesen odaadtam volna azt a 15 yardot annak a tudatában, hogy az elkövetkező három percben BB lesérült és TD-t szerzett a Cinci. Ha itt nem tévednek a bírók, nem állunk meg 18 pontnál.), de nyilván elfogadom, ha valaki ezzel nyugtatja magát a vereséget illetően.

Az eső nekünk kedvezett: az ellenfél csereirányítójával karöltve olyan szituáció alakult ki, ami elfedte nevetséges passzvédekezésünket, a futást pedig sikerült fogni. Valahol ez az a védelmi szint, amire már elkezd csettintgetni az ember. Ezt vártam volna az alapszakaszban is.

Burfictre nincsenek szavak: két meccs alatt kiütötte a kezdő futónkat, az első számú elkapónkat és a franchise irányítónkat. Ennyi véletlen nincs, itt már szándékosságot keres az ember. Szerencsére a sors megbüntette!

Ez a meccs három negyedig agyon volt dominálva, kis szerencsével már ott eldönthettük volna a meccset. Köszönjék meg nekünk a Cicák, hogy nem tettük.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dehülevagy édesfijjam😊 köcsögmátyus rang van-e?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A két génhulladék bengáli valószínűleg úgy szerepelne a kvízjátékon, mint a klasszikus Bajzát Peti a Legyen Ön is milliomosban 😊))
Vágó István: - Következő játékosunk Bajzát Péter Debrecenből! (taps)
Kedves Péter, kivel érkezett?
Bajzát Péter: Csapattársammal, Vadicskával.
Vágó István: - Háháháháhá!!! A keresztnevét is elárulja vagy az titok?
B.P.: - Péter.
Vágó István: - Nem a magáét, hanem a barátjáét?
B.P.: - Ja, azt nem tudom. Vadasnak szokjuk hívni vagy Kancsalnak, de olyankor hozzámbassza a stopnisát.
V.I.: - Nézzük az első kérdést! Legyen Ön is milliomos, Péter!
B.P.: - Hát, fasza lenne!!
V.I.: Milyen nemzetiségű volt Rembrandt van Rijn?
A: kínai; B: tamil; C: Kerekes Zsombor; D: holland
B.P.: Hívjuk föl a Sebők Vilit, úgy tudom, o nagyon okos, még porséja is van.
V.I. Jó. (kicsöng a telefon)
Sebők Vilmos: Ki a kurvaanyám keres? Na!?
V.I.: Jó napot Sebők úr, Vágó István vagyok.
S.V.: Büdöskurvaanyáddal szórakozz, köcsögmátyus bazmeg!
V.I.: Ez a Legyen Ön is milliomos című játék, adásban van Sebők úr!
B.P.: Szia, Vili, Bajzát vagyok, a keresztnevemet elfelejtettem. Az a kérdés, hogy milyen nemzetiségű volt Rijn?
S.V.: Kerekes Zsombor, asszem!
B.P.: Biztos?
B.P.: Hááát, nem volt elég magabiztos. A tamilt kizárnám, mert azt a horgászáshoz használják. Nem hiszem, hogy holland, mert akkor már hallottam volna róla. Kínai biztos, hogy nem, mer azoknak ilyen nagyonfasz neveik vannak, hogy huncsungmang, meg ilyenek, úgyhogy én hiszek Vilinek, legyen Kerekes Zsombor.

A burfictről itt egy király videó. Mekkora lett volna ezzel nyerni, ha nem down by contact ![/i]

 www.steelersdepot.com/2016/01/video-vontaze-burfict-as-forrest-gump/
[/i]
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lehet hogy én nem vagyok eléggé tájékozott, de Pacman miért hozza egy kalap alá a Grammy-t és a színészkedést? Az arany gramofonnal nem zenei téren kimagasló eredményeket díjaznak? 😊
Gorcsev
Wóking ded jó sorozat abba is van negatív figura

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Elhiszem, részemről béke és elnézést!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elbeszéltetek egymás mellett az elmúlt napok és a 2 topikban uralkodó közhangulat, egymásnak feszülés miatt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Kedves Krisz!

Elnézésed kérem, hogy azt sugalltam volna, de részletekbe menő érdeklődésed Brown és az agyrázkódás protokoll kapcsán erre engedett következtetni. Belátom ez helytelen következtetés volt, de erre Pacman Jones Gramy díjra jelölő tweetje is sarkalt. Ettől még persze, hogy hazugoztalak volna nem tudom miből vezetted le, de ezért is elnézést kérek. Peace.

ui.: azért ha már így összeakadtunk, akkor az az aljasozás nékem sem esett jól, érdemes olvasni mire válaszoltam. Egyébként pedig a 2 jómadaron kívül továbbra is le a kalappal a csapatod előtt, mindenki megérdemelte volna, ahogy élőben ezt mondtam is...rettenetes lehet nekik...

Üdv.
Klemó
Klemó
"Mondjuk már ki, arra gondolsz... " Ha csak a saját fórumodon figyelted, miket írogattam eddig, akkor láthattad, bőven sok konfliktusom volt abból, hogy leírtam, amit gondolok. Ha kicsit utánanézel, láthatod, hogy nálunk az agyrázkódással együtt gyakorlatilag minden sérülésre we'll see-t mondanak, ha jól tudom, akkor süti ért az ilyesmihez, ezért bátorkodtam itt érdeklődni utána. Úgy tűnik hiba volt. Brown olyan ülést kapott, ami maradandó nyomot is hagyhat, ezért jó volt olvasni, hogy már nem sokkal utána ilyen pozitívan nyilatkoznak róla. (Bár gondolom ez sem érdekelhet, nyilván valami hátsó szándék vezérel.) Ha pedig az aljas kommentből (szmájlival együtt!!!) nem jött le neked az irónia, azzal nem tudok mit csinálni. Mindegy, mondom, innentől leszarom, ha már a kérdezésért is basztatjátok az embert, arra nekem nincs szükségem.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Csak, hogy szakadjunk egy kicsit az ellenféltől...

www.steelersdepot.com/2016/01/several-young-players-stepped-up-for-pittsburgh-saturday/

Igazából a fenti cikkben említett sok fiatal jó teljesítménytől vagyok boldog, mert az igazán nagy tétben mutattak többet és a legjobbjukat ami nagy dolog. JJ, Shazier, a két futónk, Boswell, Bryant, Dupree...

Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Kedves Krisz!

Elnézésed kérem, hogy azt sugalltam volna, de részletekbe menő érdeklődésed Brown és az agyrázkódás protokoll kapcsán erre engedett következtetni. Belátom ez helytelen következtetés volt, de erre Pacman Jones Gramy díjra jelölő tweetje is sarkalt. Ettől még persze, hogy hazugoztalak volna nem tudom miből vezetted le, de ezért is elnézést kérek. Peace.

ui.: azért ha már így összeakadtunk, akkor az az aljasozás nékem sem esett jól, érdemes olvasni mire válaszoltam. Egyébként pedig a 2 jómadaron kívül továbbra is le a kalappal a csapatod előtt, mindenki megérdemelte volna, ahogy élőben ezt mondtam is...rettenetes lehet nekik...

Üdv.
Klemó
Klemó
Lehet hogy én nem vagyok eléggé tájékozott, de Pacman miért hozza egy kalap alá a Grammy-t és a színészkedést? Az arany gramofonnal nem zenei téren kimagasló eredményeket díjaznak? 😊

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Kedves Krisz!

Elnézésed kérem, hogy azt sugalltam volna, de részletekbe menő érdeklődésed Brown és az agyrázkódás protokoll kapcsán erre engedett következtetni. Belátom ez helytelen következtetés volt, de erre Pacman Jones Gramy díjra jelölő tweetje is sarkalt. Ettől még persze, hogy hazugoztalak volna nem tudom miből vezetted le, de ezért is elnézést kérek. Peace.

ui.: azért ha már így összeakadtunk, akkor az az aljasozás nékem sem esett jól, érdemes olvasni mire válaszoltam. Egyébként pedig a 2 jómadaron kívül továbbra is le a kalappal a csapatod előtt, mindenki megérdemelte volna, ahogy élőben ezt mondtam is...rettenetes lehet nekik...

Üdv.
Klemó

Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Első három negyedben nem sokat mutatott a fényes Bengals csapat sem
Big B
A büntikben nem fogunk megegyezni, ez van. Viszont a D jól fogta a passzjátékot, a futás ugyan nagyon ment, de igazán nagy kárt nem szenvedtünk belőle. Sajnos nagyon hiányzott Dalton, McCarron még nem az a szint.
Más: tegnap olvasgattam, hogy AB tuti rendbe jön Denverre, nem súlyos, stb... Ezt honnan a viharból tudják? Merthogy én akárhány hozzáértővel beszéltem/olvastam, mindenki egyöntetűen azt mondta, lehetetlen megmondani, mikor megy át valaki a protocollon.
megyerikrisz
Az hogy eddig nem vót agyrázkódása, s így a rövid protocollon kell csak mennie
sutianap
Kösz! Nálunk az ilyesmi hétpecsétes titok, mindenki azt szajkózza hogy nem lehet megmondani.
megyerikrisz
Mondjuk már ki, arra gonolsz - ami téma a Cincy játékosok körében - , hogy szimulált. Már az ütés után maradt az oldalvonal mellett és együtt is ünnepelt, vagyis innen jön/jöhet, hogy "túlélte" és kiheverte. Innen jön ez. Vállal fejre, ez lehet az indok, amely ugyan kiütés, de ahogy a boxban is, azért visznek mindenkit kórházba. De tudjátok mit, legyen, szimulált, érezte, hogy jön Burfict válla, ezt gyakorolta és összejött....szerintem hiteles volt, ezt Én díjazom... 😊
Klemó
Kicsit paranoiás vagy. Ha arra gondoltam volna, azt is mondom. Csináljatok amit akartok, szarok erre az egészre. Normálisan kérdez valamit az ember, erre burkoltan lehazugoznak. Szép munka.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Első három negyedben nem sokat mutatott a fényes Bengals csapat sem
Big B
A büntikben nem fogunk megegyezni, ez van. Viszont a D jól fogta a passzjátékot, a futás ugyan nagyon ment, de igazán nagy kárt nem szenvedtünk belőle. Sajnos nagyon hiányzott Dalton, McCarron még nem az a szint.
Más: tegnap olvasgattam, hogy AB tuti rendbe jön Denverre, nem súlyos, stb... Ezt honnan a viharból tudják? Merthogy én akárhány hozzáértővel beszéltem/olvastam, mindenki egyöntetűen azt mondta, lehetetlen megmondani, mikor megy át valaki a protocollon.
megyerikrisz
Az hogy eddig nem vót agyrázkódása, s így a rövid protocollon kell csak mennie
sutianap
Kösz! Nálunk az ilyesmi hétpecsétes titok, mindenki azt szajkózza hogy nem lehet megmondani.
megyerikrisz
Mondjuk már ki, arra gonolsz - ami téma a Cincy játékosok körében - , hogy szimulált. Már az ütés után maradt az oldalvonal mellett és együtt is ünnepelt, vagyis innen jön/jöhet, hogy "túlélte" és kiheverte. Innen jön ez. Vállal fejre, ez lehet az indok, amely ugyan kiütés, de ahogy a boxban is, azért visznek mindenkit kórházba. De tudjátok mit, legyen, szimulált, érezte, hogy jön Burfict válla, ezt gyakorolta és összejött....szerintem hiteles volt, ezt Én díjazom... 😊
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Laci, így visszaolvasva aggasztóan keveset vuduzol! Akarod Te ezt a győzelmet?! Ne feledd, a sikert a hétköznapok kemény munkájával lehet megalapozni .-)
Bár igazad van, ez a meccs teljesen reménytelen .-D

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Végre egy ember, aki érti, hogy miről beszélek, amikor azt mondom, ha tényleg jobb vagy, nyerni fogsz. 😊
Soldados
jaj, ne mondj ilyeneket...zavarba hozol 😀
[/quote]Én is leírtam már ugyanezt, de azt látom az értelmes indokokat ignorálják. Csak a csaló rohadék mantra akadt be. Szerintem komolyan eljátszottak már a gondolattal, hogy az évek alatt JH azért fizetett annyit, hogy ezzel lefizesse a bírókat és így egy esetleges Cinci elleni WC meccsen majd nekünk csaljanak.
Ezt most nehogy valaki felkapja mint téma, egy sima poén volt. 😀
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
mekkora egy gyökér láma! ez a búrkifli, decastro azt mondja hogy szándékosan leköpte őt, lehet hogy a palacsinta miatt
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
azt hittem a Bengals fájdalmasan kapott ki, de most hogy láttam a Vikingsot már ez is más megvilágításba került 😊