Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
NFL Network GMFB vendége volt 3. QB-nk Josh Dobbs.
Tényleg egy zseni a srác imádták. Beszélt a 2020-as szezonról, Benről és a tudásáról, a Tomlinizmusokról, valamint a QB és a mérnöki munka közös vonásairól, illetve miben segít a végzettsége az irányítói feladataival kapcsolatban.

Nem mondott igazából semmi különös dolgot, de minden kérdésre egy esszében válaszolt folyékonyan, összefüggően, szórakoztatóan.

Komoly IQ-val bír a srác, ismét bizonyította.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Amúgy kinek mi a a tippje, mire várunk? Ben-re? Front Office-ra? (szerződések, pénzügyek, sapka, ha Ben marad stb. ) Esetleg a contenderekből egy minority OC jelöltre? Vagy valami földalatti aknamunka zajlik?

Se OC, se asszisztensek, még csak pletyka se vagy insider info. Vagy szabira -esetleg karanténba- ment mindenki a fárasztó szezon után?
Spy
Godot-ra várunk, hogy marad-e még ott ahol éppen van.
Willie Parker
Akkor gyufával az egyik, kannával a másik kézben várjuk, hogy mekkora területet kell fellocsolni mielőtt eldobjuk.
Spy
Érkezik Bane és felrobbantja a Heinz Fieldet
Willie Parker
Csak a játékteret. 😉
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Amúgy kinek mi a a tippje, mire várunk? Ben-re? Front Office-ra? (szerződések, pénzügyek, sapka, ha Ben marad stb. ) Esetleg a contenderekből egy minority OC jelöltre? Vagy valami földalatti aknamunka zajlik?

Se OC, se asszisztensek, még csak pletyka se vagy insider info. Vagy szabira -esetleg karanténba- ment mindenki a fárasztó szezon után?
Spy
Godot-ra várunk, hogy marad-e még ott ahol éppen van.
Willie Parker
Akkor gyufával az egyik, kannával a másik kézben várjuk, hogy mekkora területet kell fellocsolni mielőtt eldobjuk.
Spy
Érkezik Bane és felrobbantja a Heinz Fieldet
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Amúgy kinek mi a a tippje, mire várunk? Ben-re? Front Office-ra? (szerződések, pénzügyek, sapka, ha Ben marad stb. ) Esetleg a contenderekből egy minority OC jelöltre? Vagy valami földalatti aknamunka zajlik?

Se OC, se asszisztensek, még csak pletyka se vagy insider info. Vagy szabira -esetleg karanténba- ment mindenki a fárasztó szezon után?
Spy
Godot-ra várunk, hogy marad-e még ott ahol éppen van.
Willie Parker
Akkor gyufával az egyik, kannával a másik kézben várjuk, hogy mekkora területet kell fellocsolni mielőtt eldobjuk.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Immáron Ben az utolsó mohikán a 2004-es QB class TOP3-ból.
(Rivers elköszönt)
Spy
Azt mondod, hogy ez elindít egy lavinát?

Jim Carrey meme: So there's a chance

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Amúgy kinek mi a a tippje, mire várunk? Ben-re? Front Office-ra? (szerződések, pénzügyek, sapka, ha Ben marad stb. ) Esetleg a contenderekből egy minority OC jelöltre? Vagy valami földalatti aknamunka zajlik?

Se OC, se asszisztensek, még csak pletyka se vagy insider info. Vagy szabira -esetleg karanténba- ment mindenki a fárasztó szezon után?
Spy
Godot-ra várunk, hogy marad-e még ott ahol éppen van.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Immáron Ben az utolsó mohikán a 2004-es QB class TOP3-ból.
(Rivers elköszönt)
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Amúgy kinek mi a a tippje, mire várunk? Ben-re? Front Office-ra? (szerződések, pénzügyek, sapka, ha Ben marad stb. ) Esetleg a contenderekből egy minority OC jelöltre? Vagy valami földalatti aknamunka zajlik?

Se OC, se asszisztensek, még csak pletyka se vagy insider info. Vagy szabira -esetleg karanténba- ment mindenki a fárasztó szezon után?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
Ez nem BB ellen szól csak, az egy dolog, hogy idén már abszolút nem volt jó.
A fő dolog az az, hogy annyi pénzt kell neki fizetni idén, hogy emiatt a jövő alapembereit veszíthetjük el, plusz rengeteg depth-et.
Gyakorlatilag ha marad, legyatásodik a csapat.

És emellett még az is van, hogy mivel nem játszik már túl jól, Wattnak, Fitzpatricknak, Claypoolnak, stb.. az éveit vesztegetjük el középszar szezonokra, ahelyett, hogy a jövőre építkeznénk, vagy contenderek lennénk.
tenorx
Tomlin alatt nem lesz itt contenderség, csak ha hoz rendes szakembereket, nem ilyen lófaszjóska kordinátorokat
Willie Parker
....és ha hagyja őket dolgozni.
Spy
Mondjuk Butlert hagyta egy darabig dolgozni, láttuk is hogy mi lett belőle
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
Ez nem BB ellen szól csak, az egy dolog, hogy idén már abszolút nem volt jó.
A fő dolog az az, hogy annyi pénzt kell neki fizetni idén, hogy emiatt a jövő alapembereit veszíthetjük el, plusz rengeteg depth-et.
Gyakorlatilag ha marad, legyatásodik a csapat.

És emellett még az is van, hogy mivel nem játszik már túl jól, Wattnak, Fitzpatricknak, Claypoolnak, stb.. az éveit vesztegetjük el középszar szezonokra, ahelyett, hogy a jövőre építkeznénk, vagy contenderek lennénk.
tenorx
Tomlin alatt nem lesz itt contenderség, csak ha hoz rendes szakembereket, nem ilyen lófaszjóska kordinátorokat
Willie Parker
....és ha hagyja őket dolgozni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
Ez nem BB ellen szól csak, az egy dolog, hogy idén már abszolút nem volt jó.
A fő dolog az az, hogy annyi pénzt kell neki fizetni idén, hogy emiatt a jövő alapembereit veszíthetjük el, plusz rengeteg depth-et.
Gyakorlatilag ha marad, legyatásodik a csapat.

És emellett még az is van, hogy mivel nem játszik már túl jól, Wattnak, Fitzpatricknak, Claypoolnak, stb.. az éveit vesztegetjük el középszar szezonokra, ahelyett, hogy a jövőre építkeznénk, vagy contenderek lennénk.
tenorx
Tomlin alatt nem lesz itt contenderség, csak ha hoz rendes szakembereket, nem ilyen lófaszjóska kordinátorokat
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
Ez nem BB ellen szól csak, az egy dolog, hogy idén már abszolút nem volt jó.
A fő dolog az az, hogy annyi pénzt kell neki fizetni idén, hogy emiatt a jövő alapembereit veszíthetjük el, plusz rengeteg depth-et.
Gyakorlatilag ha marad, legyatásodik a csapat.

És emellett még az is van, hogy mivel nem játszik már túl jól, Wattnak, Fitzpatricknak, Claypoolnak, stb.. az éveit vesztegetjük el középszar szezonokra, ahelyett, hogy a jövőre építkeznénk, vagy contenderek lennénk.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
Próféta szóljon belőled, legyen úgy, mindannyian kívánjuk szerintem, minden fine, minden heppi, még egy run hurrá. Szerintem sem, más szerint sem megy el ilyen meccs után.

Jómagam csak attól félek, hogy ha marad, semmi nem fog változni, csak az OC neve. DC oldalon tudjuk, hogy kizárt a változás, amíg MT DC-skedni akar.

Azért sem Harrison sem Polamalu távozása nem jelentette egy új korszak kezdetét akár még a staff vagy FO részére is. Ha minden évbbe annyi a problémánk, hogy ki kell rúgni a kirúgós embert, akkor igazából nincs problémánk. Ha nincs probléma, nincs megoldás.

Én attól félek, hogy egy évig semmi nem fog változni, ugyanazokat a fussunk jobban, dolgoznunk kell a kereten, a gárdán, a sémán üres frázisokat puffogtatjuk és nem változik semmi.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
CBS 😀

Klaci79
Mindössze egy védő a TOP10-ben, érdekes lenne. Trey Lamar 2.0 kiadásban. Még jó is lehetne ha lenne hozzá edző és egy jó OL, érdekes elgondolás.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
CBS 😀
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Épp ma gondolkodtam rajta, kívülről mennyire blődnek nézhetünk ki néha...
2018. januárjában kikapunk a PO-ban a Jaguars-tól. A Def benyel 45pontot, (asszem az offense kapott ebből 7-et, az offense felpakol 42-t. Kirúgjuk az OC-t.

2021 januárjában kikapunk 48-37-re, 7pont itt is az offense-é. Kirúgjuk az OC-t.
Adom, hogy a meccs nagy része az ellenféltől prevent defense üzemmódban zajlott.

Értem, hogy offenzív leolvadás volt mindkét meccsen, de a full csapat nem jött el játszani -nem elvéve az ellenféltől semmit- és a Def ugyanazokban a kezekben van, azóta is. But...Tomlin-éban.

Csak a számokat tekintve ez kívülről furcsának nézhet ki. Ha már számokkal támogatjuk az egyik oldalt.

(De lehet, hogy csak a hírek hiánya frusztrál 😊)
Spy
Egy pillanatra sem szeretném védeni a védhetetlent, vagyis ezt a PO védelmet, amit Butler és legfőképpen Tomlin összerakott.
Nem is lehet amúgy nagyon, én már úgy b@sztam volna ki Butlert, hogy a lába nem éri, vagy RooneyII helyében mondtam volna, hogy ha Tomlin védelmet akar vezetni, akkor tegye meg a Maryland egyetemen, de:
Már év közben is az offense nem működött;
A két egység közül az alapszakaszban rendre az offense hagyta cserben a csapatot, miattuk nem tudtunk haladni, miattuk volt egy-egy gyengébb csapat ellen is nyögvenyelős még a győzelem is.
Ezen a PO meccsen nem csak az első volt elképesztő szar drive, de utána folyamatosan nem tudtunk haladni, az int-k mellett amúgy is szörnyű volt az egész.
Az az első drive, amit mindenki felrajzol magának előre és úgy kellene mennie, mint az ágybaszarásnak, nálunk egész évben nem ment. Egy db TD-t nem tudtunk szerezni első driveból egész évben.
Ez nálam az elfogadhatatlan kategória.
Ezzel szemben a védelem megszívta PO-ban, Bush, Haden és Dupree hiánya után, de egy Bills-t, egy Washingtont teljes félidőn keresztül tartott 0 pont közelében...bár az O a Bills ellen is elcseszte.
Talán még mindig inkább ők érdemelnek meg egy lehetőséget.
Klaci79
Értem, és tudom, ezért írtam, hogy az említett két PO meccs fényében, kívülről tünhet blődnek s végkövetkeztetés.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Épp ma gondolkodtam rajta, kívülről mennyire blődnek nézhetünk ki néha...
2018. januárjában kikapunk a PO-ban a Jaguars-tól. A Def benyel 45pontot, (asszem az offense kapott ebből 7-et, az offense felpakol 42-t. Kirúgjuk az OC-t.

2021 januárjában kikapunk 48-37-re, 7pont itt is az offense-é. Kirúgjuk az OC-t.
Adom, hogy a meccs nagy része az ellenféltől prevent defense üzemmódban zajlott.

Értem, hogy offenzív leolvadás volt mindkét meccsen, de a full csapat nem jött el játszani -nem elvéve az ellenféltől semmit- és a Def ugyanazokban a kezekben van, azóta is. But...Tomlin-éban.

Csak a számokat tekintve ez kívülről furcsának nézhet ki. Ha már számokkal támogatjuk az egyik oldalt.

(De lehet, hogy csak a hírek hiánya frusztrál 😊)
Spy
Egy pillanatra sem szeretném védeni a védhetetlent, vagyis ezt a PO védelmet, amit Butler és legfőképpen Tomlin összerakott.
Nem is lehet amúgy nagyon, én már úgy b@sztam volna ki Butlert, hogy a lába nem éri, vagy RooneyII helyében mondtam volna, hogy ha Tomlin védelmet akar vezetni, akkor tegye meg a Maryland egyetemen, de:
Már év közben is az offense nem működött;
A két egység közül az alapszakaszban rendre az offense hagyta cserben a csapatot, miattuk nem tudtunk haladni, miattuk volt egy-egy gyengébb csapat ellen is nyögvenyelős még a győzelem is.
Ezen a PO meccsen nem csak az első volt elképesztő szar drive, de utána folyamatosan nem tudtunk haladni, az int-k mellett amúgy is szörnyű volt az egész.
Az az első drive, amit mindenki felrajzol magának előre és úgy kellene mennie, mint az ágybaszarásnak, nálunk egész évben nem ment. Egy db TD-t nem tudtunk szerezni első driveból egész évben.
Ez nálam az elfogadhatatlan kategória.
Ezzel szemben a védelem megszívta PO-ban, Bush, Haden és Dupree hiánya után, de egy Bills-t, egy Washingtont teljes félidőn keresztül tartott 0 pont közelében...bár az O a Bills ellen is elcseszte.
Talán még mindig inkább ők érdemelnek meg egy lehetőséget.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha minden igaz, egy 4. és egy 6. körös komp. picket kapunk
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Nem a kpenz szamit hanem a konyveles es abbol nem tud engedni BB. El tudjak tolni hogy tobb reszletben legyen.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ben-ben nincs annyi h lemondjon vmennyi fizuról, h masszív maradjon a csapat+OC diktáljon ne ő, talán eredményesebb is lennènk!
Gondolom makacs mint az öszvér!
steelwolf
Olyan opció már pedig lehetetlen, hogy kifizetjük neki a 41misit mert kb. senkit sem fogunk tudni megtartani én azt gondolom.
Razi
Papíron biztosan kifizetjük, az kizárt, hogy ezt mind 2021-ben. Valószínűleg kb. 20-21MM-vel lóghatunk neki pénzben, azt meg még mindenképp megkapja ha játszik. Mi meg a 2022 DM-ként a mmásik felét.

Jobban aggaszt, hogy mit jelent az offense-nek, ha marad, mint a pénzügyi oldal.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Ben-ben nincs annyi h lemondjon vmennyi fizuról, h masszív maradjon a csapat+OC diktáljon ne ő, talán eredményesebb is lennènk!
Gondolom makacs mint az öszvér!
steelwolf
Olyan opció már pedig lehetetlen, hogy kifizetjük neki a 41misit mert kb. senkit sem fogunk tudni megtartani én azt gondolom.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ben-ben nincs annyi h lemondjon vmennyi fizuról, h masszív maradjon a csapat+OC diktáljon ne ő, talán eredményesebb is lennènk!
Gondolom makacs mint az öszvér!