Pittsburgh Steelers
A Jaguars ellen Trubi kezd, és Pickett lesz a 2., aztán Mason a 3.
Kendrick Green kezd LG-ként és sajnos Austin még mindig nem játszik, nem látjuk élesben mit tud a fiú.
Szerkesztette: Klaci79
Azt viszont azért jegyezzük meg, hogy a futás ellen azért működött a csapat és sokkal többet láttunk, mint amit tavaly. Án azért azt várom, hogy Daniels magára talál és Dotson LG poszton sokkal jobb lesz, ami Moore-nak is segítség.
Most akkor vasas vagyunk vagy újpest, döntsük már el 😀Tehát jövőre 😀Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.én nem aggódom, egy Ofal összeszokás az olyan 20 meccs - addig minden is lesz
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore
3rd and 6
— Cover 1 (@Cover1) August 17, 2022
Looks like the center pointing out who they were going to slide to (partial slide) tipped off the Seahawks on what side to run the pick. LB Cody Barton with a nice pick and ricochet to the QB but Mitch gets the pass off under duress! pic.twitter.com/zUPZYnJ01G
Klaci79
Gróf de sutianap
polamalu
Jaylen Warren a szombati fumble után mindenhova viszi magával a labdát és sosem engedi azt el 😀
Bár gondolom az utcán kevesen próbálják kiverni a kezéből:
Tehát jövőre 😀Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.én nem aggódom, egy Ofal összeszokás az olyan 20 meccs - addig minden is lesz
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore
3rd and 6
— Cover 1 (@Cover1) August 17, 2022
Looks like the center pointing out who they were going to slide to (partial slide) tipped off the Seahawks on what side to run the pick. LB Cody Barton with a nice pick and ricochet to the QB but Mitch gets the pass off under duress! pic.twitter.com/zUPZYnJ01G
Klaci79
Gróf de sutianap
Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.én nem aggódom, egy Ofal összeszokás az olyan 20 meccs - addig minden is lesz
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore
3rd and 6
— Cover 1 (@Cover1) August 17, 2022
Looks like the center pointing out who they were going to slide to (partial slide) tipped off the Seahawks on what side to run the pick. LB Cody Barton with a nice pick and ricochet to the QB but Mitch gets the pass off under duress! pic.twitter.com/zUPZYnJ01G
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore
3rd and 6
— Cover 1 (@Cover1) August 17, 2022
Looks like the center pointing out who they were going to slide to (partial slide) tipped off the Seahawks on what side to run the pick. LB Cody Barton with a nice pick and ricochet to the QB but Mitch gets the pass off under duress! pic.twitter.com/zUPZYnJ01G
Micsoda tudatossag h elengedtuk Dupree-t. Megkapta a penzt es kb alig lep palyara, azt is minek.Valami januári balhéja is volt, amiben bűnösnek vallotta magát, így még akár a liga is eltilthatja pár meccsre...
xtaki
Egyetértek.nem hiszek a padoztatasban. ha valaki jo, akkor a stresszt, nyomast, barmit tud kezelni. Ha nem jo, akkor tok mind1.Szinte biztos vagyok benne, hogy Trubi nem fog végig kezdeni. Akkor viszont idén még inkább nézném 1-2 meccsen Rudit, mint Pickettet. Ha túl korán dobjuk a mély vízbe, és összehoz pár sok INT-es meccset, azzal el is intézheti a karrierjét.Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.Elvesztettem a fonalat. 😕Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Jan
Klemó
Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Klemó
Jan
xtaki
Általánosságban lehet igaz, hogy egy fiatalt túl korán bedobni lehet kontraproduktív (mind mondjuk Dwayne Haskins esetében 21 évesen bumm a kezdőbe). De Pickett már 24 éves, csak 2 évvel fiatalabb Rudinál. Ezen felül mindig is egy folyamatosan fejlődő és sokat tanuló srác volt. Nála kevésbé félnék attól, hogy befosik egy-egy INT-től, vagy egy sacktől. Ezen felül nem is kell rögtön kezdenie, padozhat, tanulhat.
De van egy másik szempont is. Aki látta az előszezon meccset az tudja. Iszonyatosan népszerű a srác. Én tényleg nem láttam még olyan hangulatot és nézőszámot ELSŐ előszezon meccs UTOLSÓ negyedében, mint most vasárnap. Tomlin persze nem beszari, de nem kevés fütty is felhangzott, mikor másodiknak Rudi lépett pályára azért jelzés értékű.....
nem hiszek a padoztatasban. ha valaki jo, akkor a stresszt, nyomast, barmit tud kezelni. Ha nem jo, akkor tok mind1.Szinte biztos vagyok benne, hogy Trubi nem fog végig kezdeni. Akkor viszont idén még inkább nézném 1-2 meccsen Rudit, mint Pickettet. Ha túl korán dobjuk a mély vízbe, és összehoz pár sok INT-es meccset, azzal el is intézheti a karrierjét.Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.Elvesztettem a fonalat. 😕Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Jan
Klemó
Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Klemó
Jan
Szinte biztos vagyok benne, hogy Trubi nem fog végig kezdeni. Akkor viszont idén még inkább nézném 1-2 meccsen Rudit, mint Pickettet. Ha túl korán dobjuk a mély vízbe, és összehoz pár sok INT-es meccset, azzal el is intézheti a karrierjét.Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.Elvesztettem a fonalat. 😕Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Jan
Klemó
Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Klemó
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
Valszinú egy comp 6., vagy 7. pick lenne a csereérték itt. Azért Oladokun kapcsán sajnos annyi rossz hír van, hogy egyetlen 7v7 snappet nem kapott eddig a campben. Ez lehet persze annak következménye, hogy Rudi és Pickett elők nem akartak elvenni snappet, de akár az is, hogy nem érett meg rá. Meglátjuk a következő napokban mennyire élesek ezek a pletykák.7-ik körben draftoltuk még Oladokun-t amúgy, vele meglenne a 3, de nem tudom lenne-e bármi értelme anyagi/draft cetli ennek a tradenek...Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
kriSTEELan
Jan
kriSTEELan
Mondjuk jött is egy Khan nyilatkozat rögtön:
steelersdepot.com/2022/08/id-be-surprised-if-anything-happens-down-that-path-omar-khan-on-trading-a-quarterback/
Persze Khan nagy tárgyaló, ezt tudjuk, így Én még ebből nem vonnék le nagy következtetést, pusztán azt, hogy azért ellenérték nélkül nem adjuk oda. De ugye tudjuk jól, hogy ha Rudi nem lesz a meccskeretekben, akkor el fog indulni az, hogy engedjük el.
Szerkesztette: Klemó
Hát ha Rudiért picket kapunk, azon Én is röhögni fogok. Az már nyilván kiderült, hogy mennyire nem tartom semmire. Elfogadom, hogy szubjektív az értékítélete, de a véleményem az, hogy maximum arra jó, hogy mondjuk egy kieső QB kapcsán adott meccsen egy vezetést megtartson. Egyetlen előnye, hogy erős keze van és így olyan csapatba, ahol a vertikális játékra építenek, egy jó fal mögött, ott lehetnek jó meccsei. Rossz fal mögött, életveszély, mert nem érzi a nyomást és ebbe mindig benne van a fumble, strip sack és a pánikszerűen elbobott lasztiban az INT.Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Ennek a részünkről nulla értelme lenne.
kriSTEELan
Ha Goff kiesik akkor Rudi is kb ugyanaz a szint mint Boyle vagy Blough.
De ha jobb is náluk akkor sem éri meg érte bármit adni.
Bazzani
De persze remélem, hogy a Lions meglátott benne olyan upside-ot, amit Én nem és remélem elviszi, még mielőtt produkál egy nagyon szar előszezon meccset. (eddig 4 éven át majd mindig ez volt a lemez...)
7-ik körben draftoltuk még Oladokun-t amúgy, vele meglenne a 3, de nem tudom lenne-e bármi értelme anyagi/draft cetli ennek a tradenek...Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
kriSTEELan
Jan
Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.Elvesztettem a fonalat. 😕Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
kriSTEELan
Jan
Klemó
Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Ennek a részünkről nulla értelme lenne.
kriSTEELan
Ha Goff kiesik akkor Rudi is kb ugyanaz a szint mint Boyle vagy Blough.
De ha jobb is náluk akkor sem éri meg érte bármit adni.
Elvesztettem a fonalat. 😕Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
kriSTEELan
Jan
Klemó
Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
kriSTEELan
Jan
főleg Bush az aki egyszerűen képtelen olvasni bármilyen játékot. Megint szétszednek minket a pálya közepén majd a TE-ek.Egész elképesztő, hogy mennyire fogalmatlan. A bíztató első szezonja után nem tudom mi történt vele...azt hogy kb megvakult, nem lehet a térdsérülésre fogni.
Klaci79
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
kriSTEELan
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
Oda mindenképp hozni kell valakit, mert nagyon elégtelen. Hiába volt talán Mark Robinson jónak tűnő (őt megnézném kicsit korábban, mondjuk a kezdők ellen pár snapre, de ez a MJ, Bush, Spillane borzalmas gyenge és főleg Bush az aki egyszerűen képtelen olvasni bármilyen játékot. Megint szétszednek minket a pálya közepén majd a TE-ek.Ha Snell nem épül fel, és így teljesít az RB corp, akkor egyszerű lesz a döntés, mert Snell fog IR-re menni. (azt ugyanis nem kockáztatjuk, hogy az első kettő számú RB is sérüléssel küzd)James Vaughters a házban, ha hinni lehet a riportoknak és Tuzar Skipper ezennel távozik is. Totálisan nulla volt a passzisettetés Highsmith és Watt nélkül és erre lépni kellett nem vitás.Hát én Warren-t biztos nem engedném el... jó a keze, jól fut, és a camp-ben mindenkit megblokkolt (Tomlinnak is kedvence)... de 4 RB biztos nem lesz rosteren, és McFarland is most kezd jól játszani, aki draftolt és magasabban jegyzett... hát az egyik legnehezebb döntés lesz (PS-ből meg el fogják vinni)
Egyébként nekem a legkellemesebb meglepetést tegnap Warren nyújtotta RB poszton. Ráadásul ő jegyezte ugye Pickett első TD-jét is, vagyis nincs rossz keze sem.
Klemó
kriSTEELan
Ha Snell tud majd játszani és jól, akkor szinte biztos, hogy Warrent fogjuk kivágni és várni vissza a PS-be. Azt azért ne feledjük, hogy mi mindig túlmisztifikáljuk azt kit visznek el a csapatok (jó példa erre ugye Skipper, akit ugye messiásnak láttunk 2 éve és most ugye 3x vágjuk ki amellett, hogy más csapat is elvitte és kivágta). Egy-egy előszezon játék azért nem elég, hogy valaki rosterre rakjon valakit, csak akkor, ha valahol nagyon szar a helyzet. No és azt se feledjük azért el, hogy Warrennek volt egy fumble-ja is, csak szerencsésen pattant a laszti, és ez egy RB teljesítményénél mindig számít.
De ez a kellemesebb probléma, ellenben mondjuk egy LB poszttal, ahol a nagyon jó camp teljesítmények után látjuk a valóságot......
Klemó
Ha Snell nem épül fel, és így teljesít az RB corp, akkor egyszerű lesz a döntés, mert Snell fog IR-re menni. (azt ugyanis nem kockáztatjuk, hogy az első kettő számú RB is sérüléssel küzd)James Vaughters a házban, ha hinni lehet a riportoknak és Tuzar Skipper ezennel távozik is. Totálisan nulla volt a passzisettetés Highsmith és Watt nélkül és erre lépni kellett nem vitás.Hát én Warren-t biztos nem engedném el... jó a keze, jól fut, és a camp-ben mindenkit megblokkolt (Tomlinnak is kedvence)... de 4 RB biztos nem lesz rosteren, és McFarland is most kezd jól játszani, aki draftolt és magasabban jegyzett... hát az egyik legnehezebb döntés lesz (PS-ből meg el fogják vinni)
Egyébként nekem a legkellemesebb meglepetést tegnap Warren nyújtotta RB poszton. Ráadásul ő jegyezte ugye Pickett első TD-jét is, vagyis nincs rossz keze sem.
Klemó
kriSTEELan
Ha Snell tud majd játszani és jól, akkor szinte biztos, hogy Warrent fogjuk kivágni és várni vissza a PS-be. Azt azért ne feledjük, hogy mi mindig túlmisztifikáljuk azt kit visznek el a csapatok (jó példa erre ugye Skipper, akit ugye messiásnak láttunk 2 éve és most ugye 3x vágjuk ki amellett, hogy más csapat is elvitte és kivágta). Egy-egy előszezon játék azért nem elég, hogy valaki rosterre rakjon valakit, csak akkor, ha valahol nagyon szar a helyzet. No és azt se feledjük azért el, hogy Warrennek volt egy fumble-ja is, csak szerencsésen pattant a laszti, és ez egy RB teljesítményénél mindig számít.
De ez a kellemesebb probléma, ellenben mondjuk egy LB poszttal, ahol a nagyon jó camp teljesítmények után látjuk a valóságot......
