Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a helyzet kezd a Jack Rooney&Willie Beaman esetre hasonlítani! 😆
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?
KeyG
😀 😀 😀
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
En sem hiszek, ironia volt. 😃

De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.
KeyG
én rosent ajánlgattam itten. szerintem 100*nagyobb eséllyel hozott volna ki belőle vmit a steelers, mint haskinsból.
gedam
Szerintem egyik sem...de ha muszáj választani, Haskins még csak 2. esélyt kap.
De szerencsére ennyibe került volna bárki...így semmi kockázat.
több mint 5 éve
gedam 6 508
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?
KeyG
😀 😀 😀
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
En sem hiszek, ironia volt. 😃

De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.
KeyG
én rosent ajánlgattam itten. szerintem 100*nagyobb eséllyel hozott volna ki belőle vmit a steelers, mint haskinsból.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 709
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?
KeyG
😀 😀 😀
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
En sem hiszek, ironia volt. 😃

De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy OC-nek ő egyáltalán nem volt rossz.
tenorx
5000 évvel ezelőtt, amire már Obi wan sem emlékszik kb
Willie Parker
Jó példa, az ember a saját nevét elfelejtette közben xD

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ike Hilliard WR edző meg megy interjúzni a Lionshoz, OC posztra.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Amúgy OC-nek ő egyáltalán nem volt rossz.
tenorx
5000 évvel ezelőtt, amire már Obi wan sem emlékszik kb
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Jujunak hoztak még táncpartnert.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Löflitól loptam, lalallla:

 nesn.com/2021/01/can-bill-belichick-still-draft-how-patriots-have-fared-last-five-years/amp/?__twitter_impression=true

Tomlin brainfartok
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?
KeyG
Maszkot húzok, viselem.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?
KeyG
😀 😀 😀
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...

Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!

Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol

A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Azért Heineken-nek jobban örúltem volna.

Kövezzetek meg, de Hue nem volt olyan csapnivaló OC sem OAK-ban, sem CIN-ben. Arra az egy évre meg....
Spy
Csak Heineken nem lesz minimálbéres!
Hue-ban egyetértek, de azért szeretnék már egy Canada szerű OC-t, a sok "öreggel" ellentétben. Egy kis friss vér 😊
Klaci79
Mindig 4 qbval megyünk offseasonba. Csak futures contract.

Heinekent nem is 3-4sz. nak gondoltam 🙂
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...

Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!

Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol
A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Se kockázat, se értelem. Nem jobb, mint Rudi, de legalább egy pöcs. Juhuuu!

De szerintem nem fogja se Dobbst, se Rudit megelőzni. Ez a gyerek még a videószobát se csípte, ez nem egy no2, no3 qb ismérve.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...

Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!

Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol

A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Azért Heineken-nek jobban örúltem volna.

Kövezzetek meg, de Hue nem volt olyan csapnivaló OC sem OAK-ban, sem CIN-ben. Arra az egy évre meg....
Spy
Csak Heineken nem lesz minimálbéres!
Hue-ban egyetértek, de azért szeretnék már egy Canada szerű OC-t, a sok "öreggel" ellentétben. Egy kis friss vér 😊
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 709
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.

Te mit teszel?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...

Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!

Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol

A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Azért Heineken-nek jobban örúltem volna.

Kövezzetek meg, de Hue nem volt olyan csapnivaló OC sem OAK-ban, sem CIN-ben. Arra az egy évre meg....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...

Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!

Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol

A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Dwayne Haskins is represented by Brian Levy, who is also Mike Tomlin's agent. #Steelers
Haskins also went to high school in Maryland and Tomlin has connections to the area. #Steelers


Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ez az igazolás vicc....Tomlin....nagyra értékelte anno a draft előtt....istenem, ha összeszedném ezeket a "szerelem" igazolásokat....egy azaz egy pozitív dolgot nem láttam ettől az embertől és ez attól független, hogy igazán nem volt célpontja Washingtonban...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...

Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!

Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
KeyG
Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊

Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!
Klaci79
Meglepne ha Ben visszavonulna.
De az még jobban, ha a Rudi, Dobbs, Haskins QB hármassal vágnánk neki a következő szezonnak.
Jan
Biztosan draftolnánl egyet!
Csak nem akarunk a drafton úgy állni, hogy azonnal első körben QB kell, mert akkor vagy drága a feltrade, vagy feljönne valaki elénk.

The Steelers have signed DB Stephen Denmark, QB Dwayne Haskins, TE Charles Jones and TE Dax Raymond to Reserve/Future contracts.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 709
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊

Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!
Klaci79
Meglepne ha Ben visszavonulna.
De az még jobban, ha a Rudi, Dobbs, Haskins QB hármassal vágnánk neki a következő szezonnak.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊

Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!

Szerkesztette: Klaci79