Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Ez a helyzet kezd a Jack Rooney&Willie Beaman esetre hasonlítani! 😆
több mint 5 éve
Szerintem egyik sem...de ha muszáj választani, Haskins még csak 2. esélyt kap.én rosent ajánlgattam itten. szerintem 100*nagyobb eséllyel hozott volna ki belőle vmit a steelers, mint haskinsból.En sem hiszek, ironia volt. 😃😀 😀 😀Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Te mit teszel?
KeyG
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.
KeyG
gedam
De szerencsére ennyibe került volna bárki...így semmi kockázat.
több mint 5 éve
gedam
6 508
én rosent ajánlgattam itten. szerintem 100*nagyobb eséllyel hozott volna ki belőle vmit a steelers, mint haskinsból.En sem hiszek, ironia volt. 😃😀 😀 😀Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Te mit teszel?
KeyG
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.
KeyG
több mint 5 éve
En sem hiszek, ironia volt. 😃😀 😀 😀Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Te mit teszel?
KeyG
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
Klaci79
De egy normalis csapatban talan kihoznak belole valamit.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 5 éve
Jó példa, az ember a saját nevét elfelejtette közben xDAmúgy OC-nek ő egyáltalán nem volt rossz.5000 évvel ezelőtt, amire már Obi wan sem emlékszik kb
tenorx
Willie Parker

több mint 5 éve
Ike Hilliard WR edző meg megy interjúzni a Lionshoz, OC posztra.
több mint 5 éve
Amúgy OC-nek ő egyáltalán nem volt rossz.5000 évvel ezelőtt, amire már Obi wan sem emlékszik kb
tenorx
több mint 5 éve
Jujunak hoztak még táncpartnert.
több mint 5 éve
Löflitól loptam, lalallla:nesn.com/2021/01/can-bill-belichick-still-draft-how-patriots-have-fared-last-five-years/amp/?__twitter_impression=true
Tomlin brainfartok
több mint 5 éve
Maszkot húzok, viselem.Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Te mit teszel?
KeyG
több mint 5 éve
😀 😀 😀Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Te mit teszel?
KeyG
Nem hiszek az ilyesmiben...de persze nem bánom, ha igazad van.
Én tuti nem adtam volna érte első kört...nem láttam benne soha ennyit...meg OSU-ról QB...fene tudja 😊
több mint 5 éve
Mindig 4 qbval megyünk offseasonba. Csak futures contract.Csak Heineken nem lesz minimálbéres!Azért Heineken-nek jobban örúltem volna.Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...
Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!
Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol
A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Kövezzetek meg, de Hue nem volt olyan csapnivaló OC sem OAK-ban, sem CIN-ben. Arra az egy évre meg....
Spy
Hue-ban egyetértek, de azért szeretnék már egy Canada szerű OC-t, a sok "öreggel" ellentétben. Egy kis friss vér 😊
Klaci79
Heinekent nem is 3-4sz. nak gondoltam 🙂
több mint 5 éve
Se kockázat, se értelem. Nem jobb, mint Rudi, de legalább egy pöcs. Juhuuu!Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!
Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol
Klaci79
De szerintem nem fogja se Dobbst, se Rudit megelőzni. Ez a gyerek még a videószobát se csípte, ez nem egy no2, no3 qb ismérve.
több mint 5 éve
Csak Heineken nem lesz minimálbéres!Azért Heineken-nek jobban örúltem volna.Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...
Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!
Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol
A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Kövezzetek meg, de Hue nem volt olyan csapnivaló OC sem OAK-ban, sem CIN-ben. Arra az egy évre meg....
Spy
Hue-ban egyetértek, de azért szeretnék már egy Canada szerű OC-t, a sok "öreggel" ellentétben. Egy kis friss vér 😊
több mint 5 éve
Ha neked azt mondjak amikor ledraftolnak , hogy egy rossz csapatban vagy 3. Szamu QB es a Franchise stadionja szereti hazavagni a jatekosok karrierjet de ha fuvezel, kurvazol es kibaszatod magad, akkor egy NFL szinten Top Franchise leigazol Teged, ahol QB kerdes van es eselyed van a pozitiv szezonra , Playoffra es esetleg a Bowlra.Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
Klaci79
Te mit teszel?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 5 éve
Azért Heineken-nek jobban örúltem volna.Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...
Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!
Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol
A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Klaci79
Kövezzetek meg, de Hue nem volt olyan csapnivaló OC sem OAK-ban, sem CIN-ben. Arra az egy évre meg....
több mint 5 éve
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...
Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!
Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
Szokol
A legolcsóbb szerződéssel jött...nincs benne kockázat.
Dwayne Haskins is represented by Brian Levy, who is also Mike Tomlin's agent. #Steelers
Haskins also went to high school in Maryland and Tomlin has connections to the area. #Steelers
Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Ez az igazolás vicc....Tomlin....nagyra értékelte anno a draft előtt....istenem, ha összeszedném ezeket a "szerelem" igazolásokat....egy azaz egy pozitív dolgot nem láttam ettől az embertől és ez attól független, hogy igazán nem volt célpontja Washingtonban...
több mint 5 éve
Hát mondjuk annyira nem értem eddig ezt a mai napot...Haskins érthetetlen, a csapat számára karakteridegen jelenség. Sem a játéka, sem a viselkedése, sem a futballhoz való hozzáállása nem erősíti bennem a szimpátiát. Én Riveranak hiszek!
Huet remélem csak azért hívtuk, mert kell fekát és külsőst is hívni, ő pedig 2 in 1.
több mint 5 éve
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.Harris ok...Haskins-t hagyjuk 😊
KeyG
Nem sok jót tudok róla mondani...pedig elég optimista vagyok...
több mint 5 éve
Biztosan draftolnánl egyet!Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊Meglepne ha Ben visszavonulna.
Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!
Klaci79
De az még jobban, ha a Rudi, Dobbs, Haskins QB hármassal vágnánk neki a következő szezonnak.
Jan
Csak nem akarunk a drafton úgy állni, hogy azonnal első körben QB kell, mert akkor vagy drága a feltrade, vagy feljönne valaki elénk.
The Steelers have signed DB Stephen Denmark, QB Dwayne Haskins, TE Charles Jones and TE Dax Raymond to Reserve/Future contracts.
Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Tudtam, Najee Harris is nalatok fog kikotni, kovetkezo Ben utolso eve azutan osszeall a Haskins Harris duo.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 5 éve
Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊Meglepne ha Ben visszavonulna.
Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!
Klaci79
De az még jobban, ha a Rudi, Dobbs, Haskins QB hármassal vágnánk neki a következő szezonnak.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!
Szerkesztette: Klaci79